» Profil
Užívateľské meno:kitek
Mesto:Prešov
Krajina:Slovensko
Aktuálna liga:6. liga
ICQ:nezverejnený
Vek:nezverejnený
Naposledy online:12. 08. 2019, 21:00
Niečo o mne:

» Štatistika tiketov
ObdobieLigaOKKOP10SYieldZisk
Celkovo-26921-9-7-32.17 %-3796 b.
07/20196.171-7-7-56.88 %-455 b.
06/20196.050-5-5-100.00 %-500 b.
05/20196.2141-9-5-41.38 %-662 b.
04/20196.2102-8-6-44.33 %-532 b.
03/20196.333-3-3108.17 %649 b.
12/20186.020-2-2-100.00 %-200 b.
11/20186.121-2-252.67 %158 b.
10/20186.010-1-1-100.00 %-100 b.
09/20186.121-2131.00 %93 b.
08/20186.232-3-15.60 %28 b.
07/20186.030-3-3-100.00 %-300 b.
06/20186.161-6-4-50.29 %-352 b.
04/20186.232-3-33.80 %19 b.
03/20186.2100-10-10-69.83 %-838 b.
02/20186.7104-6112.53 %213 b.
01/20186.2110-10-11-78.23 %-1017 b.

» Štatistika zápasov
ObdobieLigaOKKOP10SYieldZisk
Celkovo-13501938-22-3.07 %-4740 b.
07/20196.63148-22-5.04 %-388 b.
06/20196.3969-110.40 %18 b.
05/20196.398367-3-1-2.65 %-1149 b.
04/20196.80167-320.38 %36 b.
03/20196.3887-3-13.09 %142 b.
12/20186.525-21-10.71 %-75 b.
11/20186.4787-33-8.22 %-452 b.
10/20186.515-1510.50 %63 b.
09/20186.847-33-3.67 %-44 b.
08/20186.3558-2-1-2.55 %-102 b.
07/20186.60109-18-8.11 %-568 b.
06/20186.126127-32-0.72 %-100 b.
04/20186.3078-2-2-4.65 %-172 b.
03/20186.1802310-01-4.41 %-895 b.
02/20186.1822310-031-1.71 %-351 b.
01/20186.54188-24-9.76 %-703 b.

» Celková štatistika podľa športu
ŠportOKKOP10SYieldZisk
Americký futbal12110-0118.38 %109 b.
Austrálsky futbal1519-128.63 %138 b.
Badminton5759-17-2.53 %-157 b.
Bandy4548-21-1.80 %-88 b.
Basketbal228368-22-5.90 %-1558 b.
Beachvolejbal2439-133.15 %85 b.
Beh na lyžiach101-0117.00 %17 b.
Bejzbal1351-1-1-5.56 %-100 b.
Bojové športy1218-18-0.23 %-3 b.
Bowls020-2-2-100.00 %-200 b.
Box2539-11-8.00 %-224 b.
Call of Duty111-1-1-47.50 %-95 b.
Counter-Strike202-0226.00 %52 b.
Curling414-110.00 %0 b.
Dota 2101-0113.00 %13 b.
E-Sport1119-132.67 %32 b.
Florbal3283-21-11.38 %-455 b.
Florbal1655-51-15.33 %-322 b.
Football1737-3-1-4.15 %-83 b.
Futbal190468-25-1.01 %-239 b.
Futsal5734-042.32 %139 b.
Hádzaná88137-3-1-7.31 %-738 b.
Keltský šport303-031.33 %4 b.
Kriket212-12-31.67 %-95 b.
Ľadový hokej28210-01513.23 %397 b.
Lakros101-0150.00 %50 b.
Motoristické športy302-026.33 %19 b.
Netball101-012.00 %2 b.
Pesäpallo202-029.00 %18 b.
Plážový futbal723-22-17.89 %-161 b.
Plážový volejbal17010-0174.35 %74 b.
Pozemní hokej812-12-3.33 %-30 b.
Pozemný hokej101-0143.00 %43 b.
Ragby1507-076.00 %90 b.
Ragby Liga202-024.00 %8 b.
Ragby Unie22110-0183.83 %88 b.
Rocket League909-094.44 %40 b.
Roller hockey812-1-1-5.00 %-45 b.
Smite101-014.00 %4 b.
Snooker928-2-1-11.64 %-128 b.
Softball111-1-1-49.00 %-98 b.
Squash502-023.60 %18 b.
Stolný tenis7679-11-3.31 %-275 b.
Šipky2177-33-4.93 %-138 b.
Tenis414546-42-2.61 %-1220 b.
Vodné pólo1404-043.07 %43 b.
Volejbal100148-22-6.47 %-738 b.
WarCraft III101-011.00 %1 b.

» Mesačná štatistika podľa športu (08/2019)
ŠportOKKOP10SYieldZisk
Tipér zatiaľ nemá vyhodnotený žiaden tip.


T#1463769 | 31. 07. 2019 | 20:41
Kurz: 5.00
Tenis - WTA - Washington21:45 | 31. 07
Davis, Lauren vs. Kenin, Sofia (u/o 20.5)
2-121.83
Tenis - WTA - Washington00:10 | 01. 08
Puig, Monica vs. Kalinskaya, Anna (u/o 20.5)
1-221.75
Tenis - WTA - San Jose22:55 | 31. 07
Svitolina, Elina vs. Kasatkina, Darya (u/o 19.5)
2-021.77

T#1463604 | 29. 07. 2019 | 23:20
Kurz: 5.00
Futbal - Medzinárodné, kluby - Top priateľské zápasy14:00 | 30. 07
Paríž Saint-Germain vs. Sydney FC
3-0
(2-0)
11.11
Futbal - Medzinárodné, kluby - Top priateľské zápasy20:30 | 30. 07
FC Bayern Mníchov vs. Fenerbahce Istanbul
6-1
(5-0)
11.15
Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, kvalifikácia20:00 | 30. 07
NK Dinamo Záhreb vs. Saburtalo Tbilisi
3-0
(0-0)
11.14
Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, kvalifikácia19:00 | 30. 07
APOEL Nikózia vs. Sutjeska Nikšić
3-0
(2-0)
11.13
Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, kvalifikácia19:00 | 30. 07
JK Nomme Kalju vs. Celtic Glasgow
0-2
(0-1)
21.19
Futbal - Mexiko - Liga MX, ženy03:00 | 30. 07
Atletico San Luis vs. America
0-0
(0-0)
21.14
Tenis - WTA - Washington00:15 | 31. 07
Baptiste, Hailey vs. Keys, Madison
2-021.14
Tenis - WTA - San Jose04:00 | 31. 07
Williams, Venus vs. Mattek-Sands, Bethanie
1-211.15
Tenis - ITF ženy - Taipei, Singles Qualifying W-ITF-TPE-01A06:10 | 30. 07
Wang, Dan NI vs. Jhang, KE Syuan
2-111.18
Tenis - ITF ženy - Taipei, Singles Qualifying W-ITF-TPE-01A04:00 | 30. 07
Hsieh, Yu-Ting vs. Cho, YI Tsen
0-221.16
Tenis - ITF ženy - Taipei, Singles Qualifying W-ITF-TPE-01A04:00 | 30. 07
Easwaramurthi, Ashmitha vs. Kozaki, Funa
1-221.06
Basketbal - Hongkong - Division I, Men14:40 | 30. 07
South China vs. Tycoon
66-6111.05
Badminton - Medzinárodný - Thailand Open 2019, Damen-Doppel12:10 | 30. 07
Baek H N / Jung K E vs. Ng T Y / Yuen S Y
2-011.07
Badminton - Medzinárodný - Thailand Open 2019, Damen-Doppel12:45 | 30. 07
DU Y / LI Y H vs. Chayanit C / Muenwong P
2-011.05

T#1463407 | 27. 07. 2019 | 20:37
Kurz: 5.00
Futbal - Argentína - Primera Division, Torneo Inicial22:45 | 27. 07
Atletico Lanus vs. Gimnasia Y Esgrima La Plata (0:2)
1-1
(1-0)
21.22
Futbal - Brazília - Brazília, Serie A22:00 | 27. 07
Palmeiras SP vs. Vasco Da Gama RJ (0:2)
1-1
(1-1)
21.61
Futbal - Chorvátsko - 1. HNL21:00 | 27. 07
NK Lokomotiva Zagreb vs. HNK Rijeka (1:0)
0-1
(0-0)
11.72
Futbal - Čile - Primera Division21:00 | 27. 07
Palestino vs. Universidad de Chile (1:0)
1-1
(0-1)
11.60

T#1463209 | 25. 07. 2019 | 20:46
Kurz: 3.93
Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia21:00 | 25. 07
Shamrock Rovers FC vs. Apollon Limassol FC (1. polčas)
2-1
(1-1)
13.93

T#1462384 | 18. 07. 2019 | 20:16
Kurz: 4.99
Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia21:00 | 18. 07
Legia Varšava vs. College Europa FC
3-0
(2-0)
11.06
Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia20:45 | 18. 07
NK Domžale vs. FC Balzan
1-0
(1-0)
11.17
Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia20:45 | 18. 07
Kilmarnock FC vs. Gap Connahs Quay
0-2
(0-0)
11.19
Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia20:45 | 18. 07
Glasgow Rangers vs. St Josephs FC
6-0
(2-0)
11.01
Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia20:45 | 18. 07
FK Buducnost vs. Narva JK Trans
4-1
(1-1)
11.13
Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia20:45 | 18. 07
Radnički Niš vs. FC Flora Tallinn
2-2
(0-0)
11.41
Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia20:45 | 18. 07
Spartak Trnava vs. Radnik Bijeljina
2-0
(1-0)
11.48
Futbal - Island - 1 deild, ženy21:15 | 18. 07
FH Hafnarfjordur vs. Afturelding/Fram
3-111.17
Futbal - Island - 1 deild, ženy21:15 | 18. 07
Grindavik vs. Throttur Reykjavik
2-321.19
Futbal - Island - 1 deild, ženy21:15 | 18. 07
IR Reykjavik vs. Haukar
0-121.02

T#1462131 | 16. 07. 2019 | 20:22
Kurz: 4.11
Basketbal - Majstrovstvá Európy - U20 ME, divízia B, skupinová fáza21:30 | 16. 07
Portugalsko vs. Slovensko
76-6111.03
Basketbal - Majstrovstvá Európy - U20 ME, divízia B, skupinová fáza21:30 | 16. 07
Rumunsko vs. Albánsko
68-7311.01
Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, kvalifikácia20:45 | 16. 07
FK Crvena Zvezda Belehrad vs. S?duva Marijampol?
2-1
(2-0)
11.09
Hádzaná - Majstrovstvá Európy - U19 ME, ženy20:30 | 16. 07
Rusko vs. Netherlands
28-31
(15-13)
11.14
Hádzaná - Majstrovstvá sveta - U21 MS20:30 | 16. 07
Maďarsko vs. Bahrajn
34-30
(17-11)
11.02
Volejbal - Majstrovstvá sveta - U20 Majstrovstvá sveta, ženy22:00 | 16. 07
Čína vs. Rusko
0-321.13
Tenis - ITF ženy - Lima, W-ITF-PER-02A, 4-hry21:35 | 16. 07
Iamachkine A / Schaefer D vs. Townsend C / Townsend K
-11.00
Tenis - ITF ženy - Gatineau, W-ITF-CAN-04A, 4-hry22:55 | 16. 07
Fernandez L A / Marino R vs. Giavara H / Riley A
2-011.03
Tenis - ITF ženy - Cancún, W-ITF-MEX-18A, 4-hry21:30 | 16. 07
Christensen E / Pedretti T G vs. Koldobski K / Younes K
2-011.07
Tenis - ITF ženy - Berkeley, W-ITF-USA-21A, kvalifikácia22:50 | 16. 07
Duval, Victoria vs. Ghitescu, Andreea
2-011.11
Tenis - ITF muži - Lima, M-ITF-PER-02A, 4-hry22:40 | 16. 07
Iamachkine P / Vereau Melendez M vs. Gutierrez O J / Matos R
2-121.11
Tenis - ITF muži - Lima, M-ITF-PER-02A, 4-hry21:25 | 16. 07
Carpio S / Garcia A vs. Aguilar F J / Skierkier B
0-221.05
Futbal - Majstrovstvá Európy - U19 ME, ženy20:30 | 16. 07
Škótsko vs. Francúzsko
1-2
(0-0)
21.11
Futbal - Island - 1 deild (2. liga)21:15 | 16. 07
Fjolnir Reykjavik vs. Fram Reykjavik
3-1
(1-0)
1X1.13
Futbal - Island - 1 deild (2. liga)21:15 | 16. 07
Vikingur Olafsvik vs. Haukar Hafnarfjordur
2-0
(2-0)
1X1.10
Futbal - Island - 1 deild (2. liga)21:15 | 16. 07
Leiknir Reykjavik vs. Afturelding
3-2
(1-1)
1X1.14
Futbal - Škótsko - Ligový pohár20:45 | 16. 07
Brechin City FC vs. Ross County
0-4
(0-2)
21.07
Futbal - Škótsko - Ligový pohár20:45 | 16. 07
Cowdenbeath FC vs. Heart of Midlothian
0-2
(0-2)
21.15

