» Profil
Užívateľské meno:mikub
Mesto:Žiar nad Hronom
Krajina:Slovenso
Aktuálna liga:4. liga
ICQ:413839204
Vek:63 rokov
Naposledy online:ONLINE!
Niečo o mne:

» Štatistika tiketov
ObdobieLigaOKKOP10SYieldZisk
Celkovo-1337321-9-6-31.67 %-27392 b.
05/20204.5261-9-6-41.26 %-1279 b.
04/20205.12185-5219.00 %570 b.
03/20206.14178-2333.74 %1046 b.
02/20206.3250-10-10-46.50 %-1302 b.
01/20205.2290-10-22-67.74 %-2100 b.
12/20196.7232-8-10.33 %10 b.
11/20196.2280-10-14-66.67 %-2000 b.
10/20196.5251-9-7-16.67 %-500 b.
09/20196.1290-10-16-83.33 %-2500 b.
08/20196.4272-8-4-35.52 %-1101 b.
07/20196.4272-81-35.48 %-1100 b.
06/20196.3261-9-7-48.28 %-1400 b.
05/20196.4271-9-9-35.48 %-1100 b.
04/20196.2270-10-16-65.52 %-1900 b.
03/20196.2291-9-6-67.90 %-2105 b.
02/20196.5231-9-1-13.18 %-369 b.
01/20194.1291-9-8-83.33 %-2500 b.
12/20184.5262-81-19.35 %-600 b.
11/20185.12184-6391.63 %2749 b.
10/20186.7242-8-36.58 %204 b.
09/20185.2241-9-3-61.54 %-1600 b.
08/20185.5262-8-2-19.35 %-600 b.
07/20186.8212-8-136.17 %1049 b.
06/20186.1290-10-18-83.33 %-2500 b.
05/20186.3230-10-11-42.31 %-1100 b.
04/20186.3270-10-16-56.73 %-1702 b.
03/20186.5261-9-5-19.35 %-600 b.
02/20186.3251-9-7-46.43 %-1300 b.
01/20186.3280-10-14-56.84 %-1762 b.

» Štatistika zápasov
ObdobieLigaOKKOP10SYieldZisk
Celkovo-363214009-1-1-6.38 %-32127 b.
05/20204.117499-1-1-8.91 %-1479 b.
04/20205.833010-07-2.92 %-330 b.
03/20206.114298-274.08 %584 b.
02/20206.129526-4-1-9.14 %-1655 b.
01/20205.154567-32-6.93 %-1456 b.
12/20196.122517-31-11.96 %-2069 b.
11/20196.136609-1-1-11.52 %-2257 b.
10/20196.138518-21-7.14 %-1350 b.
09/20196.123605-5-1-12.44 %-2276 b.
08/20196.135495-52-4.18 %-769 b.
07/20196.138509-19-5.20 %-977 b.
06/20196.120504-6-2-8.54 %-1451 b.
05/20196.141557-3-1-8.42 %-1650 b.
04/20196.119489-13-7.20 %-1203 b.
03/20196.140547-3-1-6.73 %-1306 b.
02/20196.129419-12-0.17 %-29 b.
01/20194.116535-5-1-10.57 %-1787 b.
12/20184.130459-18-3.90 %-682 b.
11/20185.1323610-0184.35 %730 b.
10/20186.138467-32-3.60 %-662 b.
09/20185.96516-41-12.61 %-1853 b.
08/20185.131495-5-1-4.74 %-853 b.
07/20186.133397-3-20.80 %137 b.
06/20186.123518-21-8.30 %-1445 b.
05/20186.114438-21-6.61 %-1037 b.
04/20186.106607-33-15.75 %-2615 b.
03/20186.128467-31-3.40 %-591 b.
02/20186.111436-42-3.17 %-488 b.
01/20186.136539-13-6.92 %-1308 b.

» Celková štatistika podľa športu
ŠportOKKOP10SYieldZisk
Americký futbal101-011.00 %1 b.
Americký futbal211-01-10.00 %-30 b.
Arena of Valor101-0147.00 %47 b.
Austrálsky futbal505-0527.00 %135 b.
Badminton50236-4-1-17.48 %-1276 b.
Bandy624-21-6.00 %-48 b.
Basketbal8282917-3-1-5.43 %-6081 b.
Beachvolejbal1577-3-1-17.05 %-375 b.
Beh na lyžiach433-13-29.71 %-208 b.
Bejzbal1475-53-6.33 %-133 b.
Biatlon30137-333.14 %135 b.
Bowls101-0150.00 %50 b.
Curling1858-21-0.65 %-15 b.
Florbal743-42-15.55 %-171 b.
Florbal520-1-1-9.29 %-65 b.
Football111-11-40.00 %-80 b.
Futbal13165488-24-6.42 %-11970 b.
Futsal1547-3-15.37 %102 b.
Hádzaná153458-22-5.87 %-1163 b.
Inline hokej646-4-1-21.50 %-215 b.
Kriket101-0126.00 %26 b.
Ľadový hokej3551745-5-2-9.79 %-5180 b.
Letní olympijské hry1157-31-10.94 %-175 b.
Lyžovanie515-12-0.17 %-1 b.
Motoristické športy301-0129.00 %87 b.
Olympijské hry414-14-0.60 %-3 b.
Plážový futbal323-2-1-28.00 %-140 b.
Plážový volejbal938-23-8.67 %-104 b.
Pozemní hokej3071-016.78 %251 b.
Pozemný hokej1419-1823.00 %345 b.
Ragby111-11-35.50 %-71 b.
Ragby Liga525-22-10.00 %-70 b.
Ragby Unie121-2-1-58.33 %-175 b.
Snooker22135-51-22.26 %-779 b.
Squash101-0125.00 %25 b.
Stolný tenis1303910-091.13 %191 b.
Street hokej818-0847.00 %423 b.
Šipky723-11-3.22 %-29 b.
Tenis3821287-34-4.31 %-2197 b.
Vodné pólo16114-6-2-24.44 %-660 b.
Volejbal251836-4-2-8.92 %-2978 b.
Zimný šport37194-420.57 %32 b.

