» Pridať tiket
Dnešné zápasy | Zajtrajšie zápasy | Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Všetko
02. 04. 2020
Stolný tenis - Rusko - Liga Pro1X2Čas 
Myagkov, Sergey vs. Smirnov, Igor2.751.4023:00+1
Yanshaev, Aleksei vs. Bazilevskii, Vitalii2.951.3523:00+1
Bychkov, Stanislav vs. Ilyukhin, Evgeniy1.901.8023:30+1
Ivanov, Viktor vs. Merkushin, Yurii2.151.6323:30+1
03. 04. 2020
Basketbal - Taiwan - SBL1X2Čas 
Bank of Taiwan vs. Yulon Luxgen Dinos2.821.3411:00+2
Pauian Archiland vs. Jeoutai Basketball1.134.5714:00+2
Futbal - Bielorusko - Vysshaya League1X2Čas 
FC Belšina Bobrujsk vs. FC Gorodeya2.342.843.1116:00+9
Dinamo Minsk vs. Torpedo Zhodino2.152.933.4018:00+10
Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga Dublery1X2Čas 
Dinamo Brest II vs. FC Slavia Mozyr2.153.602.6512:00+3
Bate Borisov II vs. FC Ruh Brest II1.454.245.1412:30+3
Shakhtyor Soligorsk II vs. Neman Grodno2.483.242.4513:00+3
Futbal - Burundi - Premier League1X2Čas 
Rukinzo FC vs. Musongati FC3.113.132.1313:30+2
Inter Stars vs. Ngozi City FC1.703.234.7416:00+2
Ľadový hokej - Bielorusko - Extraliga, play-off1X2Čas 
Yunost Minsk vs. Shakhter Soligorsk1.464.464.7518:00+6
Ľadový hokej - Rusko - Liga Pro Short Hockey1X2Čas 
Kings Town vs. Sickle And Hammer2.284.822.0706:00+1
Broneboytsy vs. Reaktivatori2.104.702.2506:50 
Reaktivatori vs. Kings Town2.154.602.2508:55 
Serp und Molot vs. Reaktivatory2.154.752.2010:00 
Broneboytsy vs. Kings Town2.204.502.2011:00 
Hammers vs. Four Icebreakers2.164.672.2112:00+1
ICE Gang vs. Moscow Eshelon2.164.672.2113:00+1
Four Ronin vs. Rockets2.194.762.1520:00 
ICE Warriors vs. Steel Boars2.634.971.8221:00 
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series1X2Čas 
Prokopcov, Dmitrij vs. Kleprlik, Jakub1.602.2008:00 
Horejsi, Miroslav vs. Konecny, Tomas2.371.5108:35+1
Tregler, Tomas vs. Gavlas, Antonin1.522.3509:10+1
Vrablik, Jiri vs. Reitspies, David1.851.8509:45+1
Prokopcov, Dmitrij vs. Konecny, Tomas2.351.5210:15 
Horejsi, Miroslav vs. Tregler, Tomas2.601.4410:45+1
Vrablik, Jiri vs. Kleprlik, Jakub1.352.9511:15+1
Gavlas, Antonin vs. Reitspies, David2.201.6011:45+1
Prokopcov, Dimitrij vs. Tregler, Tomas2.351.5212:15 
Vrablik, Jiri vs. Konecny, Tomas2.601.4412:45+1
Kleprlik, Jakub vs. Reitspies, David2.951.3513:15+1
Horejsi, Miroslav vs. Gavlas, Antonin2.001.7213:45+1
Stolný tenis - Rusko - Liga Pro1X2Čas 
Ilyukhin, Evgeniy vs. Smirnov, Igor2.751.4000:00+1
Merkushin, Yurii vs. Bazilevskii, Vitalii2.101.6500:00+1
Myagkov, Sergey vs. Bychkov, Stanislav1.184.2500:30+1