T#1461711 | 13. 07. 2019 | 11:41
Kurz: 2.58
Americký futbal - Rakúsko - Rakúsko16:00 | 13. 07
Swarco Raiders Tirol vs. Danube Dragons
49-4311.04
Basketbal - Austrália - Big V, ženy (Victorian State Championship)12:00 | 13. 07
Mckinnon Cougars vs. Bulleen Boomers
87-7611.01
Basketbal - Austrália - NBL112:00 | 13. 07
Ballarat Miners vs. Waverley Falcons
77-9011.03
Basketbal - Austrália - WA SBL14:00 | 13. 07
Warwick Senators vs. East Perth Eagles
102-7211.03
Basketbal - Majstrovstvá Európy - U20 ME, divízia A, skupinová fáza13:15 | 13. 07
Nemecko vs. Lotyšsko
92-6611.02
Basketbal - Majstrovstvá Európy - U20 ME, divízia A, skupinová fáza15:30 | 13. 07
Turecko vs. Veľká Británia
69-5611.02
Basketbal - Majstrovstvá Európy - U20 ME, divízia A, skupinová fáza17:45 | 13. 07
Litva vs. Poľsko
101-7111.01
Basketbal - Majstrovstvá Európy - U20 ME, divízia A, skupinová fáza20:00 | 13. 07
Taliansko vs. Ukrajina
85-5811.05
Basketbal - Senegal - Division 120:30 | 13. 07
AS Douanes vs. Saint Louis Basketball Club
73-6111.07
Basketbal - Senegal - Division 1, ženy18:30 | 13. 07
Dakar Universite Club vs. Debaloc
-11.00
Bojové športy - Medzinárodný - GFC14:11 | 13. 07
Timur Valiev (RUS) vs. Giovanni da Silva (BRA)
111.05
Bojové športy - Medzinárodný - GFC14:12 | 13. 07
Shamil Zavurov (RUS) vs. Matias Juarez (ARG)
111.05
Box - Medzinárodný - Heavyweight19:00 | 13. 07
Tony Yoka (FRA) vs. Alexander Dimitrenko (GER)
111.02
Box - Medzinárodný - Lightweight15:00 | 13. 07
Mikhail Alexeev (RUS) vs. Roldan Aldea (PHI)
211.01
Box - Medzinárodný - Middleweight18:00 | 13. 07
Hamzah Sheeraz (ENG) vs. Scott James (ENG)
111.01
Box - Medzinárodný - Middleweight20:00 | 13. 07
Liam Williams (WAL) vs. Karim Achour (FRA)
111.05
Box - Medzinárodný - Super featherweight15:00 | 13. 07
Mark Urvanov (RUS) vs. Marco Demecillo (PHI)
111.01
Box - Medzinárodný - Super featherweight17:00 | 13. 07
Muhammadkhuja Yaqubov (TJK) vs. Jhon Gemino (PHI)
111.01
Box - Medzinárodný - Super featherweight19:00 | 13. 07
Archie Sharp (ENG) vs. Jordan McCorry (SCO)
111.05
Box - Medzinárodný - Super flyweight19:00 | 13. 07
Sunny Edwards (ENG) vs. Hiram Gallardo (MEX)
111.06
Futbal - Brazília - Campeonato Brasileiro, ženy20:00 | 13. 07
Flamengo RJ vs. Minas Icesp DF
6-311.05
Volejbal - Filipíny - PSL All-Filipino, ženy12:00 | 13. 07
Sta Lucia Lady Realtors vs. Petron
0-321.07
Tenis - WTA - Lausanne, Switzerland, Qualifying16:45 | 13. 07
Bai, Alison vs. Gatto-Monticone, Giulia
0-221.08
Tenis - WTA - Lausanne, Switzerland, Qualifying12:00 | 13. 07
Wuarin, Pauline vs. Grammatikopoulou, Valentini
2-121.02
Tenis - WTA - Bucharest, Romania, Qualifying12:30 | 13. 07
Dascalu, Nicoleta vs. Jebawy, Jasmin
2-011.01
Tenis - WTA - Bucharest, Romania, Qualifying11:55 | 13. 07
Gecsek, Fanni vs. Benoit, Marie
0-221.01
Ragby - Rugby League - RFL Championship19:00 | 13. 07
Toronto Wolfpack vs. Featherstone Rovers
22-18
(14-0)
11.08
Ragby - Rugby League - RFL Championship16:00 | 13. 07
Rochdale Hornets vs. Toulouse Olympique XIII
0-6821.05

T#1461380 | 10. 07. 2019 | 23:41
Kurz: 3.45
Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia19:00 | 11. 07
Radnik Bijeljina vs. Spartak Trnava (1. polčas)
2-0
(1-0)
13.45

T#1457689 | 11. 06. 2019 | 09:34
Kurz: 4.81
Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia20:45 | 11. 06
Albánsko vs. Moldavsko
2-0
(0-0)
11.50
Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia20:45 | 11. 06
Grécko vs. Arménsko
2-311.46
Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia20:45 | 11. 06
Taliansko vs. Bosna a Hercegovina
2-1
(0-1)
11.27
Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia20:45 | 11. 06
Rusko vs. Cyprus
1-0
(1-0)
11.20
Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia20:45 | 11. 06
Belgicko vs. Škótsko
3-0
(1-0)
11.16
Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy14:00 | 11. 06
Čína vs. Tadžikistán
1-0
(1-0)
11.17
Futbal - Majstrovstvá sveta - MS, ženy - skupinová fáza21:00 | 11. 06
USA vs. Thajsko
13-0
(3-0)
11.01
Futbal - Majstrovstvá sveta - MS kvalifikácia AFC14:45 | 11. 06
Východný Timor vs. Malajzia
1-5
(0-3)
21.01
Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia16:00 | 11. 06
Kazachstan vs. San Marino
4-0
(1-0)
11.02
Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia20:45 | 11. 06
Nemecko vs. Estónsko
8-0
(5-0)
11.02

T#1457560 | 10. 06. 2019 | 14:02
Kurz: 5.00
Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia20:45 | 10. 06
Česká republika vs. Čierna Hora
3-0
(1-0)
11.47
Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia20:45 | 10. 06
Poľsko vs. Izrael
4-0
(1-0)
11.55
Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia20:45 | 10. 06
Bulharsko vs. Kosovo (1:0)
2-3
(1-1)
11.31
Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia20:45 | 10. 06
Dánsko vs. Gruzínsko
5-1
(2-1)
11.22
Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia20:45 | 10. 06
Španielsko vs. Švédsko
3-0
(0-0)
11.31
Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia20:45 | 10. 06
Ukrajina vs. Luxembursko
1-0
(1-0)
11.12

T#1457175 | 07. 06. 2019 | 21:19
Kurz: 5.00
Austrálsky futbal - Austrália - SANFL06:40 | 08. 06
Central District Bulldogs vs. Woodville West Torrens Eagles
74-10321.30
Austrálsky futbal - Austrália - AFL08:35 | 08. 06
Gold Coast Suns vs. North Melbourne Kangaroos
72-9921.35
Austrálsky futbal - Austrália - AFL05:45 | 08. 06
Carlton Blues vs. Brisbane Lions
78-6321.41
Austrálsky futbal - Austrália - VFL03:00 | 08. 06
Richmond Tigers II vs. Geelong Cats II
86-6311.45
Austrálsky futbal - Austrália - VFL06:00 | 08. 06
Williamstown Seagulls vs. North Melbourne
123-7011.35
Austrálsky futbal - Austrália - SANFL07:10 | 08. 06
West Adelaide vs. Adelaide Crows
66-7221.05

T#1456422 | 02. 06. 2019 | 20:39
Kurz: 1.88
Basketbal - Španielsko - Spagnola ACB, play-off21:30 | 02. 06
ICL Basquet Manresa vs. Real Madrid
73-8821.11
Futbal - Brazília - U20 Gaucho23:00 | 02. 06
Nova Prata RS vs. Gremio FBPA
0-321.03
Volejbal - Medzinárodný - Liga národov21:10 | 02. 06
Portugalsko vs. Bulharsko
3-121.07
Futbal - Brazília - Brazília, Serie A21:00 | 02. 06
Atletico PR vs. Fluminense RJ (2:0)
3-0
(2-0)
11.02
Futbal - Argentína - Copa de la Superliga23:45 | 02. 06
CA Tigre vs. Boca Juniors (u/o 0.5)
2-0
(2-0)
21.05
Futbal - Brazília - Brazília, Serie A21:00 | 02. 06
Ceara CE vs. Santos SP (u/o 0.5)
0-1
(0-0)
21.07
Futbal - Brazília - Brazília, Serie A21:00 | 02. 06
Sao Paulo SP vs. Cruzeiro MG (u/o 0.5)
1-1
(1-0)
21.12
Futbal - Francúzsko - Ligue 1, baráž, play-off21:00 | 02. 06
Dijon FCO vs. RC Lens (u/o 0.5)
3-1
(1-1)
21.09
Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy21:00 | 02. 06
Francúzsko vs. Bolívia (u/o 1.5)
2-0
(2-0)
21.10

T#1456260 | 01. 06. 2019 | 17:53
Kurz: 3.69
Basketbal - Maďarsko - NB I18:00 | 01. 06
Falco KC-Szombathely vs. BC Szolnoki Olaj
78-6511.12
Basketbal - Španielsko - LEB Oro (2. liga), o postup19:30 | 01. 06
Bilbao Basket vs. Melilla Baloncesto
75-6811.21
Volejbal - Medzinárodný - Liga národov23:10 | 01. 06
Kanada vs. Portugalsko
3-011.09
Volejbal - Medzinárodný - Liga národov19:00 | 01. 06
Srbsko vs. Francúzsko
1-321.02
Volejbal - Medzinárodný - Európska liga, ženy19:00 | 01. 06
Chorvátsko vs. Rakúsko
3-011.05
Volejbal - Medzinárodný - Európska liga, muži19:00 | 01. 06
Česká republika vs. Fínsko
3-111.17
Tenis - Grand Slam - French Open, ženy18:55 | 01. 06
Petkovic, Andrea vs. Barty, Ashleigh
0-221.14
Keltský šport - County Football - All-Ireland GAA SFC20:00 | 01. 06
Clare vs. Kerry
221.01
Hádzaná - Nemecko - 2. Bundesliga18:00 | 01. 06
HBW Balingen/Weilstetten vs. VFL Eintracht Hagen
32-19
(17-7)
11.06
Box - Medzinárodný - Featherweight23:00 | 01. 06
Marlon Tapales (PHI) vs. Roberto Castaneda (MEX)
111.01
Box - Medzinárodný - Light heavyweight23:00 | 01. 06
Joshua Buatsi (ENG) vs. Marco Antonio Periban (MEX)
111.01
Futbal - Island - Pohár, ženy18:00 | 01. 06
Fylkir Reykjavik vs. Breidablik Kopavogur
1-021.14
Futbal - Peru - Primera Division, Apertura22:00 | 01. 06
Escuela Municipal Deportivo Binacional vs. Sport Boys Association
2-0
(1-0)
11.17
Hádzaná - Liga majstrov - Liga majstrov18:00 | 01. 06
FC Barcelona vs. HC Vardar-Skopje
27-29
(16-9)
11.20

T#1456142 | 31. 05. 2019 | 21:53
Kurz: 4.12
Volejbal - Medzinárodný - Liga národov23:10 | 31. 05
Kanada vs. Bulharsko
1-311.45
Futbal - Venezuela - Primera Division, Apertura, play-off22:00 | 31. 05
Carabobo FC vs. Atletico Venezuela
1-0
(0-0)
11.60
Stolný tenis - Medzinárodný - Majstrovstvá centrálnej Ameriky, ženy23:45 | 31. 05
Brito, Eva vs. Vega, Paulina
2-421.30
Hádzaná - Portugalsko - 1a Divisao22:00 | 31. 05
ADA Maia-Ismai vs. CCR Fermentoes
28-19
(14-8)
11.14
Stolný tenis - Medzinárodný - Majstrovstvá centrálnej Ameriky, ženy23:00 | 31. 05
Medina, Paula vs. Fonseca Carrazana, Daniela
1-411.14
Tenis - ITF ženy - Cancún, W-ITF-MEX-12A21:55 | 31. 05
Zhu, Amy vs. Tig, Patricia Maria
0-221.05

T#1456074 | 30. 05. 2019 | 22:12
Kurz: 4.95
Rocket League - Rocket Baguette - Rocket Baguette Superstar League22:15 | 30. 05
Nordavind vs. Villarreal CF
3-111.07
Badminton - Medzinárodný - Latvia International 2019, mixy19:30 | 31. 05
Adam/Lambert vs. Loo/Ruutel
2-011.05
Badminton - Medzinárodný - Latvia International 2019, muži, 4-hry13:00 | 31. 05
Leung/Taylor vs. Burestedt/Svensson
1-221.01
Basketbal - Argentína - LNB02:30 | 31. 05
Club Atletico San Lorenzo De Almagro vs. Boca Juniors
94-6711.08
Basketbal - Austrália - QBL12:00 | 31. 05
Gold Coast Rollers vs. North Gold Coast Seahawks
91-7611.05
Basketbal - Austrália - NBL1, ženy10:00 | 31. 05
Hobart Huskies vs. Geelong Supercats
62-9021.06
Basketbal - Austrália - WA SBL, ženy12:30 | 31. 05
Perth Redbacks vs. Lakeside Lightning
83-8821.05
Basketbal - Austrália - WA SBL14:30 | 31. 05
Rockingham Flames vs. Willetton Tigers
83-9311.10
Basketbal - Turecko - TBSL, play-off18:00 | 31. 05
Anadolu Efes Istanbul vs. Galatasaray SK
82-7711.09
Volejbal - Brazília - U19 Paulista, ženy00:30 | 31. 05
Sao Bernardo vs. Pinheiros
1-321.04
Tenis - ITF ženy - Hong Kong, W-ITF-HKG-04A08:40 | 31. 05
Jaksic, Jovana vs. NG, Man Ying Maggie
2-011.02
Tenis - Grand Slam - French Open, ženy, 4-hry16:00 | 31. 05
Puig M / Rogers S vs. Hsieh S / Strycova B
0-221.07
Tenis - ITF muži - Heraklion, M-ITF-GRE-04A11:00 | 31. 05
Ratsaratany, Loic vs. Mchugh, Aidan
1-221.09
Tenis - Grand Slam - French Open, muži16:15 | 31. 05
Goffin, David vs. Nadal, Rafael
1-321.03
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF World Tour, ženy, štvorhra05:10 | 31. 05
Zhu Y / Wang M vs. Lin Y / Zeng J
3-011.05
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF World Tour, ženy13:10 | 31. 05
Liu, Shiwen vs. Polcanova, Sofia
4-011.01
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF World Tour, ženy06:30 | 31. 05
Chen, Szu-Yu vs. Wang, Manyu
1-421.07
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF World Tour, ženy06:30 | 31. 05
Ding, Ning vs. Hirano, Miu
4-011.04
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF World Tour, muži, štvorhra05:50 | 31. 05
Wang C / MA L vs. Ionescu O / Robles A
3-111.09
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF World Cup, muži14:50 | 31. 05
MA, Long vs. Niwa, Koki
4-011.01
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF World Cup, muži07:20 | 31. 05
Liang, Jingkun vs. Calderano, Hugo
4-211.07
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF World Cup, muži07:20 | 31. 05
Fan, Zhendong vs. Pistej, Lubomir
4-111.03
Rocket League - DreamHack Pro Circuit - DreamHack Pro Circuit19:15 | 31. 05
Team Solomid vs. Clappage!
3-011.07
Rocket League - DreamHack Pro Circuit - DreamHack Pro Circuit19:15 | 31. 05
Spacestation Gaming vs. y0
3-211.04
Rocket League - DreamHack Pro Circuit - DreamHack Pro Circuit19:15 | 31. 05
Renegades vs. Uncharted
3-011.04
Rocket League - DreamHack Pro Circuit - DreamHack Pro Circuit19:15 | 31. 05
Renault Vitality vs. beepboop
3-011.02
Rocket League - DreamHack Pro Circuit - DreamHack Pro Circuit19:15 | 31. 05
NRG Esports vs. SMISS
3-011.01
Plážový volejbal - Medzinárodný - World Tour - 4 Star - ženy09:50 | 31. 05
Bonnerova/Maixnerova (CZE) vs. Talita/Taiana Lima (BRA)
0-221.08
Plážový volejbal - Medzinárodný - World Tour - 2 Star - ženy05:00 | 31. 05
Carol Horta/Angela (BRA) vs. H.J. Chen/J.X. Wang (CHN)
2-111.01
Hádzaná - Majstrovstvá sveta - MS kvalifikácia, ženy, Európa21:00 | 31. 05
Španielsko vs. Island
35-26
(21-7)
11.08
Hádzaná - Majstrovstvá sveta - MS kvalifikácia, ženy, Európa18:15 | 31. 05
Bielorusko vs. Nórsko
21-34
(10-17)
21.03
Hádzaná - Majstrovstvá Európy - ME kvalifikácia - ženy15:00 | 31. 05
Fínsko vs. Luxembursko
24-27
(13-18)
11.03
Futbal - Fínsko - 3. divízia18:15 | 31. 05
Atlantis vs. EIF Akademi
5-011.03
Futbal - Fínsko - 3. divízia18:15 | 31. 05
CLE vs. Pk-35
0-521.03

