» Najtipovanejšie zápasy
10. 10. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia1.35 4.75 8.30
Chorvátsko vs. Maďarsko
20:4551152
2.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia1.18 6.49 14.71
Holandsko vs. Severné Írsko
20:4546046
3.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia2.48 3.03 2.97
Slovensko vs. Wales
20:45241842
4.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia1.39 4.41 8.10
Rusko vs. Škótsko
20:4529231
5.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia1.44 4.61 6.36
Rakúsko vs. Izrael
20:4528230
6.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia15.02 6.63 1.17
Lotyšsko vs. Poľsko
20:4520121
7.Tenis - ATP - Šanghai, Čína2.95 1.35
Hurkacz, Hubert vs. Tsitsipas, Stefanos
11:0010010
8.Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza1.14 4.85
Real Madrid vs. Maccabi Tel-Aviv
21:00909
9.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia1.45 4.11 7.29
Bielorusko vs. Estónsko
18:00369
10.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia3.04 3.06 2.41
Severné Macedónsko vs. Slovinsko
20:45538
11.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, kvalifikácia2.06 3.25 3.26
Česká republika vs. Grécko
17:00538
12.Ľadový hokej - Rusko - KHL1.40 4.98 5.43
Metallurg Magnitogorsk vs. Admiral Vladivostok
16:00088
13.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, kvalifikácia1.04 10.21 23.51
Francúzsko vs. Azerbajdžan
21:00808
14.Tenis - ATP - Šanghai, Čína4.14 1.19
Goffin, David vs. Federer, Roger
12:30707
15.Tenis - ATP - Šanghai, Čína1.56 2.28
Zverev, Alexander vs. Rublev, Andrey
14:45437
16.Tenis - ATP - Šanghai, Čína3.85 1.22
Basilashvili, Nikoloz vs. Thiem, Dominic
13:30617
17.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia2.20 3.05 3.48
Kazachstan vs. Cyprus
16:00156
18.Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza1.14 4.87
CSKA Moskva vs. Bayern Mníchov
19:00516
19.Tenis - ATP - Šanghai, Čína1.07 6.99
Djokovic, Novak vs. Isner, John
08:55606
20.Tenis - WTA - Linz, Rakúsko1.32 3.10
Alexandrova, Ekaterina vs. Siegemund, Laura
14:00606
21.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia1.00 20.00 50.00
Belgicko vs. San Marino
20:45316
22.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, kvalifikácia1.12 7.00 10.50
Fínsko vs. Malta
18:00505
23.Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy1.35 4.52 8.52
Brazília vs. Senegal
14:00235
24.Ľadový hokej - Rusko - KHL1.36 4.80 6.29
HA Avangard Omsk vs. Amur Khabarovsk
18:30505
25.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, kvalifikácia1.34 4.55 7.57
Dánsko vs. Severné Írsko
18:00404
26.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, kvalifikácia1.22 5.18 11.81
Škótsko vs. Litva
18:15044
27.Futbal - Majstrovstvá sveta - MS kvalifikácia AFC1.00 19.00 30.00
Austrália vs. Nepál
11:00404
28.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, kvalifikácia3.75 3.58 1.80
Írsko vs. Taliansko
21:05134
29.Tenis - ATP - Šanghai, Čína, 4-hry1.18 4.28
Mahut N / Roger-Vasselin E vs. Auger-Aliassime F / Berrettini M
11:25004
30.Ľadový hokej - Rusko - KHL1.73 3.99 3.71
SKA Petrohrad vs. Avtomobilist Jekaterinburg
18:30044
31.Ľadový hokej - Švédsko - SHL1.58 4.95 3.79
Färjestad BK vs. Leksands IF
19:00404
32.Tenis - WTA - Linz, Rakúsko1.49 2.46
Pavlyuchenkova, Anastasia vs. Kuzmova, Viktoria
15:15123
33.Ľadový hokej - Fínsko - SM-Liiga1.47 4.72 4.77
Rauma Lukko vs. Saipa Lappeenranta
17:30303
34.Tenis - WTA - Linz, Rakúsko1.53 2.33
Bertens, Kiki vs. Van Uytvanck, Alison
19:05303
35.Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza2.76 1.39
KK Crvena zvezda Belehrad vs. Fenerbahce Ülker
19:00033
36.Tenis - WTA - Tianjin, Čína1.24 3.62
Linette, Magda vs. Nara, Kurumi
07:45003
37.Futbal - Majstrovstvá sveta - MS kvalifikácia AFC1.05 9.86 32.97
Spojené arabské emiráty vs. Indonézia
18:00213
38.Ľadový hokej - Rusko - KHL1.67 4.02 3.95
Lokomotiv Jaroslavľ vs. HC Soči
18:00213
39.Šipky - Medzinárodný - World Grand Prix 20191.13 5.11
Van Gerwen, Michael vs. King, Mervyn
22:15303
40.Tenis - ATP - Šanghai, Čína1.08 6.67
Medvedev, Daniil vs. Pospisil, Vasek
06:30303
41.Bejzbal - USA - MLB, play-off1.55 2.41
Los Angeles Dodgers vs. Washington Nationals
02:37022
42.Futsal - Česká republika - 1. liga1.26 5.66 6.61
SK Slavia Praha vs. Démoni Česká Lípa
20:30202
43.Ľadový hokej - Nemecko - DEL1.89 4.28 3.04
Dusseldorfer EG vs. ERC Ingolstadt
19:30112
44.Tenis - WTA - Linz, Rakúsko, 4-hry1.09 6.18
Krejcikova B / Siniakova K vs. Geuer N / Lechemia E
13:00202
45.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, kvalifikácia2.07 3.34 3.16
Rumunsko vs. Ukrajina
19:30112
46.Ľadový hokej - Fínsko - SM-Liiga2.01 4.06 2.80
Vaasan Sport vs. KalPa
17:30022
47.Tenis - WTA - Linz, Rakúsko2.74 1.40
Mladenovic, Kristina vs. Vekic, Donna
17:00022
48.Ľadový hokej - Bielorusko - Extraliga, Division A1.41 4.70 5.12
HC Dinamo Molodechno vs. Metallurg Zhlobin
18:00202
49.Futbal - Brazília - Brasileiro Serie A1.65 3.56 5.16
Gremio RS vs. Ceara CE
02:00202
50.Tenis - WTA - Tianjin, Čína3.33 1.28
Peng, Shuai vs. Yastremska, Dayana
05:00112

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top