» Pridať tiket
Dnešné zápasy | Zajtrajšie zápasy | Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Všetko
16. 07. 2019
Basketbal - Majstrovstvá Európy - U20 ME, divízia B, skupinová fáza1X2Čas 
Portugalsko vs. Slovensko1.037.6921:30+2
Rumunsko vs. Albánsko1.018.7721:30+2
Švédsko vs. Holandsko3.231.2721:30+2
Futbal - Argentína - Copa Santiago1X2Čas 
Central Cordoba vs. Banfield La Banda1.903.153.5021:00 
Futbal - Brazília - U20 Campeonato Brasileiro1X2Čas 
Ponte Preta SP vs. Vasco da Gama RJ U202.993.382.0420:00+1
Futbal - Čile - Čilský pohár1X2Čas 
Santiago Morning vs. Universidad Catolica6.214.111.4222:00+2
Futbal - Ekvádor - Copa Ecuador1X2Čas 
CSD Alianza vs. Liga Dep Universitaria Quito7.554.791.2822:30+2
Futbal - Ekvádor - Serie B1X2Čas 
CD Duros Del Balon vs. Santa Rita2.742.762.5423:00+2
Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1X2Čas 
OFK Titograd vs. CSKA Sofia8.264.801.3020:30+11
Futbal - Island - 1 deild (2. liga)1X2Čas 
Keflavik IF vs. Magni1.265.387.5520:00+3
Thor Akureyri vs. Njarovik1.245.338.4920:00+3
Fjolnir Reykjavik vs. Fram Reykjavik1.494.145.0321:15+3
Leiknir Reykjavik vs. Afturelding1.514.174.8121:15+3
Throttur Reykjavik vs. Grotta2.543.762.2221:15+3
Vikingur Olafsvik vs. Haukar Hafnarfjordur1.424.245.9721:15+3
Futbal - Island - 4 deild1X2Čas 
Stokkseyri vs. Hamar7.254.901.2722:00 
Futbal - Island - Urvalsdeild, ženy1X2Čas 
Breidablik Kopavogur vs. IBV Vestmannaeyjar1.078.0014.0020:00+2
KR Reykjavik vs. Vikingur Reykjavik1.483.765.3421:15+2
Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, kvalifikácia1X2Čas 
Saburtalo Tbilisi vs. Sheriff Tiraspol3.213.282.0719:30+13
FC Valletta vs. F91 Dudelingen2.593.342.4120:00+13
HB Torshavn vs. HJK Helsinki4.833.801.5920:00+12
FK Crvena Zvezda Belehrad vs. S?duva Marijampol?1.097.4520.0020:45+11
KF Feronikeli vs. The New Saints2.123.053.3220:45+13
Futbal - Majstrovstvá Európy - U19 ME, ženy1X2Čas 
Anglicko vs. Nemecko3.473.591.8120:30+3
Škótsko vs. Francúzsko16.366.341.1120:30+3
Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1X2Čas 
Peralada CF vs. RCD Espanyol Barcelona21.0011.001.0219:30+1
UD Extremadura vs. Reading FC4.423.751.5919:30+2
Bournemouth AFC vs. Wimbledon1.245.138.6120:00+2
Chorley FC vs. Preston North End6.534.921.3120:00+2
Millwall vs. Sporting Braga5.734.231.4120:00+2
Undy Athletic vs. Newport County9.275.661.2020:00+2
Dynamo Dresden vs. Paríž Saint-Germain7.285.291.2620:20+2
AFC Telford United vs. Solihull Moors FC3.693.601.7520:30+2
Blyth Spartans vs. Morpeth Town1.544.024.5420:30+2
Boreham Wood vs. Queens Park Rangers6.354.931.3220:30+2
Carrick Rangers FC vs. Lisburn Distillery FC1.344.985.8320:30+2
Chester FC vs. Carlisle United3.283.561.8720:30+2
Ebbsfleet Utd vs. Charlton Athletic5.474.161.4420:30+2
Eccleshill United FC vs. Bradford City10.316.551.1520:30+2
Farsley AFC vs. Rotherham United3.653.561.7720:30+2
Harrogate Town vs. Guiseley FC1.484.065.0320:30+2
Matlock Town vs. Chesterfield FC4.983.961.5020:30+2
Northampton Town vs. Sheffield Wednesday4.603.881.5520:30+2
Olympiacos Piraeus vs. Nottingham Forest1.643.754.0920:30+2
Scunthorpe United vs. Leicester City6.734.711.3220:30+2
Torquay United vs. Plymouth Argyle2.853.432.1020:30+2
Wealdstone FC vs. Colchester United FC5.744.231.4120:30+2
Weston Super Mare FC vs. Exeter City7.654.911.2720:30+2
AFC Fylde vs. Blackpool FC3.373.381.9020:45+2
