» Pridať tiket
Dnešné zápasy | Zajtrajšie zápasy | Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Všetko
23. 10. 2019
Basketbal - Anglicko - BBL Cup1X2Čas 
London Lions vs. Plymouth Raiders1.303.0220:30+2
Basketbal - Dánsko - Basketligaen1X2Čas 
Team Fog Naestved vs. Stevnsgade Supermen1.019.6619:30+2
Basketbal - Dánsko - Dameligaen1X2Čas 
Horsholm vs. BK Amager1.522.2518:30 
Lemvig vs. BMS Herlev Wolfpack14.001.0018:30 
Aabyhoj IF vs. Vaerlose1.522.2519:00 
Basketbal - Estónsko - 1 Liiga1X2Čas 
Betoonimeister/TSKK/Nord vs. Emu SK6.701.0519:15 
Basketbal - EuroCup - Eurocup, skupinová fáza1X2Čas 
BC. Unics Kazaň vs. Divina Seguros Joventut1.233.7518:30+8
Galatasaray SK vs. KK Buducnost Podgorica1.263.5118:30+8
AS Monako vs. Ratiopharm Ulm1.105.8718:45+8
Tofas Bursa vs. Lietuvos Rytas1.362.8919:00+8
Aquila Basket Trento vs. Asseco Prokom Gdynia1.243.6319:30+8
Centrale Latte BS vs. Darussafaka Cooper Tires1.602.2020:30+8
EWE Baskets Oldenburg vs. Unicaja Malaga2.191.6020:30+8
KK Cedevita Olimpija vs. JSF Nanterre1.313.1720:30+8
Basketbal - EuroCup - Eurocup, ženy, skupinová fáza1X2Čas 
SCP Ružomberok vs. Hatay BSB3.101.2817:00+1
ACS Sepsi SIC vs. Galatasaray Istanbul3.641.2118:00+2
Peac-Pecs vs. Basket Landes6.641.0518:00+1
Lulea BBK vs. Artego Bydgoszcz2.651.3819:00+2
Bizkaia GDKO vs. Uni Gyor1.154.3020:00+2
Cadi ICG Software vs. Aluinvent Miskolc2.041.6420:00+2
Roche Vendee Basket Club vs. Flammes Carolo Basket Ardennes Asptt1.781.8520:00 
Liege Panthers vs. Elfic Fribourg2.141.5820:30+2
Basketbal - Euroliga - Euroliga, ženy, skupinová fáza1X2Čas 
Cukurova Basketbol vs. Reyer Venezia3.401.2417:00+1
Arka Gdynia vs. Basket Lattes Montpellier2.071.6218:00+2
Dynamo Kursk vs. Familia Basket Schio1.056.7218:00+2
Mithra Castors Braine vs. TTT Riga1.422.5418:15+2
Bourges Basket vs. USK Praha2.271.5220:00+2
Basketbal - Europe Cup - Europe Cup, Group Stage1X2Čas 
BC Tsmoki-Minsk vs. Levski Sofia1.253.5717:15+8
Balkan Botevgrad vs. Enisey Krasnoyarsk3.951.2118:00+8
BK Inter Incheba Bratislava vs. PVSK Pannonpower Pecs1.303.2318:00+8
BK Ventspils vs. Medi Bayreuth1.741.9718:00+8
CSM Oradea vs. CSU Atlassib Sibiu1.392.7518:00+8
Keravnos Strovolou Nicosia vs. Landstede Basketball Zwolle1.432.6418:00+8
Kyiv-Basket vs. BC Dnipro1.702.0318:00+8
Bakken Bears vs. Fortress Lami-Ved Kormend1.382.7918:30+8
Benfica Lisabon vs. Zorg En Zekerheid Leiden1.213.9218:30+8
ECE Bulls Kapfenberg vs. Ironi Ness Ziona2.921.3619:00+8
KB Sigal Prishtina vs. APOEL Nicosia1.372.8619:00+8
Benetton Fribourg Olympic vs. Bahcesehir Okullari2.881.3720:00+8
Legia Warszawa vs. Kataja Joensuu1.602.1920:00+8
Belgacom Spirou vs. Pinar Karsiyaka Izmir4.241.1821:15+8
Basketbal - Fínsko - Korisliiga1X2Čas 
Helsinki Seagulls IF vs. BC Nokia1.303.0117:30+2
Kaarinan Ura Basket vs. Lahti Basketball2.131.5917:30+2
