» Najtipovanejšie zápasy
14. 08. 2020
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, vyraďovacia fáza3.40 4.00 1.94
FC Barcelona vs. FC Bayern Mníchov
21:00251439
2.Ľadový hokej - USA - NHL1.78 4.20 3.85
Colorado Avalanche vs. Arizona Coyotes
20:0010112
3.Futbal - Bulharsko - Parva liga1.43 4.30 6.40
Ludogorez Rasgrad vs. PFC Slavia Sofia
19:00909
4.Futbal - Taliansko - Serie B2.15 3.05 3.45
Perugia vs. Delfino Pescara 1936
21:00527
5.Tenis - WTA - Praha, 2-hry1.18 4.30
Halep, Simona vs. Frech, Magdalena
14:45617
6.Ľadový hokej - USA - NHL1.91 4.10 3.40
Philadelphia Flyers vs. Montreal Canadiens
21:00347
7.Futbal - Írsko - Premier Division1.44 4.30 6.60
Dundalk vs. Waterford United FC
18:45246
8.Ľadový hokej - USA - NHL2.15 3.85 2.95
Boston Bruins vs. Carolina Hurricanes
02:00246
9.Futbal - Rusko - Premier League1.62 3.75 5.20
FC Spartak Moskva vs. Achmat Grosny
19:00606
10.Futbal - Nórsko - 1. divízia1.57 4.30 4.50
Asane Fotball vs. Hamarkameratene
18:00505
11.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov1.15 6.80 8.80
RB Salzburg vs. SK Dynamo České Budějovice
18:00505
12.Futbal - Česká republika - Pohár7.00 5.40 1.31
FK Spartak Soběslav vs. Mas Táborsko
18:00505
13.Tenis - WTA - Praha, 2-hry3.25 1.30
Bouchard, Eugenie vs. Mertens, Elise
12:15404
14.Futbal - Maďarsko - NB I4.90 3.65 1.64
MTK Budapest FC vs. Ferencváros Budapešť
18:15314
15.Basketbal - Austrália - WCC1.50 2.30
East Perth Eagles vs. Cockburn Cougars
14:30033
16.Basketbal - Austrália - WCC1.40 2.60
Perth Redbacks vs. Willetton Tigers
14:30033
17.Futbal - Poľsko - Pohár19.00 6.80 1.10
PGE Gks Belchatow vs. Legia Varšava
20:30303
18.Basketbal - USA - NBA3.45 1.30
Utah Jazz vs. San Antonio Spurs
00:30123
19.Ľadový hokej - Medzinárodný - Klubové priateľské zápasy1.28 5.60 5.80
Plzeň vs. Rytíři Kladno
17:30303
20.Futbal - Nórsko - 1. divízia1.26 5.60 8.60
Lillestrom SK vs. Ullensaker/Kisa
20:30213
21.Futbal - Čína - Chinese Super League1.93 3.40 3.75
Jiangsu Suning vs. FC Shanghai Shenhua
14:00123
22.Futbal - Belgicko - Pro League3.55 3.50 1.96
Royal Mouscron-Peruwelz vs. Yellow Red KV Mechelen
19:00303
23.Basketbal - USA - NBA4.80 1.17
Brooklyn Nets vs. Portland Trail Blazers
03:00303
24.Futbal - Island - Urvalsdeild1.35 4.80 6.40
UMF Stjarnan vs. Grotta
21:15033
25.Tenis - WTA - Lexington, 2-hry2.20 1.60
Jabeur, Ons vs. Gauff, Cori
23:30303
26.Futbal - Island - Urvalsdeild1.96 3.45 3.20
KR Reykjavik vs. FH Hafnarfjordur
20:00303
27.Futbal - Fínsko - Veikkausliiga1.70 3.55 4.80
FC Inter Turku vs. Hifk
17:30303
28.Basketbal - Austrália - WCC, ženy1.30 3.00
Lakeside Lightning vs. Rockingham Flames
12:30022
29.Basketbal - Austrália - WCC, ženy1.40 2.60
Perth Redbacks vs. Willetton Tigers
12:30202
30.Futbal - Brazília - Campeonato Sergipano4.30 3.60 1.67
Sergipe SE vs. Confianca SE
22:45022
31.Futbal - Chorvátsko - 1. HNL3.00 3.30 2.25
NK Varazdin SN vs. HNK Gorica
20:00112
32.Futbal - Írsko - Premier Division3.50 3.05 2.15
Cork City vs. Sligo Rovers FC
20:45112
33.Futbal - Česká republika - Divízia D1.50 4.70 3.95
Sokol Tasovice vs. Tatran Zdirec
17:30202
34.Futbal - Slovensko - 2. Liga4.90 3.85 1.56
FK Poprad vs. KFC Komárno
19:00112
35.Tenis - WTA - Praha, 2-hry2.70 1.41
Bogdan, Ana vs. Plíšková Kristýna
