» Pridať tiket
Dnešné zápasy | Zajtrajšie zápasy | Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Všetko
03. 04. 2020
Basketbal - Taiwan - SBL1X2Čas 
Bank of Taiwan vs. Yulon Luxgen Dinos2.821.3411:00+2
Pauian Archiland vs. Jeoutai Basketball1.134.5714:00+2
Futbal - Bielorusko - Vysshaya League1X2Čas 
FC Belšina Bobrujsk vs. FC Gorodeya2.342.843.1116:00+9
Dinamo Minsk vs. Torpedo Zhodino2.152.933.4018:00+10
Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga Dublery1X2Čas 
Dinamo Brest II vs. FC Slavia Mozyr2.153.602.6512:00+3
Bate Borisov II vs. FC Ruh Brest II1.454.245.1412:30+3
Shakhtyor Soligorsk II vs. Neman Grodno2.483.242.4513:00+3
Futbal - Burundi - Premier League1X2Čas 
Rukinzo FC vs. Musongati FC3.113.132.1313:30+2
Inter Stars vs. Ngozi City FC1.703.234.7416:00+2
Ľadový hokej - Bielorusko - Extraliga, play-off1X2Čas 
Yunost Minsk vs. Shakhter Soligorsk1.464.464.7518:00+6
Ľadový hokej - Rusko - Liga Pro Short Hockey1X2Čas 
Kings Town vs. Sickle And Hammer2.324.842.0306:00+1
Broneboytsy vs. Reaktivatori2.104.702.2506:50 
Reaktivatori vs. Kings Town2.154.602.2508:55 
Serp und Molot vs. Reaktivatory2.154.752.2010:00 
Broneboytsy vs. Kings Town2.204.502.2011:00 
Hammers vs. Four Icebreakers2.164.672.2112:00+1
ICE Gang vs. Moscow Eshelon2.164.672.2113:00+1
Four Ronin vs. Rockets2.194.762.1520:00 
ICE Warriors vs. Steel Boars2.634.971.8221:00 
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series1X2Čas 
Prokopcov, Dmitrij vs. Kleprlik, Jakub1.602.2008:00 
Horejsi, Miroslav vs. Konecny, Tomas2.371.5108:35+1
Tregler, Tomas vs. Gavlas, Antonin1.522.3509:10+1
Vrablik, Jiri vs. Reitspies, David1.851.8509:45+1
Prokopcov, Dmitrij vs. Konecny, Tomas2.351.5210:15 
Horejsi, Miroslav vs. Tregler, Tomas2.601.4410:45+1
Vrablik, Jiri vs. Kleprlik, Jakub1.352.9511:15+1
Gavlas, Antonin vs. Reitspies, David2.201.6011:45+1
Prokopcov, Dimitrij vs. Tregler, Tomas2.351.5212:15 
Vrablik, Jiri vs. Konecny, Tomas2.601.4412:45+1
Kleprlik, Jakub vs. Reitspies, David2.951.3513:15+1
Horejsi, Miroslav vs. Gavlas, Antonin2.001.7213:45+1
Stolný tenis - Rusko - Liga Pro1X2Čas 
Ilyukhin, Evgeniy vs. Smirnov, Igor2.751.4000:00+1
Merkushin, Yurii vs. Bazilevskii, Vitalii2.101.6500:00+1
Myagkov, Sergey vs. Bychkov, Stanislav1.184.2500:30+1
Yanshaev, Aleksei vs. Ivanov, Viktor1.851.8500:30+1
Ermilov, Alexey vs. Novikov, Ilya2.251.5702:00 
Kolesnikov, Dmitriy vs. Petrov, Aleksandr1.273.4002:00 
Kutuzov, Oleg vs. Ramensky, Igor2.101.6502:30 
Volkov, Aleksandr vs. Gribkov, Alexander2.001.7202:30 
Novikov, Ilya vs. Kutuzov, Oleg2.751.4003:00 
Petrov, Aleksandr vs. Volkov, Aleksandr2.001.7203:00 
Gribkov, Alexander vs. Kolesnikov, Dmitriy1.851.8503:30 
Ramensky, Igor vs. Ermilov, Alexey1.722.0003:30 
Ermilov, Alexey vs. Kutuzov, Oleg1.602.2004:00 
Kolesnikov, Dmitry vs. Volkov, Aleksandr2.481.4804:00 
Novikov, Ilya vs. Ramensky, Igor2.351.5204:30 
Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup1X2Čas 
Popov, Anton vs. Voitekhov, Timur2.351.5207:05+1
Zaporozhets, Dmytro vs. Tkachenko, Artem2.001.7207:10+1
Trofimov, Mykyta vs. Yolkin, Anton1.442.6007:35+1
Demchuk, Dmytro vs. Kurtenko, Andrii2.201.6007:40+1
Kanunnikov, Ilya vs. Matvieiev, Denys1.303.2008:05+1
Zaporozhets, Dmytro vs. Kurtenko, Andrii2.001.7208:10+1
Kondratenko, Vasyl vs. Husak, Bohdan2.201.6008:30+1
Popov, Anton vs. Yolkin, Anton1.851.8508:35+1
Demchuk, Dmytro vs. Tkachenko, Artem1.482.4808:40+1
Aliiev, Anar vs. Mrykh, Maksym1.552.3009:00+1
Matvieiev, Denys vs. Voitekhov, Timur2.351.5209:05+1
Zaporozhets, Dmytro vs. Demchuk, Dmytro2.951.3509:10+1
Sydorenko, Andrii vs. Syvych, Viktor1.851.8509:25+1
Kondratenko, Vasyl vs. Mrykh, Maksym1.801.9009:30+1
Trofimov, Mykyta vs. Kanunnikov, Ilya2.101.6509:35+1
Kurtenko, Andrii vs. Tkachenko, Artem1.851.8509:40+1
Butko, Volodymyr vs. Ushakov, Serhii2.001.7209:55+1
Aliiev, Anar vs. Husak, Bohdan1.482.4810:00+1
Popov, Anton vs. Matvieiev, Denys1.851.8510:05+1
Kondratenko, Vasyl vs. Aliiev, Anar2.101.6510:30+1
Kanunnikov, Ilya vs. Yolkin, Anton1.652.1010:35+1
Mrykh, Maksym vs. Husak, Bohdan2.101.6511:00+1
Trofimov, Mykyta vs. Voitekhov, Timur2.201.6011:05+1
Sydorenko, Andrii vs. Butko, Volodymyr1.851.8511:25+1
Popov, Anton vs. Kanunnikov, Ilya2.751.4011:35+1
Trofimov, Mykyta vs. Matvieiev, Denys1.572.2512:05+1
Butko, Volodymyr vs. Syvych, Viktor2.351.5212:25+1
Yolkin, Anton vs. Voitekhov, Timur2.481.4812:35+1
Popov, Anton vs. Trofimov, Mykyta2.001.7213:05+1
Kanunnikov, Ilya vs. Voitekhov, Timur1.522.3513:35+1
Matvieiev, Denys vs. Yolkin, Anton2.751.4014:05+1
Volejbal - Bielorusko - MVL Mixed1X2Čas 
NA Stile Minsk Mixed vs. ZAV Rad Mixed5.211.1018:15 
TAM Tim Mixed vs. Sportiki Mixed1.213.6619:45 
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top