» Pridať tiket
Dnešné zápasy | Zajtrajšie zápasy | Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Všetko
14. 10. 2019
Basketbal - Austrália - NBL1X2Čas 
Illawara Hawks vs. Cairns Taipans1.342.9910:30+2
Basketbal - Filipíny - MPBL1X2Čas 
Pasay Voyagers vs. Marikina Shoemasters1.303.0010:00 
Navotas Clutch vs. Quezon City Capitals4.301.1512:30 
Imus Bandera vs. Bulacan Kuyas2.201.5514:30 
Basketbal - Filipíny - PBA D-league1X2Čas 
BRT Sumisip Basilan-St. Clare vs. Marinerong Pilipino2.601.4009:30 
Basketbal - Filipíny - UCBL1X2Čas 
Batangas Team vs. DC Blue Dragons7.701.0310:00 
Basketbal - Grécko - Pohár1X2Čas 
Kolossos Rhodes vs. GS Lavrio1.372.6816:00 
Basketbal - Izrael - Super League1X2Čas 
Ironi Naharia vs. Ironi Ness Ziona1.532.2419:15+1
Maccabi Tel-Aviv vs. Hapoel Eilat1.047.0519:45+2
Basketbal - Kazachstan - Národná liga1X2Čas 
Barsy Atyrau vs. Tobol Kostanay1.402.6015:00 
Basketbal - Mezinárodné, kluby - Adriatická liga1X2Čas 
KK Zadar vs. Krka Novo Mesto1.382.6818:00+2
Basketbal - Mezinárodné, kluby - United League, Main Round1X2Čas 
BC Avtodor Saratov vs. BC Khimky Moskva3.941.1817:00+1
Basketbal - Nemecko - 1. DBBL1X2Čas 
TSV 1880 Wasserburg vs. Osnabruck1.0110.0019:00 
Basketbal - Nemecko - BBL pohár1X2Čas 
Bayern Mníchov vs. Telekom Baskets Bonn1.057.5720:30+7
Basketbal - Rumunsko - Liga Nationala1X2Čas 
CS Dinamo Bucuresti vs. CS Universitatea Cluj-Napoca7.981.0316:30 
Basketbal - Rusko - 3x3 Liga Pro1X2Čas 
Skif vs. Dinamo1.602.1009:20 
Skif vs. Spartak1.402.6009:50 
Lokomotiv vs. Dinamo1.552.2010:20 
Amur vs. Erofey1.602.1011:05 
Európa vs. Zenit1.552.2011:35 
Amur vs. Zenit1.652.0212:05 
Európa vs. Erofey1.552.2012:35 
Európa vs. Amur1.821.8213:05 
Zenit vs. Erofey1.821.8213:35 
Basketbal - Rusko - Superleague1X2Čas 
Novosibirsk vs. Temp-Sumz Revda1.662.0017:00 
Samara vs. Khimki Podmoskovie1.037.7517:00 
Ufimec Ufa vs. MBA Moscow1.422.5517:00 
Universitet Surgut vs. Uralmash Ekaterinburg1.662.0017:00 
Basketbal - Saudská Arábia - Muži1X2Čas 
Al Ahli (KSA) vs. Al Ittihad (KSA)1.472.4019:00 
Basketbal - Ukrajina - FBU Superleague1X2Čas 
BC Dnipro vs. SK Prometey1.352.7713:00+2
Bowls - Medzinárodný - Grand Prix Bowls1X2Čas 
Greenslade, Jason vs. Harlow, Greg1.971.6910:00 
Harlow, Greg vs. Brown, Danny1.582.1511:00 
Florbal - Švédsko - Svenska Superligan, ženy1X2Čas 
Taby FC Ibk vs. Kais Mora IF3.186.031.5419:15 
Futbal - Anglicko - U23 League1X2Čas 
Crystal Palace vs. Watford FC2.443.792.1914:00+1
Ipswich Town vs. Cardiff City2.363.542.3614:00+1
Bolton Wanderers vs. Crewe Alexandra4.464.261.4920:00+1
Sheffield United vs. Nottingham Forest FC3.103.861.8220:00+1
Wigan Athletic vs. Burnley FC2.003.772.7420:00+1
Futbal - Argentína - Primera B1X2Čas 
San Telmo vs. Klub Atletico Colegiales1.693.214.8720:30+4
Talleres de Remedios de Escalada vs. Club Atletico Acassuso2.442.932.7821:00+4
Futbal - Argentína - Primera B Nacional1X2Čas 
Agropecuario Argentino vs. Klub Atletico Platense2.502.712.9422:10+3
Futbal - Argentína - Primera C Metropolitana1X2Čas 
Deportivo Espanol vs. Mutual Leandro Niceforo Alem2.572.752.6520:30+1
