» Pridať tiket
Dnešné zápasy | Zajtrajšie zápasy | Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Všetko
22. 01. 2022
Americký futbal - USA - NFL1X2Čas 
Tennessee Titans vs. Cincinnati Bengals1.512.6522:30+62
Basketbal - Argentina - SuperCopa1X2Čas 
San Lorenzo vs. Quisma4.001.1722:30 
Basketbal - Austria - 2nd Bundesliga1X2Čas 
KOS Celovec vs. Dornbirn Lions1.412.5518:00 
BBU Salzburg vs. BSC Furstenfeld Panthers4.251.1520:00 
Basketbal - Austria - AWBL1X2Čas 
DBB LZ OÖ vs. BK Duchess9.401.0117:00+2
Basketbal - Austria - BSL1X2Čas 
Flyers Wels vs. BC Vienna8.201.0417:30+29
Kapfenberg Bulls vs. Swans Gmunden1.811.9017:30+31
Klosterneuburg Dukes vs. SKN St. Polten Basketbal2.321.5419:00+30
Basketbal - Belgium - Division 1, Women1X2Čas 
Spirou Charleroi vs. Kortrijk4.001.1718:30 
Basketbal - Belgium - Top Division 11X2Čas 
Basket Waregem vs. Basics Melsele1.632.0620:15+2
BBC Croonen Lommel vs. LDP Donza1.552.1920:30+2
Oxaco BBC Boechout vs. Kontich Wolves HSE1.392.6520:45+2
BC Guco Lier vs. Limburg United B1.921.7221:00+2
Basketbal - Bosnia & Herzegovina - 1st Division1X2Čas 
KK Bratunac vs. Kk Radnik Bn Basket Bijeljina1.066.4018:00+2
Basketbal - Brazil - Copa Super 81X2Čas 
Interforce Minas vs. Sao Paulo1.821.8220:10 
Basketbal - Bulgaria - NBL1X2Čas 
BC Spartak Pleven vs. Schumen1.029.6017:00+15
Cherno More IG vs. Academic Bultex 995.201.1117:00+15
Basketbal - Chile - Liga Nacional1X2Čas 
CD Atletico Puerto Varas vs. CEB Puerto Montt1.392.6522:00+2
CD Las Animas vs. CD Valdivia1.472.3923:00 
Basketbal - Croatia - A1 League, Men1X2Čas 
KK Skrljevo vs. KK Gorica2.481.4517:00+15
Basketbal - Cyprus - Division A1X2Čas 
AEK Larnaca vs. Apoel Nicosia1.233.5017:00+2
Basketbal - Czech Republic - 1st Liga, Women1X2Čas 
Sokol Nusle vs. USK Praha B6.251.0617:00 
Basketbal - Czech Republic - NBL1X2Čas 
BK Jindrichuv Hradec vs. Basketbal Nymburk11.001.0018:00+14
BK Pardubice vs. BC Kolin1.452.5018:30+14
Sokol Hradec Kralove vs. Basket Brno1.602.1518:30+14
USK Prague vs. BK Olomoucko1.115.2019:30+15
BK Opava vs. BK Nova Hut Ostrava1.047.8020:00+15
Basketbal - England - BBL1X2Čas 
Bristol Flyers vs. Glasgow Rocks1.612.1720:30+15
Basketbal - England - NBL Div 11X2Čas 
Bradford Dragons vs. Thames Valley5.201.1019:15 
Storm vs. Loughborough Student Riders1.028.2520:00 
Basketbal - England - WBBL1X2Čas 
Nottingham vs. Caledonia Pride1.452.4219:00 
Sevenoaks Suns vs. Manchester Mystics1.0110.0020:00 
Basketbal - EuroLeague - EuroLeague Women, Group Stage1X2Čas 
PF Schio vs. Arka Gdynia1.105.2019:30+2
Basketbal - France - Coupe de France, Frauen1X2Čas 
Landerneau Bretagne Basket vs. Saint-Amand Hainaut Basket1.701.9520:00+2
Basketbal - France - LF2, Women1X2Čas 
Calais vs. Tronche Meylan3.501.2317:00 
Champagne Basket vs. Nantes Reze1.154.3520:00 
Glacerie vs. Aulnoye AS2.601.4020:00 
Toulouse vs. Graffenstaden1.402.6020:00 
Basketbal - France - Nationale 11X2Čas 
CEP Lorient vs. La Rochelle Rupella1.124.7520:00 
Orchies vs. Mulhouse1.821.8220:00 
USAP Basket vs. Kaysersberg1.552.2020:00 
Basketbal - France - Pro A1X2Čas 
Fos Provence Basket vs. Le Mans Sarthe Basket2.801.3819:00+35
Orleans Loiret Basket vs. AS Monaco2.801.3819:30+35
Cholet Basket vs. Jeunesse Laique de Bourg-en-Bresse2.381.5220:00+35
Metropolitans 92 vs. SIG Strasbourg1.343.0020:30+35
Basketbal - France - Pro B1X2Čas 
Boulazac Basket vs. Saint-Chamond1.343.0020:00+15
Basketbal - Germany - BBL1X2Čas 
Ulm Basketbal vs. Niners Chemnitz1.323.3018:00+39
Crailsheim Merlins vs. Baskets Oldenburg1.492.5520:30+36
Giessen 46ers vs. Hamburg Towers3.251.3320:30+33
Basketbal - Germany - Pro A1X2Čas 
Nuremberg Falcons BC vs. Phoenix Hagen1.642.0918:30+2
Eisbären Bremerhaven vs. VFL Kirchheim Knights1.283.2519:00+2
Panthers Schwenningen vs. Rasta Vechta1.901.7719:00+2
Team Ehingen Urspring vs. VfL Stars Bochum2.901.3519:00+2
Tigers Tubingen vs. Rostock Seawolves2.251.5519:00+2
Artland Dragons vs. Giants Leverkusen2.251.5519:30+2
PS Karlsruhe Lions vs. Science City Jena2.851.3619:30+2
SC Itzehoe Eagles vs. TBB Trier3.001.3219:30+2
Basketbal - Greece - A11X2Čas 
BC AEK Athens vs. PAOK Saloniki1.572.2519:00+34
Basketbal - Hungary - NB I1X2Čas 
BC Kormend vs. Debreceni EAC1.432.5018:00+2
Kaposvari KK vs. Falco KC Szombathely2.351.4818:00+2
Zalakerámia ZTE vs. Atomeromu SE1.791.8418:00+2
Hubner Nyiregyhaza Bs vs. Soproni Sordogok1.981.6819:00+2
OSE Lions vs. SZTE-Szedeak1.522.2720:00+2
Basketbal - Hungary - NB I, Women1X2Čas 
Uni Gyor vs. TFSE-MTK Budapest1.019.0017:00+2
Pinkk Pecsi 424 vs. Vasas Akademia4.501.1418:00+1
VBW Cekk Cegled vs. Sopron Basket10.001.0018:00+1
Basketbal - Iceland - Division 11X2Čas 
Fjolnir vs. Hottur2.421.4519:00 
Basketbal - Iceland - Division 1, women1X2Čas 
Stjarnan vs. Snaefell3.351.2518:00 
Tindastoll vs. KR Reykjavik4.001.1819:00 
Basketbal - International Clubs - Adriatic League1X2Čas 
KK Mornar Bar vs. KK FMP1.452.4919:00+10
Basketbal - International Clubs - BNXT League1X2Čas 
Feyenoord Basketbal Rotterdam vs. Heroes Den Bosch3.601.2519:45+19
Zorg En Zekerheid Leiden vs. Donar Groningen1.204.1020:00+19
Basketbal - International Clubs - Estonian-Latvian Basketbal League1X2Čas 
Valmiera Glass Via vs. Tallinna Kalev/TLU1.303.1018:00+10
Basketbal - Israel - National League1X2Čas 
Hapoel Afula vs. Maccabi Ironi Ramat Gan1.931.7219:30+2
Basketbal - Israel - Super League1X2Čas 
Hapoel Galil Elyon vs. Hapoel Holon BC1.811.8919:00+35
Basketbal - Italy - A2 Women1X2Čas 
Acciaierie Val Bruna Bolzano vs. Libetas Delser Udine10.001.0118:00 
Metalica vs. CUS Cagliari3.201.2718:30 
Vigarano vs. Acqua Sapone Umbertide3.451.2318:30 
Carosello Carugate vs. Ponzano2.421.4520:30 
Basketbal - Italy - Serie A21X2Čas 
AS Pistoia Basket 2000 vs. Pallacanestro Piacentina1.144.5020:30+2
Basketbal - Italy - Serie B1X2Čas 
Cestistica Torrenovese vs. Lions Basket Bisceglie2.091.6118:00+2
Bologna Basket 2016 vs. Ueb Cividale4.101.1718:30+2
Firenze Basket vs. Nuova Pallacanestro Vigevano2.701.3618:30 
Virtus Pozzuoli vs. Formia Basketbal1.019.2019:00 
NFB Ozzano Basket vs. Teramo A Spicchi1.332.8520:30+2
Robur et Fides Varese vs. Omnia Basket Pavia3.301.2520:30+2
Rucker Sanve San Vendemiano vs. Basket Mestre 19581.572.1520:30 
Pallacanestro Bernareggio vs. Pallacanestro Vicenza2.201.5520:50+2
Oleggio Basket vs. Sangiorgese Basket1.542.2221:00+2
Basketbal - North Macedonia - Prva League1X2Čas 
MZT Skopje 2 vs. Angeli Skopje1.047.0017:00 
Kozuv vs. MZT Skopje5.701.0817:30 
KK Kumanovo vs. KK Gostivar2.421.4518:00 