Lapuan Korikobrat vs. Salon Vilpas Vikings3.901.1917:30+2
Pyrinto Tampere vs. Kauhajoen Karhu1.881.7617:30+2
UU-Korihait Uusikaupunki vs. KTP Basket Kotka5.181.1017:30+2
Basketbal - Fínsko - Korisliiga, ženy1X2Čas 
Forssan Alku vs. Tapiolan Honka1.174.0017:30 
Hyvinkaan Ponteva vs. Espoo Basket Team10.001.0117:30 
Peli Karhut vs. Vimpelin Veto1.0110.0017:30 
Basketbal - Island - Urvalsdeild, ženy1X2Čas 
Haukar vs. Breidablik1.028.0521:15+2
Skallagrimur vs. KR Reykjavik5.741.0821:15+2
UMF Grindavik vs. Snaefell5.411.0921:15+2
Valur Reykjavik vs. Keflavik1.038.0021:15+2
Basketbal - Izrael - National Cup1X2Čas 
Elitzur Netanya vs. Ironi Naharia7.701.0318:00 
Basketbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza1X2Čas 
Neptunas Klaipeda vs. JDA Dijon Basket1.851.8518:00+8
Hapoel Jeruzalem vs. BC AEK Atény1.362.9218:30+8
Turk Telekom vs. Dinamo Banco Di Sardegna Sassari1.702.0418:30+8
Brose Baskets Bamberg vs. BC Nizhniy Novgorod1.392.7620:00+8
Peristeri Atény vs. BC VEF Riga1.154.8320:00+8
Port of Antwerp Giants vs. Banvit Bandirma1.542.3320:00+8
Basquet Manresa vs. BC Lietkabelis1.253.5920:30+8
Basketbal - Mezinárodné, kluby - ABA League 21X2Čas 
KK Sloboda Dita Tuzla vs. KK Split Co4.301.1517:00 
KK Lovcen Cetinje vs. Helios Domzale2.451.4418:00+1
KK Mzt Skopje Aerodrom vs. KK Borac Cacak1.632.0618:00 
KK Siroki vs. OKK Novi Pazar1.532.2519:00 
Basketbal - Mezinárodné, kluby - Adriatic WABA, ženy1X2Čas 
Crvena Zvezda vs. Partizan 19531.203.7019:00 
Orlovi vs. Buducnost15.001.0019:00 
Basketbal - Mezinárodné, kluby - AlpeAdria Cup1X2Čas 
KK Sencur CP vs. BK Opava1.642.0419:00+2
Basketbal - Mezinárodné, kluby - CEWL1X2Čas 
SBS Ostrava vs. Basket Zabiny Brno12.001.0117:30 
Piešťanské Čajky vs. Levharti Chomutov1.124.7518:00 
Basketbal - Nórsko - BLNO1X2Čas 
Centrum Tigers Oslo vs. Kongsberg Miners7.241.0419:00+2
Basketbal - Poľsko - Second League1X2Čas 
AZS Politechnika Krakow vs. TS Wisla Krakow1.037.7017:45 
PKK 99 Pabianice vs. LKS Lodz8.101.0218:00 
Bielsko Biala vs. Pogon Ruda Slaska1.452.4119:00 
Sudety Jelenia Gora vs. Basket Nysa1.085.6019:00 
Tur Basket Bielsk Podlaski vs. Zubry1.085.6019:00 
Zary vs. Tarnovia Basket1.203.7019:00 
Bozza Krakow vs. Rybnik1.332.8419:30 
Unia Tarnow vs. AZS PWSTE Jaroslaw8.101.0219:30 
Rosa Radom II vs. Dziki Warszawa1.174.0020:00 
Basketbal - Portugalsko - Pohár1X2Čas 
Barcelos vs. CB Viana/Nortaluga1.303.0022:00 
Basketbal - Rumunsko - Pohár, ženy1X2Čas 
ICIM Arad vs. Targoviste1.076.0017:00 
Targu Secuiesc vs. CS Phoenix Constanta1.253.3017:00 
Basketbal - Rusko - Superleague, 1st Division1X2Čas 
CSKA Moskva 2 vs. Samara5.201.1017:00 
Khimki Podmoskovie vs. Universitet Surgut1.402.6017:00 
Rodniki Izhevsk vs. Ufimec Ufa1.352.7517:00 
MBA Moscow vs. Novosibirsk1.801.8318:00 
Basketbal - Slovensko - Extraliga1X2Čas 