San Martin De Burzaco vs. Berazategui2.132.813.3020:30+2
Futbal - Argentína - Primera D Metropolitana1X2Čas 
Centro Espanol vs. Deportivo Muniz1.903.103.5520:30+2
Yupanqui vs. CSYD Liniers3.002.612.4220:30+2
Futbal - Belgicko - U21 Cup1X2Čas 
FCV Dender EH vs. KV Kortrijk2.503.602.2020:00 
KV Mechelen vs. Waasland-Beveren2.303.502.4520:00 
Lierse vs. Club Brugge7.004.751.2820:00 
Lokeren vs. Cercle Brugge2.253.752.4020:00 
Lommel SK vs. Antwerp1.804.153.0020:00 
OH Leuven vs. KFCO Beerschot Wilrijk1.404.754.8520:00 
RFC Luttich vs. Eupen4.754.851.4020:00 
Roeselare vs. KV Oostende2.203.652.5020:00 
Westerlo vs. Zulte Waregem3.354.151.7020:00 
Futbal - Brazília - Copa Fares Lopes1X2Čas 
Floresta EC vs. Caucaia2.203.252.7520:30 
Futbal - Brazília - U19 Copa Gaucho1X2Čas 
Gremio Esportivo Nacional vs. Rio Grande RS8.755.501.2020:00 
Futbal - Dánsko - U 211X2Čas 
FA 2000 vs. Hvidovre2.005.002.3519:30 
Futbal - Estónsko - Esiliiga1X2Čas 
Jk Tallinna Kalev II vs. Rakvere JK Tarvas1.644.623.2818:00 
Futbal - India - Shillong Premier League1X2Čas 
Langsning SC vs. Laban SC1.553.355.5011:30 
Futbal - Írsko - Leinster Senior League1X2Čas 
Home Farm FC vs. St. John Bosco1.128.009.0021:00 
Kilbarrack United vs. Ballyfermot Utd1.424.854.5021:00 
Futbal - Južná Kórea - WK liga1X2Čas 
Busan Sangmu FC vs. Jeonbuk KSPO FC4.513.771.5612:00+2
Gyeongju Hydro & Nuclear Power vs. Suwon FMC1.613.933.9512:00+2
Seoul City Wfc vs. Hyundai Steel11.046.211.1412:00+2
Futbal - Kolumbia - Primera B, Clausura1X2Čas 
Boyaca Chico FC vs. Atlético FC1.613.654.4522:30+2
Cortulua vs. Valledupar FC1.753.403.9022:30+2
Deportes Pereira vs. Boca Juniors de Cali1.334.357.2822:30+2
FC Bogotá vs. Tigres FC2.003.223.2422:30+2
Fortaleza FC vs. Barranquilla FC1.633.444.6622:30+2
Leones FC vs. Orsomarso1.613.584.5822:30+2
Llaneros FC vs. Deportes Quindio3.123.112.0922:30+1
Real Cartagena vs. Real San Andres1.623.554.5622:30+2
Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia1X2Čas 
Bulharsko vs. Anglicko13.096.041.2120:45+11
Francúzsko vs. Turecko1.414.537.1820:45+11
Island vs. Andorra1.0511.7530.3520:45+9
Kosovo vs. Čierna Hora1.613.655.7520:45+12
Litva vs. Srbsko11.145.861.2420:45+11
Moldavsko vs. Albánsko5.313.231.7520:45+11
Ukrajina vs. Portugalsko3.463.122.1720:45+13
Futbal - Majstrovstvá Európy - U19 ME, kvalifikácia1X2Čas 
Moldavsko vs. Lotyšsko5.214.001.4813:00+4
Litva vs. Rumunsko10.965.751.1714:00+4
Srbsko vs. Španielsko3.453.241.9214:00+4
Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, kvalifikácia1X2Čas 
Česká republika vs. Škótsko1.813.413.9517:00+12
Fínsko vs. Dánsko3.853.471.8118:00+12
Arménsko vs. Taliansko13.416.231.1618:30+11
San Marino vs. Chorvátsko20.0015.001.0219:00+2
Rumunsko vs. Severné Írsko1.374.267.3819:30+11
Futbal - Malta - First Division1X2Čas 
St. George Cospicua vs. Lija Athletic3.404.001.7018:00+1
Fgura United FC vs. Mqabba2.103.802.5520:15+1
Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1X2Čas 
Paykan FC vs. FC Nassaji Mazandaran2.203.252.7014:00+1