Fenix Skopje vs. Fersped Rabotnicki1.233.4520:00 
Basketbal - Poland - 1. Liga1X2Čas 
Gornik Walbrzych vs. AZS AGH Krakow1.154.3017:00+2
PTG Sokol Lancut vs. Decka Pelplin1.085.6017:30+2
KS Ksiezak Lowicz vs. Dziki Warshawa2.111.6018:00+1
Mks Znicz Basket Pruszkow vs. Mks Start Lublin Ii2.801.3518:00+2
SKS Starogard Gdanski vs. AZS Politechnika Opolska2.191.5518:00+2
WKK Wroclaw vs. Skk Kotwica Kolobrzeg2.191.5518:00+2
Basketbal - Poland - 1. Liga, Women1X2Čas 
Politechnika Gdanska vs. Huragan Wolomin1.203.7517:00 
RMKS Rybnik vs. Katy Wroclawskie1.901.7517:00 
Basketbal - Poland - BLK, Women1X2Čas 
AZS AJP Gorzow Wielkopolski vs. Katarzynki Torun1.019.2018:00+2
Basket 25 Bydgoszcz vs. Zaglebie Sosnowiec1.552.1918:30+1
Basketbal - Poland - PLK1X2Čas 
Anwil Wroclawek vs. Slask Wroclaw1.402.8017:30+22
Basketbal - Portugal - Campeonato Nacional 1. Divisao1X2Čas 
CB Viana/Nortaluga vs. Academico FC2.751.3522:30 
Basketbal - Portugal - Campeonato Nacional 2. Divisao1X2Čas 
NCR Valongo vs. Vasco Da Gama II1.174.0019:30 
FAC Credito Agricola vs. CD Povoa B1.047.0022:00 
Basketbal - Portugal - Cup1X2Čas 
Sporting CP vs. FC Porto1.602.1017:30 
Sport Lisboa Benfica vs. Oliveirense1.038.0020:30 
Basketbal - Portugal - LPB1X2Čas 
CD Povoa vs. Academica De Coimbra1.213.7022:30+2
Basketbal - Portugal - Proliga1X2Čas 
AD Sanjoanense vs. Sampaense2.751.3517:30 
Maia Basket vs. Sangalhos4.251.1517:30 
Portimonense vs. Academy of Lumiar1.124.7519:30 
Esgueira vs. Electric FC1.105.2022:30 
Basketbal - Romania - LNB1X2Čas 
CSM Targu Jiu vs. CSM CSU Oradea6.201.0717:00+2
CS Municipal Galati vs. ABC Athletic Constanta1.462.4018:00+2
Basketbal - Romania - Women1X2Čas 
Targu Mures vs. Univ Goldis ICIM Arad4.751.1218:00 
Basketbal - Russia - Superleague, 1st Division, Women1X2Čas 
Spartak St Petersburg vs. UMMC Ekaterinburg 21.502.3018:00 
Basketbal - Serbia - KLS1X2Čas 
Zdravlje Leskovac vs. KK Dynamic2.281.5117:00+2
Basketbal - Slovakia - Extraliga1X2Čas 
BC Prievidza vs. MBK Komarno3.451.2318:00+2
BK Iskra Svit vs. BKM Lucenec2.261.5218:00+2
Basketbal - Slovakia - Women1X2Čas 
Piestanske Cajky vs. Skp 08 Banska Bystrica1.047.4017:00+2
SBK Samorin vs. BK SK Umb Banska Bystrica1.028.2017:00+1
Basketbal - Slovenia - 1. A SKL1X2Čas 
Helios Suns vs. KK Podcetrtek1.213.6019:00+2
KD Hopsi Polzela vs. KK Rogaska1.512.2919:00+2
KK Šenčur vs. KK Sentjur1.144.6019:00+2
Basketbal - Slovenia - 1. SKL, Damen1X2Čas 
Grosuplje vs. Domzale1.029.0017:30 
Basketbal - Spain - LEB Oro1X2Čas 
CBC Valladolid vs. CB Bahia San Agustin1.243.4019:00+2
Basketbal - Spain - LEB Plata1X2Čas 
Zornotza Taldea vs. Clavijo1.124.7518:30 
Ourense vs. Aceitunas Fragata Moron1.203.7019:00 
UBU Tizona vs. Zamora1.303.0019:00 
Albacete vs. Club Basquet Mollet1.332.8519:30 
Basketbal - Spain - LF Challenge, Women1X2Čas 
CAB Estepona vs. Joventut Badalona1.105.2019:45 
Real Canoe vs. Iraurgi Saski Baloia1.203.7520:00 
Basketbal - Spain - Liga 2, Women1X2Čas 
Leomana Martinez (USA) vs. Unicaja2.101.6020:30 
Basketbal - Spain - Liga EBA1X2Čas 
EASO vs. Logrobasket Club4.001.1720:00 
Transportes Gobra Guimar vs. Estudiantes 21.303.0021:00 
Basketbal - Spain - Liga Femenina1X2Čas 
Embutidos Pajariel Bembibre PDM vs. Uni Girona CB8.601.0218:15+2
AE Sedis Basquet vs. Univ. de Ferrol1.174.0019:30+2
Perfumerias Avenida vs. Valencia BC1.085.8019:30+1
Basketbal - Spain - Spagnola ACB1X2Čas 
BC Andorra vs. Basquet Manresa1.761.9918:00+39
Basketbal - Sweden - Basketligan, Women1X2Čas 
Lulea BBK vs. Alvik BBK1.009.8018:00+2
Basketbal - Switzerland - LNA1X2Čas 
Basket Club Boncourt vs. Sam Basket Massagno2.851.3517:30+15
BBC Nyon vs. BBC Monthey1.492.3917:30+15
Union Neuchatel Basket vs. Lions de Geneve1.552.2518:00+15
Basketbal - Switzerland - NLB1X2Čas 
Pully Lausanne Foxes vs. GC Zurich Wildcats8.501.0217:30 
Sion Basket vs. Morges Saint Prex Red Devils8.501.0217:30 
Basketbal - Switzerland - SB League, Women1X2Čas 
Elfic Fribourg vs. Nyon Basket1.076.0017:30 
Basketbal - Turkey - TBSL1X2Čas 
Galatasaray Istanbul vs. Petkim Spor Aliaga1.076.2018:15+18
Basketbal - USA - NCAA Men1X2Čas 
Boston College Eagles vs. Virginia Tech Hokies2.951.3518:00+10
Duke Blue Devils vs. Syracuse Orange1.135.2018:00+10
Georgetown Hoyas vs. Villanova Wildcats6.601.0818:00+10
Iupui Jaguars vs. Northern Kentucky Norse5.601.1118:00+10
Maine Black Bears vs. UMBC Retrievers3.201.3018:00+10
Minnesota Golden Gophers vs. Rutgers Scarlet Knights1.692.0518:00+8
Northeastern Huskies vs. Hofstra Pride2.401.5118:00+10
St. John´s Red Storm vs. Seton Hall Pirates2.041.7018:00+10
Texas Tech Red Raiders vs. West Virginia Mountaineers1.253.6018:00+10
Rhode Island Rams vs. George Washington Colonials1.077.0018:30+10
Auburn Tigers vs. Kentucky Wildcats1.542.3219:00+10
Boston University Terriers vs. Lehigh Mountain Hawks1.223.8519:00+9
Delaware Fightin Blue Hens vs. Elon Phoenix1.214.0019:00+8
Florida Gators vs. Vanderbilt Commodores1.343.0019:00+7
Indiana State Sycamores vs. Valparaiso Beacons1.532.3419:00+10
New Hampshire Wildcats vs. UMass Lowell River Hawks1.472.4919:00+9
VMI Keydets vs. Chattanooga Mocs2.851.3719:00+9
Wisconsin Green Bay Phoenix vs. Oakland Golden Grizzlies3.851.2219:00+7
Navy Midshipmen vs. Army Black Knights1.243.6519:30+10
Air Force Falcons vs. Colorado State Rams5.001.1420:00+6
Columbia Lions vs. Brown Bears4.501.1720:00+6
Cornell Big Red vs. Harvard Crimson1.991.7320:00+4
Dartmouth Big Green vs. Princeton Tigers2.451.4920:00+4
Drexel Dragons vs. William And Mary Tribe1.077.0020:00+7
Fordham Rams vs. Davidson Wildcats4.901.1420:00+7
Georgia State Panthers vs. Coastal Carolina Chanticleers1.392.7520:00+9
Holy Cross Crusaders vs. Bucknell Bison1.871.8420:00 
Loyola Maryland Greyhounds vs. American Eagles1.174.5020:00+10
Miami-Florida Hurricanes vs. Florida State Seminoles1.632.1420:00+7
Middle Tennessee Blue Raiders vs. Southern Miss Golden Eagles1.076.8020:00+7
Radford Highlanders vs. North Carolina Asheville Bulldogs1.712.0220:00+7
Texas Longhorns vs. Oklahoma State Cowboys1.214.0020:00+8
Towson Tigers vs. North Carolina Wilmington Seahawks1.184.3020:00+7
UCF Knights vs. Tulane Green Wave1.303.2520:00+6
Western Michigan Broncos vs. Bowling Green Falcons3.001.3420:00+6
Winthrop Eagles vs. Gardner-Webb Runnin´ Bulldogs1.472.5020:00 
Lipscomb Bisons vs. Kennesaw State Owls1.841.8620:15 
VCU Rams vs. St. Joseph`s Hawks1.115.4020:30 
Arkansas Little Rock Trojans vs. UT Arlington Mavericks2.321.5421:00 
Arkansas State Red Wolves vs. Texas State Bobcats1.901.8121:00 