11:00002
36.Basketbal - USA - NBA1.57 2.37
Orlando Magic vs. New Orleans Pelicans
03:00112
37.Futbal - Nórsko - 1. divízia2.42 3.50 2.55
Sandnes ULF vs. KFUM Oslo
18:00112
38.Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži1.04 8.20
David, Petr vs. Uribe, Salvador
09:50202
39.Futbal - Brazília - Brasileiro Serie A2.08 2.95 3.85
Vasco Da Gama RJ vs. Sport Recife PE
01:00202
40.Futbal - Nórsko - 1. divízia1.21 6.00 10.00
Ranheim vs. Oygarden FK
18:00202
41.Futbal - Estónsko - Premium Liiga9.80 5.80 1.21
Jalgpallikool Tammeka vs. Flora Tallinn
18:30202
42.Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup1.33 2.90
Isahakyan, Sargis vs. Isahakyan, Gevorg
12:10202
43.Bejzbal - USA - MLB1.50 2.55
Chicago Cubs vs. Milwaukee Brewers
01:15112
44.Futbal - Estónsko - Premium Liiga11.00 6.60 1.16
FC Kuressaare vs. Levadia Tallin
18:00022
45.Futbal - Nórsko - 1. divízia2.24 3.40 2.90
Kongsvinger IL vs. Strommen IF
18:00112
46.Tenis - WTA - Praha, 4-hry1.36 2.75
Krejcikova B / Siniakova K vs. Kudermetova V / Pavlyuchenkova A
13:30202
47.Ľadový hokej - Rusko - Liga Pro Short Hockey2.07 5.20 2.32
Kalininsky Front vs. Proletarians of Hockey
09:30112
48.Tenis - WTA - Lexington, 2-hry1.26 3.50
Williams, Serena vs. Rogers, Shelby
21:15022
49.Tenis - WTA - Lexington, 2-hry1.48 2.47
Brady, Jennifer vs. Bouzkova, Marie
21:30202
50.Stolný tenis - Česká republika - Czech TT Star Series7.20 1.04
Grela, Pawel vs. Keinath, Thomas
09:40202
51.Stolný tenis - Česká republika - Czech TT Star Series1.04 7.20
Prokopcov, Dmitrij vs. Martinko, Tomas
08:50202
52.Stolný tenis - Česká republika - Czech TT Star Series1.69 1.96
Bankosz, Michal vs. Keinath, Thomas
08:25022
53.Futbal - Švédsko - 2. divízia, Ostra Gotaland1.32 4.90 6.80
Osterlen FF vs. Hassleholms IF
19:00202
54.Futbal - Rusko - Premier League1.89 3.25 4.10
FK Sotschi vs. FK Chimki
18:00202
55.Futbal - Fínsko - Veikkausliiga4.50 3.90 1.67
FC Haka Valkeakoski vs. Kuopio PS
17:30202
56.Basketbal - USA - NBA1.89 1.89
Indiana Pacers vs. Miami Heat
22:00022
57.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro1.46 2.40
Kolesnikov, Dmitriy vs. Nikulin, Sergey
18:45011
58.Futbal - Island - 4 deild3.95 5.95 1.40
Midas vs. Hviti Riddarinn
22:00001
59.Futbal - Island - 4 deild4.35 5.25 1.40
Smari vs. Arborg
22:00011
60.Basketbal - Austrália - WCC1.75 1.90
Lakeside Lightning vs. Rockingham Flames
14:30101
61.Futbal - Dánsko - Danmarksserien2.95 4.10 1.90
Frederikssund vs. Koge Nord FC
19:00011
62.Hádzaná - Mezinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov, muži1.13 12.50 6.00
SKA Minsk vs. Donskie Kazaki
13:00101
63.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro2.50 1.42
Bogomolov, Albert vs. Melkov, Oleg
06:30101
64.Futbal - Island - 2. Liga1.30 5.20 6.80
Throttur Vogum vs. UMF Vidir
21:00101
65.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov4.25 3.70 1.60
Universitatea Craiova vs. FC Viktoria Plzeň
16:00101
66.Basketbal - USA - WNBA1.62 2.16
Las Vegas Aces vs. Minnesota Lynx
03:00011
67.Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup2.01 1.66
Kobets, Vitalii vs. Lisechko, Artem
17:25101
68.Ľadový hokej - USA - NHL2.55 3.75 2.49
Dallas Stars vs. Calgary Flames
04:30011