T#1455910 | 29. 05. 2019 | 07:47
Kurz: 5.00
Basketbal - Turecko - TBSL, play-off19:45 | 29. 05
Fenerbahce Ülker vs. Turk Telekom
92-5911.05
Futbal - Čína - FA Cup13:35 | 29. 05
Beijing Guoan vs. Changchun Yatai
3-1
(2-1)
11.07
Futbal - Čína - FA Cup13:35 | 29. 05
Dalian Aerbing FC vs. Shanghai Jiading City Dev
2-0
(0-0)
11.07
Volejbal - Vietnam - Army Open Cup, ženy09:00 | 29. 05
Tien Nong Thanh Hoa vs. Ngan Hang Cong Thuong
3-011.04
Volejbal - Medzinárodný - Liga národov, ženy13:30 | 29. 05
Japonsko vs. Rusko
3-111.05
Volejbal - Medzinárodný - Liga národov, ženy13:30 | 29. 05
Čína vs. Belgicko
3-011.01
Volejbal - Medzinárodný - GSSE ženy09:00 | 29. 05
Lichtenštajnsko vs. Luxembursko
1-321.04
Volejbal - Medzinárodný - Európska liga, ženy18:30 | 29. 05
Izrael vs. Gruzínsko
3-011.02
Volejbal - Medzinárodný - Európska liga, ženy18:00 | 29. 05
Švédsko vs. Ukrajina
0-321.03
Volejbal - Medzinárodný - Európska liga, muži20:00 | 29. 05
Bosna a Hercegovina vs. Rakúsko
0-321.06
Volejbal - Medzinárodný - Európska liga, muži18:30 | 29. 05
Grécko vs. Maďarsko
3-111.04
Volejbal - Medzinárodný - Európska liga, muži17:00 | 29. 05
Gruzínsko vs. Azerbajdžan
1-321.03
Tenis - ITF ženy - Tabarka, W-ITF-TUN-22A13:35 | 29. 05
Zuger, Joanne vs. Pereira, Rebeca
2-111.02
Tenis - ITF ženy - Tabarka, W-ITF-TUN-22A13:30 | 29. 05
Scholl, Chiara vs. Scilipoti, Sebastianna
2-011.06
Tenis - ITF ženy - Tabarka, W-ITF-TUN-22A10:00 | 29. 05
Lacasse, Raphaelle vs. Antoniuk, Mariia
2-011.02
Tenis - ITF ženy - Nonthaburi, W-ITF-THA-02A, 4-hry11:00 | 29. 05
Bhatia R / Luangnam N vs. Anontaweesil J / Rachdanone P
2-011.01
Tenis - ITF ženy - Nonthaburi, W-ITF-THA-02A, 4-hry10:25 | 29. 05
Runglerdkriangkrai A / Sawatdee W vs. Bozovic A / DA Silva Fick G
0-221.06
Tenis - ITF ženy - Montemor-O-Novo, W-ITF-POR-06A, 4-hry18:30 | 29. 05
Berankova K / Kulikova A vs. Compson C / Conde Monfort L
2-011.01
Tenis - ITF ženy - Montemor-O-Novo, W-ITF-POR-06A17:00 | 29. 05
Carrillo Marin, Alba vs. Oliveira, Leonor
2-011.02
Tenis - ITF ženy - Montemor-O-Novo, W-ITF-POR-06A12:40 | 29. 05
Gravouil, Theo vs. Karamoko, Naima
2-011.08
Tenis - ITF ženy - Montemor-O-Novo, W-ITF-POR-06A11:00 | 29. 05
Fernandez, Bianca Jolie vs. Compson, Chloe
2-011.02
Tenis - ITF ženy - Montemor-O-Novo, W-ITF-POR-06A11:00 | 29. 05
Berankova, Karolina vs. Martinez Moral, Uxia
2-011.04
Tenis - ITF ženy - Hong Kong, W-ITF-HKG-04A, 4-hry14:25 | 30. 05
Namigata J / Tere-Apisah A vs. Lam W K J / Yeung V
2-011.01
Tenis - ITF ženy - Hong Kong, W-ITF-HKG-04A07:00 | 30. 05
Leong, Justine Sophie Kwan Tung vs. Gabueva, Angelina
0-221.05
Tenis - ITF ženy - Hong Kong, W-ITF-HKG-04A09:05 | 30. 05
Chikaraishi, Yui vs. Imanishi, Miharu
2-021.01
Tenis - ITF ženy - Hong Kong, W-ITF-HKG-04A05:15 | 30. 05
Yeung, Venia vs. Nefedova, Anastasia Evgenyevna
0-221.04
Tenis - ITF ženy - Hong Kong, W-ITF-HKG-04A06:55 | 30. 05
NG, Kwan Yau vs. Hanatani, Nagi
0-221.04
Tenis - ITF ženy - Heraklion, W-ITF-GRE-04A12:15 | 29. 05
Malesevic, Tamara vs. Saner, Julita
2-011.09
Tenis - ITF ženy - Heraklion, W-ITF-GRE-04A14:05 | 29. 05
Poile, Miranda vs. Oliynykova, Oleksandra
0-221.01
Tenis - ITF ženy - Heraklion, W-ITF-GRE-04A13:45 | 29. 05
Bachanek, Agata vs. Ostlund, Fanny
0-221.05
Tenis - ITF ženy - Heraklion, W-ITF-GRE-04A09:00 | 29. 05
Ugrelidze, Nina vs. Antonitsch, Mira
0-221.01
Tenis - ITF ženy - Cancún, W-ITF-MEX-12A, 4-hry22:20 | 29. 05
Pedretti T G / Piai E vs. Bowen A / Dourado J R
2-011.01
Tenis - ITF muži - Tabarka, M-ITF-TUN-21A15:05 | 29. 05
Hamou, Maxime vs. Ghorbel, Anis
-11.00
Tenis - ITF muži - Tabarka, M-ITF-TUN-21A10:00 | 29. 05
Rodriguez-Pace, Ricardo vs. Sharma, Ashwin Ryan
2-011.02
Tenis - ITF muži - Tabarka, M-ITF-TUN-21A10:00 | 29. 05
Olivieri, Genaro Alberto vs. Saffratti, Marco
2-011.06
Tenis - ITF muži - Tabarka, M-ITF-TUN-21A10:00 | 29. 05
Kestelboim, Mariano vs. Lopez Morillo, Imanol
-11.00
Tenis - ITF muži - Singapur, M-ITF-SGP-01A09:20 | 29. 05
Patlolla Reddy, Apuroop vs. Stevenson, Kelsey
0-221.04
Tenis - ITF muži - Reggio Emilia, M-ITF-ITA-11A, 4-hry15:30 | 29. 05
Andaloro F / DI Nocera R vs. Galoppini D / Rondoni P
2-121.03
Tenis - ITF muži - Reggio Emilia, M-ITF-ITA-11A09:30 | 31. 05
Basso, Andrea vs. Albertoni, Davide
-11.00
Tenis - ITF muži - Reggio Emilia, M-ITF-ITA-11A15:20 | 31. 05
Frigerio, Lorenzo vs. Ceppellini, Alessandro
2-111.03
Tenis - ITF muži - Nonthaburi, M-ITF-THA-02A, 4-hry12:25 | 29. 05
Alcantara F C / Song M-K vs. Navasirisomboon J / Sookton-Eng C
2-111.09
Tenis - ITF muži - Nonthaburi, M-ITF-THA-02A09:55 | 29. 05
Crnokrak, Alexander vs. Becroft, Isaac
2-011.04
Tenis - ITF muži - Nonthaburi, M-ITF-THA-02A08:35 | 29. 05
Kalyanpur, Adil vs. Sekiguchi, Shuichi
0-221.02
Tenis - ITF muži - Most, M-ITF-CZE-03A14:10 | 29. 05
Rikl, Patrik vs. Solanki, Alex
2-011.03
Tenis - ITF muži - Most, M-ITF-CZE-03A14:35 | 29. 05
Lenz, Julian vs. Zapsky, Krystof
2-011.01
Tenis - ITF muži - Most, M-ITF-CZE-03A13:05 | 29. 05
Safranek, Vaclav vs. Bolardt, Antonin
-11.00
Tenis - ITF muži - Most, M-ITF-CZE-03A10:00 | 29. 05
Simon, Tobias vs. Recek, Dominik
0-211.06
Tenis - ITF muži - Most, M-ITF-CZE-03A10:00 | 29. 05
Barnat, Jiri vs. Grills, Jacob
0-221.04
Tenis - ITF muži - Majadahonda, M-ITF-ESP-11A15:00 | 29. 05
Toledo Bague, Pol vs. Barranco, Sergio
2-011.02
Tenis - ITF muži - Kiseljak, M-ITF-BIH-04A09:00 | 30. 05
Heger, Tim vs. Cerundolo, Francisco
0-221.07
Tenis - ITF muži - Kiseljak, M-ITF-BIH-04A15:30 | 29. 05
O´Connell, Christopher vs. Jandric, Darko
2-011.02
Tenis - ITF muži - Karuizawa, M-ITF-JPN-07A, 4-hry09:55 | 29. 05
Fukuda S / Mochizuki Y vs. Kikuchi Y / Takaba R
2-011.08
Tenis - ITF muži - Heraklion, M-ITF-GRE-04A12:35 | 29. 05
Graziani, Edoardo vs. Craig, Henry
0-221.03
Tenis - ITF muži - Heraklion, M-ITF-GRE-04A11:50 | 29. 05
Farmer, Elliott vs. Artunedo Martinavarr, Andres
0-221.02
Tenis - ITF muži - Gyula, M-ITF-HUN-01A14:25 | 29. 05
Holis, Evzen vs. Eriksson, Markus
0-221.03
Tenis - ITF muži - Heraklion, M-ITF-GRE-04A09:00 | 29. 05
Dimitrov, Martin vs. Crepaldi, Erik
0-221.08
Tenis - ITF muži - Gyula, M-ITF-HUN-01A13:45 | 29. 05
Heyman, Christopher vs. Meraut, Tristan
2-111.03
Tenis - ITF muži - Bacau, M-ITF-ROU-02A16:35 | 29. 05
Ficovich, Juan Pablo vs. Papoe, Radu Mihai
2-011.01
Tenis - ITF muži - Bacau, M-ITF-ROU-02A09:00 | 29. 05
Jecan, Mircea-Alexandru vs. Giuliano, Raffaele
2-011.01
Tenis - Grand Slam - French Open, ženy11:00 | 29. 05
Mertens, Elise vs. Parry, Diane
2-011.06
Tenis - Grand Slam - French Open, muži16:05 | 29. 05
Otte, Oscar vs. Federer, Roger
0-321.01
Tenis - Grand Slam - French Open, muži12:25 | 29. 05
Maden, Yannick vs. Nadal, Rafael
0-321.01
Tenis - Grand Slam - French Open, muži14:50 | 29. 05
Mahut, Nicolas vs. Kohlschreiber, Philipp
3-021.08
Tenis - Grand Slam - French Open, muži11:00 | 29. 05
Tsitsipas, Stefanos vs. Dellien, Hugo
3-111.07
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF World Tour, ženy, štvorhra11:40 | 29. 05
Liu/Su vs. Qian/Sun
0-321.04
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF World Tour, ženy, štvorhra11:40 | 29. 05
Han/Shan vs. Liu/Gu
0-321.01
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF World Tour, ženy, štvorhra11:40 | 29. 05
Diaz/Diaz vs. Kihara/Nagasaki
0-321.02
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF World Tour, muži, štvorhra12:20 | 29. 05
Ma/Wang vs. Saleh/El-Beiali
-11.00
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF World Tour, muži, štvorhra12:20 | 29. 05
Cantero/Assar vs. Boll/Franziska
0-321.02
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF World Cup, muži08:10 | 29. 05
Groth, Jonathan vs. Zhou, Qihao
1-421.05
Plážový volejbal - Medzinárodný - World Tour - 4 Star - ženy10:40 | 29. 05
Ludwig/Kozuch (GER) vs. Dunarova/Stochlova (CZE)
2-011.03
Plážový volejbal - Medzinárodný - World Tour - 4 Star - ženy09:50 | 29. 05
Talita/Taiana Lima (BRA) vs. Denesi/Toth (HUN)
2-011.01
Plážový volejbal - Medzinárodný - World Tour - 4 Star - ženy09:00 | 29. 05
Dostalova/Dostalova (CZE) vs. Murakami/Ishii (JPN)
0-221.02
Plážový volejbal - Medzinárodný - World Tour - 4 Star - ženy09:00 | 29. 05
Barbara/Fernanda (BRA) vs. Simanicova/Vandakova (SVK)
2-011.01
Plážový volejbal - Medzinárodný - World Tour - 4 Star - muži13:10 | 29. 05
Sramek/Gala (CZE) vs. Varenhorst/Van De Velde (NED)
0-221.07
Plážový volejbal - Medzinárodný - World Tour - 4 Star - muži12:20 | 29. 05
Seidl Rob./Waller (AUT) vs. Sdebel/Ilewicz (POL)
2-011.08
Plážový volejbal - Medzinárodný - World Tour - 4 Star - muži12:20 | 29. 05
Andre/George (BRA) vs. Nemec L./Pokopec (SVK)
2-011.01
Kriket - Medzinárodný - T20I Series Ireland Women vs West Indies Women17:00 | 29. 05
Írsko vs. West Indies
0-121.03
Hádzaná - Portugalsko - 1a Divisao22:00 | 29. 05
CCR Fermentoes vs. Arsenal /LXS Group
31-31
(16-16)
11.04
Hádzaná - Portugalsko - 1a Divisao21:00 | 29. 05
Madeira SAD vs. Sporting CP
24-27
(12-11)
21.07
Hádzaná - Nemecko - Bundesliga20:30 | 29. 05
Rhein-Neckar Lowen vs. Die Eulen Ludwigshafen
26-29
(11-15)
11.02
Hádzaná - Nemecko - Bundesliga18:30 | 29. 05
SC Magdeburg vs. SG Bietigheim
23-19
(9-13)
11.06
Hádzaná - Francúzsko - LNH Division 1 Men20:30 | 29. 05
Pontault Combault vs. Paris Handball
23-39
(12-19)
21.05