Futbal - Medzinárodný - CONCACAF Nations League1X2Čas 
Dominica vs. Nikaragua3.293.382.0421:00+2
Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy1X2Čas 
Rwanda vs. Tanzánia1.903.103.7518:00+1
Česká republika vs. Severné Írsko1.713.375.0319:00+11
Egypt vs. Botswana1.284.5512.5019:00+10
Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy U191X2Čas 
Wales vs. Rakúsko4.003.501.7013:00 
Albánsko vs. Poľsko3.903.201.8014:00 
Írsko vs. Dánsko2.553.402.3014:00 
Portugalsko vs. Taliansko2.103.302.9016:00 
Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy U201X2Čas 
Poľsko vs. Holandsko2.913.212.1517:00+2
Švédsko vs. Nórsko1.953.603.0017:00 
Anglicko vs. Česká republika1.404.205.8020:00 
Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy U211X2Čas 
Grécko vs. Ukrajina2.203.502.6014:30+1
Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy U231X2Čas 
Brazília vs. Japonsko1.304.756.5021:00 
Futbal - Mexiko - Liga MX, ženy1X2Čas 
Toluca vs. Atletico San Luis1.394.844.9523:00+2
Futbal - Peru - Primera Division, Clausura1X2Čas 
Real Garcilaso vs. Universidad Cesar Vallejo1.443.855.7722:00+5
Futbal - Švédsko - 1. divízia, juh1X2Čas 
IK Oddevold vs. Tvaakers IF2.863.112.1819:00+2
Futbal - Taliansko - Serie C1X2Čas 
US Pontedera vs. AC Pistoiese2.142.993.0520:45+2
Futbal - Thajsko - U19 pohár1X2Čas 
PTT Rayong FC vs. Bankhai United1.953.702.8511:00 
Trat FC vs. Banbueng FC1.573.804.3011:00 
Futbal - Vietnam - U211X2Čas 
Sanna Khanh Hoa vs. TP Ho Chi Minh FC3.103.202.0510:30 
Pho Hien FC vs. Ha Noi T&T2.753.552.0513:00 
Futsal - Japonsko - F. League1X2Čas 
Bardral Urayasu vs. Fugador Sumida4.253.701.6510:00 
Futsal - Poľsko - Ekstraklasa1X2Čas 
Gwiazda Ruda Slska vs. Red Dragons Pniewy2.853.602.0013:30 
Hádzaná - Čína - National Tournament, ženy1X2Čas 
Guangdong vs. Guangxi1.0020.0020.0010:20 
Shandong vs. Jiangsu5.7511.001.1513:00 
Hádzaná - Dánsko - Damehandboldligaen1X2Čas 
Nykobing F. Handboldklub vs. Silkeborg Voel Kfum1.747.392.5720:00+3
Hádzaná - Dánsko - Handboldligaen1X2Čas 
FHK Elite vs. Nordsjaelland Handball1.449.193.3919:00+1
Hádzaná - Island - Urvalsdeild1X2Čas 
Fram Reykjavik vs. IR Reykjavík3.088.311.4621:30+2
Kriket - Afghanistan - Shpageeza League1X2Čas 
Band-E-Amir Dragons vs. Boost Defenders1.642.1311:30 
Ľadový hokej - Bielorusko - Extraliga, Division A1X2Čas 
Shakhter Soligorsk vs. Neman Grodno2.693.622.1218:00+8
Ľadový hokej - Bielorusko - Extraliga, Division B1X2Čas 
Chimik-SKA Novopolock vs. Bielorusko U201.334.926.0918:00+1
HC Baranovichi vs. HC Bobruisk1.574.293.9818:00 
HK Brest vs. HC Lokomotiv Orsha2.733.592.1018:00+1
Ľadový hokej - Bielorusko - Vysshaya Liga1X2Čas 
Lida II vs. Brest II4.006.001.4012:00 
Metallurg Zhlobin-2 vs. HK Vitebsk-21.305.805.5012:00 
Minskie Zubry vs. Shakhtyor Soligorsk II1.754.503.0012:00 
Mogilev II vs. HC Bobruisk-21.257.006.0012:00 
Ľadový hokej - Maďarsko - Erste Liga1X2Čas 
Fehervari Titanok vs. Debreceni Egyetem AC3.724.341.5918:00+2
Ľadový hokej - Rusko - KHL1X2Čas 
HC Barys Astana vs. Admiral Vladivostok1.584.084.4815:30+10
Traktor Čeljabinsk vs. Dinamo Riga1.564.024.7316:00+10
