» Najtipovanejšie zápasy
23. 05. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - MS, finálové kolo1.54 4.92 4.84
Kanada vs. Švajčiarsko
16:15114355
2.Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - MS, finálové kolo1.31 6.20 7.33
Česká republika vs. Nemecko
20:1547453
3.Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - MS, finálové kolo1.42 5.73 5.60
Rusko vs. USA
16:1547452
4.Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - MS, finálové kolo4.69 5.00 1.55
Fínsko vs. Švédsko
20:15161330
5.Tenis - ATP - Ženeva, Švajčiarsko1.15 4.70
Zverev, Alexander vs. Dellien, Hugo
18:0014015
6.Futbal - Nemecko - Bundesliga, baráž2.07 3.23 3.59
VfB Stuttgart vs. 1. FC Union Berlín
20:307512
7.Basketbal - Mezinárodné, kluby - VTB United League, play-off1.10 5.34
CSKA Moskva vs. BC Zenit Petrohrad
18:30808
8.Tenis - ATP - Ženeva, Švajčiarsko, 4-hry1.28 3.37
Marach O / Pavic M vs. Hsieh C-P / Rungkat C
16:00505
9.Futbal - Nórsko - NM Men5.89 4.45 1.36
Asane Fotball vs. SK Brann
18:00314
10.Futbal - Srbsko - Pohár1.70 3.12 4.29
FK Crvena Zvezda Belehrad vs. Partizan Belehrad
19:00044
11.Futbal - Škótsko - Premiership, baráž1.99 2.91 3.53
Dundee United vs. FC St. Mirren
20:45214
12.Futbal - Švajčiarsko - Challenge League (2. liga)2.03 3.63 3.12
FC Rapperswil-Jona vs. FC Winterthur
20:00123
13.Futbal - Majstrovstvá sveta - U20 MS, skupinová fáza4.01 3.30 1.83
Japonsko vs. Ekvádor
20:30213
14.Tenis - Grand Slam - French Open, kvalifikácia, ženy3.49 1.26
Swan, Katie vs. Wang, Xiyu
13:05033
15.Futbal - Švajčiarsko - Challenge League (2. liga)4.42 4.27 1.59
FC Chiasso vs. FC Aarau
20:00213
16.Tenis - ATP - Lyon, Francúzsko2.34 1.53
Fritz, Taylor vs. Bautista-Agut, Roberto
11:00033
17.Basketbal - Bulharsko - Bulharská basketbalová liga1.33 2.87
Levski Sofia vs. Balkan Botevgrad
18:00033
18.Basketbal - Taliansko - Serie A, play-off1.41 2.68
Pallacanestro Trieste vs. Vanoli Cremona
20:30213
19.Futbal - Bulharsko - A PFG1.65 3.07 5.03
Etar 1924 Veliko Tarnovo vs. PFC Slavia Sofia
19:00213
20.Basketbal - Turecko - TBSL, play-off1.08 6.58
Fenerbahce Ülker vs. Turk Telekom
19:15303
21.Volejbal - Medzinárodný - Liga národov, ženy3.32 1.25
Belgicko vs. Japonsko
16:00033
22.Ľadový hokej - USA - AHL, play-off2.01 4.10 2.72
San Diego Gulls vs. Chicago Wolves
04:00123
23.Tenis - ATP - Lyon, Francúzsko2.13 1.64
Basilashvili, Nikoloz vs. Tsonga, Jo-Wilfried
15:35213
24.Hádzaná - Nemecko - Bundesliga1.25 10.34 4.97
MT Melsungen vs. TSV Hannover-Burgdorf
19:00303
25.Hádzaná - Nemecko - Bundesliga1.13 13.36 7.20
Rhein-Neckar Lowen vs. TPSG FA Goppingen
19:00303
26.Futbal - Švajčiarsko - Challenge League (2. liga)1.61 3.73 4.98
FC Schaffhausen vs. FC Wil 1900
20:00202
27.Tenis - Grand Slam - French Open, kvalifikácia, ženy2.95 1.35
Marino, Rebecca vs. Rybakina, Elena
12:30202
28.Futbal - Majstrovstvá sveta - U20 MS, skupinová fáza39.58 10.53 1.02
Tahiti vs. Senegal
18:00202
29.Futbal - Švajčiarsko - Challenge League (2. liga)5.07 4.26 1.52
SC Kriens vs. FC Lausanne-Sport
20:00202
30.Futbal - Estónsko - Esiliiga (2. liga)1.11 6.68 13.13
Tallinna FC Flora II vs. JK Tammeka Tartu II
18:00022
31.Futbal - Švédsko - 1. divízia, juh2.25 3.17 2.70
Skovde AIK vs. FC Trollhattan
19:30202
32.Basketbal - Poľsko - PLK (1. liga)1.58 2.24
Anwil Wloclawek vs. Asseco Prokom Gdynia
17:45112
33.Basketbal - Litva - LKL7.69 1.03
BC Lietkabelis vs. Žalgiris Kaunas
17:50202
34.Tenis - Grand Slam - French Open, kvalifikácia, muži1.77 1.94
Brown, Dustin vs. Caruso, Salvatore
16:15022
35.Tenis - Grand Slam - French Open, kvalifikácia, muži1.32 3.10
Coppejans, Kimmer vs. Guinard, Manuel
17:10202
36.Volejbal - Medzinárodný - Liga národov, ženy2.76 1.36
Čína vs. Dominikánska republika
22:00112
37.Tenis - WTA - Norimberg, Nemecko3.37 1.28
Brengle, Madison vs. Siniakova, Katerina
16:45202
38.Tenis - Grand Slam - French Open, kvalifikácia, ženy1.11 5.52
Bouzkova, Marie vs. Shimizu, Ayano
10:00202
39.Tenis - Grand Slam - French Open, kvalifikácia, ženy1.33 3.02
Blinkova, Anna vs. Kalinina, Anhelina
14:40202
40.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy2.45 3.70 2.20
Prykarpattya Ivano-Frankivsk vs. Sporting Braga
17:00202
41.Futbal - Island - 4 deild8.50 6.00 1.18
Kongarnir vs. KFR Hvolsvollur
22:00202
42.Basketbal - Francúzsko - LFB, ženy, play-off1.74 1.91
SASP Lyon Basket Feminin vs. Basket Lattes Montpellier
20:45112
43.Bejzbal - USA - MLB2.68 1.46
Baltimore Orioles vs. New York Yankees
18:35112
44.Tenis - ITF muži - Jablonec Nad Nisou, M-ITF-CZE-02A1.22 3.57
Satral, Jan vs. Furness, Evan
11:45022
45.Badminton - Medzinárodný - BWF Sudirman Cup, 2019, WS1.18 3.97
Chen, YU Fei vs. Blichfeldt, Mia
13:30202
46.Bejzbal - Japonsko - Professional Baseball, Central League1.58 2.24
Yomiuri Giants vs. Yokohama Dena Baystars
11:00101
47.Badminton - Medzinárodný - BWF Sudirman Cup, 2019, MD1.19 3.81
Kang M H / Kim W H vs. Isriyanet T / Kedren K
13:00101
48.Tenis - Challenger - Jerusalem, Izrael1.89 1.78
Griekspoor, Scott vs. Peliwo, Filip
10:35011
49.Squash - Medzinárodný - British Open 20191.13 4.71
Rosner, Simon vs. Mosaad, Omar
13:45101
50.Šipky - Medzinárodný - Premier League1.18 4.28
Van Gerwen, Michael vs. Gurney, Daryl
20:15101

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top