Yanshaev, Aleksei vs. Ivanov, Viktor1.851.8500:30+1
Ermilov, Alexey vs. Novikov, Ilya2.251.5702:00 
Kolesnikov, Dmitriy vs. Petrov, Aleksandr1.273.4002:00 
Kutuzov, Oleg vs. Ramensky, Igor2.101.6502:30 
Volkov, Aleksandr vs. Gribkov, Alexander2.001.7202:30 
Novikov, Ilya vs. Kutuzov, Oleg2.751.4003:00 
Petrov, Aleksandr vs. Volkov, Aleksandr2.001.7203:00 
Gribkov, Alexander vs. Kolesnikov, Dmitriy1.851.8503:30 
Ramensky, Igor vs. Ermilov, Alexey1.722.0003:30 
Ermilov, Alexey vs. Kutuzov, Oleg1.602.2004:00 
Kolesnikov, Dmitry vs. Volkov, Aleksandr2.481.4804:00 
Novikov, Ilya vs. Ramensky, Igor2.351.5204:30 
Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup1X2Čas 
Popov, Anton vs. Voitekhov, Timur2.351.5207:05+1
Zaporozhets, Dmytro vs. Tkachenko, Artem2.001.7207:10+1
Trofimov, Mykyta vs. Yolkin, Anton1.442.6007:35+1
Demchuk, Dmytro vs. Kurtenko, Andrii2.201.6007:40+1
Kanunnikov, Ilya vs. Matvieiev, Denys1.303.2008:05+1
Zaporozhets, Dmytro vs. Kurtenko, Andrii2.001.7208:10+1
Kondratenko, Vasyl vs. Husak, Bohdan2.201.6008:30+1
Popov, Anton vs. Yolkin, Anton1.851.8508:35+1
Demchuk, Dmytro vs. Tkachenko, Artem1.482.4808:40+1
Aliiev, Anar vs. Mrykh, Maksym1.552.3009:00+1
Matvieiev, Denys vs. Voitekhov, Timur2.351.5209:05+1
Zaporozhets, Dmytro vs. Demchuk, Dmytro2.951.3509:10+1
Sydorenko, Andrii vs. Syvych, Viktor1.851.8509:25+1
Kondratenko, Vasyl vs. Mrykh, Maksym1.851.8509:30+1
Trofimov, Mykyta vs. Kanunnikov, Ilya2.101.6509:35+1
Kurtenko, Andrii vs. Tkachenko, Artem1.851.8509:40+1
Butko, Volodymyr vs. Ushakov, Serhii2.001.7209:55+1
Aliiev, Anar vs. Husak, Bohdan1.482.4810:00+1
Popov, Anton vs. Matvieiev, Denys1.851.8510:05+1
Kondratenko, Vasyl vs. Aliiev, Anar2.101.6510:30+1
Kanunnikov, Ilya vs. Yolkin, Anton1.652.1010:35+1
Mrykh, Maksym vs. Husak, Bohdan2.101.6511:00+1
Trofimov, Mykyta vs. Voitekhov, Timur2.201.6011:05+1
Sydorenko, Andrii vs. Butko, Volodymyr1.851.8511:25+1
Popov, Anton vs. Kanunnikov, Ilya2.751.4011:35+1
Trofimov, Mykyta vs. Matvieiev, Denys1.572.2512:05+1
Butko, Volodymyr vs. Syvych, Viktor2.351.5212:25+1
Yolkin, Anton vs. Voitekhov, Timur2.481.4812:35+1
Popov, Anton vs. Trofimov, Mykyta2.001.7213:05+1
Kanunnikov, Ilya vs. Voitekhov, Timur1.522.3513:35+1
Matvieiev, Denys vs. Yolkin, Anton2.751.4014:05+1
Volejbal - Bielorusko - MVL Mixed1X2Čas 
NA Stile Minsk Mixed vs. ZAV Rad Mixed5.211.1018:15 
TAM Tim Mixed vs. Sportiki Mixed1.213.6619:45 
04. 04. 2020
Bojové športy - Kickboxen - K-1 Japan Group1X2Čas 
Tsubasa Yamawaki (JPN) vs. Yuya Uzawa (JPN)2.101.6509:01 