» Mesačná štatistika podľa športu (05/2020)
ŠportOKKOP10SYieldZisk
Badminton786-4-1-43.80 %-657 b.
Basketbal1037-3-13.38 %44 b.
Bejzbal454-53-33.00 %-297 b.
Futbal26138-24-16.13 %-629 b.
Hádzaná101-0112.00 %12 b.
Snooker101-0114.00 %14 b.
Stolný tenis521610-09-0.54 %-37 b.
Šipky101-0130.00 %30 b.
Tenis1547-342.16 %41 b.


T#1500945 | 01. 06. 2020 | 07:19
Kurz: 2.15
Aktívne tikety môžu vidieť len prihlásení užívatelia.

T#1500865 | 31. 05. 2020 | 08:36
Kurz: 5.00
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup08:50 | 31. 05
Isahakyan, Sargis vs. Isahakyan, Gevorg
1-211.61
Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga17:00 | 31. 05
BATE Borisov vs. FC Isloch
1-011.30
Futbal - Česká republika - 1. liga18:00 | 31. 05
MFK Karviná vs. Sparta Praha
1-4X21.19
Futbal - Nemecko - Bundesliga18:00 | 31. 05
SC Paderborn vs. Borussia Dortmund
1-621.30
Futbal - Nemecko - Bundesliga15:30 | 31. 05
Borussia Monchengladbach vs. 1. FC Union Berlín
4-11X1.14
Tenis - Exhibícia - Base Tennis Exhibition Series Germany 202010:00 | 31. 05
Puetz, Tim vs. Broska, Florian
2-011.27
Hádzaná - Mezinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov, muži10:00 | 31. 05
Donbass vs. Ugxtu-Dnepropetrovsk
31-2711.12

T#1500800 | 30. 05. 2020 | 08:35
Kurz: 5.00
Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga10:00 | 30. 05
Doosan Bears vs. Lotte Giants
5-411.50
Futbal - Arménsko - Premier League17:15 | 30. 05
FC Ararat-Armenia vs. Shirak Gyumri FC
1-111.40
Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga, dublery12:00 | 30. 05
FC Ruh Brest II vs. Dinamo Brest II
4-011.31
Futbal - Česká republika - 1. liga18:00 | 30. 05
FC Viktoria Plzeň vs. Mladá Boleslav
7-111.20
Futbal - Česká republika - 1. liga20:00 | 30. 05
SK Slavia Praha vs. FK Jablonec
5-011.23
Tenis - Exhibícia - Base Tennis Exhibition Series Germany 202013:35 | 30. 05
Puetz, Tim vs. Schmitz, Constantin
2-011.25

T#1500734 | 29. 05. 2020 | 10:35
Kurz: 5.00
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup13:10 | 29. 05
Rsyan, Spartak vs. Isahakyan, Sargis
2-011.14
Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga11:30 | 29. 05
Doosan Bears vs. Lotte Giants
4-211.40
Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga11:30 | 29. 05
Kiwoom Heroes vs. KT Wiz
5-111.40
Futbal - Česká republika - FNL16:00 | 29. 05
FC Vysočina Jihlava vs. FK Varnsdorf
1-211.17
Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov11:30 | 29. 05
Slovan Bratislava vs. Sereď
2-0
(1-0)
11.20
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series12:15 | 29. 05
Olejnik, Martin vs. Gavlas, Antonin
0-321.18
Tenis - Rakúsko - Austrian Pro Series, muži, 2-hry14:00 | 29. 05
Melzer, Jurgen vs. Hampel, Lenny
2-111.48

T#1500635 | 28. 05. 2020 | 06:38
Kurz: 3.81
Basketbal - Taiwan - SBL, ženy13:00 | 28. 05
Taiyuan vs. Chunghwa Telecom
58-8711.28
Basketbal - Turkmenistan - NBLT14:30 | 28. 05
CSKA vs. Talyp
91-8411.38
Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov16:00 | 28. 05
SK Rapid Viedeň vs. SV Horn
3-011.15
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series08:45 | 28. 05
Horejsi, Miroslav vs. Gavlas, Antonin
1-321.27
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series09:15 | 28. 05
Reitspies, David vs. Kleprlik, Jakub
3-011.20
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series09:45 | 28. 05
Nemecek, Jakub vs. Olejnik, Martin
0-321.23

T#1500577 | 27. 05. 2020 | 10:36
Kurz: 5.00
Basketbal - Mezinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov, muži13:00 | 27. 05
Red Fox vs. Mars
82-10921.35
Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov13:00 | 27. 05
Dynamo Kyjev vs. Olimpik Donetsk
2-011.17
Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov17:00 | 27. 05
FK Austria Viedeň vs. TSV Hartberg
1-0
(1-0)
11.60
Futbal - Nemecko - Bundesliga18:30 | 27. 05
RB Leipzig vs. Hertha BSC
2-2
(1-1)
11.33
Futbal - Turkmenistan - U21 League14:30 | 27. 05
FK Kopetdag vs. Altyn Asyr FK
3-221.22
Tenis - Exhibícia - Marbello Series Exhibition17:25 | 27. 05
Skonieczny, Michal vs. Wozniak, Michal
0-221.26