T#1455329 | 23. 05. 2019 | 20:45
Kurz: 3.60
Basketbal - Argentína - Liga de Desarrollo01:00 | 24. 05
Instituto Atletico Central Cordoba vs. Estudiantes Concordia Youth
-11.00
Basketbal - Austrália - QBL12:30 | 24. 05
Mackay Meteors vs. Gladstone Port City Power
98-7711.01
Basketbal - Belgicko - BLB, play-off20:30 | 24. 05
Belgacom Spirou vs. Hubo Limburg United
84-8611.04
Basketbal - Belgicko - BLB, play-off20:30 | 24. 05
Telnet BC Oostende vs. Okapi Aalstar
114-6411.02
Basketbal - Maďarsko - NB I18:00 | 24. 05
BC Szolnoki Olaj vs. Atomeromu SE
92-8711.07
Basketbal - Maďarsko - NB I18:00 | 24. 05
Falco KC-Szombathely vs. KTE-Duna Aszfalt
97-6411.01
Basketbal - Maďarsko - NB I18:00 | 24. 05
Fortress Lami-Ved Kormend vs. Soproni Sordogok
78-5611.05
Basketbal - Nový Zéland - NBL09:00 | 24. 05
Canterbury Rams vs. Manawatu Jets
110-6911.04
Basketbal - Rumunsko - Liga Nationala18:30 | 24. 05
CS Agronomia Bucuresti vs. Universitatea Cluj-Napoca
82-8011.05
Basketbal - Slovinsko - 1. A SKL (1. liga)18:45 | 24. 05
Lastovka Domzale vs. U. Olimpija Ľubľana
68-6311.08
Bojové športy - Medzinárodný - Heroes Gate18:01 | 24. 05
Leoš Brichta (CZE) vs. Eshref Kasab (BUL)
-11.00
Bojové športy - Medzinárodný - Professional Fighters League01:04 | 24. 05
Natan Schulte (BRA) vs. Yincang Bao (CHN)
111.05
Bojové športy - Medzinárodný - Professional Fighters League01:08 | 24. 05
Andre Harrison (USA) vs. Peter Petties (USA)
111.09
Volejbal - Medzinárodný - Liga národov, ženy01:00 | 24. 05
Brazília vs. Rusko
3-011.09
Tenis - ITF ženy - Tacarigua, 4-hry01:00 | 24. 05
Echeverria Alam N / Leon S vs. Hitt Z / Williams K
-11.00
Tenis - ITF muži - Nonthaburi, M-ITF-THA-01A08:25 | 24. 05
Imai, Shintaro vs. Kovapitukted, Palaphoom
2-011.06
Tenis - ITF muži - Kampala, M-ITF-UGA-03A, 4-hry17:00 | 24. 05
Bushamuka W / Sibanda M D A vs. Chaukulkar T / Tagashira K
-11.00
Tenis - ITF muži - Kampala, M-ITF-UGA-03A, 4-hry15:35 | 25. 05
Mzai I C R / Samaha G vs. Bradley J / Iradukunda G O
0-221.06
Tenis - ITF muži - Kampala, M-ITF-UGA-03A, 4-hry15:00 | 25. 05
Chandrasekar A / Kaliyanda Poonacha N vs. Choudhary A / Murtaza M
2-011.05
Smite - Pro League - SMITE Pro League17:00 | 24. 05
Team Dignitas vs. Trifecta
3-011.04
Ragby - Rugby League - RFL Championship20:45 | 24. 05
Sheffield Eagles vs. Toronto Wolfpack
16-42
(4-28)
21.06
Plážový volejbal - Medzinárodný - World Tour - 4 Star - muži03:40 | 24. 05
T.Y.Yan/J.Li (CHN) vs. Hyden/Doherty (USA)
0-221.03
Hádzaná - Nemecko - 2. Bundesliga20:00 | 24. 05
VFL Eintracht Hagen vs. HC Rhein Vikings
23-30
(10-17)
11.03
Futbal - USA - USL, League Two02:00 | 24. 05
Texas United vs. Mississippi Brilla
1-121.07
Futbal - Fínsko - 3. divízia18:00 | 24. 05
PK Keski Uusimaa vs. JaPS
4-111.05
Basketbal - Maďarsko - NB I18:00 | 24. 05
PVSK Pannonpower Pecs vs. Jaszberenyi Kosarlabda SE
88-7611.13
Basketbal - Nemecko - BBL, play-off20:30 | 24. 05
New Yorker Phantoms Braunschweig vs. Bayern Mníchov
74-8421.15

T#1455140 | 22. 05. 2019 | 14:29
Kurz: 4.95
Basketbal - Grécko - A1, play-off17:00 | 22. 05
PAOK Solún vs. Asp Promitheas
68-7621.10
Basketbal - Grécko - A1, play-off19:00 | 22. 05
Hollargos vs. BC AEK Atény
88-7221.19
Basketbal - Fínsko - Korisliiga17:15 | 22. 05
Kauhajoen Karhu vs. Kouvot Kouvola
85-7811.25
Basketbal - Grécko - A216:00 | 22. 05
Apollon Patras vs. E.K Kavalas
78-6011.14
Basketbal - Grécko - A216:00 | 22. 05
AS Koroivos Amaliadas vs. Gs Amarousiou
76-7011.17
Basketbal - Nemecko - BBL, play-off19:00 | 22. 05
Brose Baskets Bamberg vs. SC Rasta Vechta
102-9811.17
Basketbal - Španielsko - LEB Oro (2. liga), o postup20:30 | 22. 05
Bilbao Basket vs. Quesos Cerrato Palencia
79-6111.16
Basketbal - Turecko - TBSL, play-off19:15 | 22. 05
Anadolu Efes Istanbul vs. Banvit Bandirma
81-7211.06
Futbal - Bosna a Hercegovina - Prva Liga17:30 | 22. 05
Velez Mostar vs. NK Vitez
1-011.07
Volejbal - Medzinárodný - Liga národov, ženy17:00 | 22. 05
Srbsko vs. Južná Kórea
3-111.01
Volejbal - Medzinárodný - Liga národov, ženy20:00 | 22. 05
Holandsko vs. Turecko
1-321.09
Vodné pólo - Španielsko - Division de Honor19:30 | 22. 05
CN Barceloneta vs. CN Barcelona
14-511.05
Pesäpallo - Fínsko - Superpesis (1. liga), ženy17:00 | 22. 05
Mynamaen Vesa vs. Pesäkarhut Pori
0-221.03
Hádzaná - Rumunsko - Liga Nationala16:00 | 22. 05
CS Universitatea Cluj vs. CSM Fagaras
27-29
(14-16)
21.06
Hádzaná - Estónsko - Meistriliiga18:00 | 22. 05
Polva Serviti vs. HC Tallinn
30-16
(14-8)
11.08
Futbal - Slovinsko - PrvaLiga (1. liga)16:55 | 22. 05
NK Maribor vs. NK Krsko
2-0
(1-0)
11.08

T#1455031 | 21. 05. 2019 | 17:28
Kurz: 4.42
Basketbal - Bulharsko - Bulharská basketbalová liga20:00 | 21. 05
Levski Sofia vs. Balkan Botevgrad
94-8811.30
Basketbal - Litva - LKL17:50 | 21. 05
Žalgiris Kaunas vs. BC Lietkabelis
78-5811.01
Basketbal - Rumunsko - Liga Nationala18:00 | 21. 05
CSM Targu Mures vs. Gaz Metan Medias
92-8911.06
Basketbal - Švajčiarsko - LNA19:30 | 21. 05
Benetton Fribourg Olympic vs. BBC Monthey
112-6711.01
Basketbal - Švajčiarsko - LNA19:30 | 21. 05
Lions de Geneve vs. Vevey Riviera Basket
88-7311.02
Basketbal - Turecko - TBSL, play-off19:15 | 21. 05
Galatasaray SK vs. Royal Hali GBB
79-6111.35
Hádzaná - Portugalsko - 1a Divisao18:00 | 21. 05
Madeira SAD vs. FC Porto Vitalis
20-29
(8-13)
21.05
Basketbal - Španielsko - LEB Oro (2. liga), o postup20:30 | 21. 05
Melilla Baloncesto vs. Blancos de Rueda Valladolid
77-7111.31
Basketbal - Španielsko - Spagnola ACB21:00 | 21. 05
Real Madrid vs. Valencia Basket
83-7711.24
Basketbal - Slovinsko - 1. A SKL (1. liga)18:45 | 21. 05
U. Olimpija Ľubľana vs. Lastovka Domzale
75-7621.34

T#1454638 | 18. 05. 2019 | 23:46
Kurz: 4.62
Americký futbal - Rakúsko - Rakúsko15:00 | 19. 05
Danube Dragons vs. Amstetten Thunder
45-1011.01
Basketbal - Argentína - LNB02:00 | 19. 05
Club Atletico San Lorenzo De Almagro vs. Club Deportivo Hispano Americano
81-7711.02
Basketbal - Austrália - Big V (Victorian State Championship)07:00 | 19. 05
Blackburn Vikings vs. Casey Cavaliers
71-9821.02
Basketbal - Litva - LKL15:00 | 19. 05
Neptunas Klaipeda vs. KK Prienai
77-7111.08
Basketbal - Španielsko - Spagnola ACB12:30 | 19. 05
FC Barcelona Lassa vs. Gipuzkoa Basket
88-7111.08
Box - Medzinárodný - Featherweight03:00 | 19. 05
Gary Russell Jr (USA) vs. Kiko Martinez (ESP)
111.01
Box - Medzinárodný - Heavyweight00:00 | 19. 05
Robert Alfonso (CUB) vs. Iago Kiladze (GEO)
X11.04
Box - Medzinárodný - Heavyweight04:00 | 19. 05
Deontay Wilder (USA) vs. Dominic Breazeale (USA)
111.10
Tenis - WTA - Strasbourg, France, Qualifying14:55 | 19. 05
Siegemund, Laura vs. Strakhova, Valeriya
2-111.06
Tenis - WTA - Strasbourg, Francúzsko18:05 | 19. 05
Tan, Harmony vs. Zheng, Saisai
0-221.06
Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - MS, skupinová fáza20:15 | 19. 05
Francúzsko vs. Fínsko
0-321.09
Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - MS, skupinová fáza16:15 | 19. 05
Rakúsko vs. Česká republika
0-821.02
Keltský šport - County Hurling - All-Ireland GAA SHC16:00 | 19. 05
Carlow vs. Kilkenny
221.01
Hádzaná - Poľsko - Superliga13:00 | 19. 05
Wisla Plock vs. MMTS Kwidzyn
28-16
(14-9)
11.01
Hádzaná - Rumunsko - Liga Nationala16:00 | 19. 05
Stiinta Municipal Dedeman Bacau vs. CS Universitatea Cluj
35-30
(15-13)
11.01
Hádzaná - Francúzsko - LNH Division 1, ženy17:00 | 19. 05
Metz Handball vs. OGC Nice Cote D´Azur
33-28
(15-13)
11.09
Futbal - Škótsko - Premier League, ženy15:00 | 19. 05
Rangers Lfc vs. Hibernian Lfc
0-621.07
Bojové športy - Medzinárodný - UFC on ESPN+01:00 | 19. 05
Des Green (USA) vs. Charles Jourdain (CAN)
111.12
Bojové športy - Medzinárodný - UFC on ESPN+03:00 | 19. 05
Vicente Luque (BRA) vs. Derrick Krantz (USA)
111.10
Austrálsky futbal - Austrália - AFL08:40 | 19. 05
Greater Western Sydney vs. Carlton Blues
138-4511.11
Basketbal - Argentína - LNB02:30 | 19. 05
Comunicaciones vs. Deportivo Libertad
87-7211.15
Tenis - WTA - Strasbourg, France, Qualifying11:00 | 19. 05
Sharma, Astra vs. Sanchez, Maria
2-011.17
Tenis - WTA - Strasbourg, Francúzsko18:15 | 19. 05
Zhu, Lin vs. Sabalenka, Aryna
0-221.18

T#1454503 | 17. 05. 2019 | 23:52
Kurz: 4.70
Americký futbal - Rakúsko - Rakúsko16:00 | 18. 05
Steelsharks Traun vs. Turek Graz Giants
13-4621.02
Americký futbal - Rakúsko - Rakúsko18:00 | 18. 05
Swarco Raiders Tirol vs. Rangers Modling
54-1411.05
Basketbal - Argentína - Torneo Federal02:00 | 18. 05
CA Lanus vs. San Martin de Curuzu Cuatia
84-7911.05
Basketbal - Argentína - LNB02:00 | 18. 05
Instituto Atletico Central Cordoba vs. Estudiantes De Bahia Blanca
86-7811.11
Basketbal - Austrália - QBL12:00 | 18. 05
Rockhampton Rockets vs. Gladstone Port City Power
94-7911.04
Basketbal - Austrália - WA SBL13:30 | 18. 05
Geraldton Buccaneers vs. Perry Lakes Hawks
88-7911.11
Basketbal - Francúzsko - Pro B20:00 | 18. 05
Orleans Loiret Basket vs. Caen Basket Calvados
78-7011.05
Basketbal - Nemecko - BBL, play-off20:30 | 18. 05
Bayern Mníchov vs. New Yorker Phantoms Braunschweig
70-5911.04
Basketbal - Nový Zéland - NBL09:00 | 18. 05
Wellington Saints vs. Super City Rangers
108-7511.01
Basketbal - Slovinsko - 1. A SKL (1. liga)18:45 | 18. 05
Lastovka Domzale vs. U. Olimpija Ľubľana
79-6111.10
Bojové športy - Medzinárodný - UFC on ESPN+22:30 | 18. 05
Julio Arce (USA) vs. Julian Erosa (USA)
111.10
Box - Medzinárodný - Heavyweight22:00 | 18. 05
Joe Joyce (ENG) vs. Alexander Ustinov (RUS)
111.01
Box - Medzinárodný - Super lightweight22:00 | 18. 05
Gary Antuanne Russell (USA) vs. Marcos Mojica (NCA)
111.04
Box - Medzinárodný - Super lightweight22:00 | 18. 05
Richardson Hitchins (USA) vs. Alejandro Munera (COL)
111.01
Box - Medzinárodný - Super middleweight21:00 | 18. 05
Billy Joe Saunders (ENG) vs. Shefat Isufi (GER)
111.01
Futbal - Austrália - Queensland, National Premier League11:00 | 18. 05
Magpies Crusaders United vs. Gold Coast Knights
1-321.04
Futbal - Austrália - U20 Queensland National Premier League07:00 | 18. 05
Redlands United FC vs. Brisbane City
2-021.04
Volejbal - Brazília - U19 Paulista, muži00:00 | 18. 05
Indaiatuba vs. Ibirapuera
0-321.05
Rocket League - BESL - Baltic eSports League14:40 | 18. 05
Professional ballchasers vs. Mind Games Esports
3-011.04
Rocket League - BESL - Baltic eSports League14:00 | 18. 05
Ram Ranch vs. We Aight
0-321.07
Ragby - Ragby Union - Francúzsko - top 1415:00 | 18. 05
USA Perpignan vs. Racing-Metro 92
14-52
(7-40)
21.07
Ragby - Ragby Union - Anglická Premiership17:00 | 18. 05
Sale Sharks vs. Gloucester Rugby
46-41
(24-26)
11.09
Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - MS, skupinová fáza20:15 | 18. 05
Veľká Británia vs. Slovensko
1-721.01
Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - MS, skupinová fáza12:15 | 18. 05
Lotyšsko vs. Rusko
1-321.08
Ľadový hokej - Austrália - Australian Ice Hockey League07:00 | 18. 05
Newcastle North Stars vs. Melbourne Ice
4-111.03
Keltský šport - County Hurling - Nicky Rackard Cup16:00 | 18. 05
Mayo vs. Louth
111.02
Hádzaná - Španielsko - Superliga ABF16:00 | 18. 05
Bera Bera Balonmano vs. BMC Mavi Nuevas Tecnologias
38-21
(20-8)
11.05
Hádzaná - Španielsko - Asobal16:00 | 18. 05
Globalcaja Ciudad Encantada vs. BM Alcobendas
23-26
(11-13)
11.09
Hádzaná - Nemecko - Bundesliga, ženy18:00 | 18. 05
Thuringer HC vs. HSG Bad Wildungen Vipers
36-19
(15-6)
11.02
Hádzaná - Nemecko - Bundesliga, ženy18:00 | 18. 05
BVB Dortmund vs. Union Halle-Neustadt
25-20
(11-8)
11.04
Hádzaná - Nemecko - Bundesliga, ženy18:00 | 18. 05
Buxtehuder SV vs. TV Nellingen
35-22
(20-8)
11.04
Hádzaná - Maďarsko - NB I18:00 | 18. 05
Vecses vs. Gyongyosi FKK
28-31
(13-20)
21.07