Jinya (JPN) vs. Akihiko Kawagoe (JPN)2.551.4509:02 
Koji Suzuki (JPN) vs. Takumi Nagai (JPN)2.401.5009:03 
Michitaka Uchida (JPN) vs. Takumi Terada (JPN)2.021.7009:04 
Rioya Nasu (JPN) vs. Keima Ozeki (JPN)1.452.5509:05 
Rikiya Yamaura (JPN) vs. Rei Inagaki (JPN)2.101.6509:06 
Shota Meguro (JPN) vs. Haru Furumiya (JPN)1.552.2809:07 
Futbal - Bielorusko - Vysshaya League1X2Čas 
FC Šachtar Soligorsk vs. FC Neman Grodno1.324.338.7514:30+10
BATE Borisov vs. FC Ruh Brest1.295.077.6816:30+10
Dinamo Brest vs. FC Slavia Mozyr1.324.518.1918:30+10
Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga Dublery1X2Čas 
Energetik Bgu Minsk II vs. FC Minsk3.013.491.9913:00+1
FC Isloch vs. Slutsksakhar Slutsk2.763.552.1013:00+3
FC Vitebsk vs. FC Smolevichi II2.733.752.0513:00+3
Futbal - Burundi - Premier League1X2Čas 
FC Vitalo vs. Le Messager Ngozi4.423.161.7613:30+2
Kayanza Utd vs. Flambeau Centre1.903.303.5015:00 
Les Lierres FC vs. Athletico Olympic4.403.501.6616:00 
Futbal - Nikaragua - U201X2Čas 
Deportivo Ocotal vs. Las Sabanas1.753.703.4521:30+2
Juventus Managua vs. Diriangen1.087.2514.2523:30+1
Futbal - Tadžikistan - Tajik Super Cup1X2Čas 
FK Istiklol vs. FC Khujand1.463.985.2314:00 
Šachy - Medzinárodný - Banter Blitz Cup1X2Čas 
Robson, Ray vs. Sjugirov, Sanan2.281.5519:00 
05. 04. 2020
Bojové športy - Medzinárodný - Jash-Kuch FC1X2Čas 
Yesin Guseynov (AZE) vs. Bekzat Saparov (KGZ)7.101.0612:01 
Ruslan Ryskul (KGZ) vs. Dilshod Yusupov (TJK)1.303.2012:02 
Dmitry Troshin (RUS) vs. Belek Abdyzhaparov (KGZ)4.551.1612:03 
Manas Imarov (KGZ) vs. Ramazan Amirov (RUS)1.243.6012:04 
Beksultan Omurzakov (KGZ) vs. Elmar Muradzade (RUS)1.067.1012:05 
Daudgadzhi Ibragimov (RUS) vs. Islambek Baktybek Uulu (KGZ)2.701.4012:06 
Bojové športy - Medzinárodný - WTKF1X2Čas 
Kirill Kornyushenko vs. Danila Kvach2.101.6515:01 
Danila Ermolenko vs. Alexander Kazachenko1.342.9615:02 
Zulfigar Gadzhiev vs. Kirill Marchenko2.701.4015:03 
Maksim Drobnitsa (BLR) vs. Shamil Jamhatov3.801.2215:04 
Vadim Litvin (BLR) vs. Boris Byk (BLR)1.333.0115:05 
Futbal - Bielorusko - Vysshaya League1X2Čas 
FC Zvezda-BGU Minsk vs. FC Minsk2.893.322.2113:00+10
FC Vitebsk vs. Wigwam Smolevichy2.482.862.8715:00+9
FC Isloch vs. Slutsksakhar Slutsk1.713.264.8117:00+9
Futbal - Burundi - Premier League1X2Čas 
Bujumbura City vs. Bumamuru2.253.003.0013:30 
Olympic Star vs. Lydia Ludic Burundi2.003.303.2015:00 
BS Dynamik vs. Aigle Noir2.853.202.3016:00 
Futbal - Nikaragua - Primera Division1X2Čas 
Deportivo Ocotal vs. Las Sabanas CF1.553.535.5200:00+3