T#1500507 | 26. 05. 2020 | 12:49
Kurz: 5.00
Basketbal - Mezinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov, muži13:00 | 26. 05
Mars vs. Athletics
77-6421.31
Basketbal - Turkmenistan - NBLT14:30 | 26. 05
Gurlushikchi vs. Binagar Asgabat
75-7721.12
Futbal - Česká republika - 1. liga20:00 | 26. 05
Mladá Boleslav vs. SK Slavia Praha
0-121.38
Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov15:00 | 26. 05
FC Kodaň vs. Sonderjyske
3-111.33
Futbal - Nemecko - Bundesliga18:30 | 26. 05
Borussia Dortmund vs. FC Bayern Mníchov
0-1
(0-1)
1X1.85
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup, Dženy17:30 | 26. 05
Dzavaryan, Hermine vs. Nikoyan, Marieta
-21.00

T#1500405 | 25. 05. 2020 | 08:48
Kurz: 5.00
Basketbal - Taiwan - SBL, ženy13:00 | 25. 05
Taiyuan vs. Chunghwa Telecom
73-5011.52
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series10:45 | 25. 05
Kleprlik, Jakub vs. Horejsi, Miroslav
0-321.27
Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup09:00 | 25. 05
Kalachevskyi, Denys vs. Diachenko, Viacheslav
3-111.30
Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup08:50 | 25. 05
Avgustov, Aleksey vs. Pakhniuk, Viktor
3-011.35
Stolný tenis - Ukrajina - Win Cup, ženy09:00 | 25. 05
Gordinskaya, Anastasia vs. Stefaniuk, Alina
1-321.40
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series09:10 | 25. 05
Kleprlik, Jakub vs. Tregler, Tomas
0-321.23

T#1500330 | 24. 05. 2020 | 10:04
Kurz: 5.00
Bejzbal - Taiwan - CPBL11:05 | 24. 05
Chinatrust Brothers vs. Fubon Guardians
3-711.51
Bejzbal - Taiwan - CPBL11:05 | 24. 05
Rakuten Monkeys vs. Uni-President Lions
5-711.41
Futbal - Nemecko - Bundesliga13:30 | 24. 05
FC Schalke 04 vs. FC Augsburg
0-3
(0-1)
1X1.27
Stolný tenis - Česká republika - Liga Pro12:30 | 24. 05
Obeslo, Josef vs. Holik, Tomas
1-311.45
Stolný tenis - Česká republika - Liga Pro13:00 | 24. 05
Svedik, Miroslav vs. Holik, Tomas
3-211.30

T#1500241 | 23. 05. 2020 | 11:13
Kurz: 5.00
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup11:40 | 23. 05
Isahakyan, Sargis vs. Isahakyan, Gevorg
2-111.58
Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov16:30 | 23. 05
Maccabi Haifa vs. Hapoel Um El Fahem
1-1
(1-0)
11.35
Futbal - Nemecko - Bundesliga18:30 | 23. 05
FC Bayern Mníchov vs. Eintracht Frankfurt
5-2
(2-0)
11.14
Futbal - Nemecko - Bundesliga15:30 | 23. 05
VfL Wolfsburg vs. Borussia Dortmund
0-2
(0-1)
X21.23
Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži11:20 | 23. 05
Mosiuk, Nazarii vs. Bedriychuk, Viktor
2-311.43
Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup, ženy11:55 | 23. 05
Lapa, Hanna vs. Hrusko, Iryna
3-211.13
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup13:10 | 23. 05
Rsyan, Spartak vs. Isahakyan, Sargis
2-011.06

T#1500126 | 22. 05. 2020 | 07:42
Kurz: 4.15
Basketbal - Mezinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov, muži13:30 | 22. 05
Fairy Dragon vs. Kenya
84-8511.25
Bejzbal - Taiwan - CPBL12:35 | 22. 05
Rakuten Monkeys vs. Uni-President Lions
-11.00
Futbal - Nemecko - Bundesliga20:30 | 22. 05
Hertha BSC vs. 1. FC Union Berlín
4-0
(0-0)
1X1.36
Stolný tenis - Česká republika - Liga Pro08:30 | 22. 05
Boruvka, Lukas vs. Parizek, Marek
2-311.48
Stolný tenis - Česká republika - Liga Pro13:00 | 22. 05
Mecl, Jan vs. Louda, Jiri
3-111.27
Stolný tenis - Ukrajina - Win Cup, ženy09:30 | 22. 05
Krasilova, Anna vs. Yaroshenko, Tatyana
3-011.30

T#1500054 | 21. 05. 2020 | 10:39
Kurz: 5.00
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup11:00 | 21. 05
Isahakyan, Sargis vs. Isahakyan, Gevorg
2-121.97
Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga11:30 | 21. 05
KT Wiz vs. Hanwha Eagles
4-911.55
Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga, dublery13:00 | 21. 05
FC Slavia Mozyr vs. FC Gorodeya
1-011.37
Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži11:05 | 21. 05
Protopopov, Vitalii vs. Nesterenko, Artem
3-111.40

T#1499967 | 20. 05. 2020 | 10:27
Kurz: 5.00
Basketbal - Mezinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov, muži12:00 | 20. 05
Phoenix Lane vs. Fairy Dragon
73-9521.30
Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga11:30 | 20. 05
Doosan Bears vs. NC Dinos
2-111.73
Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov11:00 | 20. 05
FC Zbrojovka Brno vs. FC Fastav Zlín
0-51X1.43
Stolný tenis - Česká republika - Liga Pro10:30 | 20. 05
Fabini, Marek vs. Pusch, Frantisek
3-011.28
Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži10:35 | 20. 05
Semeniuk, Illya vs. Kostiuk, Oleksandr
3-011.35