AK Bars Kazaň vs. Avtomobilist Jekaterinburg1.803.993.4018:00+11
Neftekhimik Nižnekamsk vs. Sibir Novosibirsk2.323.552.5818:00+12
HC Dinamo Moskva vs. Metallurg Magnitogorsk2.323.662.5318:30+12
Ľadový hokej - Rusko - MHL1X2Čas 
Omskie Yastreby vs. HC Altai1.374.855.2313:00+2
Mamonty Yugry K. M. vs. Avto Yekaterinburg2.253.472.5216:00+2
Sputnik Almetievsk vs. Sarmaty Orenburg1.723.863.4616:00+2
Tyumenskiy Legion vs. Snezhnye Barsy Astana3.114.381.7216:00+2
Chaika Nižnij Novgorod vs. Stalnye Lisy2.333.792.2917:00+2
ORG Junior vs. HK Riga17.6311.431.0118:00+1
Ľadový hokej - Rusko - Rusko 2.1X2Čas 
Ermak Angarsk vs. Lada Togliatti4.544.531.4513:00+2
Metallurg Novokuznetsk vs. Torpedo Ust-Kamenogorsk1.804.162.9914:00+2
Sokol Krasnoyarsk vs. Dizel Penza1.893.503.1714:00+2
Bars Kazan vs. Zauralye Kurgan2.723.442.1217:30+2
HC Tambov vs. Neftyanik Almetyevsk3.723.741.6917:30+2
Buran Voronezh vs. Toros Neftekamsk3.303.921.7518:00+2
HK Ryazan vs. Gornyak Uchaly2.733.592.0618:00+2
Ľadový hokej - Rusko - Superliga, ženy1X2Čas 
Petrohrad vs. Biryusa Krasnoyarsk1.454.504.5011:00+1
Sverdlovskaya Oblast vs. Tornado15.0012.001.0316:00 
Ľadový hokej - USA - AHL1X2Čas 
Rockford Icehogs vs. Laval Rocket2.463.932.2320:00+2
Ľadový hokej - USA - NHL1X2Čas 
Boston Bruins vs. Anaheim Ducks1.794.153.7019:00+11
New Jersey Devils vs. Florida Panthers2.474.022.4019:00+12
New York Islanders vs. St. Louis Blues2.733.862.2419:00+12
Ottawa Senators vs. Minnesota Wild2.834.122.1119:00+12
Buffalo Sabres vs. Dallas Stars2.473.822.4821:00+12
Washington Capitals vs. Colorado Avalanche2.154.082.7823:00+12
Snooker - Medzinárodný - English Open 20191X2Čas 
Bingtao, Yan vs. Xiwen, Mei1.452.5511:00+6
Greene, Gerard vs. Pengfei, Tian2.601.4411:00+6
Hawkins, Barry vs. Amiri, Amine1.0112.1111:00 
Jiahui, SI vs. Vahedi, Soheil1.731.9911:00+6
Jones, Duane vs. Ning, LU2.441.4911:00+6
Stevens, Matthew vs. SI, XU1.382.8111:00+6
Woollaston, Ben vs. Higginson, Andrew1.622.1611:00+6
Ford, Tom vs. Lines, Peter1.362.8914:00+6
Gould, Martin vs. Songsermsawad, Akani1.452.5614:00+6
Maflin, Kurt vs. Saengkham, Noppon1.821.8814:00+6
Mcgill, Anthony vs. Wakelin, Chris1.712.0114:00+6
Perry, Joe vs. Lloyd, Mark1.0210.4114:00+4
Trump, Judd vs. Ebdon, Peter1.115.6214:00+6
Zhengyi, Fan vs. Parsons, Riley1.761.9514:00+6
Bingham, Stuart vs. Filipiak, Kacper1.048.3515:00+6
Carter, Allister vs. Mcmanus, Alan1.382.8015:00+6
Davies, Ryan vs. Peifan, Lei2.401.5115:00+6
Guodong, Xiao vs. Lawler, Rod1.273.4515:00+6
Hamilton, Anthony vs. Jiankang, Zhang1.263.4915:00+6
King, Mark vs. Williams, Robbie1.552.3015:00+6
Selby, Mark vs. Pinches, Barry1.057.7615:00+6
Junhui, Ding vs. Dale, Dominic1.243.6517:30+6
Yuelong, Zhou vs. White, Michael1.313.1417:30+6
Burden, Alfie vs. Hicks, Andy1.562.2820:00+6
Chandler, Harvey vs. Dunn, Mike2.221.5920:00+6
Holt, Michael vs. Cahill, James1.921.7920:00+6
Lee, Chun Wai vs. Lilley, David3.151.3120:00+6
O´Connor, Joe vs. Burns, Ian1.562.2820:00+6
O´Sullivan, Ronnie vs. O´Neill, Jamie1.0210.4620:00+4