Florida A&M Rattlers vs. Alcorn State Braves1.871.8421:00 
Georgia Southern Eagles vs. Appalachian State Mountaineers1.741.9721:00 
Louisiana–Monroe Warhawks vs. South Alabama Jaguars2.501.4621:00 
Oklahoma Sooners vs. Baylor Bears2.241.5821:00 
Presbyterian Blue Hose vs. Longwood Lancers2.171.6221:00+7
Rice Owls vs. Charlotte 49Ers1.422.6521:00 
Sam Houston State Bearkats vs. Grand Canyon Antelopes1.961.7521:00 
Stephen F Austin Lumberjacks vs. New Mexico State Aggies1.771.9421:00 
UNLV Rebels vs. San Jose State Spartans1.096.0021:00 
Western Illinois Leathernecks vs. South Dakota State Jackrabbits2.701.4121:00 
Wisconsin Milwaukee Panthers vs. Detroit Mercy Titans1.811.9021:00 
Grambling State Tigers vs. Mississippi Valley State Delta Devils1.096.0021:30+7
Loyola Chicago Ramblers vs. Missouri State Bears1.253.6021:30 
Miami Ohio Redhawks vs. Northern Illinois Huskies1.086.6021:30 
South Carolina Gamecocks vs. Georgia Bulldogs1.164.5021:30 
Abilene Christian Wildcats vs. California Baptist Lancers1.213.9022:00 
Bethune-Cookman vs. Jackson State Tigers2.341.5322:00+8
Denver Pioneers vs. Nebraska-Omaha Mavericks1.333.0522:00 
East Tennessee State Buccaneers vs. Citadel Bulldogs1.263.5022:00+7
Florida Atlantic Owls vs. Marshall Thundering Herd1.552.2922:00 
Hampton Pirates vs. High Point Panthers2.071.6822:00 
Iowa State Cyclones vs. TCU Horned Frogs1.343.0022:00 
James Madison Dukes vs. Charleston Cougars1.552.2922:00+4
Kansas State Wildcats vs. Kansas Jayhawks3.001.3422:00 
Long Beach State Beach vs. UC Irvine Anteaters2.751.3922:00 
Louisiana Tech Bulldogs vs. UAB Blazers1.931.7822:00 
Louisville Cardinals vs. Notre Dame Fighting Irish1.642.1322:00 
Maryland Eastern S H vs. South Carolina State Bulldogs1.602.1922:00 
Mississippi State Bulldogs vs. Mississippi Rebels1.135.2022:00 
Morehead State Eagles vs. SIU Edwardsville Cougars1.135.0022:00 
Morgan State Bears vs. Howard Bison2.391.5122:00+7
Nicholls Colonels vs. Southeastern Louisiana Lions1.194.2022:00+7
North Carolina State Wolfpack vs. Virginia Cavaliers1.692.0522:00 
Northern Arizona Lumberjacks vs. Montana Grizzlies2.951.3522:00 
Penn Quakers vs. Yale Bulldogs1.911.8022:00 
South Carolina Upstate Spartans vs. Charleston Southern Buccaneers1.382.8522:00+6
Southern Utah Thunderbirds vs. Idaho State Bengals1.067.4022:00 
Tennessee State Tigers vs. Austin Peay State Governors1.642.1322:00 
Utah Valley State Wolverines vs. Lamar Cardinals1.067.4022:00 
Delaware State Hornets vs. NC Central Eagles4.001.1922:30 
Eastern Illinois Panthers vs. Southeast Missouri State Redhawks3.151.2922:30 
Iowa Hawkeyes vs. Penn ST Nittany Lions1.144.7022:30 
La Salle Explorers vs. Richmond Spiders3.051.3122:30 
North Alabama Lions vs. Stetson Hatters1.492.4022:30 
Texas A&M-Corpus Christi Islanders vs. Houston Baptist Huskies1.095.8022:30 
Eastern Washington Eagles vs. Northern Colorado Bears2.071.6523:00 
Idaho Vandals vs. Sacramento State Hornets1.791.8823:00 
Incarnate Word Cardinals vs. McNeese State Cowboys2.191.5823:00 
Jacksonville State Gamecocks vs. Florida Gulf Coast Eagles1.342.9023:00 
Mercer Bears vs. Western Carolina Catamounts1.164.4023:00 
New Orleans Privateers vs. Northwestern State Demons1.253.4523:00 
North Carolina A&T Aggies vs. Campbell Fighting Camels2.041.6723:00 
North Carolina Greensboro Spartans vs. Samford Bulldogs1.342.9023:00 
Creighton Bluejays vs. DePaul Blue Demons1.164.4023:30 
Boxing - International - Matches1X2Čas 
Oleksandr Zakhozhyi (UKR) vs. Pavel Sour (CZE)1.0130.0012.5019:01 
Andrii Velikovskyi (UKR) vs. Rafael Bejaran (DOM)1.1421.005.0019:02 
Petro Ivanov (UKR) vs. Nuhu Lawal (GER)1.0230.0011.0019:03 
Yehor Velikovskyi (UKR) vs. Tomas Adamek (CZE)1.0725.007.7019:04 
Combat Sports - International - Clash of the Stars1X2Čas 
Lukáš ´Luktuma´ Tůma vs. Tadeáš Veselý1.124.5518:01 
Martin ´Budík´ Budín vs. Lukáš ´Huhu´ Procházka1.114.7518:02 
Filip Grznár (CZE) vs. Michal ´Psycho Michal´ Peštuka1.154.1018:03 
Daniel ´Danny TvTwixx´ Sonnleitner vs. Vit ´Vitek z Fizistyle´ Daněk2.701.3518:04 
Jan ´Honzi Michálek´ Michálek vs. Martin ´Bez Trika´ Binder1.302.9018:05 
Silvia Dellai vs. Valérie ´xHolakys´ Holáková1.442.4018:06 
Marek ´Datel´ Valášek vs. Dominik ´Vercetti CG´ Vyšata1.253.2018:07 
Combat Sports - International - Fight Exclusive Night1X2Čas 
Igor Terlecki (POL) vs. Jakub Owczarek (POL)1.572.2517:01 
Mateusz Olech (POL) vs. Jacek Kujtkowski (POL)1.253.5517:02 
Kamil Wojciechowski (POL) vs. Kornel Zapadka (POL)1.135.0017:04 
Ekaterina Shakalova (UKR) vs. Yulia Kutsenko (RUS)1.086.3017:05 
Mateusz Rajewski (POL) vs. Giorgi Esiava (GEO)3.401.2717:06 
Marcin Sianos (POL) vs. Ivan Slobodiuk (UKR)2.551.4517:07 
Damian Ostęp (POL) vs. Michał Grzesiak (POL)2.401.5017:08 
Wojciech Kawa (POL) vs. Kamil Mosgalik (POL)1.135.0017:09 
Kamil Kraska (POL) vs. Tato Primera (ESP)1.522.3517:10 
Michał Andryszak (POL) vs. Gerônimo dos Santos (BRA)1.164.5017:11 
Combat Sports - International - Ultimate Fighting Championship1X2Čas 
Jack Della Maddalena (AUS) vs. Pete Rodriguez (USA)1.273.4021:47 
Vanessa Demopoulos (USA) vs. Silvana Gómez Juárez (ARG)1.652.1021:48 
Michel Pereira (BRA) vs. Andre Fialho (POR)1.333.0121:49 
Raoni Barcelos (BRA) vs. Victor Henry (USA)1.204.0021:50 
Jasmine Jasudavicius (CAN) vs. Kay Hansen (USA)2.911.3521:51 
Tony Gravely (USA) vs. Saimon Oliveira (BRA)1.352.9121:52 
Matt Frevola (USA) vs. Genaro Valdéz (MEX)1.502.4021:53 
Michael Morales (ECU) vs. Trevin Giles (USA)1.702.0221:54 
Cody Stamann (USA) vs. Said Nurmagomedov (RUS)2.551.4521:55 
Rodolfo Vieira (BRA) vs. Wellington Turman (BRA)1.402.7021:56 
Ilia Topuria (GEO) vs. Charles Jourdain (CAN)1.154.7021:57 
Brandon Moreno (MEX) vs. Deiveson Figueiredo (BRA)1.552.2821:58 
Francis N´Gannou (CMR) vs. Ciryl Gane (FRA)2.181.6021:59 
Cricket - International - Twenty20 Matches1X2Čas 
West Indies vs. England2.551.4521:00 
Cricket - NewZealand - Twenty20 Super Smash, Damen1X2Čas 
Otago Sparks vs. Canterbury Magicians1.452.5022:10 
Cricket - United Arab Emirates - CBFS T20 League1X2Čas 
Savannah Lions vs. The Vision Shipping2.451.4517:30 
Floorball - Czech Republic - Extraliga1X2Čas 
FBC Ceska Lipa vs. AC Sparta Prague7.407.801.1718:00 
Floorball - Finland - F-Liiga, Women1X2Čas 
SSRA vs. SB-Pro Nurmijarvi2.055.302.2017:00 
FBC Loisto vs. Koovee Tampere1.655.702.8517:30 
Floorball - Slovakia - Extraliga1X2Čas 
FBO Florko Kosice vs. Tsunami Zahorska Bystrica2.056.002.1017:00 
ZLTY Sneh Kosice vs. FK AS Trencin7.5011.001.1020:00 