T#1499864 | 19. 05. 2020 | 09:23
Kurz: 5.00
Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga11:30 | 19. 05
Doosan Bears vs. NC Dinos
4-511.75
Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov11:00 | 19. 05
Viktoria Zizkov vs. FK MAS Taborsko
3-6
(1-2)
11.20
Stolný tenis - Česká republika - Liga Pro09:30 | 19. 05
Lev, Lukas vs. Zajicek, Jan
0-321.57
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series10:45 | 19. 05
Konecny, Tomas vs. Kleprlik, Jakub
3-111.16
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series10:15 | 19. 05
Kucera, Stanislav vs. Horejsi, Miroslav
2-321.34

T#1499779 | 18. 05. 2020 | 08:46
Kurz: 4.21
Futbal - Turkmenistan - Yokary Liga14:15 | 18. 05
Shagadam Turkmenbashi vs. Balkan FK
-11.00
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series09:10 | 18. 05
Konecny, Tomas vs. Horejsi, Miroslav
3-111.40
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series09:45 | 18. 05
Kleprlik, Jakub vs. Prokopcov, Dmitrij
0-321.27
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži09:50 | 18. 05
Wenger Nico vs. Henninger Marius
1-421.24
Tenis - Bielorusko - Belarus Masters League12:30 | 18. 05
Novik, Sergei vs. Fil, Maxim
0-211.30
Tenis - Bielorusko - Belarus Masters League11:00 | 18. 05
Maksimenko, Igor vs. Lopatko, Vasily
0-211.47

T#1499690 | 17. 05. 2020 | 09:44
Kurz: 5.00
Basketbal - Taiwan - SBL, ženy13:00 | 17. 05
Chunghwa Telecom vs. Taiwan Power
66-6111.15
Futbal - Nemecko - Bundesliga18:00 | 17. 05
1. FC Union Berlín vs. FC Bayern Mníchov
0-2
(0-1)
21.20
Stolný tenis - Česká republika - Liga Pro12:00 | 17. 05
Salomon, Daniyel vs. Louda, Jiri
2-311.40
Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži10:20 | 17. 05
Ponomarenko, Serhii vs. Kovalov, Oleksandr
3-111.27
Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži11:10 | 17. 05
Treschetka, Mykolay vs. Bortnikov, Igor
0-311.35
Stolný tenis - Rusko - Liga Pro10:00 | 17. 05
Skrebnev, Alexander vs. Nemashkalo, Vladimir
3-111.28
Tenis - Exhibícia - Base Tennis Exhibition Series Germany 202012:10 | 17. 05
Hanfmann, Yannick vs. Hassan, Benjamin
2-011.16
Futbal - Faerské ostrovy - Premier League16:00 | 17. 05
B36 Tórshavn vs. AB Argir
3-011.11

T#1499584 | 16. 05. 2020 | 07:47
Kurz: 4.48
Futbal - Nemecko - Bundesliga15:30 | 16. 05
RB Leipzig vs. SC Freiburg
1-1
(0-1)
11.31
Futbal - Nemecko - Bundesliga15:30 | 16. 05
Fortuna Dusseldorf vs. SC Paderborn
0-0
(0-0)
1X1.33
Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga, dublery12:00 | 16. 05
Dinamo Minsk II vs. FC Isloch
0-011.39
Tenis - Bielorusko - Belarus Masters League10:30 | 16. 05
Tretyak, Eduard vs. Pripeten, Aleksey
2-011.35
Tenis - Exhibícia - Base Tennis Exhibition Series Germany 202012:30 | 16. 05
Altmaier, Daniel vs. Puetz, Tim
0-211.37

T#1499496 | 15. 05. 2020 | 08:36
Kurz: 3.13
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup08:50 | 15. 05
Rsyan, Spartak vs. Nazaretyan, Edgar
0-221.10
Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga, dublery13:00 | 15. 05
Shakhtyor Soligorsk II vs. FC Slavia Mozyr
4-111.18
Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov10:30 | 15. 05
FK Pardubice vs. MFK Chrudim
1-111.44
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series09:15 | 15. 05
Kleprlik, Jakub vs. Reitspies, David
1-321.24
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series10:45 | 15. 05
Kleprlik, Jakub vs. Seibert, Jakub
3-111.35

T#1499412 | 14. 05. 2020 | 10:47
Kurz: 5.00
Snooker - Medzinárodný - Armenian Snooker Cup13:00 | 14. 05
Arakelyan, Vanik vs. Petrosyan, Arman
1-321.14
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series11:45 | 14. 05
Horejsi, Miroslav vs. Kleprlik, Jakub
3-011.40
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series13:45 | 14. 05
Prokopcov, Dimitrij vs. Kleprlik, Jakub
0-311.30
Stolný tenis - Čína - Liga Pro11:15 | 14. 05
Jian Zhang vs. Zhang Yong Qing
3-011.43
Stolný tenis - Čína - Liga Pro14:30 | 14. 05
Gao Jia vs. Zhang Zhi Yong
3-211.45
Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup11:50 | 14. 05
Havryliuk, Bogdan vs. Husak, Bogdan
2-311.27