Robertson, Jimmy vs. Milkins, Robert1.921.7920:00+6
Brecel, Luca vs. Stefanow, Adam1.105.9221:00+6
Murphy, Shaun vs. Bingyu, Chang1.174.4121:00+6
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži1X2Čas 
Benes, Michal vs. Shouman, Mohamed1.542.2209:10 
Vrablik, Jiri vs. Gonzales, Eduardo1.018.8909:50 
Chtchetinine, Evgueni vs. Shamruk, Gleb1.911.7310:30 
David, Petr vs. Benes, Michal1.332.8511:10 
Vrablik, Jiri vs. Shouman, Mohamed1.203.7411:50 
Chtchetinine, Evgueni vs. Gonzales, Eduardo1.037.8412:30 
Shamruk, Gleb vs. Happek, Sven1.303.0413:10 
David, Petr vs. Vrablik, Jiri2.221.5413:50 
Benes, Michal vs. Happek, Sven1.124.7414:30 
Shamruk, Gleb vs. Gonzales, Eduardo1.105.3416:00 
Chtchetinine, Evgueni vs. Shouman, Mohamed1.183.9816:40 
Benes, Michal vs. Vrablik, Jiri3.281.2617:20 
Gonzales, Eduardo vs. Happek, Sven2.841.3418:00 
Shamruk, Gleb vs. Shouman, Mohamed1.971.6918:40 
David, Petr vs. Chtchetinine, Evgueni1.115.0619:20 
Vrablik, Jiri vs. Happek, Sven1.028.1220:00 
David, Petr vs. Shamruk, Gleb1.392.6320:40 
Gonzales, Eduardo vs. Shouman, Mohamed6.521.0621:20 
Benes, Michal vs. Chtchetinine, Evgueni3.341.2522:00 
Stolný tenis - Rusko - Liga Pro1X2Čas 
Samodumov, Viacheslav vs. Tolkachev, Viktor1.771.8710:15 
Kabanov, Eduard vs. Ying, Demik1.701.9511:00 
Tolkachev, Viktor vs. Cheklin, Mihail1.602.1011:30 
Samodumov, Viacheslav vs. Kabanov, Eduard1.552.2012:00 
Cheklin, Mihail vs. Ying, Demik2.021.6512:30 
Tolkachev, Viktor vs. Kabanov, Eduard1.502.3013:00 
Ying, Demik vs. Samodumov, Viacheslav1.771.8713:30 
Kabanov, Eduard vs. Cheklin, Mihail1.951.7014:00 
Ying, Demik vs. Tolkachev, Viktor2.021.6514:30 
Cheklin, Mihail vs. Samodumov, Viacheslav2.101.6015:00 
Malahov, Pavel vs. Khairullin, Shamil2.451.4517:00 
Karpenko, Vyacheslav vs. Grishenin, Denis,1.502.3017:30 
Khairullin, Shamil vs. Puzankov, Kyrill1.652.0218:00 
Malahov, Pavel vs. Karpenko, Vyacheslav2.451.4518:30 
Puzankov, Kyrill vs. Grishenin, Denis,1.422.5019:00 
Khairullin, Shamil vs. Karpenko, Vyacheslav2.501.4219:30 
Grishenin, Denis, vs. Malahov, Pavel1.652.0220:00 
Karpenko, Vyacheslav vs. Puzankov, Kyrill2.101.6020:30 
Grishenin, Denis, vs. Khairullin, Shamil2.101.6021:00 
Puzankov, Kyrill vs. Malahov, Pavel1.652.0221:30 
Stolný tenis - Rusko - Liga Pro Moskau Open1X2Čas 
Nemashkalo, Vladimir vs. Turabekov, Tyinchtyik1.622.0610:00 
Serebrennikov, Alexander vs. Titov, Andrey1.502.3010:30 
Turabekov, Tyinchtyik vs. Serebrennikov, Alexander1.701.9511:00 
Titov, Andrey vs. Nemashkalo, Vladimir2.411.4511:30 
Nemashkalo, Vladimir vs. Serebrennikov, Alexander2.151.5712:00 
Turabekov, Tyinchtyik vs. Titov, Andrey1.771.8612:30 
Martovickiy, Valery vs. Smaglyukov, Vladislav2.151.5714:00 
Melkov, Oleg vs. Basmanov, Dmitrii1.951.7014:30 
Smaglyukov, Vladislav vs. Melkov, Oleg1.552.1815:00 
Basmanov, Dmitrii vs. Martovickiy, Valery1.572.1515:30 
Martovickiy, Valery vs. Melkov, Oleg2.301.5016:00 
Smaglyukov, Vladislav vs. Basmanov, Dmitrii2.061.6216:30 
Petrochenko, Dmitry vs. Khairullin, Ildar2.201.5518:00 
Vakar, Sergey vs. Frolov, Alexander1.452.4518:30 