Futbal - Argentina - Torneo Regional Federal Amateur1X2Čas 
Bella Vista Tucuman vs. Juventud Antoniana2.103.003.1021:00 
Independiente San Cayetano vs. Liniers de Bahia Blanca2.703.252.2022:00 
Futbal - Aruba - Cup1X2Čas 
Nacional vs. RCA6.755.401.2523:30 
Futbal - Belgium - Pro League1X2Čas 
K Beerschot VA vs. Oud-Heverlee Leuven3.153.552.0918:30+17
St. Truidense VV vs. RFC Seraing1.943.353.7518:30+17
Royal Charleroi SC vs. Kaa Gent3.603.501.9320:45+17
Futbal - Brazil - Baiano, 1 Divisao1X2Čas 
EC Vitoria da Conquista BA vs. AD Bahia de Feira BA3.603.401.8520:00+2
Futbal - Brazil - Brasiliense1X2Čas 
Ceilandia Esporte Clube DF vs. Gama DF2.382.753.0519:30+2
Futbal - Brazil - Campeonato Mato-Grossense1X2Čas 
Academia FC MT vs. CE Operario Varzea-Grandense MT4.103.601.7020:30+2
Cuiaba Esporte Clube MT vs. Acao Futebol Mt1.096.6023.0020:30+2
Gremio Sorriso Mt vs. Nova Mutum EC MT4.903.451.6023:00+2
Futbal - Brazil - Campeonato Sergipano1X2Čas 
AD Frei Paulistano SE vs. AD Confianca SE7.604.701.3020:00+2
Boca Junior FC SE vs. CS Sergipe SE13.006.201.1422:00+1
Futbal - Brazil - Campeonato Tocantinense1X2Čas 
Bela Vista TO vs. Araguacema TO3.403.451.8920:00+2
Capital FC TO vs. Tocantinopolis EC TO4.403.651.6520:00+2
Futbal - Brazil - Catarinense, Serie A1X2Čas 
Camboriu vs. EC Prospera SC1.443.956.2020:30+2
Chapecoense SC vs. Barra FC1.753.354.2020:30+2
Concordia AC SC vs. Brusque FC SC4.203.351.7223:00+2
Futbal - Brazil - Copa do Nordeste1X2Čas 
CR Brasil AL vs. SC Recife PE2.153.053.1521:45+1
Futbal - Brazil - Paranaense, 1 Divisao1X2Čas 
Coritiba FC PR vs. Cianorte FC PR1.483.706.2020:00+2
Cascavel PR vs. Rio Branco SC PR1.165.8012.0023:00+1
Futbal - Brazil - Pernambucano, Serie A11X2Čas 
Nautico PE vs. Ibis PE1.294.708.2020:30+2
Futbal - Brazil - Piauiense1X2Čas 
Aa Oeirense Pi vs. Flamengo PI1.683.354.5020:00+2
Futbal - Brazil - Sao Paulo Youth Cup1X2Čas 
Sao Paulo FC SP vs. SE Palmeiras SP3.153.301.9523:00 
Futbal - Chile - Chile Primera Division1X2Čas 
Deportes Copiapo vs. Huachipato2.802.852.4022:00+2
Futbal - Colombia - Primera A, Apertura1X2Čas 
CD Cortulua vs. Atlético Nacional Medellin5.003.501.6522:05+11
Futbal - Colombia - Primera B1X2Čas 
Fortaleza FC vs. CD Atletico Huila2.053.053.4020:00+2
Atletico FC vs. Boca Juniors de Cali2.702.952.5021:00+2
Futbal - Costa Rica - Primera Division, Campeonato Verano1X2Čas 
AD Municipal Grecia vs. ADR Jicaral1.673.554.8021:00+11
AD San Carlos vs. Perez Zeledon1.923.253.8022:00+11
Futbal - Cyprus - Marfin Laiki League1X2Čas 
Ael Limassol vs. Ethnikos Achnas FC1.523.705.4018:00+2
Futbal - El Salvador - Primera Division, Clausura1X2Čas 
Jocoro FC vs. Alianza FC San Salvador3.503.151.9422:00+2
Futbal - El Salvador - U20 Primera Division1X2Čas 
Jocoro FC vs. Alianza FC San Salvador4.703.401.6019:15 
AD Isidro Metapan vs. C.D. Chalatenango1.653.654.0022:00 
Futbal - England - National League1X2Čas 
Dagenham and Redbridge FC vs. Stockport County FC4.103.751.7318:20+11
Futbal - England - Premier League1X2Čas 
Southampton FC vs. Manchester City9.605.801.2818:30+17
Futbal - France - Division 1, Women1X2Čas 
Montpellier HSC vs. Olympique Lyon30.009.001.0317:00+1
Futbal - France - Ligue 11X2Čas 
Stade Brest vs. Lille OSC3.253.302.2417:00+17
RC Lens vs. Olympique Marseille2.653.252.6521:00+17
Futbal - France - Ligue 21X2Čas 
Dijon Fco vs. US Quevilly-Rouen Metropole1.733.205.0019:00+12
Le Havre AC vs. Rodez Aveyron2.272.653.6519:00+12
SC Amiens vs. EA Guingamp1.593.356.2019:00+12
SC Bastia vs. Toulouse FC3.653.052.0419:00+12
USL Dunkerque vs. FC Sochaux4.703.201.7819:00+12
Futbal - France - National 21X2Čas 
Andrezieux vs. Les Herbiers1.703.354.1017:00 
Lens II vs. US Lusitanos Saint-Maur3.653.501.7517:00 
Reims II vs. Sainte Genevieve Sports1.553.654.7017:00 
AC Bobigny vs. Schiltigheim1.434.105.3018:00 
Auxerre II vs. ASM Belfort1.853.203.6018:00 
Blois Foot 41 vs. Saint Malo1.703.354.1018:00 
Chamalieres FC vs. Montpellier II1.653.554.1018:00 
Chateaubriant vs. US Granvillaise1.703.354.1018:00 
FC Fleury 91 vs. Beauvais1.703.354.1018:00 
Grasse vs. Monaco II1.553.654.7018:00 
Guingamp II vs. Vitre1.503.655.3018:00 
Hyeres FC vs. Sporting Club Toulon2.553.202.3518:00 
Lorient II vs. Versailles2.153.152.8518:00 
Louhans Cuiseaux vs. Lyon Duchere1.953.253.2018:00 
Marignane Gignac FC vs. Rumilly Vallieres1.703.354.1018:00 
Marseille II vs. Saint Priest2.153.152.8518:00 
Rouen vs. AS Poissy1.803.353.6018:00 
St. Pryve St. Hilaire vs. Stade Plabennecois1.404.205.7018:00 
Paris 13 Atletico vs. Entente SSG1.205.508.5018:30 
Vannes OC vs. Caen II1.703.354.1018:30 
Futbal - French-Guayana - Ligue 11X2Čas 
AJ Saint Georges vs. Etoile Filante Iracoubo2.203.952.3519:30 
Futbal - Gambia - GFA League1X2Čas 
Hawks vs. WAA Banjul3.202.752.2017:00+1
Futbal - Germany - 2nd Bundesliga1X2Čas 
Erzgebirge Aue vs. Schalke 044.103.751.7820:30+17
Futbal - Germany - Bundesliga1X2Čas 
VfL Bochum vs. 1. FC Koln3.153.502.1818:30+17
Futbal - Gibraltar - Premier Division1X2Čas 
FC College Europa vs. St Joseph`s FC1.574.104.4018:30+2
Futbal - Greece - Super League1X2Čas 
Ionikos Nikea FC vs. Panathinaikos4.503.251.8018:30+10
Futbal - Guatemala - Liga Nacional, Clausura1X2Čas 
CSD Coban Imperial vs. Comunicaciones FC Guatemala City2.752.902.4322:00+2
CSD Municipal vs. CD Guastatoya1.563.505.2022:00+2
Futbal - Guatemala - Primera Division1X2Čas 
Siquinala FC vs. Marquense2.053.003.2018:00 
Futbal - International Clubs - Club Friendlies1X2Čas 
FC Tallinn vs. Viimsi MRJK5.804.901.3217:30+1
Treaty United vs. Finn Harps FC3.153.901.8018:00+1
Galway United vs. Shelbourne Dublin2.353.552.3519:00+1
MKS Zatoka Braniewo vs. Huragan Morag4.104.501.5020:00+1
Nacional Madeira vs. Penarol2.453.352.3523:00+1
Futbal - Israel - Liga Bet South1X2Čas 
Hapoel Segev Shalom vs. MS Hapoel Yeroham3.854.401.5518:30 
SC Ramla vs. MS Jerusalem4.903.551.5519:45 
Futbal - Israel - Premier League1X2Čas 
Hapoel Hadera FC vs. Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC2.852.952.4517:00+12
Maccabi Haifa vs. Hapoel Jerusalem FC1.136.4017.0018:50+11
Futbal - Italy - Serie A1X2Čas 
Inter Mailand vs. Venezia FC1.109.2022.0018:00+17
Lazio Roma vs. Atalanta Bergamo2.393.502.8020:45+17
Futbal - Jamaica - Premier League1X2Čas 
FC Humble Lions vs. Tivoli Gardens4.603.251.6619:00+2
Mount Pleasant FC vs. Harbour View FC2.003.003.4021:15+2
Futbal - Mali - Premier Division1X2Čas 
Stade Malien de Bamako vs. Lafia Club de Bamako1.753.004.4517:00+1
Black Star vs. AS Bakaridjan2.452.852.7017:30+1