T#1499329 | 13. 05. 2020 | 12:44
Kurz: 4.95
Basketbal - Kamerun - Championnat National15:00 | 13. 05
Le Nkam Basketball vs. Universite Douala
74-6111.65
Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov14:00 | 13. 05
Ferencvarosi TC vs. Zalaegerszegi TE
2-011.36
Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov17:30 | 13. 05
FC Zbrojovka Brno vs. Unex Unicov
6-011.21
Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži12:55 | 13. 05
Rybachuk, Roman vs. Bedriychuk, Viktor
2-311.35
Stolný tenis - Rusko - Liga Pro15:00 | 13. 05
Zhulyabin, Vladimir vs. Babkin, Andrey
3-111.35

T#1499229 | 12. 05. 2020 | 09:06
Kurz: 4.11
Tenis - Rusko - Spring Tour10:00 | 12. 05
Saplin, Kirill vs. Lutkovskii, Sviatoslav
0-221.32
Tenis - Rusko - Spring Tour13:00 | 12. 05
Mokrousov, Maxim vs. Lutkovskii, Sviatoslav
0-221.20
Stolný tenis - Ukrajina - Win Cup09:30 | 12. 05
Komendant, Yuriy vs. Ptitsyn, Dmitriy
3-211.35
Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup, ženy09:15 | 12. 05
Stepanovska, Valeriya vs. Ureneva, Svetlana
3-011.16
Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup09:35 | 12. 05
Fedorchenko, Andrii vs. Dukhovenko, Oleksandr
3-011.43
Stolný tenis - Rusko - Liga Pro12:30 | 12. 05
Sadkov, Andrey vs. Babkin, Andrej
3-211.16

T#1499131 | 11. 05. 2020 | 07:29
Kurz: 2.21
Basketbal - Mezinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov, muži13:00 | 11. 05
Manba vs. Wenzhou
-11.00
Stolný tenis - Arménsko - ITT Cup07:40 | 11. 05
Galbakyan, Ruben vs. Papyan, Karen
3-011.27
Stolný tenis - Arménsko - ITT Cup09:20 | 11. 05
Galbakyan, Ruben vs. Papyan, Karen
3-111.27
Stolný tenis - Arménsko - ITT Cup, Women08:40 | 11. 05
Parsadanyan, Raisa vs. Ghazaryan, Mane
3-211.37

T#1499051 | 10. 05. 2020 | 09:07
Kurz: 5.00
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup09:30 | 10. 05
Isahakyan, Sargis vs. Isahakyan, Gevorg
1-211.42
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup10:10 | 10. 05
Rsyan, Spartak vs. Nazaretyan, Edgar
0-221.15
Basketbal - Turkmenistan - NBLT10:00 | 10. 05
Talyp Sport vs. Gurlushikchi
62-4811.45
Tenis - Exhibícia - Base Tennis Exhibition Series Germany 202010:00 | 10. 05
Schmitz, Constantin vs. Haerteis, Johannes
1-221.34
Tenis - Exhibícia - Base Tennis Exhibition Series Germany 202013:35 | 10. 05
Puetz, Tim vs. Hassan, Benjamin
2-011.23
Stolný tenis - Ukrajina - Win Cup09:30 | 10. 05
Makarov, Vitaliy vs. Lebedev, Denis
3-211.35

T#1498957 | 09. 05. 2020 | 08:04
Kurz: 4.15
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup10:50 | 09. 05
Rsyan, Spartak vs. Nazaretyan, Edgar
0-221.22
Basketbal - Taiwan - SBL, ženy13:00 | 09. 05
Taiyuan vs. Chunghwa Telecom
69-8021.20
Bojové športy - Medzinárodný - Diamondback FC09:01 | 09. 05
Steven Banks (USA) vs. Brando Pericic (AUS)
-21.00
Futbal - Turkmenistan - Yokary Liga14:30 | 09. 05
Balkan FK vs. FC Altyn Asyr
1-021.17
Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži09:25 | 09. 05
Salivonchyk, Vasil vs. Kurotich, Anatoliy
3-211.30
Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži08:50 | 09. 05
Trachuk, Viktor vs. Michalus, Alexander
3-121.30
Stolný tenis - Rusko - Liga Pro10:00 | 09. 05
Merzlikin, Dmitry vs. Chencov, Aleksandr
1-311.27
Stolný tenis - Rusko - Liga Pro10:00 | 09. 05
Basmanov, Dmitrii vs. Pandur, Ivan
3-111.13

T#1498884 | 08. 05. 2020 | 08:56
Kurz: 3.15
Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga11:30 | 08. 05
Doosan Bears vs. KT Wiz
3-1211.46
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series11:15 | 08. 05
Horejsi, Miroslav vs. Konecny, Tomas
3-121.35
Stolný tenis - Medzinárodný - Boom Cup Women10:05 | 08. 05
Nelyubina, Olga vs. Sosnina, Daria
4-211.27
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži09:50 | 08. 05
Cheaib, Dauud vs. Henninger Marius
4-011.05
Tenis - Exhibícia - Marbello Series Exhibition10:00 | 08. 05
Gajewski, Kamil vs. Adamek, Makary
2-011.20

T#1498794 | 07. 05. 2020 | 10:03
Kurz: 2.63
Tenis - Exhibícia - Marbello Series Exhibition12:20 | 07. 05
Mlazga, Adam vs. Gajewski, Kamil
0-221.34
Tenis - Exhibícia - Marbello Series Exhibition18:25 | 07. 05
Adamek, Makary vs. Bedra, Michal
-11.00
Tenis - Exhibícia - Base Tennis Exhibition Series Germany 202015:10 | 07. 05
Brown, Dustin vs. Haerteis, Johannes
2-011.37
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series10:15 | 07. 05
Vrablik, Jiri vs. Horejsi, Miroslav
3-011.43

