» Najtipovanejšie zápasy
14. 11. 2017
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, kvalifikácia1.18 5.94 11.49
Španielsko vs. Slovensko
21:5035136
2.Futbal - Medzinárodný - Medzinárodné priateľské zápasy1.88 3.17 4.29
Slovensko vs. Nórsko
18:0022628
3.Futbal - Majstrovstvá sveta - MS kvalifikácia, play-off3.23 2.70 2.50
Írsko vs. Dánsko
20:4561420
4.Futbal - Medzinárodný - Medzinárodné priateľské zápasy1.27 5.60 8.75
Belgicko vs. Japonsko
20:4510515
5.Ľadový hokej - Rusko - KHL5.98 5.66 1.32
Admiral Vladivostok vs. SKA Petrohrad
10:308311
6.Tenis - ATP - ATP World Tour Finals, Londýn, skupina Boris Becker1.21 3.97
Federer, Roger vs. Zverev, Alexander
21:0010111
7.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, kvalifikácia5.81 4.45 1.42
Izrael vs. Nemecko
18:3011011
8.Futbal - Medzinárodný - Medzinárodné priateľské zápasy2.12 3.30 3.29
Nemecko vs. Francúzsko
20:45909
9.Tenis - ATP - ATP World Tour Finals, Londýn, skupina Boris Becker1.60 2.20
Cilic, Marin vs. Sock, Jack
15:00088
10.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, kvalifikácia1.63 3.78 4.51
Portugalsko vs. Švajčiarsko
18:30808
11.Futbal - Medzinárodný - Medzinárodné priateľské zápasy6.30 3.91 1.50
Rusko vs. Španielsko
19:45527
12.Futbal - Medzinárodný - Medzinárodné priateľské zápasy5.51 3.92 1.55
Anglicko vs. Brazília
21:00437
13.Basketbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza1.30 3.22
Cez Basket Nymburk vs. Telnet BC Oostende
18:30707
14.Futbal - Majstrovstvá Európy - U19 ME, kvalifikácia8.59 4.88 1.24
Bulharsko vs. Anglicko
13:30617
15.Ľadový hokej - Nórsko - Eliteserien (1.liga)1.39 5.39 5.13
Lillehammer IK vs. Manglerud/Star
18:30066
16.Futbal - Medzinárodný - Medzinárodné priateľské zápasy6.25 3.80 1.52
Nigéria vs. Argentína
17:30336
17.Futbal - Dánsko - 1. divízia (2. liga)1.99 2.98 3.55
Vejle BK vs. HB Koge
18:00055
18.Hádzaná - Maďarsko - NB I (1. liga)1.01 18.17 14.19
Pick Szeged vs. Balatonfuredi Kse
18:00505
19.Ľadový hokej - Francúzsko - Ligue Magnus (1. liga)1.34 5.82 5.22
Rouen HE vs. Lion HC
20:00505
20.Ľadový hokej - USA - NHL2.43 3.87 2.50
Calgary Flames vs. St. Louis Blues
03:00235
21.Ľadový hokej - Česká republika - Extraliga2.43 3.85 2.33
HC Olomouc vs. HC Oceláři Třinec
18:00055
22.Ľadový hokej - Dánsko - Superisligaen (1. liga)1.54 4.72 4.05
Herning Blue Fox vs. Rodovre Mighty Bulls
19:00055
23.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, kvalifikácia8.38 4.61 1.31
Moldavsko vs. Česká republika
16:00505
24.Basketbal - USA - NBA1.12 6.05
Washington Wizards vs. Sacramento Kings
01:00325
25.Ľadový hokej - Rusko - KHL2.66 3.98 2.12
Spartak Moskva vs. Metallurg Magnitogorsk
17:30224
26.Futbal - Medzinárodný - Medzinárodné priateľské zápasy5.28 3.47 1.66
Katar vs. Island
17:30224
27.Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza1.34 2.97
Maccabi Tel-Aviv vs. Anadolu Efes Istanbul
20:05044
28.Tenis - ATP - ATP World Tour Finals, Londýn, 4-hry, skupina Eltingh/Haarhuis1.54 2.32
Herbert P-H / Mahut N vs. Harrison R / Venus M
19:00044
29.Basketbal - EuroCup - Eurocup, skupinová fáza1.17 4.41
Asvel Lyon-Villeurbanne vs. Aquila Basket Trento
20:30404
30.Basketbal - Slovensko - Extraliga1.02 8.22
BK Levice vs. MBK Handlova
18:00404
31.Futbal - Medzinárodný - Medzinárodné priateľské zápasy1.33 4.82 8.23
Portugalsko vs. USA
21:45224
32.Futbal - Majstrovstvá Európy - U19 ME, kvalifikácia9.80 4.75 1.22
Faerské Ostrovy vs. Island
13:30314
33.Hádzaná - Španielsko - Asobal1.11 12.79 7.63
Naturhouse La Rioja vs. S.d Teucro
20:45303
34.Ľadový hokej - Rusko - KHL2.03 3.60 3.02
Severstaľ Čerepovec vs. Traktor Čeljabinsk
17:00303
35.Ľadový hokej - Rusko - KHL2.13 3.63 2.81
Dinamo Riga vs. Lada Togliatti
18:30123
36.Futbal - Medzinárodný - Medzinárodné priateľské zápasy1.78 3.14 5.03
Wales vs. Panama
20:45033
37.Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza2.44 1.49
Baskonia Vitoria Gasteiz vs. Real Madrid
20:30033
38.Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza1.71 2.02
Unicaja Malaga vs. Žalgiris Kaunas
20:45033
39.Futbal - Medzinárodný - Medzinárodné priateľské zápasy2.73 2.92 2.69
Maďarsko vs. Kostarika
20:15303
40.Basketbal - Čína - CBA1.01 9.41
L. Scale Industry vs. Qingdao Double Stars
12:35303
41.Basketbal - Fínsko - Korisliiga1.17 4.08
Kauhajoen Karhu vs. KTP Basket Kotka
17:30033
42.Ľadový hokej - Francúzsko - Ligue Magnus (1. liga)1.26 6.52 6.25
Rapaces De Gap vs. Scorpions de Mulhouse
20:30303
43.Ľadový hokej - Fínsko - SM-liiga (1. liga)1.75 4.16 3.47
Turku PS vs. Ässät Pori
17:30213
44.Futbal - Majstrovstvá sveta - MS kvalifikácia CAF1.47 3.57 5.96
Senegal vs. Južná Afrika
20:30303
45.Futbal - Medzinárodný - Medzinárodné priateľské zápasy1.21 5.66 13.38
Alžírsko vs. Centrálna africká republika
20:30303
46.Ľadový hokej - Fínsko - SM-liiga (1. liga)1.87 3.99 3.17
HIFK Hockey vs. Pelicans Lahti
17:30303
47.Futbal - Anglicko - FA Cup1.52 4.11 5.66
Bury FC vs. Woking FC
20:45123
48.Basketbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza1.05 7.93
MHP Riesen Ludwigsburg vs. Royal Hali GBB
20:00303
49.Basketbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza1.38 2.81
Umana Reyer Venezia vs. Medi Bayreuth
20:30303
50.Futbal - Brazília - Brazílie, Serie B1.68 3.45 4.47
Londrina PR vs. Guarani SP
22:15213

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top