» Najtipovanejšie zápasy
29. 10. 2020
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA1.35 5.20 7.40
AC Miláno vs. Sparta Praha
18:5533235
2.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA1.26 6.00 9.20
AS Rím vs. CSKA Sofia
21:0002323
3.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA1.78 3.60 4.30
FK Crvena zvezda Belehrad vs. Slovan Liberec
18:5513316
4.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA1.49 4.40 5.80
Glasgow Rangers vs. Lech Poznaň
21:0012113
5.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA1.06 11.00 35.00
Arsenal FC vs. Dundalk
21:0012012
6.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA3.35 3.65 2.01
SK Slavia Praha vs. Bayer 04 Leverkusen
21:0021012
7.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA1.23 6.20 10.00
Benfica Lisabon vs. Standard Liege
21:0011011
8.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA1.41 4.90 6.20
AZ Alkmaar vs. HNK Rijeka
21:00819
9.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA1.61 4.20 4.80
Lille OSC vs. Celtic Glasgow
18:55538
10.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA1.55 4.40 5.20
Feyenoord Rotterdam vs. WAC
18:55178
11.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA5.40 4.40 1.52
Royal Antwerpy FC vs. Tottenham Hotspur
18:55077
12.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA4.90 3.75 1.67
AEK Atény vs. Leicester City
18:55606
13.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA1.57 3.95 5.60
Granada CF vs. PAOK Solún
21:00246
14.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA1.47 4.50 6.00
OGC Nice vs. Hapoel Be’er Sheva
21:00516
15.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA4.20 3.95 1.72
Omonia Nikosia vs. PSV Eindhoven
21:00415
16.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA1.70 3.95 4.40
LASK vs. Ludogorez Rasgrad
18:55404
17.Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza1.30 3.45
Real Madrid vs. Bayern Mníchov
21:00404
18.Tenis - ATP - Viedeň, Rakúsko1.43 2.85
Tsitsipas, Stefanos vs. Dimitrov, Grigor
19:55134
19.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA1.99 3.30 3.80
CSKA Moskva vs. NK Dinamo Záhreb
18:55224
20.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA3.45 3.80 1.93
KAA Gent vs. TSG 1899 Hoffenheim
18:55314
21.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA4.90 4.00 1.63
FK Karabach vs. Villarreal CF
18:55404
22.Futbal - Švédsko - Allsvenskan2.70 3.30 2.45
IK Sirius FK vs. AIK IF
19:00033
23.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA4.40 3.85 1.72
FC Zorya Lugansk vs. Sporting Braga
18:55213
24.Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza1.29 3.55
CSKA Moskva vs. Valencia Basket
18:00303
25.Futbal - Španielsko - Segunda Division1.95 2.85 4.30
Tenerife CD vs. Lugo
19:00303
26.Ľadový hokej - Rusko - KHL3.75 4.30 1.75
Spartak Moskva vs. CSKA Moskva
17:30123
27.Volejbal - Brazília - Superpohár, ženy1.04 7.45
Praia Clube vs. Curitiba Volei
23:00202
28.Tenis - ATP - Viedeň, Rakúsko1.28 3.45
Evans, Daniel vs. Rodionov, Jurij
14:00112
29.Tenis - ATP - Viedeň, Rakúsko5.60 1.12
Garin, Christian vs. Thiem, Dominic
18:20112
30.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA2.95 3.30 2.34
CFR Cluj vs. Young Boys Bern
21:00202
31.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA2.39 3.40 2.80
Molde FK vs. SK Rapid Viedeň
21:00112
32.Tenis - ATP - Nur-Sultan, 2-hry2.90 1.38
Paire, Benoit vs. Kukushkin, Mikhail
13:00022
33.Ľadový hokej - Švédsko - SHL1.78 4.30 3.50
Frolunda HC vs. Orebro HK
19:00112
34.Ľadový hokej - Švédsko - SHL1.60 4.60 4.20
Rogle BK vs. Lulea HF
19:00002
35.Tenis - Challenger - Marbella, 2-hry3.20 1.28
Giustino, Lorenzo vs. Munar Clar, Jaume Antoni
16:20202
36.Hádzaná - Rusko - Super League, ženy1.11 12.00 7.00
Rostov-Don vs. Astrakhanochka
18:00101
37.Futbal - Rumunsko - Liga 22.07 3.10 3.10
Rapid Bukurešť vs. CS Mioveni
17:30011
38.Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup1.71 1.95
Dmitruk, Igor vs. Avgustov, Aleksey
23:50101
39.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA2.32 3.25 3.00
Sivasspor vs. Maccabi Tel Aviv
18:55011
40.Tenis - ATP - Nur-Sultan, 2-hry2.70 1.43
Seppi, Andreas vs. McDonald, Mackenzie
10:40101
41.Futbal - Slovinsko - PrvaLiga1.81 3.45 3.65
Olimpija Ljubljana vs. NK Bravo
15:45101
42.Ľadový hokej - Bielorusko - Extraliga, Division A1.36 5.00 5.60
HC Dinamo Molodechno vs. HC Lokomotiv Orsha
17:00101
43.Futbal - Čína - China League1.47 3.80 5.20
Beijing Renhe vs. Shenyang City FC
12:35011
44.Tenis - ATP - Nur-Sultan, 4-hry2.16 1.62
Middelkoop M / Nys H vs. Mclachlan B / Skugor F
10:10101
45.Šipky - Medzinárodný - Majstrovstvá Európy1.19 4.20
Van Gerwen, Michael vs. Labanauskas, Darius
22:30101
46.Tenis - ATP - Viedeň, Rakúsko1.43 2.70
Hurkacz, Hubert vs. Sonego, Lorenzo
14:20011
47.Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza1.56 2.38
Maccabi Tel-Aviv vs. Fenerbahce Ülker
20:05011
48.Šipky - Medzinárodný - Majstrovstvá Európy1.28 3.30
Wright, Peter vs. Clemens, Gabriel
23:30011
49.Futbal - Španielsko - Segunda Division2.55 2.85 2.80
Mirandes vs. Real Zaragoza
19:00011
50.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro1.38 2.70
Pavlenko, Roman vs. Petrov, Aleksandr
23:30101

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top