AS Olympique de Missira vs. AS Police3.552.901.9719:00+1
Futbal - Malta - Premier Division1X2Čas 
Gudja United vs. Sliema Wanderers FC2.233.152.9018:00+2
Futbal - Mexico - Liga MX, Women1X2Čas 
Atlas FC vs. Club Santos Laguna1.963.403.0519:00+2
Cruz Azul vs. Queretaro FC2.083.153.0019:00+2
Futbal - Mexico - Liga TDP1X2Čas 
FC Guerreros de la Plata vs. Faraones Texcoco8.506.251.1717:00 
Inter Fundadores Queretaro vs. Lobos ITECA9.506.251.1517:00 
CD Inter Queretaro II vs. Celaya FC II2.853.402.0518:00 
Atletico Boca del Rio vs. Atletico Huejutla1.953.552.9521:00 
CD Queretaro 3D vs. Celaya Linces1.603.654.3022:00 
Strikers FC International vs. Tequisquiapan FC3.903.701.6522:30 
San Nicolas FC vs. Orgullo Surtam6.754.751.3023:00 
Futbal - Mexico - Segunda Division1X2Čas 
University of Guadalajara vs. Mazorqueros FC3.004.001.8018:00 
Club Canoneros Marina vs. Montaneses FC3.453.501.8019:00 
Deportivo Dongu vs. Leviatan FC1.503.655.3022:00 
Escorpiones FC vs. Club Deportivo Zap3.103.351.9522:00 
Lobos Huerta FC vs. Aguacateros CDU8.505.601.2022:00 
Ciervos FC vs. Oaxaca II5.704.201.4022:30 
UA Zacatecas vs. Tritones Vallarta MFC2.353.352.4522:30 
Correcaminos II vs. Cimarrones de Sonora FC II1.853.203.5023:00 
Futbal - Netherlands - Eredivisie1X2Čas 
Vitesse Arnheim vs. FC Groningen1.743.554.7018:45+17
AZ Alkmaar vs. SC Cambuur1.236.4010.0020:00+17
SC Heerenveen vs. PEC Zwolle2.233.203.2020:00+17
Willem II Tilburg vs. FC Twente Enschede3.503.152.1621:00+17
Futbal - Nicaragua - Primera Division1X2Čas 
CD Walter Ferretti vs. Real Madriz1.543.904.7023:00+2
Futbal - Portugal - Liga 31X2Čas 
Sporting Lisbon B vs. CD Cova Piedade1.673.504.5018:00+2
Futbal - Portugal - Primeira Liga1X2Čas 
CD Tondela vs. FC Vizela2.803.202.4919:00+18
Sporting CP vs. Sporting Braga1.663.854.8021:30+18
Futbal - Qatar - Stars League1X2Čas 
Al-Sadd SC vs. Al Arabi Doha SC1.117.0014.0017:15+2
Futbal - Romania - Liga I1X2Čas 
CS Universitatea Craiova 1948 vs. FC Rapid Buracesti2.053.353.2519:00+15
Futbal - Saudi Arabia - Division 21X2Čas 
Al Dahab vs. Al-Sadd FC2.452.952.6018:10+1
Futbal - Scotland - Scottish Cup1X2Čas 
Alloa Athletic FC vs. Celtic Glasgow22.008.601.0718:30+10
Futbal - Spain - Division de Honor Juvenil1X2Čas 
Seneca CF U19 vs. Coria CF U191.503.904.8016:45 
CE Europa U19 vs. Girona U192.653.452.1517:15 
Real Aviles CF U19 vs. Racing Santander U198.505.501.2018:00 
Real Sociedad U19 vs. Tolosa CF U192.103.502.7018:00 
Futbal - Spain - Primera Division1X2Čas 
FC Sevilla vs. RC Celta De Vigo1.843.304.7018:30+17
Atlético Madrid vs. Valencia1.424.507.4021:00+17
Futbal - Spain - Primera Nacional, Women1X2Čas 
UD Geneto Del Teide vs. Puerto del Carmen1.404.405.3017:00 
Mislata CF vs. Murcia Feminas1.156.259.5017:30 
CD Achaman vs. Las Majoreras2.453.552.2518:00 
Racing Santander II vs. CD Monte2.603.652.1018:30 
Fundacion CD Tenerife vs. CD Llamoro1.079.0012.0021:00 
Futbal - Spain - Primera RFEF1X2Čas 
CD Alcoyano vs. Real Madrid Castilla2.652.802.6517:00+2
Cultural Leonesa vs. Real Union De Irun1.982.953.8017:00+2
San Sebastian Reyes vs. RC Celta de Vigo B2.602.802.7517:00+1
UD Cornella vs. CD San Fernando2.172.953.2017:00+2
FC Andorra vs. UE Costa Brava1.603.405.4019:00+2
FC Barcelona B vs. UCAM Murcia1.943.103.7019:00+2
Real Valladolid Promesas vs. CD Tudelano1.993.203.4019:00+2
SD Logrones vs. Racing Santander3.303.002.1219:00+2
Futbal - Spain - Segunda Division1X2Čas 
Fuenlabrada vs. Las Palmas2.902.902.5518:15+14
Malaga CF Sad vs. Ibiza2.502.952.9021:00+14
Futbal - Spain - Segunda RFEF1X2Čas 
Bergantinos CF vs. UP Langreo2.113.203.1017:00+2
Club Marino de Luanco vs. Real Aviles CF2.353.002.8517:00+2
CD Laredo vs. Sestao River Club3.602.802.1118:00+2
CD Arenteiro vs. Arosa SC2.382.952.8519:00+2
Futbal - Spain - Segunda, Women1X2Čas 
Real Betis B vs. CD Juan Grande3.903.701.6520:00 
Futbal - Spain - Tercera Division1X2Čas 
Amurrio Club vs. Santutxu FC2.063.003.2017:00+2
CD Colindres vs. SD Barreda Balompie3.002.952.1817:00+2
CD Platges de Calvia vs. CD Manacor2.133.053.0017:00+2
FC Asco vs. EC Granollers2.752.852.4217:00+2
FC Vilafranca vs. UE Castelldefels1.673.254.5017:00+2
Sevilla FC C vs. UD Los Barrios1.613.354.8017:00+2
UD Poblense vs. SD Portmany1.413.806.4017:00+2
UD Rotlet Molinar vs. Cd Campos2.472.952.6017:00+2
UDC Txantrea KKE vs. CD Subiza2.603.052.3917:00+2
CD Santa Ursula vs. C.D. Buzanada1.932.853.8517:30+2
UD Las Palmas C vs. CD La Cuadra1.953.203.3017:30+2
CD Calahorra B vs. CD Anguiano2.503.102.4418:30+2
CD Union Sur Yaiza vs. Cf Union Viera1.913.103.5018:30+2
AD Complutense Alcala vs. CF Pozuelo de Alarcon2.952.952.2118:45+2
CD Roces vs. CD Covadonga3.252.852.1219:00+2
EMD Aceuchal vs. Jerez CF3.653.351.8019:00+2
Rapido De Bouzas vs. CD Barco1.943.053.4519:30+2
Futbal - Turkey - Super Lig1X2Čas 
Istanbul Basaksehir FK vs. Goztepe SK1.883.104.4017:00+17
Futbal - Turkey - TFF 1. Lig1X2Čas 
MKE Ankaragucu vs. Denizlispor1.354.307.2017:00+9
Futsal - European Championship - Group stage1X2Čas 
Spain vs. Bosnia and Herzegovina1.059.6015.0017:30 
Futsal - Spain - Segunda Division1X2Čas 
CD El Ejido FS vs. Real Betis Futsal B1.534.903.8018:00 
Peniscola FS vs. FS Talavera1.375.404.7018:00 
Uma Antequera vs. FC Barcelona B1.495.803.6518:00 
Atletico Mengibar vs. Alzira FS2.954.301.8118:30 
Noia Portus Apostoli vs. Ciudad De Mostoles1.177.008.2018:30 
O Parrulo Ferrol vs. Atletico Benavente FS2.174.802.2318:30 
Hádzaná - Austria - WHA, Women1X2Čas 
MGA Fivers vs. Sc Ferlach1.379.403.4019:00+2
Hádzaná - Champions League - Champions League - Women1X2Čas 
Kastamonu GSK vs. Vipers Kristiansand14.0026.001.0218:00+7
Hádzaná - EHF European League - EHF European League, Women1X2Čas 
Chambray Touraine vs. SCM Ramnicu Valcea2.247.801.8018:00+3
SG BBM Bietigheim vs. MKS Zaglebie Lubin1.0317.009.6018:00+2
Vaci NKSE vs. Viborg HK4.7011.001.2118:00+3
ESBF Besancon vs. Lokomotiva Zagreb1.369.003.5020:00+3
Hádzaná - European Championship - EC Qualification Men1X2Čas 
Cyprus vs. Turkey4.3010.001.2519:00+2
Belgium vs. Luxembourg1.389.403.7020:15+6
Hádzaná - European Championship - European Championship - Men - Main round1X2Čas 
France vs. Iceland1.0821.0011.0018:00+9
Denmark vs. Croatia1.0524.0013.0020:30+7
Hádzaná - Germany - 2. Bundesliga, Women1X2Čas 
Mtv Heide vs. Nord-Harrislee3.359.201.3817:00+3
HSV Solingen-Gräfrath vs. Werder Bremen1.0815.007.6018:15+3
1. FSV Mainz 05 vs. HC Leipzig1.438.803.1519:30+3
Fuchse Berlin vs. ESV Regensburg1.1811.005.2019:30+3
TG Nurtingen vs. Tvb Wuppertal1.2410.004.5019:30+3