T#1498716 | 06. 05. 2020 | 10:39
Kurz: 3.20
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup, 4-hry13:00 | 06. 05
Nazaretyan E / Isahakyan G vs. Rsyan S / Isahakyan S
2-021.48
Basketbal - Taiwan - SBL, ženy11:00 | 06. 05
Taiwan Power vs. Taiyuan
58-8021.32
Stolný tenis - Ukrajina - Win Cup, ženy12:00 | 06. 05
Stefanuk, Olga vs. Andreeva, Lilia
2-311.13
Stolný tenis - Ukrajina - Win Cup15:35 | 06. 05
Sytnik, Andrey vs. Oleynik, Ivan
3-111.25
Stolný tenis - Rusko - Liga Pro11:00 | 06. 05
Sadkov, Andrey vs. Pandur, Ivan
3-211.16

T#1498622 | 05. 05. 2020 | 10:41
Kurz: 4.26
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup12:00 | 05. 05
Nazaretyan, Edgar vs. Rsyan, Spartak
-11.00
Futbal - Turkmenistan - Yokary Liga15:30 | 05. 05
Ahal FC vs. FC Energetik Turkmenbasy Mary
2-011.19
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series12:15 | 05. 05
Konecny, Tomas vs. Vrablik, Jiri
3-111.60
Tenis - Bielorusko - Belarus Masters League13:00 | 05. 05
Geraskin, Nikita vs. Izotov, Alexey
2-011.47
Tenis - Rusko - Daily Challenge Tour, ženy15:00 | 05. 05
Kremen, Ilona vs. Pryts, Veranika
2-111.17
Šipky - Medzinárodný - Modus Icons of Darts 2020 Live League15:30 | 05. 05
Nijman, Wessel vs. Warburton, Michael
4-111.30

T#1498499 | 04. 05. 2020 | 07:37
Kurz: 4.52
Badminton - Medzinárodný - Shuttle Masters Cup, ženy11:30 | 04. 05
Zharka, Yelyzaveta vs. Kruchkova, Anna
2-011.18
Badminton - Medzinárodný - Shuttle Masters Cup, ženy12:00 | 04. 05
Ilyinskaya, Maryna vs. Lesnaya, Vladyslava
1-211.20
Stolný tenis - Medzinárodný - Boom Cup Damen07:40 | 04. 05
Sosnina, Daria vs. Filatova, Yuliya
4-211.20
Stolný tenis - Medzinárodný - Boom Cup Damen08:05 | 04. 05
Azyrkina, Kira vs. Nizhegorodtseva, Alexandra
4-311.43
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži09:50 | 04. 05
Happek, Sven vs. Henninger, Marius
0-411.30
Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži07:40 | 04. 05
Shevchuk, Oleg vs. Yasashnyi, Denys
0-321.43

T#1498404 | 03. 05. 2020 | 09:24
Kurz: 3.03
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup, 4-hry13:00 | 03. 05
Vardanyan A / Rsyan S vs. Nazaretyan E / Isahakyan S
0-211.20
Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga17:00 | 03. 05
BATE Borisov vs. FC Neman Grodno
3-111.43
Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži09:40 | 03. 05
Stasevskiy, Oleg vs. Cherednichenko, Pavel
-11.00
Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup, ženy09:35 | 03. 05
Andrieieva, Liliya vs. Gordinskaya-Sheiko, Anastasiia
3-221.27
Tenis - Rusko - Pro League Moscow, Men11:00 | 03. 05
Panasik, Aleksandr vs. Petkevitch, Alexander
1-211.39

T#1498294 | 02. 05. 2020 | 09:52
Kurz: 2.20
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup11:40 | 02. 05
Mnatsakanyan, Zaven vs. Nazaretyan, Edgar
0-211.10
Futbal - Bielorusko - Pervaya Liga12:30 | 02. 05
FK Arsenal Dzerzhinsk vs. Khimik Svetlogorsk
1-011.10
Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži10:15 | 02. 05
Ivchenko, Vitalii vs. Makarchuk, Konstantin
1-311.40
Stolný tenis - Rusko - Liga Pro10:00 | 02. 05
Skrebnev, Alexander vs. Petrov, Aleksandr
1-311.30

T#1498190 | 01. 05. 2020 | 10:30
Kurz: 2.24
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup11:40 | 01. 05
Mnatsakanyan, Zaven vs. Nazaretyan, Edgar
0-211.10
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series10:45 | 01. 05
Konecny, Tomas vs. Kleprlik, Jakub
3-011.16
Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, ženy10:50 | 01. 05
Zaitseva, Liliia vs. Gulyevska, Yuliya
3-011.30
Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup10:35 | 01. 05
Kobets, Vitalii vs. Buianover, Hennadii
3-211.35

T#1498124 | 30. 04. 2020 | 10:20
Kurz: 3.47
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup11:40 | 30. 04
Mnatsakanyan, Zaven vs. Nazaretyan, Edgar
2-011.23
Basketbal - Taiwan - SBL11:00 | 30. 04
Yulon Luxgen Dinos vs. Taiwan Beer
78-11721.59
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series11:15 | 30. 04
Kleprlik, Jakub vs. Vrablik, Jiri
0-321.25
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series11:45 | 30. 04
Horejsi, Miroslav vs. Konecny, Tomas
2-321.42