T#1454349 | 16. 05. 2019 | 23:03
Kurz: 4.21
Tenis - ITF ženy - Tacarigua, W-ITF-TTO-01A23:10 | 16. 05
Mar, Tricia vs. Lizarazo, Yuliana
0-221.02
Basketbal - Argentína - LNB02:00 | 17. 05
Club Atletico San Lorenzo De Almagro vs. Club Deportivo Hispano Americano
111-9011.03
Basketbal - Austrália - WA SBL14:30 | 17. 05
South West Slammers vs. Rockingham Flames
64-9621.03
Basketbal - Austrália - WA SBL14:30 | 17. 05
Warwick Senators vs. Cockburn Cougars
97-4411.05
Basketbal - Austrália - WA SBL, ženy12:30 | 17. 05
Warwick Senators vs. Cockburn Cougars
86-7511.02
Basketbal - Austrália - WA SBL, ženy12:30 | 17. 05
South West Slammers vs. Rockingham Flames
77-7621.10
Basketbal - Belgicko - BLB20:30 | 17. 05
Kangoeroes Basket Willebroek vs. Port of Antwerp Giants
42-9921.08
Basketbal - El Salvador - Liga Mayor de Balconesto03:30 | 17. 05
Lobos Chalchuapa vs. Santa Tecla BC
78-9521.03
Basketbal - Francúzsko - Pro B20:00 | 17. 05
Chorale Roanne vs. JA Vichy-Clermont
81-6911.05
Basketbal - Portugalsko - LPB, play-off20:30 | 17. 05
CAB Madeira vs. Benfica Lisabon
59-8021.08
Hádzaná - EHF pohár - EHF pohár, play-off18:00 | 17. 05
Team Tvis Holstebro vs. THW Kiel
26-32
(14-16)
21.05
Hádzaná - Francúzsko - LNH Division 1, ženy20:00 | 17. 05
Paris 92 vs. HBC Saint-Amand-les-Eaux Porte du Hainaut
34-28
(17-16)
11.10
Hádzaná - Nemecko - 2. Bundesliga20:00 | 17. 05
HC Rhein Vikings vs. TV Huttenberg
24-36
(11-20)
21.07
Hádzaná - Slovensko - Extraliga19:00 | 17. 05
HKM Slovan Duslo Šaľa vs. TJ Start Nové Zámky
30-24
(15-16)
11.07
Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - MS, skupinová fáza20:15 | 17. 05
Česká republika vs. Taliansko
8-011.01
Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - MS, skupinová fáza20:15 | 17. 05
Fínsko vs. Veľká Británia
5-011.01
Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - MS, skupinová fáza16:15 | 17. 05
Francúzsko vs. Slovensko
3-621.20
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži11:10 | 17. 05
Happek, Sven vs. Vostes, Yannick
0-321.03
Tenis - ITF ženy - Wuhan, W-ITF-CHN-08A04:30 | 17. 05
Wang, Dan NI vs. Wang, Meiling
-21.00
Tenis - ITF ženy - Tacarigua, W-ITF-TTO-01A, 4-hry02:00 | 17. 05
Rose A / Stampfli B vs. Lizarazo Y / Tanasescu M
0-221.06
Basketbal - Rumunsko - Liga Nationala17:00 | 17. 05
CN Aurel Vlaicu Bucuresti vs. CS Rapid Bukurešť
50-7421.11
Tenis - ITF ženy - Tacarigua, W-ITF-TTO-01A00:40 | 17. 05
Stampfli, Breana vs. Rose, Anneliese
2-011.09
Tenis - ITF ženy - Singapur, W-ITF-SGP-03A04:00 | 17. 05
Savinykh, Valeria vs. Cako, Jacqueline
2-111.11
Tenis - ATP - Rím, Taliansko14:30 | 17. 05
Verdasco, Fernando vs. Nadal, Rafael
0-221.04
Tenis - ITF ženy - Antalya, W-ITF-TUR-19A09:45 | 17. 05
Molinaro, Eleonora vs. Lavrichenko, Darya
2-011.02
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži11:50 | 17. 05
Horejsi, Miroslav vs. Bluhm, Florian
3-011.04

T#1454039 | 15. 05. 2019 | 00:00
Kurz: 5.00
Badminton - Medzinárodný - Slovenia International 2019, ženy, 2-hry13:00 | 15. 05
Stankovic, Kaja vs. Goncalves, Adriana F
2-011.08
Badminton - Medzinárodný - Slovenia International 2019, Herren-Einzel09:00 | 15. 05
Anjo, Duarte Nuno vs. Pratama, Adi
0-221.05
Badminton - Medzinárodný - Slovenia International 2019, muži, 2-hry09:30 | 15. 05
Kral, Jiri vs. Misbun, Misbun Ramdan Mohmed
0-221.04
Badminton - Medzinárodný - Slovenia International 2019, muži, 2-hry10:30 | 15. 05
Seiwald, Leon vs. Bharadwaj B. M., Rahul
2-021.08
Badminton - Medzinárodný - Slovenia International 2019, muži, 2-hry10:50 | 15. 05
Savin, Cristian vs. Mangor, Nikolaj
-11.00
Badminton - Medzinárodný - Slovenia International 2019, muži, 2-hry11:30 | 15. 05
Mishra, Alap vs. Mann, Robert
2-011.01
Badminton - Medzinárodný - Slovenia International 2019, muži, 2-hry12:30 | 15. 05
Ivanic, Miha vs. Stensaeth, Peter Roenn
2-011.08
Basketbal - Izrael - Super League (1. liga)20:00 | 15. 05
Maccabi Tel-Aviv vs. Maccabi Ashdod
93-7011.02
Box - Medzinárodný - Cruiserweight07:00 | 15. 05
Jai Opetaia (AUS) vs. Navosa Ioata (NZL)
111.01
WarCraft III - H & W Masters - H & W China vs Korea Masters13:00 | 15. 05
Moon vs. HuG
2-011.01
Vodné pólo - Medzinárodný - Liga majstrov20:30 | 15. 05
VK Jug CO vs. Spandau 04
14-911.01
Vodné pólo - Medzinárodný - Liga majstrov20:00 | 15. 05
Pro Recco vs. Crvena Zvezda Belehrad
21-611.01
Vodné pólo - Medzinárodný - Liga majstrov20:00 | 15. 05
AN Brescia vs. Steaua Bukurešť
13-911.01
Tenis - ITF ženy - Wuhan, Doubles W-ITF-CHN-08A11:15 | 15. 05
Jiang X / Sema E vs. Dong H / He J
2-011.05
Tenis - ITF ženy - Varberg, W-ITF-SWE-02A10:30 | 15. 05
Yudanov, Marina vs. Shasteen, Emma
2-011.01
Tenis - ITF ženy - Varberg, W-ITF-SWE-02A10:30 | 15. 05
Jamshidi, Elena vs. Hertel, Ania
0-221.06
Tenis - ITF ženy - Tacarigua, W-ITF-TTO-01A, 4-hry01:00 | 15. 05
Rose A / Stampfli B vs. Mar T / Simmons S
2-111.11
Tenis - ITF ženy - Singapur, W-ITF-SGP-03A, 4-hry10:50 | 15. 05
Tan H I / Uberoi N vs. Jundakate C / Ng M Y M
0-221.03
Tenis - ITF ženy - Naples, Singles W-ITF-USA-16C16:00 | 15. 05
Carruthers, Steffi vs. Arango, Emiliana
0-221.01
Tenis - ITF ženy - Kurume, W-ITF-JPN-11A, 4-hry07:00 | 15. 05
BAI A / Jaksic J vs. Sonoda A / Yamaguchi A
2-011.04
Tenis - ITF ženy - Kurume, W-ITF-JPN-11A, 4-hry07:00 | 15. 05
Ayukawa M / Kaji H vs. Hasegawa M / Yamaguchi M
2-111.07
Tenis - ITF ženy - Kurume, W-ITF-JPN-11A03:00 | 15. 05
Marino, Rebecca vs. Miyamoto, Ayumi
2-011.08
Tenis - ITF ženy - Kurume, W-ITF-JPN-11A03:00 | 15. 05
Uchijima, Moyuka vs. Ahn, Kristie
-21.00
Tenis - ITF ženy - Heraklion, W-ITF-GRE-02A13:15 | 15. 05
Vukovic, Draginja vs. Nadel, Nicole
1-211.08
Tenis - ITF ženy - Heraklion, W-ITF-GRE-02A10:45 | 15. 05
Oliynykova, Oleksandra vs. Akler, Yarden
2-011.02
Tenis - ITF ženy - Changwon, W-ITF-KOR-01A, 4-hry06:10 | 15. 05
Kim S H / Lee H vs. Barnett A / Christie F
0-221.03
Tenis - ITF ženy - Barletta, W-ITF-ITA-08A, 4-hry18:50 | 16. 05
Mandlik E / Noel A vs. Gai C / Kolesnikova K
2-011.02
Tenis - ITF ženy - Barletta, W-ITF-ITA-08A, 4-hry16:55 | 15. 05
Garri Murcia C / Maesfranckx O vs. Alexandre DA Rosa K / Malygina E
0-221.04
Tenis - ITF ženy - Barletta, W-ITF-ITA-08A10:00 | 16. 05
Vallone, Lisa vs. Kawaguchi, Natsumi
1-221.03
Tenis - ITF ženy - Barletta, W-ITF-ITA-08A15:20 | 15. 05
Chiesa, Enola vs. Simion, Oana Georgeta
0-221.03
Tenis - ITF ženy - Barletta, W-ITF-ITA-08A, 4-hry18:05 | 16. 05
Breckova N / Kareisova L vs. Pepelyaeva V / Tikhonova A
0-221.11
Tenis - ITF ženy - Barletta, W-ITF-ITA-08A12:00 | 15. 05
Raggi, Angelica vs. Gai, Clarissa
2-011.07
Tenis - ITF ženy - Barletta, W-ITF-ITA-08A09:00 | 15. 05
Bilardo, Federica vs. Prati, Federica
2-111.10
Tenis - ITF ženy - Antalya, W-ITF-TUR-19A13:40 | 15. 05
Pospelova, Aleksandra vs. Comlek, Azradeniz
2-011.04
Tenis - ITF ženy - Antalya, W-ITF-TUR-19A09:15 | 15. 05
Baravi, Adelina vs. Sonmez, Zeynep
0-221.05
Tenis - ITF muži - Tabarka, M-ITF-TUN-19A15:05 | 15. 05
Kestelboim, Mariano vs. Liucci, Francesco
2-111.01
Tenis - ITF muži - Luan, M-ITF-CHN-06A10:00 | 15. 05
Kawakami, Rimpei vs. Kunsuwan, Natthasith
2-011.09
Tenis - ITF muži - Luan, M-ITF-CHN-06A05:30 | 15. 05
Zhou, Sheng Hao vs. Sun, Fajing
0-221.05
Tenis - ITF muži - Luan, M-ITF-CHN-06A04:00 | 15. 05
Hsu, YU Hsiou vs. Li, Chenhe
2-011.04
Tenis - ITF muži - Kampala, M-ITF-UGA-02A14:45 | 15. 05
Carr, Simon vs. Anand, Kunal
2-011.06
Tenis - ITF muži - Kampala, M-ITF-UGA-02A12:15 | 15. 05
Yego, Ibrahim Kibet vs. Kaliyanda Poonacha, Niki
0-221.03
Tenis - ITF muži - Kampala, M-ITF-UGA-02A14:15 | 15. 05
Kotecha, Sheil vs. Storrie, Ryan James
2-121.02
Tenis - ITF muži - Heraklion, M-ITF-GRE-02A11:35 | 15. 05
Glasspool, Lloyd vs. Bothwell, Samuel
2-011.02