Hádzaná - Germany - Women Bundesliga1X2Čas 
BSV Sachsen Zwickau vs. VFL Oldenburg3.659.001.3418:00+3
SV Union Halle-Neustadt vs. HSG Blomberg-Lippe4.9011.001.2019:00+3
Hádzaná - Greece - A11X2Čas 
HC Salamina vs. AC Filippos Verias6.2013.001.1217:00+2
Hádzaná - Hungary - NB I, Women1X2Čas 
MTK Budapest vs. Kisvarda KC1.408.803.3018:00+3
Siofok KC vs. Fehervar KC1.1313.006.2018:00+3
Hádzaná - Iceland - Urvalsdeild, Women1X2Čas 
Valur vs. Fram Reykjavik1.509.252.8017:00 
Hádzaná - International Clubs - MOL Liga, Women1X2Čas 
DHC Slavia Praha vs. Hc Tatran Stupava1.0019.0013.0017:00+1
HK Hodonin vs. DAC Dunajska Streda12.0019.001.0117:00+2
Hádzaná - Portugal - 1a Divisao, Women1X2Čas 
Juvelis vs. Colegio de Gaia7.5011.001.1017:30 
Sir 1 Maio vs. ABK Braga1.657.502.5520:00 
Sport Lisboa Benfica vs. Alpendorada1.0613.009.0020:00 
Hádzaná - Portugal - 2a Divisao1X2Čas 
Academico de Viseu FC vs. AD Albicastrense1.0119.0011.0020:00 
Povoa Andebol/Bodegao B vs. AC Fafe2.858.751.5020:00 
CF Sassoeiros vs. GM 1 Dezembro1.2011.004.8020:45 
Hádzaná - Romania - Liga Nationala1X2Čas 
CS Universitatea Cluj vs. AHC Potaissa Turda7.8015.001.0718:00+1
Hádzaná - Romania - Liga Nationala, Women1X2Čas 
Cetate Devatrans vs. CSU Stiinta Bucuresti3.158.401.4417:00+2
SCM Craiova vs. CS Rapid Bucharest4.109.601.2817:00+3
Hádzaná - Slovenia - Women1X2Čas 
Krka vs. ZRK Velenje1.0417.009.0018:30 
Hádzaná - Spain - Division De Honor Femenina1X2Čas 
CBF Malaga Costa del Sol vs. CB Atletico Guardes1.349.003.6518:00+2
Handbol Sant Quirze vs. BM La Calzada5.4011.001.1618:00+3
Aula Alimentos de Valladolid vs. BM Granollers1.558.402.7519:00+3
BM Morvedre vs. Bera Bera Balonmano12.0019.001.0119:30+2
BM Remudas vs. CB Lanzarote Zonzamas1.0119.0012.0019:30+2
Ľadový hokej - Austria - Alps Hockey League1X2Čas 
EHC Bregenzerwald vs. Ritten Sport Renon3.604.501.6419:00+4
EK Zeller Eisbären vs. HC Asiago4.704.701.4619:00+4
HC Gherdeina vs. EC KAC II1.644.403.7019:00+4
Red Bull Hockey Juniors vs. HDD Jesenice4.904.901.4319:00+4
SHC Fassa Falcons vs. Vienna Capitals Silver1.117.6012.0019:00+4
Steel Wings Linz vs. SG Cortina4.704.801.4519:00+4
WSV Broncos vs. VEU Feldkirch1.814.203.1519:00+4
Ľadový hokej - Austria - ICE1X2Čas 
HCB Sudtirol vs. Black Wings Linz1.395.606.6019:45+14
Ľadový hokej - Canada - OHL1X2Čas 
Ottawa 67s vs. Hamilton Bulldogs5.405.601.3420:00+4
Barrie Colts vs. North Bay Battalion1.974.202.7522:00+6
Ľadový hokej - Denmark - Superisligaen1X2Čas 
Herning Blue Fox vs. Aalborg Pirates2.014.302.8518:00+13
Ľadový hokej - England - Elite League1X2Čas 
Cardiff Devils vs. Belfast Giants2.704.201.9920:00+6
Dundee Stars vs. Coventry Blaze2.244.102.3920:00+6
Glasgow Clan vs. Manchester Storm2.134.102.5020:00+6
Sheffield Steelers vs. Nottingham Panthers1.514.604.3020:00+6
Fife Flyers vs. Guildford Flames3.104.201.8320:15+6
Ľadový hokej - Norway - 1st Division1X2Čas 
Hasle/Loren Ishockey vs. Nidaros Hockey3.854.901.5417:00+6
Ľadový hokej - Switzerland - National League1X2Čas 
EV Zug vs. SCL Tigers1.276.007.8019:45+13
Fribourg-Gotteron vs. SC Rapperswil-Jona Lakers1.934.303.0519:45+14
Geneva Servette HC vs. EHC Biel2.114.002.8019:45+14
HC Ambri-Piotta vs. HC Davos2.384.102.4019:45+12
HC Lugano vs. SC Bern1.375.406.2019:45+14
Ľadový hokej - Switzerland - Swiss League1X2Čas 
GCK Lions vs. EHC Olten5.605.201.3817:00+8
EHC Visp vs. HC Biasca Ticino Rockets1.216.208.8017:45+8
HC La Chaux-de-Fonds vs. EV Zug Academy1.206.409.2019:00+8
EHC Kloten Flyers vs. HC Sierre1.295.607.0019:45+8
Ľadový hokej - USA - AHL1X2Čas 
Cleveland Monsters vs. Rochester Americans2.314.102.3119:00+6
Manitoba Moose vs. Chicago Wolves2.213.952.4921:00+6
Charlotte Checkers vs. Lehigh Valley Phantoms2.184.002.4922:00+6
Rugby - Rugby Union - European Rugby Challenge Cup1X2Čas 
Gloucester Rugby vs. USA Perpignan1.0145.0012.0018:30+4
Rugby - Rugby Union - European Rugby Champions Cup1X2Čas 
Scarlets vs. Bristol RC Bears2.4322.001.5618:30+5
Ulster Rugby vs. ASM Clermont Auvergne1.3223.003.3518:30+5
Glasgow Warriors vs. Stade Rochelais1.6920.002.1721:00+5
Snooker - International - Shoot-Out1X2Čas 
Pinches, Barry vs. Vafaei, Hossein2.551.4616:45 
Deaville, Paul vs. Jones, Jak2.451.4917:15 
Hill, Aaron vs. Page, Jackson2.061.6817:30 
Williams, Mark vs. King, Mark1.592.2217:45 
Slessor, Elliot vs. Selby, Mark2.371.5220:00 
Bond, Nigel vs. Lines, Peter1.921.7920:15 
Kleckers, Lukas vs. Pengfei, Tian2.301.5520:30 
Young, Dean vs. Sijun, Yuan2.451.4920:45 
Bingham, Stuart vs. Peifan, Lei1.472.5021:00 
Mann, Mitchell vs. Brown, Jordan2.221.5921:15 
Yupeng, Cao vs. Taylor, Allan1.592.2221:30 
Gao, Yang vs. Hallworth, Steven2.041.6921:45 
Doherty, Ken vs. Gilbert, David Brown2.301.5522:00 
Castle, Billy Joe vs. Pagett, Andrew1.851.8522:15 
Hamilton, Anthony vs. Wakelin, Chris1.851.8522:30 
Fernandez, Leo vs. Womersley, Daniel1.791.9222:45 
Holt, Michael vs. Lichtenberg, Simon1.512.3923:00 
Lam, Sanderson vs. Bulman, Ross1.791.9223:15 
Lilley, David vs. Higginson, Andrew2.031.7023:30 
Lisowski, Jack vs. Williams, Robbie1.642.1323:45 
Stolný tenis - Russia - Liga Pro1X2Čas 
Kharlakin, Oleg Nikolayevich vs. Anisimov, Evgeny2.901.3217:30 
Markelov, Egor Evgenyevich vs. Rakhmanovskii, Viktor2.901.3217:45 
Melnikov, Vladislav vs. Kabanov, Eduard1.313.0017:45 
Pandur, Ivan vs. Alekseev, Aleksandr1.582.1318:00 
Marshalov, Vladimir vs. Klavdenkov, Alexander2.151.5818:15 
Silantev, Alexey vs. Puzankov, Kyrill3.801.2018:15 
Anisimov, Evgeny vs. Pandur, Ivan2.951.3118:30 
Kabanov, Eduard vs. Silantev, Alexey2.241.5318:45 
Rakhmanovskii, Viktor vs. Marshalov, Vladimir1.821.8218:45 
Alekseev, Aleksandr vs. Kharlakin, Oleg Nikolayevich1.552.2019:00 
Klavdenkov, Alexander vs. Markelov, Egor Evgenyevich2.401.4619:15 
Puzankov, Kyrill vs. Melnikov, Vladislav1.652.0319:15 
Kharlakin, Oleg Nikolayevich vs. Pandur, Ivan2.401.4619:30 
Markelov, Egor Evgenyevich vs. Marshalov, Vladimir1.961.6919:45 
Melnikov, Vladislav vs. Silantev, Alexey1.652.0319:45 
Anisimov, Evgeny vs. Alekseev, Aleksandr1.482.3520:00 
Kabanov, Eduard vs. Puzankov, Kyrill3.801.2020:15 
Rakhmanovskii, Viktor vs. Klavdenkov, Alexander1.691.9620:15 
Kalachev, Victor vs. Ilyukhin, Evgeniy1.552.2021:30 
Chahur, Vladislav vs. Petrov, Aleksandr2.241.5321:45 
Marchenko, Mikhail vs. Rudenko, Vasiliy2.241.5321:45 
Putilovsky, Vadim vs. Evlakhin, Dmitry Mikhaylovich1.552.2022:00 
Girevenkov, Alik vs. Pavlenko, Roman1.303.0522:15 
Tikhnenko, Dmitry vs. Voronov, Dmitry1.691.9622:15 