04 AC LB Spiš. Nová Ves vs. BK Levice4.641.1318:00+1
MBK Handlova vs. BC Prievidza3.201.2718:00+1
Basketbal - Slovinsko - 1. A SKL1X2Čas 
Lastovka Domzale vs. Hopsi Polzela1.019.1418:00+2
Basketbal - Taliansko - Serie B1X2Čas 
PSA Sant Antimo vs. Virtus Arechi Salerno5.291.1020:30+2
24. 10. 2019
Basketbal - Argentína - LNB1X2Čas 
Club Atletico San Lorenzo De Almagro vs. Boca Juniors1.076.0602:00+2
Ferro Carril Oeste vs. Argentino Junin1.144.5402:00+1
Instituto Atletico Central Cordoba vs. Ciclista Olimpico De La Banda1.193.8902:00+2
Basketbal - Argentína - Nivel 1 de Mendoza1X2Čas 
Andes Talleres de Mendoza vs. Gimnasia y Esgrima Mendoza2.201.5502:30 
Basketbal - Argentína - Platense Primera A11X2Čas 
Sud America de Tolosa vs. Villa San Carlos1.901.7503:30 
Basketbal - Argentína - Superliga de Mendoza1X2Čas 
Anzorena de Mendoza vs. Rivadavia de Mendoza1.482.3502:30 
Atenas de Mendoza vs. General San Martin de Mendoza1.047.0002:30 
Israelita Macabi de Mendoza vs. Regatas de Mendoza1.047.0002:30 
Basketbal - Austrália - NBL1X2Čas 
New Zealand Breakers vs. Illawara Hawks1.402.7508:30+1
Basketbal - Brazília - NBB1X2Čas 
Pinheiros Sao Paulo vs. Bauru SP1.233.4700:30+2
Basketbal - Čile - Liga Nacional1X2Čas 
Leones De Quilpue vs. CDS Quilicura Basket1.253.3501:30+2
Basketbal - EuroCup - Eurocup, ženy, skupinová fáza1X2Čas 
Kayseri Kaski vs. Udominate Basket Umea1.0011.0817:00 
Besiktas Cola Turka vs. MBA Dynamo Moskva2.271.5218:00+2
Elizur Ramla vs. AZS AJP Gorzów Wielkopolski2.341.4918:00+1
Tsmoki-Minsk Minsk vs. BC Enisey Krasnoyarsk2.851.3318:00+1
Herner TC vs. KSC Szekszard2.971.3119:30+2
KBF Prishtina vs. Spartak Moskva, region - Vidnoje11.101.0020:00+2
BBC Sint Katelijne Waver vs. Rutronik Stars Keltern1.921.7320:30+2
BC Namur Capitale vs. VBW Cekk Cegled1.382.6620:30+2
Valencia BC vs. Olympiakos Piraeus1.203.7420:30+2
Olivais Coimbra vs. Avenida11.091.0021:30+1
Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza1X2Čas 
BC Zenit Petrohrad vs. Panathinaikos Atény2.151.6319:00+8
Anadolu Efes Istanbul vs. Real Madrid2.131.6419:15+8
Maccabi Tel-Aviv vs. Valencia Basket1.194.2320:05+8
Bayern Mníchov vs. BC Khimky Moskva1.801.9120:30+8
KK Crvena zvezda Belehrad vs. FC Barcelona Lassa3.251.3021:00+8
Basketbal - Euroliga - Euroliga, ženy, skupinová fáza1X2Čas 
Uniqa Euroleasing Šopron vs. Fenerbahce SK2.161.5718:00+2
SASP Lyon Basket Feminin vs. Spar Unigirona1.253.3620:00+2
Basketbal - Fínsko - Korisliiga, ženy1X2Čas 
HBA vs. Torpan Pojat3.101.2816:30 
Basketbal - Island - Division 11X2Čas 
Hottur vs. Breidablik1.352.7521:15 
Skallagrimur vs. Vestri12.001.0021:15 
Basketbal - Island - Urvalsdeild1X2Čas 
Haukar vs. Fjolnir1.105.3421:15+2
KR Reykjavik vs. Thor Porlakshofn1.047.0921:15+2
Valur Reykjavik vs. UMF Tindastoll4.321.1521:15+2
Basketbal - Izrael - National Cup1X2Čas 
Elitzur Kiryat Ata vs. Maccabi Ashdod5.201.1018:00 