T#1453250 | 09. 05. 2019 | 22:58
Kurz: 4.99
Badminton - Medzinárodný - Perú Future Series 2019, mix00:00 | 10. 05
Borja/Avila vs. Maira/Gualdi
2-121.08
Badminton - Medzinárodný - Perú Future Series 2019, mix00:00 | 10. 05
Mini/Nishimura vs. Mateo/Londono
2-011.01
Badminton - Medzinárodný - Perú Future Series 2019, mix00:30 | 10. 05
Tokomura/Yang Cao vs. Lopera/Tamayo
2-011.01
Badminton - Medzinárodný - Perú Future Series 2019, mix01:00 | 10. 05
Marulanda/Restrepo vs. Viale Aguirre/Flores Vasquez De Velasco A.
0-221.07
Basketbal - Austrália - WA SBL, ženy12:30 | 10. 05
Cockburn Cougars vs. Joondalup Wolves
68-8421.05
Basketbal - Brazília - NBB (1. liga), play-off01:00 | 10. 05
Flamengo vs. Botafogo
81-6911.05
Basketbal - Mezinárodné, kluby - VTB United League, play-off13:00 | 10. 05
BC Astana vs. BC Khimky Moskva
81-8821.09
Basketbal - Nemecko - BBL20:30 | 10. 05
ALBA Berlín vs. Eisbaren Bremerhaven
107-10411.01
Basketbal - Nemecko - BBL20:30 | 10. 05
Bayern Mníchov vs. Ratiopharm Ulm
95-7211.07
Basketbal - Nemecko - BBL20:30 | 10. 05
EWE Baskets Oldenburg vs. Mitteldeutscher BC
118-11511.03
Basketbal - Portugalsko - LPB, play-off21:30 | 10. 05
FC Porto vs. Forum Terceira Basket
92-8211.01
Basketbal - Portugalsko - LPB, play-off22:00 | 10. 05
Benfica Lisabon vs. CAB Madeira
92-6311.03
Basketbal - Rumunsko - Liga Nationala, o umiestnenie 9-1217:00 | 10. 05
CS Phoenix Galati vs. Gaz Metan Medias
66-6111.05
Basketbal - Slovinsko - 1. A SKL (1. liga)18:45 | 10. 05
Lastovka Domzale vs. Krka Novo Mesto
85-7411.06
Bojové športy - Medzinárodný - Professional Fighters League02:45 | 10. 05
Sarah Kaufman (CAN) vs. Morgan Frier (USA)
111.10
Futbal - Brazília - Campeonato Brasileiro, ženy01:30 | 10. 05
Corinthians SP vs. Iranduba AM
3-111.10
Tenis - ITF ženy - Fukuoka, W-ITF-JPN-10A06:00 | 10. 05
Diyas, Zarina vs. Ozaki, Risa
2-011.08
Tenis - ITF muži - Prijedor, M-ITF-BIH-01A11:45 | 10. 05
Van De Zandschulp, Botic vs. Nincevic, Frane
2-011.01
Tenis - ITF muži - Prijedor, M-ITF-BIH-01A10:00 | 10. 05
Pjevcevic, Petar vs. Diarra, Gibril
0-221.03
Tenis - ITF muži - Prijedor, M-ITF-BIH-01A11:50 | 10. 05
Noce, Gabriele Maria vs. Fatic, Nerman
0-221.02
Tenis - ITF muži - Piešťany, M-ITF-SVK-01A11:05 | 10. 05
Thurner, Noah vs. Dubrivnyy, Artem
1-221.02
Tenis - ITF muži - Piešťany, M-ITF-SVK-01A10:55 | 10. 05
Paroulek, Tadeas vs. Ovcharov, Alexander
2-111.06
Tenis - ITF muži - Heraklion, M-ITF-GRE-01A, 4-hry13:00 | 10. 05
Dembek M / Jaloviec M vs. Addison A / Hasson J
0-211.09
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži11:50 | 10. 05
Gavlas, Antonin vs. Francisco, Jose
3-011.04
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži10:30 | 10. 05
Chtchetinine, Evgueni vs. Grela, Pawel
3-111.04
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži09:50 | 10. 05
Kosowski, Jakub vs. Francisco, Jose
3-011.07
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži09:10 | 10. 05
Gavlas, Antonin vs. Bluhm, Florian
3-111.08
Plážový volejbal - Medzinárodný - World Tour - 1 Star - ženy06:30 | 10. 05
Syrtseva/Moiseeva (RUS) vs. Kregar/Fabjan, K. (SLO)
2-011.04
Plážový volejbal - Medzinárodný - World Tour - 1 Star - ženy04:50 | 10. 05
Dabizha/Rudykh (RUS) vs. N.T.C.Tien/L.T.H.Hien (VIE)
2-011.05
Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - MS, skupinová fáza16:15 | 10. 05
Rusko vs. Nórsko
5-211.03
Hádzaná - Španielsko - Asobal20:30 | 10. 05
Reale Ademar vs. BM Benidorm
29-25
(14-14)
11.09
Futbal - Ukrajina - U2112:00 | 10. 05
Dinamo-D Kiev vs. Zorya-D Lugansk
3-0
(1-0)
11.06
Futbal - Slovensko - 3. liga17:30 | 10. 05
Slovan Bratislava B vs. FK Slovan Ivanka Pri Dunaji
1-111.03

T#1453085 | 08. 05. 2019 | 22:45
Kurz: 3.33
Badminton - Medzinárodný - Perú Future Series 2019, ženy23:25 | 08. 05
Valero Mata, Adriana Irais vs. Tamayo, Estefania
-11.00
Badminton - Medzinárodný - Perú Future Series 2019, ženy23:50 | 08. 05
Londono, Laura Valentina vs. Nakasone Rodriguez, Ariane
-11.00
Badminton - Medzinárodný - Perú Future Series 2019, ženy23:50 | 08. 05
Moromisato Kina, Ariana vs. Higuita, Ana
-11.00
Badminton - Medzinárodný - Perú Future Series 2019, muši23:50 | 08. 05
Navarro Hurtado, Imanhol vs. Noguera, Juan
-21.00
Badminton - Medzinárodný - Perú Future Series 2019, ženy23:25 | 08. 05
Flores Vasquez de Velasco, Andrea vs. Giraldo, Juliana
2-021.14
Badminton - Medzinárodný - Perú Future Series 2019, muši00:15 | 09. 05
Velarde Alzamora, Mariano vs. Otero, Santiago
-21.00
Badminton - Medzinárodný - Perú Future Series 2019, muši00:40 | 09. 05
Delmastro, Mateo vs. Chueca Sanchez, Alejandro
-11.00
Badminton - Medzinárodný - Perú Future Series 2019, muši00:40 | 09. 05
Durand Cardenas, Sharum vs. Berdugo, Jhon
-21.00
Badminton - Medzinárodný - Perú Future Series 2019, muši00:40 | 09. 05
Gonzalez Vera, Julio Cesar vs. Viale Aguirre, Adriano
-21.00
Badminton - Medzinárodný - Perú Future Series 2019, muži, 4-hry01:00 | 10. 05
Cuba/Mini vs. Araya/Leon
2-011.05
Badminton - Medzinárodný - Perú Future Series 2019, muži, 4-hry01:30 | 10. 05
Gonzalez Vera/Lee vs. Barrueto Deza/ S Tokumura
0-221.01
Badminton - Medzinárodný - Perú Future Series 2019, ženy, 4-hry15:00 | 09. 05
Macias D / Nishimura D vs. Paiz Quan A J/Paiz Quan M I
-11.00
Basketbal - Bulharsko - Bulharská basketbalová liga18:00 | 09. 05
Levski Sofia vs. Rilski Sportist
85-7711.04
Basketbal - El Salvador - Liga Mayor de Balconesto03:30 | 09. 05
Santa Tecla BC vs. Cojute
107-6511.04
Futbal - Fínsko - 3. divízia19:00 | 09. 05
FC Kiisto vs. Korsnäs IF FK
5-111.15
Futbal - Island - 1 deild, ženy21:15 | 09. 05
Throttur Reykjavik vs. IR Reykjavik
10-011.14
Tenis - ITF ženy - Bonita Springs, W-ITF-USA-16A, 4-hry17:35 | 10. 05
Fernandez L A / Kukharchuk N vs. Frantova M / Vernon C
2-011.07
Tenis - ITF muži - Wuhan, M-ITF-CHN-05A05:30 | 09. 05
Bai, Yan vs. Sumizawa, Daisuke
2-011.04
Tenis - ITF muži - Troisdorf, M-ITF-GER-03A10:00 | 09. 05
Frawley, James vs. Vanneste, Jeroen
0-221.04
Tenis - Challenger - Shymkent, Kazachstan06:30 | 09. 05
Martin, Andrej vs. Zhurbin, Alexander
2-111.04
Tenis - ATP - Madrid, Španielsko20:00 | 09. 05
Tiafoe, Francis vs. Nadal, Rafael
0-221.06
Tenis - ATP - Madrid, Španielsko14:00 | 09. 05
Djokovic, Novak vs. Chardy, Jeremy
2-011.07
Hádzaná - Nemecko - Bundesliga19:00 | 09. 05
HSG Wetzlar vs. THW Kiel
23-27
(12-15)
21.09
Futbal - USA - US Open Cup01:00 | 09. 05
Miami FC vs. Florida Soccer Soldiers
1-2
(1-0)
11.09
Futbal - Medzinárodné, kluby - Copa Libertadores02:30 | 09. 05
Liga Dep Universitaria Quito vs. San Jose Oruro
4-0
(0-0)
11.11
Futbal - Austrália - South Australia Premier League11:30 | 09. 05
South Adelaide FC vs. Adelaide United Youth FC
3-1X21.08

T#1452933 | 07. 05. 2019 | 22:19
Kurz: 4.96
Basketbal - Chorvátsko - A1 liga, muži19:00 | 08. 05
KK Cedevita vs. KK Zadar
96-5711.09
Basketbal - Česká republika - NBL18:00 | 08. 05
Cez Basket Nymburk vs. BK Olomoucko Prostejov
103-8011.01
Basketbal - Nemecko - BBL19:00 | 08. 05
ALBA Berlín vs. Telekom Baskets Bonn
110-9811.09
Tenis - WTA - Madrid, Španielsko12:00 | 08. 05
Halep, Simona vs. Kuzmova, Viktoria
2-011.12
Tenis - WTA - Madrid, Španielsko13:20 | 08. 05
Osaka, Naomi vs. Sasnovich, Aliaksandra
2-011.32
Tenis - ITF ženy - Fukuoka, W-ITF-JPN-10A05:30 | 08. 05
Diyas, Zarina vs. Bai, Alison
2-111.02
Tenis - ITF ženy - Bonita Springs, W-ITF-USA-16A, 4-hry00:35 | 08. 05
Cummings C / Zdrubecka D vs. Gleason Q / Neel I
0-221.01
Tenis - ITF muži - Wuhan, M-ITF-CHN-05A06:20 | 08. 05
Zou, Weibowen vs. Zeng, Shi Hong
0-221.05
Tenis - ITF muži - Piešťany, M-ITF-SVK-01A13:25 | 08. 05
Semjan, Marek vs. Dubrivnyy, Artem
0-221.10
Tenis - ITF muži - Piešťany, M-ITF-SVK-01A10:00 | 08. 05
Haliak, Mikalai vs. Shevchenko, Alexander
0-221.09
Tenis - ITF muži - Kampala, M-ITF-UGA-01A08:00 | 08. 05
Mzai, Ismael Changawa Ruwa vs. Goveas, Aryan
0-221.08
Tenis - Challenger - Braga, Portugalsko15:15 | 08. 05
Nejedly, Pavel vs. Bagnis, Facundo
0-221.05
Tenis - Challenger - Aix en Provence, Francúzsko14:45 | 08. 05
Harris, Lloyd George Muirhead vs. Cornut-Chauvinc, Antoine
2-011.08
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži13:10 | 08. 05
Bluhm, Florian vs. Grela, Pawel
3-011.04
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži08:30 | 08. 05
Kosowski, Jakub vs. Grela, Pawel
3-011.04
Hádzaná - Rusko - Muži Rusko 1.18:00 | 08. 05
Čechovskije Medvedi vs. Sgau-Saratov
33-25
(16-14)
11.01
Hádzaná - Rumunsko - Liga Nationala17:00 | 08. 05
CS Universitatea Cluj vs. HC Minaur Baia Mare
19-26
(10-12)
21.05
Hádzaná - Grécko - A115:00 | 08. 05
Aeropos Edessas vs. IEK Xyni Dikeas
18-28
(12-13)
21.08
Hádzaná - Francúzsko - LNH Division 1 Men20:30 | 08. 05
Montpellier Handball vs. Tremblay En France
30-24
(17-11)
11.08
Futbal - USA - US Open Cup01:00 | 08. 05
Richmond Kickers vs. Virginia United
6-2
(3-1)
11.01
Futbal - Slovensko - 1. Liga, ženy14:00 | 08. 05
Slovan Bratislava vs. FC Nitra
3-111.03
Futbal - Francúzsko - Coupe de France, ženy19:00 | 08. 05
Olympique Lyon vs. Lille
3-1
(0-0)
11.02
Futbal - Fínsko - 3. divízia19:15 | 08. 05
FC Finnkurd vs. Atlantis FC
0-521.05
Basketbal - Mezinárodné, kluby - VTB United League, play-off18:00 | 08. 05
BC Kalev/Cramo vs. BC. Unics Kazaň
84-9621.18

T#1452781 | 06. 05. 2019 | 22:17
Kurz: 4.56
Basketbal - Argentína - Liga de Desarrollo02:00 | 07. 05
Penarol vs. La Union Formosa
77-6911.02
Basketbal - Argentína - Liga de Desarrollo02:30 | 07. 05
San Martin vs. Hispano Americano
78-7311.05
Basketbal - Brazília - Campeonato Paulista U1900:30 | 07. 05
Sao Caetano SP vs. CA Paulistano
62-5721.05
Basketbal - Litva - LKL17:50 | 07. 05
Žalgiris Kaunas vs. BC Alytaus Dzukija
100-6811.01
Basketbal - Mezinárodné, kluby - VTB United League, play-off19:00 | 07. 05
BC Khimky Moskva vs. BC Astana
94-6411.06
Futbal - Anglicko, amatéri - Super League, ženy20:45 | 07. 05
Yeovil Town vs. Chelsea LFC
0-8
(0-5)
21.02
Futbal - Ukrajina - U19 Liga13:00 | 07. 05
Šachtar Doneck vs. Volyn Lutsk
4-011.11
Ľadový hokej - Medzinárodný - Priateľské zápasy19:15 | 07. 05
Rakúsko vs. Kanada
5-721.03
Tenis - Challenger - Busan, Južná Kórea04:00 | 07. 05
Broady, Liam vs. Xia, Zihao
2-011.10
Tenis - Challenger - Busan, Južná Kórea04:00 | 07. 05
Kim, Young Seok vs. Saville, Luke
0-221.11
Tenis - Challenger - Busan, Južná Kórea, 4-hry09:55 | 07. 05
Matsui T / Vardhan V vs. Han S Y / Kim C-E
2-111.11
Tenis - ITF muži - Heraklion, M-ITF-GRE-01A, 4-hry15:30 | 07. 05
Psaras K / Thursfield H vs. Addison A / Hasson J
0-221.03
Tenis - ITF muži - Heraklion, M-ITF-GRE-01A12:00 | 07. 05
Craig, Henry vs. Palan, Dominik
2-011.06
Tenis - ITF muži - Heraklion, M-ITF-GRE-01A12:00 | 07. 05
Glasspool, Lloyd vs. Delaney, Jesse
2-011.03
Tenis - ITF muži - Kampala, Singles M-ITF-UGA-01A08:00 | 07. 05
Anand, Kunal vs. Iradukunda, Guy Orly
1-221.07
Tenis - ITF muži - Kampala, Singles M-ITF-UGA-01A08:00 | 07. 05
Chandrasekar, Anirudh vs. Ayella, Simon Peter
2-011.02
Tenis - ITF ženy - Luan, W-ITF-CHN-07A07:45 | 07. 05
Zhu, Wanning vs. Yuan, Yue
0-221.02
Tenis - WTA - Madrid, Španielsko13:20 | 07. 05
Osaka, Naomi vs. Sorribes Tormo, Sara
2-111.15
Tenis - ITF ženy - Antalya, W-ITF-TUR-18A10:00 | 07. 05
Yoruk, Ilay vs. Sysoeva, Anastasia
2-011.16
Tenis - ITF ženy - Antalya, W-ITF-TUR-18A10:00 | 07. 05
Nikitina, Iuliia vs. Zhang, Ying
0-221.08
Basketbal - Turecko - TBSL (1. liga), muži19:00 | 07. 05
Anadolu Efes Istanbul vs. Tofas Bursa
98-5411.14
Futbal - Austrália - Queensland, National Premier League11:30 | 07. 05
Queensland Lions vs. Redlands Utd
1-111.05
Futbal - Austrália - Queensland, National Premier League11:00 | 07. 05
Brisbane City FC vs. Western Pride
5-01X1.11

T#1452590 | 05. 05. 2019 | 15:14
Kurz: 5.00
Futbal - Holandsko - KNVB beker (pohár)18:00 | 05. 05
Willem II Tilburg vs. Ajax Amsterdam (2:0)
0-4
(0-2)
11.96
Futbal - Anglicko - Premier League (1. liga)17:30 | 05. 05
Arsenal FC vs. Brighton & Hove Albion FC (0:2)
1-1
(1-0)
21.96
Futbal - Česká republika - 1. liga18:00 | 05. 05
FC Viktoria Plzeň vs. FK Jablonec (0:2)
2-1
(0-1)
21.31

