» Najtipovanejšie zápasy
16. 06. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Copa America - Copa America, skupinová fáza1.89 3.21 4.17
Paraguaj vs. Katar
21:006612
2.Futbal - Majstrovstvá sveta - MS, ženy - skupinová fáza1.01 16.27 84.70
Švédsko vs. Thajsko
15:0012012
3.Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga (1. liga)1.26 4.75 8.62
Dinamo Brest vs. FC Gomel
19:4511011
4.Futbal - Majstrovstvá sveta - MS, ženy - skupinová fáza1.02 15.93 40.17
USA vs. Čile
18:00819
5.Futbal - Nórsko - Eliteserien1.28 5.55 8.46
Molde FK vs. Ranheim IL
18:00819
6.Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga (1. liga)1.56 3.59 4.98
Dinamo Minsk vs. FC Zvezda-BGU Minsk
18:00808
7.Basketbal - Nemecko - BBL1.29 3.25
Bayern Mníchov vs. ALBA Berlín
18:00507
8.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - ME kvalifikácia, muži1.06 14.99 9.28
Chorvátsko vs. Belgicko
18:00707
9.Tenis - ATP - Stuttgart, Nemecko2.67 1.42
Auger Aliassime, Felix vs. Berrettini, Matteo
15:00347
10.Futbal - Nórsko - Eliteserien1.47 4.32 5.93
Bodo/Glimt vs. Stromsgodset
18:00707
11.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - ME kvalifikácia, muži1.32 9.41 3.93
Česká republika vs. Bosna a Hercegovina
18:00077
12.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - ME kvalifikácia, muži1.03 17.09 10.95
Bielorusko vs. Fínsko
18:00606
13.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - ME kvalifikácia, muži1.05 16.44 9.71
Rusko vs. Slovensko
18:00426
14.Tenis - WTA - s-Hertogenbosch, 2-hry1.33 3.05
Bertens, Kiki vs. Riske, Alison
12:00066
15.Futbal - Copa America - Copa America, skupinová fáza2.05 3.10 3.72
Argentína vs. Kolumbia
00:00246
16.Tenis - ATP - Halle, Nemecko, kvalifikácia4.79 1.15
Moraing, Mats vs. Kudla, Denis
13:30055
17.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, skupinová fáza3.33 3.22 2.13
Poľsko vs. Belgicko
18:30145
18.Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy1.78 3.26 4.71
Egypt vs. Guinea
21:00404
19.Futbal - Fínsko - Kakkonen1.54 4.00 4.50
OLS Oulu vs. VPS J Akatemia
17:30404
20.Tenis - WTA - Birmingham, Veľká Británia, kvalifikácia1.22 3.87
McNally, Caty vs. Tomova, Viktoriya
16:15024
21.Tenis - Challenger - Nottingham, Veľká Británia1.33 2.94
Evans, Daniel vs. Soeda, Go
12:00204
22.Futbal - Fínsko - Ykkonen (2. liga)1.45 4.31 5.88
FF Jaro vs. AC Kajaani
17:30044
23.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, skupinová fáza2.60 3.10 2.69
Taliansko vs. Španielsko
21:00404
24.Futbal - Nórsko - 1. divízia6.09 4.35 1.42
Notodden FK vs. Sandefjord Fotball
18:00404
25.Volejbal - Medzinárodný - Liga národov1.35 2.79
Taliansko vs. Bulharsko
19:40204
26.Volejbal - Medzinárodný - Liga národov1.23 3.46
Poľsko vs. Kanada
13:00404
27.Tenis - WTA - Birmingham, Veľká Británia, kvalifikácia1.18 4.29
Swiatek, Iga vs. Aiava, Destanee
12:00404
28.Futbal - Fínsko - Veikkausliiga (1. liga)3.93 3.40 1.88
KPV Kokkola vs. FC Inter Turku
17:30224
29.Futbal - Medzinárodný - Gold Cup, skupinová fáza1.02 15.00 33.00
Mexiko vs. Kuba
04:00404
30.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - ME kvalifikácia, muži1.07 14.24 8.68
Poľsko vs. Izrael
18:00303
31.Volejbal - Medzinárodný - Liga národov1.36 2.76
Japonsko vs. Austrália
16:00303
32.Futbal - Nórsko - Eliteserien2.59 3.28 2.57
Mjondalen vs. Kristiansund BK
18:00213
33.Hádzaná - Medzinárodný - EHF EURO Cup1.17 11.01 5.41
Švédsko vs. Rakúsko
17:00303
34.Futbal - Španielsko - Liga Adelante, zápasy o postup2.16 2.98 3.33
Albacete Balompie vs. RCD Mallorca
19:00213
35.Futbal - Španielsko - Segunda B2.07 2.80 3.85
CD Atletico Baleares vs. UD Melilla
18:00123
36.Tenis - ITF ženy - Wesley Chapel, 2-hry1.32 2.92
Carle, Maria Lourdes vs. Emma, Victoria
15:30103
37.Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy, ženy1.07 8.11 19.77
Maďarsko vs. Cyprus
15:30303
38.Futbal - Kazachstan - Premier League1.33 3.99 7.78
FK Astana vs. FC Kaisar Kyzylorda
15:00303
39.Volejbal - Medzinárodný - Liga národov4.62 1.13
Čína vs. Srbsko
16:00303
40.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - ME kvalifikácia, muži1.05 15.29 9.48
Island vs. Turecko
18:00303
41.Futbal - Nórsko - 1. divízia1.63 3.57 4.81
Sogndal IL vs. Strommen IF
18:00303
42.Tenis - ATP - Londýn, Veľká Británia, kvalifikácia2.11 1.65
Bublik, Alexander vs. Paul, Tommy
12:00202
43.Tenis - ATP - Stuttgart, Nemecko, 4-hry1.62 2.17
Peers J / Soares B vs. Bopanna R / Shapovalov D
12:30202
44.Futbal - Švédsko - 2. divízia, Sodra Svealand1.47 4.28 4.58
Assyriska FF vs. IFK Aspudden-Tellus
17:00202
45.Tenis - ITF ženy - Rím, 2-hry1.58 2.14
Errani, Sara vs. Haas, Barbara
13:40202
46.Futbal - Medzinárodný - Gold Cup, skupinová fáza1.39 4.17 8.21
Kanada vs. Martinik
01:30202
47.Futbal - USA - USL, Championship3.86 3.47 1.72
Hartford Athletic vs. Nashville SC
21:00202
48.Futbal - Nórsko - Eliteserien2.18 3.43 3.03
Lillestrom SK vs. Viking FK
18:00112
49.Tenis - ATP - Halle, Nemecko, kvalifikácia1.41 2.68
Seppi, Andreas vs. Zverev, Mischa
13:10112
50.Futbal - Fínsko - Kakkonen4.32 3.88 1.59
EPS vs. Kaapo Kaarina
17:30202

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top