Khairullin, Ildar vs. Vakar, Sergey1.871.7719:00 
Frolov, Alexander vs. Petrochenko, Dmitry1.602.1019:30 
Petrochenko, Dmitry vs. Vakar, Sergey2.451.4520:00 
Khairullin, Ildar vs. Frolov, Alexander1.602.1020:30 
Tenis - ATP - Antverpy, Belgicko1X2Čas 
Pella, Guido vs. Gojowczyk, Peter1.502.4117:00+3
Sonego, Lorenzo vs. Tsonga, Jo-Wilfried3.251.2918:20+3
Tenis - ATP - Antverpy, Belgicko, 4-hry1X2Čas 
Cuevas P / Gonzalez M vs. Bovy A / Darcis S1.125.2915:00+2
Tenis - ATP - Antverpy, Belgicko, kvalifikácia1X2Čas 
Gombos, Norbert vs. Maden, Yannick2.241.5812:00+1
Majchrzak, Kamil vs. Munar Clar, Jaume Antoni1.622.1612:00+1
Copil, Marius vs. Hoang, Antoine2.041.7013:20+1
Barrere, Gregoire vs. Lorenzi, Paolo1.263.5013:30+1
Tenis - ATP - Moskva, Rusko1X2Čas 
Garin, Christian vs. Seppi, Andreas1.761.9513:30+3
Rosol, Lukas vs. Londero, Juan Ignacio2.031.7114:50+3
Mannarino, Adrian vs. Dzumhur, Damir1.712.0219:00+3
Tenis - ATP - Moskva, Rusko, 4-hry1X2Čas 
Kecmanovic M / Zimonjic N vs. Bublik A / Kukushkin M1.901.8012:15+2
Bedene A / Jarry N vs. Donskoy E / Rublev A2.151.6312:30+2
Cacic N / Lajovic D vs. Daniell M / Oswald P2.581.4413:35+2
Tenis - ATP - Štokholm, Švédsko1X2Čas 
Travaglia, Stefano vs. Opelka, Reilly3.541.2515:30+3
Evans, Daniel vs. Tomic, Bernard1.263.5018:30+3
Tipsarevic, Janko vs. Moutet, Corentin2.641.4319:50+3
Tenis - ATP - Štokholm, Švédsko, 4-hry1X2Čas 
Bambridge L / Mclachlan B vs. Koolhof W / Martin F2.201.6015:30+2
Tenis - ATP - Štokholm, Švédsko, kvalifikácia1X2Čas 
Paul, Tommy vs. Renard, Lucas1.0210.2712:00+1
Popyrin, Alexei vs. Sugita, Yuichi1.372.8812:00+1
Mager, Gianluca vs. Novak, Dennis2.701.4113:20+1
Stebe, Cedrik-Marcel vs. Otte, Oscar1.751.9713:20+1
Tenis - Challenger - Ismaning, Nemecko1X2Čas 
Miedler, Lucas vs. Ortega-Olmedo, Roberto1.362.8311:20+1
Sels, Jelle vs. Hoyt, Evan1.592.1711:20+1
Grenier, Hugo vs. Blancaneaux, Geoffrey1.821.8512:40+1
Huesler, Marc-Andrea vs. Safranek, Vaclav1.602.1612:40+1
Ehrat, Sandro vs. Gabashvili, Teimuraz1.662.0514:00+1
Marchenko, Illya vs. Machac, Tomas1.702.0014:00+1
Forejtek, Jonas vs. Wessels, Louis1.422.6115:20+1
Van De Zandschulp, Botic vs. Vanni, Luca1.552.2515:20+1
Haerteis, Johannes vs. Neuchrist, Maximilian1.562.2316:40+1
Ilkel, Cem vs. Bonadio, Riccardo1.372.7616:40+1
Hassan, Benjamin vs. Arnaboldi, Andrea1.831.8418:00+1
Ignatik, Uladzimir vs. Pellegrino, Andrea1.572.2218:00+1
Tenis - Challenger - Ismaning, Nemecko, kvalifikácia1X2Čas 
Lenz, Julian vs. Schifris, Jeremy1.038.3310:00+1
Rosenkranz, Mats vs. Sachko, Vitaliy1.721.9610:00+1
Tenis - Challenger - Las Vegas, USA1X2Čas 
Glasspool, Lloyd vs. Redlicki, Martin1.672.0420:00+1
Mejia, Nicolas vs. Bellucci, Thomaz2.631.4120:00+1
Bangoura, Sekou vs. King, Evan1.652.0721:20+1
Celikbilek, Altug vs. Quiroz, Roberto2.451.4721:20+1
Draper, Jack vs. Peniston, Ryan1.482.4321:20+1
Redlicki, Michael vs. Peliwo, Filip1.512.3321:20+1
Aragone, JC vs. Lokoli, Laurent1.502.3622:40+1
Pospisil, Vasek vs. Mmoh, Michael1.502.3622:40+1
Ritschard, Alexander vs. Cozbinov, Alexander1.115.3422:40+1