Hapoel Afula vs. Hapoel Eilat4.301.1518:00 
Basketbal - Poľsko - Second League1X2Čas 
Legia 2 Varšava vs. KK Warszawa3.301.2518:45 
Basketbal - Švédsko - Ligan1X2Čas 
Kfum Umea vs. Kfum Nassjo1.612.0918:34+2
Basketbal - Uruguaj - Ženy1X2Čas 
Malvin vs. Defensor Sporting1.452.4502:15 
Basketbal - USA - NBA1X2Čas 
Charlotte Hornets vs. Chicago Bulls2.251.6301:00+14
Indiana Pacers vs. Detroit Pistons1.303.4601:00+14
Orlando Magic vs. Cleveland Cavaliers1.234.0901:00+14
Brooklyn Nets vs. Minnesota Timberwolves1.612.2801:30+14
Miami Heat vs. Memphis Grizzlies1.273.6901:30+14
Philadelphia 76ers vs. Boston Celtics1.452.6801:30+14
Dallas Mavericks vs. Washington Wizards1.224.1602:30+14
San Antonio Spurs vs. New York Knicks1.155.1902:30+14
Utah Jazz vs. Oklahoma City Thunder1.204.4503:00+14
Phoenix Suns vs. Sacramento Kings2.001.7904:00+14
Portland Trail Blazers vs. Denver Nuggets1.821.9604:00+14
Basketbal - Venezuela - Muži1X2Čas 
Atleticos de Caracas vs. Spartan Basket Team2.201.5500:00 
Basketbal - Zambija - Super League1X2Čas 
Unza Pacers vs. Matero Warriors1.901.7514:00 
25. 10. 2019
Basketbal - Argentína - Nivel 1 de Mendoza1X2Čas 
Banco B de Mendoza vs. Obras Mendoza1.751.9002:30 
Basketbal - Austrália - NBL1X2Čas 
Adelaide 36ers vs. Cairns Taipans1.422.6510:30+1
Perth Wildcats vs. South East Melbourne Phoenix1.432.6412:30+1
Basketbal - Brazília - Paulista, ženy1X2Čas 
Funvic/Ituano vs. Pro Esporte1.352.7500:30 
Santo Andre vs. Catanduva1.602.1000:30 
Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza1X2Čas 
Žalgiris Kaunas vs. Asvel Lyon-Villeurbanne1.164.5519:00+8
ALBA Berlín vs. CSKA Moskva3.671.2420:00+8
EA7-Emporio Armani Milano vs. Fenerbahce Ülker2.331.5420:45+8
Baskonia Vitoria Gasteiz vs. BC Olympiakos Piräus1.323.1021:00+8
26. 10. 2019
Basketbal - Austrália - NBL1X2Čas 
Melbourne United vs. New Zealand Breakers1.283.3408:30+1
Sydney Kings vs. Brisbane Bullets1.362.9211:00+1
Basketbal - Grécko - A11X2Čas 
AO Ionikos Nikaias vs. GS Ermis Agias1.174.4214:45+2
BC Iraklis Thessaloniki vs. BC Panionios Nea Smyrni1.144.9614:45+2
BC Kolossos Rhodos vs. PAOK Solún1.472.4914:45+2
Gymnastikos Larisas Faros vs. Asp Promitheas2.131.6414:45+2
Peristeri Atény vs. GS Lavriou1.144.9916:45 
Panathinaikos Atény vs. BC Aris Solún1.0114.2418:00+2
27. 10. 2019
Basketbal - Austrália - NBL1X2Čas 
South East Melbourne Phoenix vs. Adelaide 36ers1.352.9405:00+1
Illawara Hawks vs. Perth Wildcats2.321.5407:00+1
Basketbal - Grécko - A11X2Čas 
Rethymno Aegean vs. BC AEK Atény3.931.2115:15+2
28. 10. 2019
Basketbal - Austrália - NBL1X2Čas 
Cairns Taipans vs. Melbourne United2.531.4609:30+1
29. 10. 2019
Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza1X2Čas 
ALBA Berlín vs. EA7-Emporio Armani Milano2.961.3520:00 
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top