Atherton Collieries vs. Altrincham FC4.394.061.5520:45+2
Barnet FC vs. Crystal Palace10.415.711.1820:45+2
Barrow AFC vs. Morecambe2.563.312.3420:45+2
Bath City vs. Bristol Rovers5.254.011.4720:45+2
Bedford Town FC vs. Kettering Town5.294.551.4120:45+2
Biggleswade Town vs. St Albans City3.843.741.6920:45+2
Brackley Town vs. Milton Keynes Dons4.153.961.6020:45+2
Braintree Town vs. Brentford FC U232.193.972.4320:45+2
Burton Albion vs. Sheffield United5.804.261.4020:45+2
Curzon Ashton FC vs. Crewe Alexandra FC3.643.891.7020:45+2
Dartford FC vs. Gillingham FC5.904.801.3520:45+2
Dulwich Hamlet vs. Bromley FC3.343.711.8120:45+2
Eastleigh FC vs. Oxford United1.524.094.5820:45+2
Halifax Town vs. Doncaster Rovers4.784.251.4820:45+2
Hampton & Richmond Borough FC vs. Chesham United1.474.344.7920:45+2
Shildon AFC vs. Spennymoor Town6.985.341.2720:45+2
Stevenage vs. Peterborough United3.913.651.6920:45+2
Tonbridge Angels vs. Sutton United3.923.971.6320:45 
Witton Albion vs. Crewe Alexandra FC4.304.301.5320:45+2
Woking FC vs. Wycombe Wanderers3.893.721.6820:45+2
Yeovil Town vs. Swansea City6.244.601.3520:45+2
FC Porto vs. Fulham FC1.264.947.9121:30+1
Futbal - Škótsko - Ligový pohár1X2Čas 
Stenhousemuir FC vs. Dundee United8.925.161.2320:30+5
Alloa Athletic FC vs. Elgin City1.284.947.2320:45+5
Brechin City FC vs. Ross County19.747.251.0720:45+4
Cowdenbeath FC vs. Heart of Midlothian11.805.801.1620:45+5
Falkirk FC vs. Stranraer FC1.294.807.2620:45+5
Greenock Morton FC vs. Dumbarton FC1.424.205.6020:45+5
Livingston FC vs. Ayr United1.593.664.5820:45+5
Montrose FC vs. FC St Johnstone6.384.411.3620:45+5
Peterhead FC vs. Inverness Caledonian Thistle4.603.851.5620:45+5
Queen of The South vs. Annan Athletic1.394.435.7120:45+5
Queens Park FC vs. Partick Thistle6.694.681.3220:45+5
Hádzaná - Majstrovstvá Európy - U19 ME, ženy1X2Čas 
Rusko vs. Netherlands1.1411.696.0620:30+3
Španielsko vs. Rumunsko1.647.612.5820:30+3
Hádzaná - Majstrovstvá sveta - U21 MS1X2Čas 
Maďarsko vs. Bahrajn1.0216.9810.9920:30+7
Netball - Medzinárodný - Svetový pohár, ženy1X2Čas 
Zimbabwe vs. Barbados1.0111.0020:00 
Stolný tenis - Rusko - Liga Pro1X2Čas 
Bokov, Maxim vs. Dedov, Vasiliy1.701.9519:30 
Akhmedzhanov, Mukhammed vs. Talamanov, Ivan1.701.9520:00 
Dedov, Vasiliy vs. Voronov, Alexander2.201.5520:30 
Akhmedzhanov, Mukhammed vs. Bokov, Maxim1.951.7021:00 
Voronov, Alexander vs. Talamanov, Ivan1.652.0221:30 
Kolesnikov, Dmitry vs. Soldatov, Ivan1.851.7823:30 
Stolný tenis - Rusko - Liga Pro Moskau Open1X2Čas 
Trunenkov, Sergey vs. Scherbinin, Aleksander1.771.8719:30 
Scherbinin, Aleksander vs. Slashchev, Artem1.771.8720:00 
Agapov, Alexei vs. Trunenkov, Sergey2.201.5520:30 
Tenis - ATP - Newport, USA1X2Čas 
Eubanks, Christopher vs. Johnson, Steve3.781.2320:00+3
Zverev, Mischa vs. Smyczek, Tim2.601.4421:00+3
Tenis - ATP - Newport, USA, 4-hry1X2Čas 
Arevalo-Gonzalez M / Reyes-Varela M-A vs. Sandgren T / Schnur M1.472.5019:50+2
Mclachlan B / Smith J-P vs. Humbert U / Nys H1.362.9220:10+2
Tenis - ATP - Umag, Chorvátsko1X2Čas 
Andujar, Pablo vs. Mayer, Leonardo1.901.8119:20+3
Daniel, Taro vs. Krajinovic, Filip4.701.1520:20+3
Moutet, Corentin vs. Caruso, Salvatore1.642.1220:45+3
Tenis - ATP - Umag, Chorvátsko, 4-hry1X2Čas 
Fabbiano T / Lorenzi P vs. Bolelli S / Fognini F4.131.1919:45+2
Marach O / Melzer J vs. Sousa P / Travaglia S1.213.9820:20+2