T#1498077 | 29. 04. 2020 | 09:26
Kurz: 2.22
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup11:40 | 29. 04
Mnatsakanyan, Zaven vs. Nazaretyan, Edgar
2-111.20
Futbal - Bielorusko - Pohár19:00 | 29. 04
BATE Borisov vs. FC Slavia Mozyr
2-011.30
Stolný tenis - Ukrajina - Win Cup09:55 | 29. 04
Karchevskiy, Timur vs. Tridukh, Igor
3-011.42

T#1498018 | 28. 04. 2020 | 12:40
Kurz: 2.24
Badminton - Medzinárodný - Shuttle Masters Cup, Damen-Doppel13:00 | 28. 04
Ilyinskaya/Ogurcova vs. Dmytryshyn/Lesnaya
2-021.25
Badminton - Medzinárodný - Shuttle Masters Cup, ženy, 4-hry14:00 | 28. 04
Ilyinskaya/Ogurcova vs. Diptan/Kruchkova
2-011.18
Badminton - Medzinárodný - Shuttle Masters Cup, ženy, 4-hry15:00 | 28. 04
Diptan/Kruchkova vs. Dmytryshyn/Lesnaya
0-221.05
Stolný tenis - Rusko - Liga Pro14:00 | 28. 04
Kuzmin, Sergey vs. Pandur, Ivan
3-111.14
Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup13:35 | 28. 04
Derevynskyi, Dmytro vs. Hnoievoi, Roman
3-211.27

T#1497946 | 27. 04. 2020 | 14:20
Kurz: 1.85
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup, 4-hry15:20 | 27. 04
Harutyunyan M / Krbashyan E vs. Nazaretyan E / Isahakyan S
0-221.30
Futsal - Bielorusko - Mogilev Futsal League18:30 | 27. 04
Lokomotiv vs. Brux
3-811.25
Stolný tenis - Brazília - Autumn League14:30 | 27. 04
Kojima, Ricardo vs. Goncalves, Maurico
-11.00
Stolný tenis - Brazília - Autumn League15:30 | 27. 04
Kojima, Ricardo vs. Fudimori, Tiago
2-311.14

T#1497828 | 26. 04. 2020 | 07:01
Kurz: 1.77
Basketbal - Taiwan - SBL11:00 | 26. 04
Yulon Luxgen Dinos vs. Taiwan Beer
82-9021.33
Tenis - Bielorusko - Belarus Masters League, ženy09:00 | 26. 04
Skachkova, Katsiaryna vs. Chernetsova, Darya
2-111.33
Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup08:55 | 26. 04
Kovalenko, Vladislav vs. Buianover, Hennadii
-11.00

T#1497757 | 25. 04. 2020 | 07:48
Kurz: 4.07
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup07:50 | 25. 04
Nazaretyan, Edgar vs. Vardanyan, Arman
0-211.28
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup10:30 | 25. 04
Nazaretyan, Edgar vs. Mnatsakanyan, Zaven
1-221.15
Basketbal - Turkmenistan - NBLT12:00 | 25. 04
Galkan vs. Dragon Oil
56-6721.37
Stolný tenis - Ukrajina - Win Cup08:00 | 25. 04
Starski, Anton vs. Gimadeev, Ruslan
2-311.50
Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup, ženy08:15 | 25. 04
Mykhailyk, Oksana vs. Nerush, Polina
3-011.16
Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup, ženy08:45 | 25. 04
Maliuta, Marta vs. Kregul, Oksana
2-311.16

T#1497715 | 24. 04. 2020 | 19:01
Kurz: 2.82
Futbal - Bielorusko - ALF Championship, First League19:15 | 24. 04
Arena vs. Stolica
2-311.41
Stolný tenis - Arménsko - ITT Cup20:00 | 24. 04
Gevorgyan, Gegham vs. Mkrtchyan, Andranik
3-221.07
Stolný tenis - Arménsko - ITT Cup, Women19:20 | 24. 04
Bakhchajyan, Elen vs. Adamyan, Anna
1-321.44
Stolný tenis - Ukrajina - Win Cup, ženy19:40 | 24. 04
Emelyanenko, Yuliya vs. Gubskaya, Ekaterina
3-211.30

T#1497602 | 23. 04. 2020 | 07:51
Kurz: 2.36
Basketbal - Taiwan - SBL11:00 | 23. 04
Yulon Luxgen Dinos vs. Taiwan Beer
89-8321.31
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series09:15 | 23. 04
Tregler, Tomas vs. Kleprlik, Jakub
3-111.25
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series11:45 | 23. 04
Seibert, Jakub vs. Valenta, Jan
0-311.44

T#1497542 | 22. 04. 2020 | 13:04
Kurz: 2.17
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup13:10 | 22. 04
Mnatsakanyan, Zaven vs. Vardanyan, Arman
2-111.07
Stolný tenis - Arménsko - ITT Cup13:40 | 22. 04
Gaibakyan, Ruben vs. Papyan, Karen
3-111.07
Stolný tenis - Arménsko - ITT Cup14:20 | 22. 04
Hovhannisyan, Melqon vs. Harutyunyan, Harutyun
0-321.12
Stolný tenis - Arménsko - ITT Cup, Women13:20 | 22. 04
Galstyan, Marine vs. Simonyan, Anahit
3-111.27
Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup13:25 | 22. 04
Kyilo, Vitalii vs. Ivchenko, Denys
0-321.33

T#1497453 | 21. 04. 2020 | 12:52
Kurz: 1.86
Badminton - Medzinárodný - Shuttle Masters Cup13:00 | 21. 04
Konov, Vitaliy vs. Gasanov, Anar
2-011.12
Badminton - Medzinárodný - Shuttle Masters Cup13:30 | 21. 04
Reva, Vitaliy vs. Sterin, Vladyslav
-11.00
Stolný tenis - Arménsko - ITT Cup, Women13:30 | 21. 04
Parsadanyan, Raisa vs. Simonyan, Anahit
3-011.23
Stolný tenis - Rusko - Liga Pro14:50 | 21. 04
Pavlenko, Roman vs. Nemashkalo, Vladimir
3-011.35