Ilyukhin, Evgeniy vs. Uvarov, Alexey2.241.5322:30 
Petrov, Aleksandr vs. Sayanov, Denis1.233.5022:45 
Rudenko, Vasiliy vs. Sidorin, Valery1.821.8222:45 
Kalachev, Victor vs. Putilovsky, Vadim5.401.0923:00 
Chahur, Vladislav vs. Girevenkov, Alik1.821.8223:15 
Marchenko, Mikhail vs. Tikhnenko, Dmitry2.301.5023:15 
Uvarov, Alexey vs. Evlakhin, Dmitry Mikhaylovich2.651.3923:30 
Sayanov, Denis vs. Pavlenko, Roman2.391.4723:45 
Sidorin, Valery vs. Voronov, Dmitry2.951.3223:45 
Stolný tenis - Ukraine - Setka Cup1X2Čas 
Havryliuk, Bohdan vs. Inozemtsev, Vadym1.701.9516:45 
Leshchanka, Daniil vs. Matiushenko, Andrii1.701.9516:50 
Tytskyi, Maksym vs. Mishchenko, Oleksandr2.601.4016:55 
Tuma, Ladislav vs. Abraham, Petr1.821.8217:00 
Vashchuk, Oleksii vs. Hryshchenko, Oleksandr1.452.4117:00 
Sokoltsov, Yevhenii vs. Shcherbak, Andrii2.201.5517:05 
Nazarov, Anatolii vs. Vietrov, Vitalii1.632.0517:15 
Voronenkov, Volodymyr vs. Lazuryk, Dmytro1.412.5517:20 
Shyndel, Igor vs. Kovalchuk, O Hryho2.601.4017:25 
Macek, Zdenek vs. Bruk, Martin1.821.8217:30 
Mrykh, Maksym vs. Kasianyk, Nazar2.201.5517:30 
Pitsyk, Serhii vs. Kostiuk, Borys2.201.5517:35 
Lutsenko, Valentyn vs. Havryliuk, Bohdan1.452.4117:45 
Hrymovsky, Oleksii vs. Broiakovskyi, Oleksandr1.174.0017:50 
Mishchenko, Oleksandr vs. Lykhytskyi, Oleksandr1.652.0217:55 
Hryshchenko, Oleksandr vs. Buberenko, Oleksandr2.411.4518:00 
Tuma, Ladislav vs. Macek, Zdenek1.821.8218:00 
Vietrov, Vitalii vs. Budnikov, Oleksandr1.821.8218:15 
Leshchanka, Daniil vs. Lazuryk, Dmytro1.552.2018:20 
Tytskyi, Maksym vs. Kovalchuk, O Hryho1.821.8218:25 
Abraham, Petr vs. Bruk, Martin1.821.8218:30 
Vashchuk, Oleksii vs. Alieksieev, Oleksandr1.552.2018:30 
Sokoltsov, Yevhenii vs. Khandetskyi, Serhii2.411.4518:35 
Nazarov, Anatolii vs. Inozemtsev, Vadym1.452.4118:45 
Broiakovskyi, Oleksandr vs. Matiushenko, Andrii1.552.2018:50 
Shyndel, Igor vs. Mishchenko, Oleksandr4.401.1418:55 
Mrykh, Maksym vs. Hryshchenko, Oleksandr1.821.8219:00 
Pitsyk, Serhii vs. Shcherbak, Andrii1.253.3019:05 
Lutsenko, Valentyn vs. Vietrov, Vitalii2.411.4519:15 
Voronenkov, Volodymyr vs. Hrymovskyi, Oleksii1.452.4119:20 
Kovalchuk, O Hryho vs. Lykhytskyi, Oleksandr1.951.7019:25 
Vashchuk, Oleksii vs. Kasianyk, Nazar1.332.8519:30 
Sokoltsov, Yevhenii vs. Kostiuk, Borys3.151.2719:35 
Nazarov, Anatolii vs. Havryliuk, Bohdan1.821.8219:45 
Leshchanka, Daniil vs. Broiakovskyi, Oleksandr1.632.0519:50 
Shyndel, Igor vs. Tytskyi, Maksym1.701.9519:55 
Buberenko, Oleksandr vs. Alieksieev, Oleksandr1.821.8220:00 
Hargas, Martin vs. Pfleger, Michal1.821.8220:00 
Budnikov, Oleksandr vs. Inozemtsev, Vadym1.632.0520:15 
Hrymovskyi, Oleksii vs. Lazuryk, Dmytro1.452.4120:20 
Mrykh, Maksym vs. Vashchuk, Oleksii2.551.4120:30 
Pitsyk, Serhii vs. Sokoltsov, Yevhenii1.332.8520:35 
Lutsenko, Valentyn vs. Nazarov, Anatolii2.411.4520:45 
Voronenkov, Volodymyr vs. Matiushenko, Andrii1.552.2020:50 
Hargas, Martin vs. Danicek, Adam1.951.7021:00 
Hryshchenko, Oleksandr vs. Alieksieev, Oleksandr2.201.5521:00 
Shcherbak, Andrii vs. Khandetskyi, Serhii1.821.8221:05 
Vietrov, Vitalii vs. Inozemtsev, Vadym1.552.2021:15 
Leshchanka, Daniil vs. Hrymovskyi, Oleksii1.701.9521:20 
Kasianyk, Nazar vs. Buberenko, Oleksandr2.201.5521:30 
Havryliuk, Bohdan vs. Budnikov, Oleksandr2.051.6321:45 
Voronenkov, Volodymyr vs. Broiakovskyi, Oleksandr1.552.2021:50 
Lazuryk, Dmytro vs. Matiushenko, Andrii1.552.2022:20 
Danicek, Adam vs. Pfleger, Michal1.821.8222:30 
Leshchanka, Daniil vs. Voronenkov, Volodymyr2.411.4522:50 
Hrymovskyi, Oleksii vs. Matiushenko, Andrii1.412.5523:20 
Broiakovskyi, Oleksandr vs. Lazuryk, Dmytro2.551.4123:50 
Tenis - ATP Challenger Tour - Concepcion, Doubles1X2Čas 
Cerundolo F / Ugo Carabelli C vs. Hidalgo D / Rodriguez C2.221.5617:00+2
Tenis - ATP Challenger Tour - Concepcion, Singles1X2Čas 
Dellien, Hugo vs. Galan Riveros, Daniel Elahi1.542.2719:00+3
Rodriguez Taverna, Santiago FA vs. Lama, Gonzalo1.313.1021:00+3
Tenis - ATP Challenger Tour - Forli, Singles1X2Čas 
Stebe, Cedrik-Marcel vs. Halys, Quentin1.991.7017:00+3
Tenis - ITF Women - Cancun, Doubles1X2Čas 
Failla J / Fung S vs. Arangio G / Barrera Aguirre I1.018.8018:30 
Volejbal - Austria - AVL1X2Čas 
UVC Ried vs. Union Volejbal Waldviertel4.301.1518:00+2
TJ Sokol Vienna vs. TSV Hartberg1.183.9519:30+2
VBC Weiz vs. Tirol Innsbruck1.203.8019:30+2
Volejbal - Austria - Men´s 2nd Bundesliga1X2Čas 
HIB Volley vs. VC Wr. Neustadt-Felixdorf10.001.0117:00 
Volejbal - Austria - WVL1X2Čas 
PSVBG Salzburg vs. Linz-Steg8.601.0217:00+1
TSV Hartberg vs. SG Union Bisamberg/Hollabrunn1.056.6018:30+2
Volejbal - Belarus - Division A1X2Čas 
Energiya Gomel vs. Stroitel Minsk4.251.1517:00 
Volejbal - Belgium - 1st League1X2Čas 
Lindemans Aalst vs. Knack Roeselare2.951.3220:30+2
Volejbal - Belgium - Liga A, Women1X2Čas 
Tchalou Volley vs. LVL Genk4.751.1218:30 
Gent vs. Michelbeke1.019.0020:30 
Volejbal - Brazil - Superliga1X2Čas 
America Volei vs. Sada Cruzeiro9.001.0121:45+1
Volejbal - Brazil - SuperLiga B1X2Čas 
Vila Nova vs. Suzano Volei2.201.5521:00 
Volei Futuro vs. Instituto Cuca CE1.174.0021:00 
JF Volei vs. Minas Nautico1.402.6022:00 
Niteroi Volei Clube vs. Aprov/Chapeco2.001.6622:00 
ASPMA Araucaria vs. Praia Uberlandia1.303.0023:00 
Volejbal - Bulgaria - Cup men1X2Čas 
CSKA Sofia vs. Lokomotiv 19261.037.7517:00 
Volejbal - Cyprus - Women1X2Čas 
Lemesos Volejbal vs. Anorthosis Famagusta10.001.0119:00 
Volejbal - Czech Republic - 1st League1X2Čas 
Stare Mesto vs. Volejbal Ostrava2.201.5517:00 
Volejbal - Czech Republic - Extraliga1X2Čas 
Kladno Volejbal CZ vs. VK Ostrava1.263.3018:00+2
Odolena Voda vs. Fatra Zlin1.076.0018:00+2
Vk Dukla Liberec vs. VK Lvi Praha1.871.7718:00+2
VK Jihostroj České Budějovice vs. VK Pribram1.124.9018:00+2
Volejbal Brno vs. Black Volley Beskydy1.253.3518:00+2
Volejbal - Czech Republic - Extraliga, Women1X2Čas 
VK Prostejov vs. TJ Sokol Sternberk1.018.8017:00+1
Volejbal - Finland - Cup Men1X2Čas 
Tiikerit vs. Savo3.201.2717:00 
Volejbal - France - League B1X2Čas 
Saint-Jean d´Illac vs. Martigues1.821.8219:00 
Ajaccio vs. Avignon1.602.1020:00 
St Nazaire vs. France Avenir 20241.038.0020:00 
Volejbal - France - Ligue A1X2Čas 
Plessis Robinson vs. Tourcoing Lille Metropole2.491.4318:00+2
Spacers Toulouse Volley vs. Tours Volley-Ball4.101.1719:00+2
Chaumont 52 Haute Marne vs. Nice Volley Ball1.193.8520:00+2
Montpellier Volley UC vs. Volley Club de Cambrai1.056.8020:00+2
Narbonne Volley vs. AS Cannes Volley-Ball1.243.4020:00+2