Tenis - Challenger - Las Vegas, USA, kvalifikácia1X2Čas 
Novikov, Dennis vs. Roelofse, Ruan1.273.3220:00+1
Pervolarakis, Michail vs. Sauer, Jordan1.019.5920:00+1
Tenis - Challenger - Ning-po, Čína1X2Čas 
Wu, Di vs. HE, Yecong1.154.5609:15+1
Nam, Ji Sung vs. Sekiguchi, Shuichi1.432.5610:00+1
Safwat, Mohamed vs. Yevseyev, Denis1.283.2110:00+1
Tenis - ITF muži - Bukhara, M-ITF-UZB-06A, kvalifikácia1X2Čas 
Lukmanov, Azamat vs. Abdurakhmonov, Muhammadmustafo1.154.2809:40 
Bardzin, Artsiom vs. Azamatov, Samandar1.028.1209:50 
Rasamatov, Bekhzod vs. Makhmudov, Damir1.183.9810:10 
Shrolik, Igor vs. Saidmuhamedov, Abdurahman1.134.6510:25 
Shukurov, Akbarshokh vs. Abzalov, Sharobiddin4.261.1611:10 
Tenis - ITF muži - Doha, M-ITF-QAT-03A, kvalifikácia1X2Čas 
Brambati, Massimo vs. Abdulla, Mohammed1.193.8710:10 
Khingi, Mohammad vs. Farmer, Elliott7.051.0410:10 
Tenis - ITF muži - Lagos, 2-hry1X2Čas 
Hemery, Calvin vs. Setkic, Aldin1.402.5914:00 
Tenis - ITF muži - Lagos, 4-hry1X2Čas 
Dougaz M A / Mansouri S vs. Lock B / Lock C J1.432.5012:30 
Tenis - ITF muži - Lagos, M-ITF-NGR-05A, kvalifikácia1X2Čas 
Bikom, Albert Bisong vs. Goldenberg, Dustin1.532.2510:30 
Hale, Darryl vs. Jebutu, Emmanuel1.342.8510:30 
Sewanou, Arnaud vs. Alome, Pascal Ziyab1.183.9110:30 
Tomegah, Agassi vs. Igbinovia, Wilson Oswalele2.401.4610:30 
Dubinin, Alexey vs. Saidi Otupio, Christian1.174.0212:00 
Filenkov, Alexei vs. Segbedzie, Tsatsu Kofi1.382.6612:00 
Fumi, Benjamin vs. Palm, Benjamin1.263.2612:00 
Cheruiyot, Kevin vs. Chaurasia, Yash1.582.1313:30 
Quartey, Daniel vs. Yego, Ibrahim Kibet4.301.1513:30 
Tenis - ITF muži - Rodez, M-ITF-FRA-19A, kvalifikácia1X2Čas 
Blanchet, Ugo vs. Antchandie, Herve1.076.0510:00 
Pontico, Hugo vs. Deschamps, Allan1.203.7210:00 
Ayeni, Olukayode Alafia Damina vs. Vylegzhanin, Nikolay1.273.1811:30 
Droguet, Titouan vs. Freire Da Silva, Adan1.174.1011:30 
Dussin, Louis vs. Moysan, Mathis1.203.7313:00 
Rochette, Laurent vs. Broville, Maxence1.183.9313:00 
De Schepper, Joeffrey vs. Reveniau, Simon1.134.6514:30 
Pietri, Benjamin vs. Beauge, Maxence1.542.2316:00 
Tenis - ITF ženy - Lagos, 2-hry1X2Čas 
Nahimana, Sada vs. Pigossi, Laura2.421.4611:00 
Tenis - ITF ženy - Lagos, 4-hry1X2Čas 
Bhosale R / Pigossi L vs. Samir S / Thombare P G1.322.9415:30 
Tenis - ITF ženy - Lagos, W-ITF-NGR-02A, kvalifikácia1X2Čas 
Aderemi, Omolade vs. Udoh, Peace P1.303.0211:00 
Airhunmwunde, Osariemen vs. Onebamhoin, Patience3.561.2211:00 
Oyegoke, Abiodun vs. Adegoke, Sarah7.171.0411:00 
Yakubu, Ozi-Oiza Josephine vs. Odoh, Amarachi1.233.5011:00 
Tenis - ITF ženy - Seville, W-ITF-ESP-22A, kvalifikácia1X2Čas 
Bucsa, Cristina vs. Cortez Llorca, Lucia1.164.2611:30 
Burillo Escorihuela, Irene vs. Gamiz, Andrea1.582.1311:30 
Carreras, Amanda vs. Vicens Mas, Rosa1.701.9511:30 
Craciun, Georgia Andreea vs. Wachaczyk, Julia1.382.6613:00 
Tenis - ITF ženy - Su-čou, W-ITF-CHN-23A, kvalifikácia1X2Čas 
Jiang, Xinyu vs. Yang, Yidi1.572.1509:20 
Kaji, Haruka vs. LU, Jiaxi1.312.9909:30 
Tenis - ITF ženy - Szekesfehervar, W-ITF-HUN-03A, kvalifikácia1X2Čas 
