» Najtipovanejšie zápasy
20. 10. 2020
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza1.09 10.00 25.00
FC Barcelona vs. Ferencváros Budapešť
21:0022123
2.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza1.22 6.60 11.00
RB Leipzig vs. Istanbul BBSK
21:0019322
3.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza1.55 4.50 5.20
Paríž Saint-Germain vs. Manchester United
21:0051419
4.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza1.73 3.80 4.60
Zenit Petrohrad vs. Club Brugge
18:5501717
5.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza2.03 3.55 3.50
Chelsea FC vs. FC Sevilla
21:0010414
6.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza4.50 3.60 1.79
Dynamo Kyjev vs. Juventus Turín
18:5511112
7.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza1.79 3.65 4.40
FC Stade Rennes vs. FK Krasnodar
21:007411
8.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza3.30 3.75 2.04
SS Lazio Rím vs. Borussia Dortmund
21:00448
9.Hádzaná - EHF pohár - EHF pohár, muži2.25 7.80 1.90
HC Tatran Prešov vs. Usam Nimes
20:45167
10.Futbal - Anglicko - Championship1.47 4.10 6.60
Reading FC vs. Wycombe Wanderers
21:00606
11.Ľadový hokej - Rusko - KHL1.70 4.40 3.90
Lokomotiv Jaroslavľ vs. Spartak Moskva
18:00156
12.Futbal - Škótsko - Premiership1.35 4.50 8.60
Aberdeen vs. Hamilton Academical
20:00505
13.Ľadový hokej - Fínsko - SM-Liiga2.85 4.10 2.06
Turku PS vs. Ilves Tampere
17:30044
14.Hádzaná - EHF pohár - EHF pohár, muži1.26 11.00 4.90
Fuchse Berlin vs. IFK Kristianstad
20:45404
15.Hádzaná - EHF pohár - EHF pohár, muži1.25 10.00 5.60
Wisla Plock vs. Fivers WAT Margareten
20:45404
16.Tenis - WTA - Ostrava, 2-hry3.15 1.33
Zhang, Shuai vs. Muchova, Karolina
15:35404
17.Tenis - WTA - Ostrava, 2-hry3.45 1.28
Siniakova, Katerina vs. Gauff, Cori
18:00314
18.Ľadový hokej - Slovensko - Extraliga1.65 4.60 3.80
HC Košice vs. DVTK Jegesmedvek
18:00303
19.Tenis - WTA - Ostrava, 4-hry1.51 2.39
Blinkova A / Kudermetova V vs. Linette M / Teichmann J
17:15003
20.Futbal - Dánsko - 1. divízia1.50 4.40 5.20
Esbjerg fB vs. Hvidovre IF
19:00033
21.Ľadový hokej - Bielorusko - Extraliga, Division A1.93 3.60 3.15
Yunost Minsk vs. Shakhter Soligorsk
16:45303
22.Tenis - ATP - Kolín 2, 2-hry2.04 1.73
Verdasco, Fernando vs. Millman, John
19:35213
23.Ľadový hokej - Slovensko - Extraliga2.60 4.70 2.02
Nové Zámky vs. HKM Zvolen
18:00123
24.Tenis - ATP - Kolín 2, 2-hry2.32 1.56
Dzumhur, Damir vs. Davidovich Fokina, Alejandro
14:00123
25.Ľadový hokej - Dánsko - Superisligaen1.21 7.60 7.60
Frederikshavn White Hawks vs. Odense Bulldogs
19:00033
26.Futbal - Švajčiarsko - Challenge League1.53 4.20 4.70
FC Stade LS Ouchy vs. FC Chiasso
19:00303
27.Tenis - ATP - Antverpy, 2-hry2.50 1.49
Moutet, Corentin vs. Harris, Lloyd George Muirhead
16:30303
28.Tenis - WTA - Ostrava, 4-hry1.05 7.80
Mertens E / Sabalenka A vs. Maleckova J / Skamlova C
12:00202
29.Basketbal - Francúzsko - Nationale 11.28 3.15
C´Chartres Basket M vs. Caen Basket Calvados
20:00022
30.Ľadový hokej - Švédsko - SHL3.55 4.30 1.77
Malmo IF vs. Frolunda HC
19:00202
31.Futbal - Anglicko - League One1.60 3.80 5.20
Sunderland AFC vs. Crewe Alexandra FC
20:00202
32.Ľadový hokej - Švédsko - Hockey Allsvenskan1.21 6.60 7.40
IF Bjorkloven vs. Kristianstads IK
19:00202
33.Basketbal - Španielsko - Spagnola ACB1.06 8.20
FC Barcelona Lassa vs. Gipuzkoa Basket
19:00202
34.Basketbal - Liga majstrov - Liga majstrov1.05 8.40
JDA Dijon Basket vs. Keravnos Strovolou Nicosia
20:30202
35.Futbal - Anglicko - League Two2.95 3.05 2.43
Oldham Athletic vs. Carlisle United
20:00112
36.Futbal - Wales - Premier League5.60 4.00 1.43
Flint Town Utd vs. Bala Town
20:45202
37.Futbal - Anglicko - Championship1.79 3.45 4.40
Norwich City vs. Birmingham City
20:45202
38.Basketbal - EuroCup - Eurocup, skupinová fáza2.43 1.52
Bahcesehir Okullari vs. Partizan Belehrad
18:00112
39.Tenis - ATP - Antverpy, 2-hry3.50 1.27
Gasquet, Richard vs. De Minaur, Alex
18:30202
40.Tenis - ATP - Kolín 2, 2-hry4.00 1.22
Petrovic, Danilo vs. Novak, Dennis
18:00002
41.Tenis - ATP - Kolín 2, 2-hry2.33 1.56
Sandgren, Tennys vs. Herbert, Pierre-Hugues
15:25202
42.Basketbal - Francúzsko - Pro B2.68 1.37
Saint Quentin vs. Lille
20:00022
43.Basketbal - Francúzsko - Nationale 13.15 1.28
AS Kaysersberg Ammerschwihr BCA vs. Saint Vallier Basket Drome
20:00101
44.Basketbal - Francúzsko - Nationale 11.45 2.45
Rueil Athletic Club vs. Etoile Angers
20:00101
45.Ľadový hokej - Kazachstan - Vysshaya Liga1.14 8.80 8.60
Torpedo Ust-Kamenogorsk vs. HK Snezhnye Barsy Nur-Sultan
13:00101
46.Futbal - Taliansko - Serie B1.99 3.10 3.70
Ascoli Calcio vs. AC Reggiana 1919
21:00011
47.Tenis - Challenger - Ismaning, 4-hry1.55 2.19
Brown D / Schnur B vs. Galdos S / Huesler M
14:50011
48.Futbal - Anglicko - League Two2.85 3.20 2.40
Morecambe vs. Mansfield Town
19:30101
49.Basketbal - Francúzsko - Nationale 11.16 4.25
Stade Rochelais Rupella vs. Union Tarbes Lourdes Pyrenees
20:00101
50.Basketbal - Francúzsko - Nationale 11.63 2.05
Stade de Vanves vs. JSA Bordeaux Metropole
20:30101

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top