T#1451842 | 01. 05. 2019 | 00:30
Kurz: 5.00
Volejbal - Grécko - A1, ženy18:00 | 01. 05
Olympiacos Piraeus vs. AON Panaxiakos
3-011.01
Tenis - ITF ženy - Wiesbaden, W-ITF-GER-03A16:10 | 01. 05
Paquet, Chloe vs. Kanev, Kathleen
2-011.06
Tenis - ITF ženy - Les Franqueses Del Valles, W-ITF-ESP-04A12:00 | 01. 05
Badosa Gibert, Paula vs. Wargnier, Lucie
2-011.09
Tenis - ITF ženy - Les Franqueses Del Valles, W-ITF-ESP-04A10:30 | 01. 05
Rosca, Ioana Loredana vs. Custic, Marta
2-111.09
Tenis - ITF ženy - Gifu, W-ITF-JPN-09A03:00 | 01. 05
Ukai, Yuki vs. Liang, EN Shuo
0-221.01
Tenis - ITF muži - Las Palmas De Gran Canaria, M-ITF-ESP-14A, 4-hry19:35 | 01. 05
Johnson L / Meligeni Rodrigues Alves F vs. Amoros Ramos P / Sanchez Vinas P
2-011.06
Tenis - Challenger - Bordeaux, Francúzsko14:15 | 01. 05
Coppejans, Kimmer vs. Bega, Alessandro
1-211.06
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series, dievčatá15:45 | 01. 05
Lupulesku, Izabela vs. Niguez, Marina
3-211.04
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series, dievčatá15:45 | 01. 05
Laurenti, Jamila vs. Jokic, Tijana
2-311.04
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series, chlapci09:00 | 01. 05
Katsman, Lev vs. Wetzel, Adrian
3-011.07
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series, chlapci09:00 | 01. 05
Hodaei, Amir Hossein vs. Huberty, Dennis
3-211.04
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series, chlapci09:00 | 01. 05
Artemenko, Nikita vs. Burgos, Nicolas
1-311.08
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series18:20 | 01. 05
Machi, Asuka vs. Boro, Birdie
3-111.02
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series18:20 | 01. 05
De Nodrest, Leo vs. Tepic, Pero
3-011.07
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series18:20 | 01. 05
Chen, Shuainan vs. Percan Kindblad, Willhelm
1-311.01
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series17:40 | 01. 05
Klein, Dennis vs. Nadolnyy, Yuriy
3-111.04
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series17:00 | 01. 05
Rasmussen, Tobias vs. Mladin, Paul
3-211.02
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series17:00 | 01. 05
Li, Hon Ming vs. Katic, Ivor
3-211.08
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series17:00 | 01. 05
Jarvis, Tom vs. Levajac, Dimitrije
0-311.06
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series17:00 | 01. 05
Hippler, Tobias vs. Majstorovic, Ilija
3-111.04
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series12:10 | 01. 05
Tsuboi, Yuma vs. Tepic, Pero
3-111.01
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series12:10 | 01. 05
Sone, Kakeru vs. Percan Kindblad, Willhelm
3-111.01
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series11:30 | 01. 05
Dani, Mudit vs. Popovic, Marko
0-311.10
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series10:50 | 01. 05
Rolland, Jules vs. Lupulesku, Lorencio
3-011.10
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series10:50 | 01. 05
Hohmeier, Nils vs. Katic, Ivor
3-211.06
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series10:10 | 01. 05
Vilchez, Miguel vs. Majstorovic, Ilija
3-011.08
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži14:30 | 01. 05
Guerricabeitia, Jon Ander vs. Cheaib, Dauud
2-321.04
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži12:30 | 01. 05
Kuzmin, Fedor vs. Jimenez, Ricardo
3-011.06
Plážový volejbal - Medzinárodný - World Tour - 3 Star - ženy04:30 | 01. 05
Tasha/Shu Woon (MAS) vs. Bonnerova/Maixnerova (CZE)
0-221.03
Plážový volejbal - Medzinárodný - World Tour - 3 Star - ženy02:50 | 01. 05
Borger/Sude (GER) vs. Olivova/Rehackova (CZE)
2-011.09
Plážový volejbal - Medzinárodný - World Tour - 3 Star - muži02:50 | 01. 05
Alison/Alvaro Filho (BRA) vs. Gee J W/Kuck Kwan Young (MAS)
2-011.01
Plážový volejbal - Medzinárodný - World Tour - 3 Star - muži02:00 | 01. 05
Andre/George (BRA) vs. Yogeswaran/Jackson (MAS)
2-011.02
Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - MS, divízia I, skupina A12:30 | 01. 05
Kazachstan vs. Litva
3-111.09
Hádzaná - Portugalsko - 1a Divisao16:00 | 01. 05
Sporting CP vs. Madeira SAD
31-28
(14-16)
11.03
Hádzaná - Maďarsko - NB I, Ženy18:30 | 01. 05
Mosonmagyarovari KCSE vs. Siofok KC-Galerius Furdo
27-2821.05
Futbal - Thajsko - FA Cup14:00 | 01. 05
Chiangrai United vs. Uttaradit FC
2-111.06
Futbal - Nórsko - NM Men18:30 | 01. 05
Arna-Bjornar vs. SK Brann
1-6
(1-2)
21.03
Futbal - Nórsko - NM Men18:00 | 01. 05
Sprint Jeloy vs. Sarpsborg
0-3
(0-0)
21.01
Futbal - Nórsko - NM Men18:00 | 01. 05
Ottestad IL vs. Ham-Kam
0-1
(0-1)
21.03
Futbal - Nórsko - NM Men18:00 | 01. 05
Flint vs. Stromsgodset
0-7
(0-1)
21.02
Futbal - Nórsko - NM Men18:00 | 01. 05
Algard FK vs. Bryne FK
0-9
(0-2)
21.08
Futbal - Nórsko - NM Men17:00 | 01. 05
Heming vs. Stabaek Fotball
1-3
(0-1)
21.01
Futbal - Nórsko - NM Men15:00 | 01. 05
Nordstrand vs. KFUM Oslo
0-1
(0-0)
21.06
Futbal - Nórsko - NM Men15:00 | 01. 05
FK Tonsberg vs. Sandefjord Fotball
0-221.06
Futbal - Medzinárodné, kluby - AFC Cup, skupinová fáza12:00 | 01. 05
Nagacorp FC vs. Hanoi FC
1-5
(0-2)
21.04
Futbal - Medzinárodné, kluby - AFC Cup, skupinová fáza14:00 | 01. 05
Kitchee SC vs. Hang Yuen
3-0
(1-0)
11.07

T#1451781 | 30. 04. 2019 | 08:22
Kurz: 1.00

T#1451754 | 29. 04. 2019 | 21:34
Kurz: 4.94
Basketbal - Argentína - LNB01:00 | 30. 04
Obras Sanitarias vs. Penarol Mar Del Plata
73-5811.20
Basketbal - Argentína - LNB02:00 | 30. 04
Ferro Carril Oeste vs. Argentino Junin
94-8411.09
Basketbal - USA - NBA, play-off02:00 | 30. 04
Toronto Raptors vs. Philadelphia 76ers
89-9411.32
Futbal - Mexiko - Liga MX, ženy03:00 | 30. 04
Uanl vs. Puebla FC
2-0
(0-0)
11.41
Tenis - Challenger - Puerto Vallarta, Mexiko04:00 | 30. 04
Escobedo, Ernesto vs. Pavic, Ante
2-111.47
Basketbal - Uruguaj - LUB02:15 | 30. 04
Club Nacional vs. Aguada
59-7711.38

T#1451648 | 28. 04. 2019 | 20:06
Kurz: 4.68
Basketbal - Taliansko - Serie A (1. liga)20:45 | 28. 04
EA7-Emporio Armani Milano vs. Sidigas Avellino
85-7911.11
Futbal - Bolívia - Liga Profesional Boliviana, Apertura21:00 | 28. 04
The Strongest vs. Jorge Wilstermann
2-1
(2-0)
11.31
Futbal - Brazília - Brasileiro Serie C22:00 | 28. 04
Botafogo PB vs. Ferroviario CE
1-1
(1-1)
11.46
Futbal - Brazília - Brazília, Serie A21:00 | 28. 04
Atletico PR vs. Vasco Da Gama RJ
4-1
(2-0)
11.45
Futbal - Čile - Primera Division21:00 | 28. 04
Universidad Catolica vs. Universidad de Concepcion
3-1
(1-1)
11.52

T#1451050 | 23. 04. 2019 | 20:14
Kurz: 4.27
Volejbal - Taliansko - Serie A1, ženy, play-off20:30 | 23. 04
Imoco Volley Conegliano vs. Saugella Team Monza
3-111.03
Tenis - ITF ženy - Cancun, Doubles W-ITF-MEX-08A21:00 | 23. 04
Sandor-Zur E / Schenck S vs. Bouzo Zanotti N / Moreno Barranquero A
0-221.01
Tenis - ITF ženy - Bucaramanga, Singles W-ITF-COL-01A20:55 | 23. 04
Perez Garcia, Maria Paulina vs. Puentes Jimenez, Paula Andrea
2-011.01
Stolný tenis - Medzinárodný - Majstrovstvá sveta, muži20:40 | 23. 04
Ovtcharov, Dimitrij vs. Kozul, Deni
4-211.05
Stolný tenis - Medzinárodný - Majstrovstvá sveta, muži20:40 | 23. 04
Kou, Lei vs. Liang, Jingkun
1-421.04
Hádzaná - Švajčiarsko - MNLA20:15 | 23. 04
RTV 1879 Basel vs. Kadetten Schaffhausen
23-31
(11-13)
21.07
Basketbal - Francúzsko - Pro B20:30 | 23. 04
SPO Rouen Basketball vs. Aix Maurienne
91-6411.19
Futbal - Anglicko - Premier League (1. liga)20:45 | 23. 04
Tottenham Hotspur vs. Brighton & Hove Albion FC
1-0
(0-0)
11.26
Futbal - Holandsko - Eredivisie (1. liga)20:45 | 23. 04
Ajax Amsterdam vs. Vitesse Arnhem
4-2
(1-0)
11.15
Futbal - Španielsko - Primera Division21:30 | 23. 04
Deportivo Alavés vs. FC Barcelona
0-2
(0-0)
21.43
Futbal - Anglicko - League One (3. liga)20:45 | 23. 04
Luton Town vs. Wimbledon
2-2
(2-1)
11.41

T#1450780 | 21. 04. 2019 | 18:23
Kurz: 5.00
Basketbal - Izrael - Super League (1. liga)18:25 | 21. 04
Hapoel Holon vs. Hapoel Beer Sheva
89-7811.33
Basketbal - Francúzsko - Pro A19:00 | 21. 04
Asvel Lyon-Villeurbanne vs. JSF Nanterre
74-9611.24
Basketbal - Španielsko - LEB Oro19:00 | 21. 04
C. Ourense Baloncesto Sad vs. Quesos Cerrato Palencia
52-5511.36
Stolný tenis - Medzinárodný - Majstrovstvá sveta, ženy19:15 | 21. 04
El Eraky, Reem vs. Omuralieva, Altynai
4-011.01
Stolný tenis - Medzinárodný - Majstrovstvá sveta, ženy18:30 | 21. 04
Balint, Bernadett vs. Khadjieva, Rozalina
4-011.01
Stolný tenis - Medzinárodný - Majstrovstvá sveta, ženy18:30 | 21. 04
Abdel-Aziz, Farah vs. Al-Makki, Shahd
4-011.01
Stolný tenis - Medzinárodný - Majstrovstvá sveta, muži19:15 | 21. 04
Zhmudenko, Yaroslav vs. Kouadjo, Yann Emmanuel
4-011.02
Stolný tenis - Medzinárodný - Majstrovstvá sveta, muži19:15 | 21. 04
Lamadrid, Juan vs. Kostovski, Petar
4-111.01
Squash - Medzinárodný - El Gouna International Squash Open 2019, ženy20:00 | 21. 04
Hany, Salma vs. Tayeb, Nour El
0-321.04
Squash - Medzinárodný - El Gouna International Squash Open 2019, ženy18:30 | 21. 04
Welily, Raneem El vs. Gilis, Tinne
3-011.01
Rocket League - RLCS - RLCS: Europe18:50 | 21. 04
The Bricks vs. Renault Vitality
0-321.04
Basketbal - Španielsko - Ženy Španielsko 1.19:00 | 21. 04
Spar Unigirona vs. Cadi ICG Software
69-4811.09
Basketbal - Španielsko - LEB Oro19:00 | 21. 04
CB Penas Huesca vs. Saenz Horeca Araberri Basket
105-6811.11
Basketbal - Belgicko - BLB20:30 | 21. 04
Telnet BC Oostende vs. Kangoeroes Basket Willebroek
97-6711.01
Basketbal - USA - NBA, play-off21:30 | 21. 04
Los Angeles Clippers vs. Golden State Warriors
105-11321.19
Futbal - Barbados - Premier League22:00 | 21. 04
Barbados Soccer Academy vs. Paradise FC
0-821.05
Volejbal - Rakúsko - AVL, muži20:15 | 21. 04
SG Waldviertel vs. SK Posojilnica Aich/Dob
3-021.14
Volejbal - Grécko - Pre League, ženy20:00 | 21. 04
AEK Atény vs. Panathinaikos Atény
1-321.10
Šipky - Medzinárodný - European Tour 3 - German Darts Grand Prix 201919:45 | 21. 04
Van Gerwen, Michael vs. Ratajski, Krzysztof
6-411.11
Šipky - Medzinárodný - European Tour 3 - German Darts Grand Prix 201920:15 | 21. 04
Cross, Rob vs. Rasztovits, Michael
6-311.10

T#1450672 | 20. 04. 2019 | 22:20
Kurz: 5.00
Futbal - Anglicko - Premier League (1. liga)17:00 | 21. 04
Arsenal FC vs. Crystal Palace (0:2)
2-3
(0-1)
21.56
Futbal - Anglicko - Premier League (1. liga)14:30 | 21. 04
Everton vs. Manchester United (0:2)
4-0
(2-0)
21.10
Futbal - Česká republika - 1. liga17:00 | 21. 04
1. FK Příbram vs. FC Viktoria Plzeň (0:1)
1-1
(1-1)
21.15
Futbal - Francúzsko - Ligue 1 (1. liga)21:00 | 21. 04
Paríž Saint-Germain vs. AS Monako (1:0)
3-1
(2-0)
11.10
Futbal - Holandsko - Eredivisie (1. liga)16:45 | 21. 04
PSV Eindhoven vs. ADO Den Haag
3-1
(1-0)
11.10
Futbal - Mexiko - Primera Division, Clausura (1. liga)00:06 | 21. 04
Club Leon vs. Atlas de Guadalajara (0:2)
5-2
(1-0)
21.59
Futbal - Mexiko - Primera Division, Clausura (1. liga)02:00 | 21. 04
UANL Tigres vs. Atletico Monarcas Morelia (0:2)
3-3
(0-2)
21.58