Volejbal - France - Ligue A, Women1X2Čas 
ASPTT Mulhouse Volley-Ball vs. Saint-Raphaël Var Volley Ball1.263.2520:00+2
France Avenir 2024 vs. RC Cannes9.601.0020:00+1
S F Paris Saint-cloud vs. VBC Chamalieres1.312.9520:00+2
Volejbal - Germany - 1st Bundesliga1X2Čas 
TSV Giesen Grizzlys vs. SVG Luneburg2.141.5817:30 
Berlin Recycling Volleys vs. VfB Friedrichshafen1.095.4020:00 
Volejbal - Germany - 1st Bundesliga Women1X2Čas 
SSC Schwerin vs. SWE Volley-Team1.028.4019:00+1
MTV Stuttgart vs. VC Neuwied 771.019.4019:30+1
Nawaro Straubing vs. VfB Suhl5.401.1019:30+2
Volejbal - Germany - 2nd Bundesliga North1X2Čas 
USC Braunschweig vs. VV Humann Essen1.154.2519:30 
Volejbal - Germany - 2nd Bundesliga South1X2Čas 
SSC Karlsruhe vs. TUS Kriftel1.154.2518:00 
TSV Muhldorf vs. TV/DJK Hammelburg2.201.5519:00 
VC Dresden vs. SV Schwaig2.101.6020:00 
Volejbal - Germany - 2nd Bundesliga Women North1X2Čas 
BBSC Berlin vs. RC Sorpesee1.076.0018:30 
Leverkusen vs. Bonn1.057.0019:30 
Volejbal - Greece - 2nd Division Men1X2Čas 
AEN Panorama vs. APS Ftia1.174.0017:00 
AS Elpis vs. Perseus3.501.2317:00 
Volejbal - Greece - A11X2Čas 
Aons Milon vs. PAOK Thessaloniki9.001.0118:00+1
Volejbal - Greece - A1, Women1X2Čas 
Aris Thessaloniki vs. AO Markopoulou1.047.4017:00+1
Olympiacos Piraeus vs. AON Panaxiakos1.019.4017:00 
Aias Euosmou vs. AO Ilisiakos2.701.3817:30+2
AEK Athens vs. Asp Thetis1.542.2317:45+2
AO Thiras vs. AO Lamias 20131.047.4018:00+1
AON Amazones vs. PAOK7.801.0318:30 
Panathinaikos Athens vs. AO Porfiras1.009.6019:00 
Volejbal - Greece - A2, Women1X2Čas 
Stavroupolis vs. AS Giannena2.201.5517:00 
Filathlitikos LArisaikos vs. Asklipios1.066.2518:30 
Volejbal - Hungary - Women1X2Čas 
Godolloi RC vs. VESC1.0110.0017:00 
Mav Elore SC vs. Budaorsi DSE1.028.5017:00 
DVTK vs. Ujpest4.251.1518:00 
MTK-Budapest vs. Bekescsabai RSE10.001.0118:30 
Volejbal - Iceland - Mizunodeild, Women1X2Čas 
Throttur Reykjavik vs. Throttur Nes4.501.1418:00 
Volejbal - International Clubs - MEVZA1X2Čas 
OK Kamnik vs. HAOK Mladost1.322.9017:00+2
Volejbal - Israel - Men1X2Čas 
KK Tel Aviv vs. Hapoel SVA Rehovot9.001.0117:45 
Hapoel Mate Asher vs. Hapoel Kfar Saba Yoav1.452.4518:00 
Hapoel Ironi Kiryat Ata vs. MS Eilabun1.402.6019:00 
Volejbal - Israel - Women1X2Čas 
Eilabun vs. Maccabi Tel Aviv2.301.5016:45 
Hapoel Kfar Saba vs. Hapoel Kiryat1.382.6517:00 
Volejbal - Italy - Serie A11X2Čas 
Volley Verona vs. Pallavolo Padova1.821.8218:00+2
Volejbal - Italy - Serie A1, Women1X2Čas 
Casalmaggiore vs. Roma Volley Club1.632.0519:00+2
Trentino Rosa vs. Azzurra Volley San Casciano1.592.1220:00+2
Perugia Volley vs. Busto Arsizio Volley4.701.1320:30+2
Volejbal - Lebanon - 1st Division1X2Čas 
Kalamoun vs. US Embassy1.057.0019:30 
Volejbal - Netherlands - DELA League, Women1X2Čas 
Voltena Vb vs. Team Eurosped2.061.6219:00+2
Volejbal - Netherlands - Eredivisie1X2Čas 
Taurus Volleybal vs. Sss Barneveld1.482.3720:00+2
VoCASA Volleybal Nijmegen vs. Computerplan Vcn1.342.8520:00+2
Orion Doetinchem vs. Sliedrecht Sport1.174.1020:30+2
Volejbal - Norway - Eliteserien1X2Čas 
Randaberg Volejbal vs. Forde VBK7.201.0417:00 
Koll vs. OSI Volejbal1.019.2018:00 
Volejbal - Poland - Liga Siatkowki1X2Čas 
Projekt Warsaw vs. Zaksa Kedzierzyn-Kozle3.551.2217:30+2
Resovia Rzeszow vs. Stal Nysa SA1.037.6020:30+1
Volejbal - Poland - Liga Siatkowki, Women1X2Čas 
Budowlani Lodz vs. Radomka Radom1.901.7419:00+2
Volejbal - Portugal - Cup, Women1X2Čas 
Famalicao vs. Porto Volei 20142.101.6017:00 
Castelo Maia vs. Boavista Lobos1.203.7018:00 
AA Jose Moreira Porto vs. Madeira1.0110.0018:30 
Braga vs. Leixoes7.001.0419:00 
Lusofona vs. Sporting CP10.001.0119:00 
Volejbal - Portugal - Liga A11X2Čas 
SC Caldas vs. Clube K1.028.0017:00 
Fonte Bastardo vs. AA Espinho1.193.9017:30+1
Esmoriz GC vs. Castelo Maia GC1.203.8018:00+1
SC Espinho vs. Leixoes SC1.821.8218:00+1
Volejbal - Romania - Div 1, Women1X2Čas 
CS Medgidia vs. CSM Targoviste3.151.2817:30+2
Volejbal - Slovakia - Extraliga1X2Čas 
VKP Bratislava vs. TJ Spartak Myjava2.701.3718:00+2
Volejbal - Slovakia - Extraliga, Women1X2Čas 
VK Nove Mesto Nad Vahom vs. VK Pirane Brusno2.151.5718:00+1
UKF Nitra vs. VK Slavia EU Bratislava1.502.3118:30+1
Volejbal - Slovenia - 1. DOL1X2Čas 
Panvita Pomgrad vs. OK Maribor7.001.0518:00 
Salonit Anhovo vs. OK Triglav1.057.0019:00 
Krka Novo Mesto vs. Ach Volley Ljubljana12.001.0120:00 
Volejbal - Slovenia - 1.DOL, Women1X2Čas 
Calcit Kamnik vs. Krim1.0110.0020:00 
Luka Koper vs. ATK Grosuplje2.451.4520:00 
Nova Kbm Branik Maribor vs. GEN-I Volley1.154.2520:30 
Volejbal - Slovenia - 1B.DOL, Women1X2Čas 
Formis Bell vs. Calcit Kamnik 21.076.0019:00 
Volejbal - Spain - Superliga1X2Čas 
Cv Emeve Lugo vs. CV Eivissa1.223.6017:00+2
CV Manacor vs. CV Melilla2.601.3918:00+1
Cdv Rio Duero Soria vs. CV Valencia1.019.4019:30 
CV Almeria vs. Voley Palma1.114.9019:30+1
Intasa San Sadurnino vs. Cv Guaguas9.401.0119:30 
Volejbal - Spain - Superliga - Women1X2Čas 
CV Leganes vs. CV Emeve5.601.0819:00+1
Volejbal - Spain - Superliga 21X2Čas 
Castellon vs. Roquetes1.382.6517:00 
Santo Domingo Petrer vs. Collado Villalba1.076.0017:30 
Dumbria vs. Grupo Laura Otero1.851.7818:30 
Pinto Caredent vs. Benidorm1.332.8519:45 
Arona vs. Mintonette Almeria1.066.2520:00 
Badajoz Extremadura vs. CDV Textil Santanderina7.751.0320:00 
Sanaya Libbys La Laguna vs. Club Vigo1.076.0020:30 
Volejbal - Spain - Superliga 2, Women1X2Čas 
Arona Tenerife Sur vs. Almeria1.076.0018:00 
CDU Atarfe vs. Benidorm2.651.3818:00 
Cuesta Piedra Santa Cruz vs. CV Sanse1.066.2518:00 
Extremadura Arroyo vs. Torrelavega1.085.7018:00 
Heidelberg vs. CV Sant Cugat 21.047.0018:30 
Universitat Dalacant vs. Ciutat Cide1.821.8218:30 
Algar Surmenor vs. Leleman VB Valencia3.201.2719:00 
CV Aguere vs. Torrejon1.047.0019:00 
Madrid vs. Extremadura Badajoz1.076.0019:30 
Sant Just vs. Grau Castello2.301.5020:00 
Volejbal - Switzerland - NLA1X2Čas 
Volley Schonenwerd vs. Chenois Geneve1.951.7017:30+2
Volejbal - Switzerland - NLA, Women1X2Čas 
Aesch Pfeffingen vs. VFM Franches-Montagnes1.019.0018:30 
Volejbal - Turkey - 2 Lig women1X2Čas 
Marmaris Akademi vs. Kartal Bld1.047.0018:30 
Water Polo - Hungary - OB I1X2Čas 
MVLC Miskolc vs. OSC Budapest13.0013.001.0418:00 
Budapesti Honved vs. Vasas SC4.407.401.3219:00 
PVSK Fuszert vs. Debreceni VSE1.248.205.2019:00 
Water Polo - International - Adriatic League, Playoffs1X2Čas 
Jadran Split vs. VK Jug CO2.446.201.8220:40 
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top