Andrianjafitrimo, Tessah vs. Vismane, Daniela1.273.2111:00 
Kovacs, Zita vs. Ghioroaie, Ylona-Georgiana5.561.0911:00 
Szlavikovics, Szabina vs. Markova, Johana4.441.1411:00 
Garcia Perez, Georgina vs. Skamlova, Chantal1.283.1612:30 
Klaffner, Melanie vs. Amanmuradova, Akgul2.301.5012:30 
Zanevska, Maryna vs. Muller, Nikoletta1.0010.0012:30 
Erjavec, Veronika vs. Dascalu, Nicoleta2.531.4214:00 
Seguel, Daniela vs. Janosi, Luca1.095.5114:00 
Vlkovska, Veronika vs. Herdzelas, Dea3.931.1814:00 
Boskovic, Lea vs. Pereira, Teliana1.811.8215:30 
Chernyshova, Maryna vs. Bekefi, Bianka1.076.0415:30 
Malesevic, Tamara vs. Detiuc, Anastasia5.551.0915:30 
Anshba, Amina vs. Miklova, Barbora1.233.4917:00 
Radisic, Nika vs. Bulgaru, Miriam Bianca1.642.0517:00 
Waltert, Simona vs. Bukta, Agnes1.303.0117:00 
Juhaszova, Vivien vs. Potocnik, Nina1.821.8118:30 
Tenis - ITF ženy - Telavi, Doubles W-ITF-GEO-04A1X2Čas 
Olyanovskaya V / Pachkaleva T vs. Brglez P / Peckl K1.233.4509:40 
Gagoshidze T / Natsvlishvili N vs. Beberechi A / Ugrelidze N1.801.8311:00 
Mesochoritou G / Nikiforova E vs. Gorbunova M / Sasnouskaya T1.801.8311:00 
Daujotaite I / Nuudi M vs. Astakhova D / Semenistaja D2.201.5511:10 
Ignatjeva M / Kuznetsova E vs. Novac I G / Toma M1.701.9612:30 
Tenis - WTA - Luxembursko1X2Čas 
Kuzmova, Viktoria vs. Volynets, Katie1.125.4213:00+3
Teichmann, Jil Belen vs. Gasparyan, Margarita2.881.3714:15+3
Rogers, Shelby vs. Maria, Tatjana1.572.2615:30+3
Allertova, Denisa vs. Minella, Mandy1.951.7618:00+3
Plíšková Kristýna vs. Bolsova Zadoinov, Aliona1.323.1019:15+3
Tenis - WTA - Luxembursko, 4-hry1X2Čas 
Carter H / Stefani L vs. Jakupovic D / Santamaria S1.612.1914:45+2
Mandlik E / Volynets K vs. Christian K / Guarachi A4.061.2016:00+2
Tenis - WTA - Luxembursko, kvalifikácia1X2Čas 
Bonaventure, Ysaline vs. Paquet, Chloe1.303.2511:00+1
Niculescu, Monica vs. Ruse, Elena Gabriela1.702.0311:00+1
Voegele, Stefanie vs. Kostyuk, Marta2.581.4412:15+1
Lottner, Antonia vs. Voracova, Renata1.223.8613:30+1
Tenis - WTA - Moskva, Rusko1X2Čas 
Sevastova, Anastasija vs. Sasnovich, Aliaksandra1.682.0610:00+3
Potapova, Anastasia vs. Kalinskaya, Anna1.642.1311:15+3
Kuznetsova, Svetlana vs. Muchova, Karolina2.041.7017:30+3
Tenis - WTA - Moskva, Rusko, kvalifikácia1X2Čas 
Kanepi, Kaia vs. Martincova, Tereza1.542.3210:00+1
Shinikova, Isabella vs. Cepelova, Jana1.951.7610:00+1
Flipkens, Kirsten vs. Dabrowski, Gabriela1.273.3911:15+1
Gatto-Monticone, Giulia vs. Gracheva, Varvara3.021.3311:15+1
Volejbal - Fínsko - Mestaruusliiga, ženy1X2Čas 
Wovo Rovaniemi vs. Salon Viesti6.801.0517:00+2
Volejbal - Medzinárodný - FIVB MS1X2Čas 
Tunisko vs. Austrália3.371.2510:00+3
Japonsko vs. Brazília4.881.1212:20+3
Volejbal - Poľsko - Liga Siatkowki, ženy1X2Čas 
MKS E Leclerc Radomka Radom vs. BKS Aluprof Bielsko-Biala1.303.0317:30+3
Volejbal - Rusko - League Pro1X2Čas 
Lokomotiv Novosibirsk vs. Altai Barnaul2.181.5510:15 
Volejbal - Vietnam - Majstrovstvá1X2Čas 
Cong An TP HCM vs. Tre TPHCM1.124.7511:00 
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top