T#1450529 | 19. 04. 2019 | 20:21
Kurz: 4.08
Futbal - Anglicko - Championship (2. liga)20:45 | 19. 04
Norwich City vs. Sheffield Wednesday (0:2)
2-2
(1-1)
21.58
Futbal - Francúzsko - Ligue 1 (1. liga)20:45 | 19. 04
Olympique Lyon vs. SCO Angers (0:2)
2-1
(2-0)
21.83
Futbal - Írsko - Premier Division20:45 | 19. 04
Bohemians Dublin FC vs. University College Dublin (0:2)
3-0
(1-0)
21.41

T#1450408 | 18. 04. 2019 | 23:58
Kurz: 1.68
Basketbal - Argentína - Liga de Desarrollo02:30 | 19. 04
Comunicaciones vs. Hispano Americano
88-7511.05
Basketbal - Argentína - Liga de Desarrollo02:30 | 19. 04
Regatas Corrientes vs. Instituto Atletico Central Cordoba
71-9421.10
Volejbal - Kazachstán - Vyschaya Liga, ženy11:00 | 19. 04
Kostanaj vs. Taraz
1-321.03
Volejbal - Alžírsko - Ženy11:00 | 19. 04
OS Tichy vs. GS Petroliers
0-321.01
Tenis - ITF muži - Antalya, 2-hry09:30 | 19. 04
Heyman, Christopher vs. Bobrov, Bogdan
2-111.07
Tenis - Challenger - Anning, Čína06:00 | 19. 04
Ramanathan, Ramkumar vs. Majchrzak, Kamil
0-221.17
Futbal - Ukrajina - U19 Liga11:00 | 19. 04
Dynamo Kyjev U19 vs. Vorskla Poltava U19
1-011.12

T#1449599 | 13. 04. 2019 | 18:03
Kurz: 5.00
Futbal - Anglicko - Championship (2. liga)18:30 | 13. 04
Leeds United vs. Sheffield Wednesday
1-0
(0-0)
11.45
Futbal - Anglicko - Premier League (1. liga)18:30 | 13. 04
Manchester United vs. West Ham United
2-1
(1-0)
11.32
Futbal - Južná Afrika - Premier League20:15 | 13. 04
Orlando Pirates FC vs. Free State Stars FC
2-1
(0-0)
11.56
Futbal - Wales - Premier League20:30 | 13. 04
Barry Town FC vs. The New Saints
0-4
(0-1)
21.26
Futbal - Švajčiarsko - Super League (1. liga)19:00 | 13. 04
FC Bazilej vs. Grasshopper Club Zurich
0-0
(0-0)
11.31
Futbal - Portugalsko - Primeira Liga (1. liga)19:00 | 13. 04
Portimonense SC vs. FC Porto
0-3
(0-1)
21.38

T#1449307 | 11. 04. 2019 | 23:55
Kurz: 5.00
Basketbal - Argentína - LNB01:00 | 12. 04
Obras Sanitarias vs. Ciclista Olimpico De La Banda
76-7111.39
Ľadový hokej - USA - NHL, play-off01:30 | 12. 04
Washington Capitals vs. Carolina Hurricanes
4-212.08
Ľadový hokej - USA - NHL, play-off04:00 | 12. 04
Calgary Flames vs. Colorado Avalanche
4-011.77

T#1448791 | 08. 04. 2019 | 22:00
Kurz: 4.38
Basketbal - Brazília - NBB (1. liga), play-off00:00 | 09. 04
Paulistano SP vs. Basquete Cearense
74-8411.23
Basketbal - Mexiko - LNBP, play-off04:00 | 09. 04
Capitanes vs. Fuerza Regia de Monterey
81-6611.50
Basketbal - Uruguaj - LUB00:15 | 09. 04
Defensor Sporting vs. Aguada
81-9311.53
Futbal - Brazília - Paulista, Serie A101:00 | 09. 04
Red Bull Brasil SP vs. Mirassol SP
3-1
(1-1)
11.55

T#1448633 | 07. 04. 2019 | 23:13
Kurz: 4.89
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži08:30 | 08. 04
Tomaszuk, Tomasz vs. Horejsi, Miroslav
0-321.18
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži09:10 | 08. 04
Jimenez, Ricardo vs. Kuzmin, Fedor
0-321.08
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži09:50 | 08. 04
Shetty, Sanil vs. Happek, Sven
3-111.11
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži12:30 | 08. 04
Eriksson, Anders vs. Happek, Sven
3-011.11
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži13:50 | 08. 04
Tomaszuk, Tomasz vs. Shetty, Sanil
3-121.18
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži14:30 | 08. 04
Jimenez, Ricardo vs. Horejsi, Miroslav
1-321.04
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži16:00 | 08. 04
Bertrand, Irvin vs. Happek, Sven
3-111.11
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži17:20 | 08. 04
Jimenez, Ricardo vs. Shetty, Sanil
1-321.04
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži18:00 | 08. 04
Happek, Sven vs. Horejsi, Miroslav
0-321.06
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži19:20 | 08. 04
Tomaszuk, Tomasz vs. Eriksson, Anders
0-321.11
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži20:40 | 08. 04
Tomaszuk, Tomasz vs. Bertrand, Irvin
0-321.13
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži21:20 | 08. 04
Happek, Sven vs. Kuzmin, Fedor
0-321.11
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži22:00 | 08. 04
Jimenez, Ricardo vs. Eriksson, Anders
1-321.06
Basketbal - Irán - Super League, play-offs13:30 | 08. 04
Palayesh Naft Abadan vs. Zob Ahan Esfahan
75-4111.16
Basketbal - Irán - Super League, play-offs13:30 | 08. 04
Shahrdari Gorgan Municipality vs. Avijeh Sanat Mashhad
97-5911.08
Basketbal - USA - NBA01:00 | 08. 04
Houston Rockets vs. Phoenix Suns
149-11311.01
Basketbal - USA - NBA02:30 | 08. 04
Golden State Warriors vs. Los Angeles Clippers
131-10411.11

T#1447578 | 01. 04. 2019 | 20:16
Kurz: 4.74
Basketbal - Belgicko - BLB20:30 | 01. 04
Belgacom Spirou vs. Stella Artois Leuven Bears
86-6511.01
Basketbal - Francúzsko - Pro A20:45 | 01. 04
Champagne Chalons Reims Basket vs. AS Monako
86-9321.35
Basketbal - Island - Urvalsdeild, play-off20:30 | 01. 04
UMF Tindastoll vs. Thor Porlakshofn
93-9411.37
Basketbal - Island - Urvalsdeild, play-off22:15 | 01. 04
Umfn Njardvik vs. IR Reykjavik
74-8611.30
Futbal - Írsko - Ligový pohár20:45 | 01. 04
Bohemians Dublin FC vs. Cabinteely FC
2-1
(0-1)
11.27
Futbal - Írsko - Ligový pohár20:45 | 01. 04
Cork City vs. Cobh Ramblers
4-1
(1-0)
11.25
Volejbal - Poľsko - Liga Siatkowki20:30 | 01. 04
Resovia Rzeszow vs. GKS Katowice
3-011.23

T#1447425 | 31. 03. 2019 | 21:28
Kurz: 4.46
Basketbal - USA - NBA21:30 | 31. 03
Oklahoma City Thunder vs. Dallas Mavericks
103-10611.08
Americký futbal - USA - AAF22:00 | 31. 03
Birmingham Iron vs. Atlanta Legends
17-911.30
Tenis - WTA - Monterrey, Mexiko, kvalifikácia23:00 | 31. 03
Jaksic, Jovana vs. Ruse, Elena Gabriela
0-221.43
Pozemný hokej - Medzinárodný - Pro League23:00 | 31. 03
Argentína vs. Španielsko
3-2
(0-1)
11.43
Hádzaná - Portugalsko - 1a Divisao21:30 | 31. 03
Boa Hora FC vs. CCR Fermentoes
29-20
(13-10)
11.15
Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy21:30 | 31. 03
Juan Aurich vs. Los Caimanes FC
0-1
(0-1)
11.35

T#1447084 | 28. 03. 2019 | 13:37
Kurz: 4.39
Badminton - Medzinárodný - India Open 2019, WS14:15 | 28. 03
Xuan, Deng vs. Pusarla Venkata, Sindhu
0-221.09
Badminton - Medzinárodný - India Open 2019, WS15:00 | 28. 03
Intanon, Ratchanok vs. Chen, Xiaoxin
2-011.19
Badminton - Medzinárodný - Polish Open, muži, 4-hry14:30 | 28. 03
Russ/Stallwood vs. Riyanto/Yacob
0-221.04
Basketbal - Bulharsko - Bulharská basketbalová liga17:30 | 28. 03
BC Spartak Pleven vs. Cherno More IG
91-7411.04
Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza20:05 | 28. 03
Maccabi Tel-Aviv vs. Herbalife Gran Canaria
90-5511.09
Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza21:00 | 28. 03
FC Barcelona Lassa vs. KK Buducnost Podgorica
95-8311.02
Basketbal - Mezinárodné, kluby - Estonian-Latvian Basketball League, play-offs18:00 | 28. 03
Korvpalliklubi Parnu vs. BK Ventspils
80-8321.02
Florbal - Švédsko - Svenska Superligan, ženy, play-off18:30 | 28. 03
IKSU vs. IBK Dalen
4-211.01
Florbal - Švédsko - Svenska Superligan, ženy, play-off19:00 | 28. 03
Kais Mora IF vs. Jonkopings IK
4-411.05
Florbal - Švédsko - Svenska Superligan, ženy, play-off19:00 | 28. 03
Pixbo Wallenstam Ibk vs. Ronnby IBK
3-511.16
Florbal - Švédsko - Svenska Superligan, play-off19:00 | 28. 03
IK Sirius IBK vs. Storvreta IBK
4-721.20
Futbal - Brazília - Campeonato Brasileiro, ženy23:00 | 28. 03
Ponte Preta SP vs. Vitoria PE
1-111.07
Futsal - Medzinárodný - UEFA U19 Futsal EURO17:00 | 28. 03
Srbsko vs. Portugalsko
1-321.10
Futsal - Medzinárodný - UEFA U19 Futsal EURO20:00 | 28. 03
Bosna a Hercegovina vs. Moldavsko
2-111.10
Hádzaná - Nemecko - Bundesliga19:00 | 28. 03
VfL Gummersbach vs. Rhein-Neckar Lowen
28-23
(13-11)
21.06
Hádzaná - Rumunsko - Liga Nationala17:00 | 28. 03
Potaissa Turda vs. HC Minaur Baia Mare
34-29
(20-15)
11.07
Volejbal - Turecko - First Division, ženy16:00 | 28. 03
Vakifbank Istanbul vs. Nilufer Belediye Bursa
3-011.01
Volejbal - Turecko - First Division, ženy16:00 | 28. 03
Fenerbahce Grundig Istanbul vs. Thy
2-311.03
Volejbal - Turecko - First Division, ženy16:00 | 28. 03
Beylikduzu Voleybol Ihtisas vs. Eczacibasi Vitra Istanbul
0-321.02
Tenis - ITF ženy - Tabarka, W-ITF-TUN-12A, 4-hry15:30 | 28. 03
Mujan G / Sposetti I vs. Gadient N / Scholl C
0-221.10
Volejbal - Česká republika - Extraliga, muži20:15 | 28. 03
Aero Odolena Voda vs. Dukla Liberec
2-321.09

T#1447014 | 27. 03. 2019 | 20:09
Kurz: 4.21
Tenis - ATP - Miami, USA, 4-hry22:15 | 27. 03
Bryan B / Bryan M vs. Bopanna R / Shapovalov D
2-011.35
Tenis - WTA - Miami, USA, 4-hry21:25 | 27. 03
Mertens E / Sabalenka A vs. Dabrowski G / Xu Y
2-011.49
Basketbal - Island - Urvalsdeild, play-off20:15 | 27. 03
Stjarnan vs. UMF Grindavik
98-8111.23
Tenis - ITF ženy - Croissy-Beaubourg, W-ITF-FRA-09A21:10 | 27. 03
Diatchenko, Vitalia vs. Lottner, Antonia
2-011.29
Tenis - Challenger - St. Brieuc, Francúzsko21:20 | 27. 03
Troicki, Viktor vs. Basic, Mirza
1-211.32

T#1446901 | 26. 03. 2019 | 20:33
Kurz: 3.05
Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia20:45 | 26. 03
Taliansko vs. Lichtenštajnsko
6-0
(4-0)
11.01
Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia20:45 | 26. 03
Rumunsko vs. Faerské ostrovy
4-1
(3-1)
11.16
Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia20:45 | 26. 03
Malta vs. Španielsko
0-2
(0-1)
21.01
Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia20:45 | 26. 03
Írsko vs. Gruzínsko
1-0
(1-0)
11.73
Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy20:45 | 26. 03
Gibraltár vs. Estónsko (2:0)
0-1
(0-0)
11.49

T#1446700 | 25. 03. 2019 | 10:26
Kurz: 4.44
Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia18:00 | 25. 03
Turecko vs. Moldavsko
4-0
(2-0)
11.16
Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia20:45 | 25. 03
Francúzsko vs. Island
4-0
(1-0)
11.18
Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia20:45 | 25. 03
Luxembursko vs. Ukrajina
1-2
(1-1)
21.39
Futbal - Majstrovstvá Európy - U17 ME - kvalifikácia14:00 | 25. 03
Španielsko vs. Grécko
2-0
(0-0)
11.26
Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia20:45 | 25. 03
Čierna Hora vs. Anglicko
1-5
(1-2)
21.33
Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy15:00 | 25. 03
Azerbajdžan vs. Litva (1:0)
0-0
(0-0)
11.18
Tenis - ATP - Miami, USA20:35 | 25. 03
Krajinovic, Filip vs. Federer, Roger
0-221.18

T#1446236 | 22. 03. 2019 | 00:56
Kurz: 5.00
Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia20:45 | 22. 03
Luxembursko vs. Litva
2-1
(1-1)
12.17
Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy01:00 | 22. 03
USA vs. Ekvádor
1-0
(0-0)
12.31

T#1432976 | 23. 12. 2018 | 21:24
Kurz: 3.49
Americký futbal - USA - NFL22:05 | 23. 12
Arizona Cardinals vs. Los Angeles Rams
9-3121.11
Basketbal - USA - NBA22:00 | 23. 12
Detroit Pistons vs. Atlanta Hawks
95-9811.18
Basketbal - USA - NBA23:00 | 23. 12
Indiana Pacers vs. Washington Wizards
105-8911.13
Šipky - Medzinárodný - PDC World Championship 201922:15 | 23. 12
Cross, Rob vs. Reyes, Cristo
4-011.18
Americký futbal - USA - NFL22:25 | 23. 12
New Orleans Saints vs. Pittsburgh Steelers
31-2811.36
Americký futbal - USA - NFL22:05 | 23. 12
San Francisco 49ers vs. Chicago Bears
9-1421.47

T#1430245 | 05. 12. 2018 | 20:24
Kurz: 4.89
Futbal - Anglicko - Premier League (1. liga)20:45 | 05. 12
Fulham FC vs. Leicester City (1:0)
1-1
(1-0)
24.89

© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top