Real Madriz vs. Managua FC4.543.391.6800:00+3
Juventus Managua vs. Diriangen FC2.503.052.5002:00+2
Futbal - Tadžikistan - Tajik League1X2Čas 
FC Khatlon vs. Istaravshan2.222.972.9113:00+2
FC Kuktosh vs. Tadaz Tursunzade2.253.072.7813:00+2
Lokomotiv-Pamir vs. Faizkand1.933.193.3713:00+2
Sim Racing - F1 Virtual Grand Prix Series - Preteky head-to-head1X2Čas 
Eng, Philipp vs. Zhou, Guanyu1.851.8521:00 
Gutierrez, Esteban vs. Hulkenberg, Nico1.552.2521:00 
Latifi, Nicholas vs. Broadbent, Jimmy1.851.8521:00 
Norris, Lando vs. Vandoorne, Stoffel1.402.7021:00 
Šachy - Medzinárodný - Banter Blitz Cup1X2Čas 
Meier, Georg vs. Firouzja, Alireza4.001.2020:00 
06. 04. 2020
Futbal - Nikaragua - Primera Division1X2Čas 
Art Municipal Jalapa vs. Chinandega FC1.503.745.7300:00+3
Deportivo Walter Ferreti vs. Real Esteli3.223.122.0901:00+2
08. 04. 2020
Bojové športy - Medzinárodný - King of Warriors MMA1X2Čas 
Akhmed Khamzaev (RUS) vs. Nurmuhammad Ahmadjonov (UZB)1.323.1015:01 
Saygid Abdulaev (RUS) vs. Ruslan Mamedov (AZE)1.253.5515:02 
Vadim Tochilin (BLR) vs. Valery Gritsutin (RUS)2.551.4515:03 
Mederbek Nurmamatov (KGZ) vs. Shamil Tingadzhiev (RUS)4.001.2015:04 
Abdulla Isaev (RUS) vs. Daud Kelbikhanov (RUS)1.204.0015:05 
Bakhadir Ermatov (KGZ) vs. Salavdi Dzhamaldaev (RUS)3.201.3015:06 
Rustam Gadzhiev (RUS) vs. Alexey Novikov (RUS)1.086.3015:07 
Futbal - Tadžikistan - Tajik League1X2Čas 
Dushanbe 83 vs. FK Istiklol6.294.521.3313:00+2
Šipky - Medzinárodný - Exhibition Game1X2Čas 
Taylor, Phil vs. Van Barneveld, Raymond1.512.3921:00 
11. 04. 2020
Bojové športy - Kickboxen - Mix Fight Gala1X2Čas 
Zabit Samedov (AZE) vs. James McSweeney (ENG)1.135.0020:01 
18. 04. 2020
Bojové športy - Medzinárodný - Ultimate Fighting Championship1X2Čas 
Hunter Azure (USA) vs. Umar Nurmagomedov (RUS)2.911.3522:30 
Makhmud Muradov (UZB) vs. Karl Roberson (USA)1.851.8523:00 
Sijara Eubanks (USA) vs. Sarah Moras (CAN)1.352.9123:30 
19. 04. 2020
Bojové športy - Medzinárodný - Fortuna Fighters Championship1X2Čas 
Fabio Cardoso (BRA) vs. Tulio Marcos (BRA)1.402.7000:02 
Fabiano Moreira (BRA) vs. Ronaldo Saminez (BRA)1.135.0000:03 
Rafael Pereira (BRA) vs. Elder Freitas (BRA)1.572.2500:04 
Bojové športy - Medzinárodný - Ultimate Fighting Championship1X2Čas 
Ben Rothwell (USA) vs. Gian Villante (USA)1.502.4000:00 
Khama Worthy (USA) vs. Ottman Azaitar (GER)2.281.5500:30 
Lyman Good (USA) vs. Belal Muhammad (USA)1.951.7501:00 
Ronaldo Souza (BRA) vs. Uriah Hall (USA)1.602.1801:30 
Jeremy Stephens (USA) vs. Calvin Kattar (USA)2.911.3502:00 