Tenis - Challenger - Gatineau, Kanada1X2Čas 
Torpegaard, Mikael vs. Ilkel, Cem1.502.3719:40+1
Watanuki, Yosuke vs. Grills, Jacob1.125.1119:40+1
Hoang, Antoine vs. Galarneau, Alexis1.164.3820:00+1
Couacaud, Enzo vs. Gomez-Herrera, Carlos1.562.2320:40+1
Janvier, Maxime vs. Gojo, Borna1.622.1120:40+1
Tenis - Challenger - Gatineau, Kanada, 4-hry1X2Čas 
Maytin R / Withrow J vs. King D / Polansky P1.701.9921:40+1
Neuchrist M / Pasha N vs. Collard S / Holt B1.293.2021:40+1
Tenis - Challenger - San Benedetto, Taliansko1X2Čas 
Forti, Francesco vs. Mager, Gianluca3.781.2119:30+1
Vavassori, Andrea vs. Coria, Federico2.271.5420:30+1
Pellegrino, Andrea vs. Vanni, Luca1.352.8821:15+1
Tenis - ITF muži - Gandia, M-ITF-ESP-18A, 4-hry1X2Čas 
Lopez Morillo I / Moro Canas A vs. Gomez A / Ore J A6.051.0720:00 
Korobeynikov G / Martinez Arjona S vs. Gabarro X / March A C3.121.2820:10 
Tenis - ITF muži - Gubbio, M-ITF-ITA-14A1X2Čas 
Ciurletti, Andres Gabriel vs. Etcheverry, Tomas Martin6.231.0619:20 
Bocchi, Lorenzo vs. Fonio, Giovanni4.341.1521:00 
Tenis - ITF muži - Iowa City, M-ITF-USA-22A1X2Čas 
Geller, Axel vs. Aguilar, Juan Carlos Manuel1.293.0920:25 
Boyer, Tristan vs. Ponwith, Nathan2.461.4420:35 
Okonkwo, Oliver vs. Dougaz, Aziz4.601.1320:50 
Rybakov, Alex vs. Dunbar, Jacob1.273.1720:50 
Tenis - ITF muži - Iowa City, M-ITF-USA-22A, kvalifikácia1X2Čas 
Perez, Alfredo vs. Hale, Darryl1.028.6619:20 
Touliatos, Preston vs. Fenty, Andrew3.211.2719:20 
Tenis - ITF muži - Lima, M-ITF-PER-02A1X2Čas 
Cerundolo, Francisco vs. Vereau, Mateo1.018.7319:20 
Tenis - ITF ženy - Berkeley, W-ITF-USA-21A1X2Čas 
Kuwata, Hiroko vs. Hives, Zoe3.351.2522:00 
Tenis - ITF ženy - Berkeley, W-ITF-USA-21A, kvalifikácia1X2Čas 
Stefani, Luisa vs. Parks, Alycia1.442.4620:30 
Harrison, Catherine vs. Chang, Hanna1.791.8521:00 
Hontama, Mai vs. Moore, Tara1.791.8521:00 
You, Xiaodi vs. Ma, Connie1.502.3021:00 
Duval, Victoria vs. Ghitescu, Andreea1.115.0122:30 
Myers, Abbie vs. Arakawa, Haruna1.941.7122:30 
Olmos, Giuliana vs. Carter, Hayley1.602.1122:30 
Tenis - ITF ženy - Cancún, W-ITF-MEX-18A, 4-hry1X2Čas 
Furuya M / Nadel N vs. Carreto D / Vazquez Montesinos Q D1.056.6119:30 
Christensen E / Pedretti T G vs. Koldobski K / Younes K1.085.8721:00 
Tenis - ITF ženy - Gatineau, W-ITF-CAN-04A1X2Čas 
Ivanova, Dasha vs. Abanda, Francoise3.551.2219:30 
Morgina, Anna vs. Mateas, Maria2.251.5320:05 
Tenis - ITF ženy - Gatineau, W-ITF-CAN-04A, 4-hry1X2Čas 
Inoue A / Kobori M vs. Chang S / Mueller A2.131.5920:00 
Arseneault A / Bui J vs. Verner H / Zhu A2.061.6221:30 
Fernandez L A / Marino R vs. Giavara H / Riley A1.037.6721:35 
Januskova P / Sleeth L vs. Bandecchi S / Kukharchuk N2.661.3823:00 
Tenis - ITF ženy - Imola, W-ITF-ITA-17A1X2Čas 
Pislak, Manca vs. Bronzetti, Lucia5.391.0919:30 
Laskutova, Ksenia vs. Moratelli, Angelica2.841.3420:30 
Scala, Camilla vs. Kordolaimi, Eleni1.482.3621:00 
Tenis - ITF ženy - Lima, W-ITF-PER-02A, 4-hry1X2Čas 
Iamachkine A / Schaefer D vs. Townsend C / Townsend K1.076.0922:20 
Tenis - WTA - Bukurešť, Rumunsko1X2Čas 
Ruse, Elena Gabriela vs. Krejčíková, Barbora2.461.4919:25+3
Volejbal - Majstrovstvá sveta - U20 Majstrovstvá sveta, ženy1X2Čas 
Peru vs. Argentína3.301.2619:30+2
Taliansko vs. Brazília1.233.4619:30+2
Čína vs. Rusko4.881.1222:00+1
Egypt vs. Srbsko12.001.0022:00 
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top