T#1497365 | 20. 04. 2020 | 10:44
Kurz: 2.71
Futbal - Turkmenistan - Yokary Liga15:30 | 20. 04
Ahal FC vs. Shagadam Turkmenbashi
2-0
(1-0)
11.36
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series11:05 | 20. 04
Konecny, Tomas vs. Kleprlik, Jakub
3-011.20
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series15:05 | 20. 04
Vrablik, Jiri vs. Kleprlik, Jakub
3-211.16
Stolný tenis - Rusko - Liga Pro11:20 | 20. 04
Bazilevskii, Vitalii vs. Lyfenko, Nikita
3-011.43

T#1497257 | 19. 04. 2020 | 08:30
Kurz: 4.43
Futbal - Tadžikistan - Tajik League13:30 | 19. 04
CSKA Pamir Dushanbe vs. Lokomotiv-Pamir
3-1
(2-0)
11.79
Stolný tenis - Rusko - Liga Pro09:50 | 19. 04
Titov, Andrei vs. Ermilov, Aleksey
3-111.65
Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup08:45 | 19. 04
Naida, Oleksandr vs. Hnoievoi, Roman
3-011.50

T#1497175 | 18. 04. 2020 | 08:17
Kurz: 4.10
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup10:30 | 18. 04
Nazaretyan, Edgar vs. Mnatsakanyan, Zaven
0-221.33
Basketbal - Taiwan - SBL12:00 | 18. 04
Yulon Luxgen Dinos vs. Pauian Archiland
100-8511.25
Basketbal - Tajikistan - Northern Cup10:30 | 18. 04
BC Khudzhand vs. Zuhro
76-8521.44
Volejbal - Taiwan - UVL11:00 | 18. 04
Taiwan Normal University vs. Taipei University of Education
0-311.27
Volejbal - Taiwan - UVL13:00 | 18. 04
Chung Yuan Christian University vs. Changhua University of Education
3-021.35

T#1497077 | 17. 04. 2020 | 07:24
Kurz: 2.82
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup07:50 | 17. 04
Nazaretyan, Edgar vs. Vardanyan, Arman
2-011.06
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup10:30 | 17. 04
Nazaretyan, Edgar vs. Mnatsakanyan, Zaven
2-121.20
Bejzbal - Taiwan - CPBL12:35 | 17. 04
Chinatrust Brothers vs. Uni-President Lions
6-111.42
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series10:45 | 17. 04
Prokopcov, Dimitrij vs. Seibert, Jakub
3-011.09
Stolný tenis - Rusko - Liga Pro09:50 | 17. 04
Petrov, Aleksandr vs. Ilyukhin, Evgeniy
3-211.43

T#1496982 | 16. 04. 2020 | 07:22
Kurz: 3.43
Basketbal - Taiwan - SBL11:00 | 16. 04
Pauian Archiland vs. Yulon Luxgen Dinos
89-9121.20
Basketbal - Tajikistan - Northern Cup15:00 | 16. 04
DIS vs. BC Khudzhand
76-6911.19
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series09:35 | 16. 04
Seibert, Jakub vs. Nemecek, Jakub
2-311.30
Stolný tenis - Rusko - Liga Pro07:50 | 16. 04
Lyfenko, Nikita vs. Gribkov, Alexander
1-311.30
Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup08:20 | 16. 04
Korniienko, Mykola vs. Levshyn, Anatolii
3-011.42

T#1496905 | 15. 04. 2020 | 11:00
Kurz: 2.95
Stolný tenis - Rusko - Liga Pro11:20 | 15. 04
Nikiforov, Oleg vs. Yanshaev, Aleksei
3-111.57
Stolný tenis - Rusko - Liga Pro12:20 | 15. 04
Shirshov, Vasily vs. Pandur, Ivan
3-111.27
Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup11:15 | 15. 04
Cherepnin, Maksym vs. Borodachev, Oleksandr
3-011.48

T#1496806 | 14. 04. 2020 | 09:42
Kurz: 2.30
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup09:45 | 14. 04
Isahakyan, Sargis vs. Rsyan, Spartak
0-221.08
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup11:15 | 14. 04
Rsyan, Spartak vs. Isahakyan, Gevorg
2-011.11
Basketbal - Taiwan - SBL11:00 | 14. 04
Yulon Luxgen Dinos vs. Pauian Archiland
103-9011.44
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series10:35 | 14. 04
Horejsi, Miroslav vs. Kleprlik, Jakub
3-211.33

T#1496695 | 13. 04. 2020 | 08:21
Kurz: 4.98
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series08:40 | 13. 04
Vrablik, Jiri vs. Kleprlik, Jakub
3-211.16
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series11:15 | 13. 04
Gavlas, Antonin vs. Kleprlik, Jakub
2-311.20
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series09:15 | 13. 04
Gavlas, Antonin vs. Prokopcov, Dmitrij
3-211.65
Stolný tenis - Rusko - Liga Pro11:20 | 13. 04
Novikov, Ilya vs. Zhulyabin, Vladimir
3-011.35
Stolný tenis - Rusko - Liga Pro09:50 | 13. 04
Volkov, Aleksandr vs. Petrov, Aleksandr
3-111.50
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series09:45 | 13. 04
Horejsi, Miroslav vs. Seibert, Jakub
3-011.07

© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top