Islam Makhachev (RUS) vs. Alexander Hernandez (USA)1.174.4002:30 
Ion Cutelaba (MDA) vs. Magomed Ankalaev (RUS)2.911.3503:00 
Jéssica Andrade (BRA) vs. Rose Namajunas (USA)2.401.5003:30 
24. 04. 2020
Bojové športy - Kickboxen - K-1 Japan Group1X2Čas 
Kongnapa Weerasakreck (THA) vs. Yuto Shinohara (JPN)1.901.8008:12 
Bojové športy - Muay Thai - Rebels1X2Čas 
Keisuke Miyamoto (JPN) vs. Kanta Suzuki (JPN)1.602.1809:01 
Eisaku Ogasawara (JPN) vs. Issei Saenchai Gym (JPN)1.174.4009:02 
25. 04. 2020
Bojové športy - Medzinárodný - Cage Legacy FC1X2Čas 
Alexander O´Sullivan (IRL) vs. Solomon Simon (IRL)1.204.0018:19 
Bojové športy - Medzinárodný - Oktagon MMA1X2Čas 
Jakub Dohnal vs. František Fodor (SVK)1.452.5518:00 
Daniel Hromek (SVK) vs. Vlastislav Čepo1.901.8018:01 
Denis Tripšanský (SVK) vs. Jakub Dyk (CZE)1.602.1818:02 
Jozef Wittner (SVK) vs. Robert Pukač (SVK)2.101.6518:03 
Bojové športy - Medzinárodný - UFC on ESPN+1X2Čas 
Brett Johns (WAL) vs. Montel Jackson (USA)2.101.6522:30 
Billy Quarantillo (USA) vs. Gavin Tucker (CAN)1.901.8023:00 
Peter Barrett (USA) vs. Danny Henry (SCO)3.401.2723:30 
26. 04. 2020
Bojové športy - Medzinárodný - Battlefield Fight League1X2Čas 
Gwyn Berry (CAN) vs. Paul Fisher (CAN)1.452.5500:04 
Nick Ghaeni (CAN) vs. Wesley Bowman (CAN)1.096.0000:05 
Dario Sinagoga (IRL) vs. Ryan Rohovich (CAN)1.352.9100:06 
Bojové športy - Medzinárodný - L.A. Esportes MMA1X2Čas 
Nelio Lopes de Souza (BRA) vs. Delvam Moreira (BRA)1.174.4000:01 
Wesley Carvalho (BRA) vs. Vagner Gaúcho (BRA)2.101.6500:02 
Iury Silva (BRA) vs. Douglas Silva (BRA)1.901.8000:03 
Elio Bay (BRA) vs. Gaspar Botelho (BRA)2.701.4000:04 
Antônio Maria do Nascimento (BRA) vs. Luis Henrique Souza (BRA)4.001.2000:05 
Romario Guinú (BRA) vs. Nyckson Moreira (BRA)1.452.5500:06 
Magno Silva (BRA) vs. Antônio Ferreira (BRA)1.452.5500:07 
Bojové športy - Medzinárodný - UFC on ESPN+1X2Čas 
Raphael Pessoa (BRA) vs. Alexander Romanov (MDA)2.701.4000:00 
Matt Frevola (USA) vs. Roosevelt Roberts (USA)1.702.0200:30 
Zak Cummings (USA) vs. Andrew Sanchez (USA)2.101.6501:00 
Ovince St. Preux (HAI) vs. Shamil Gamzatov (RUS)2.701.4001:30 
Mackenzie Dern (USA) vs. Ariane Carnelossi (BRA)1.273.4002:00 
Michael Johnson (USA) vs. Evan Dunham (USA)1.233.7002:30 
Antonina Shevchenko (KGZ) vs. Cynthia Calvillo (USA)2.001.7203:00 
Anthony Rocco Martin (USA) vs. David Zawada (GER)1.273.4003:30 
Anthony Smith (USA) vs. Glover Teixeira (BRA)1.522.3504:00 
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top