69.Futbal - Írsko - 1. divízia9.40 6.20 1.22
Athlone Town AFC vs. Drogheda United FC
20:45011
70.Ľadový hokej - Medzinárodný - Klubové priateľské zápasy5.10 5.75 1.32
Kristianstads IK vs. IF Malmo Redhawks
19:00011
71.Futbal - Čína - Chinese Super League6.80 4.70 1.38
Henan Jianye vs. Guangzhou Evergrande
12:00101
72.Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži1.04 8.20
Benes, Michal vs. Uribe, Salvador
11:50101
73.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro1.99 1.67
Andreev, Danila vs. Fedorov, Vladislav
10:45011
74.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro1.94 1.71
Fedorov, Vladislav vs. Pronkin, Maxim
13:15011
75.Futbal - Nórsko - 1. divízia2.24 3.55 2.75
Raufoss IL vs. Jerv FK
18:00101
76.Futbal - Nórsko - 1. divízia5.40 4.10 1.52
Grorud IL vs. Tromso IL
18:00011
77.Futbal - Mexiko - Liga MX, ženy3.70 3.45 1.89
Cruz Azul vs. America
23:00101
78.Futbal - Česká republika - MSFL3.15 3.75 1.90
1 SC Znojmo vs. Vyskov
17:30011
79.Futbal - Maroko - Botola2.55 2.70 2.80
Renaissance Ezzmamra vs. Fus Fath Union Sportive Rabat
21:00101
80.Futbal - Egypt - Premier League2.37 2.70 3.25
Wadi Degla SC vs. Haras El Hodood
18:30011
81.Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup, Dženy1.19 3.80
Babajanyan, Lusine vs. Papyan, Milena
07:10101
82.Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup, Mixed Doubles1.14 4.40
Nazaretyan E / Papyan M vs. Isahakyan S / Dzavaryan H
09:30101
83.Bejzbal - USA - MLB2.44 1.54
Baltimore Orioles vs. Washington Nationals
23:05011
84.Tenis - Exhibícia - US Pro Tennis Series1.27 3.20
Arconada, Jordi vs. Redlicki, Michael
14:00011
85.Ragby - Ragby Union - Super Rugby3.05 20.00 1.35
Western Force vs. Waratahs
11:05101
86.Futbal - Bahrajn - Premier League1.33 4.80 6.80
Al Riffa vs. Busaiteen Club
18:00101
87.Ľadový hokej - Rusko - Liga Pro Short Hockey2.20 5.40 2.14
Kalininsky Front vs. Beliye Ldiny
08:20101
88.Ľadový hokej - Rusko - Liga Pro Short Hockey2.07 5.20 2.29
Beliye Ldiny vs. Kalininsky Front
11:50101
89.Ľadový hokej - Rusko - Liga Pro Short Hockey2.13 5.20 2.25
Beliye Ldiny vs. Proletarians of Hockey
10:40101
90.Ľadový hokej - Rusko - Liga Pro Short Hockey2.22 5.20 2.12
Proletarians of Hockey vs. Beliye Ldiny
07:10011
91.Tenis - WTA - Lexington, 2-hry1.40 2.70
Bellis, Catherine Cartan vs. Teichmann, Jil Belen
17:00011
92.Tenis - Nemecko - German Premier League, ženy1.02 8.20
Cadar, Elena Teodora vs. Cirnu, Livia
09:00101
93.Futbal - Island - 1 deild3.10 3.45 1.87
Fram Reykjavik vs. IBV Vestmannaeyjar
20:00101
94.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov1.88 3.45 3.25
Olympique Marseille vs. VfB Stuttgart
17:00001
95.Tenis - Nemecko - German Premier League, ženy1.12 4.80
Hartono, Arianne vs. Duca, Gabriela
16:50101
96.Stolný tenis - Česká republika - Czech TT Star Series1.04 7.20
Kleprlik, Jakub vs. Lesiv, Rimas
09:15101
97.Stolný tenis - Česká republika - Czech TT Star Series4.00 1.18
Bankosz, Michal vs. Prokopcov, Dmitrij
10:05101
98.Stolný tenis - Česká republika - Czech TT Star Series2.85 1.33
Kleprlik, Jakub vs. Keinath, Thomas
11:45101
99.Tenis - Nemecko - German Premier League, muži1.30 3.05
Jianu, Filip Cristian vs. Orlov, Vladyslav
14:55011
100.Tenis - Exhibícia - US Pro Tennis Series, ženy5.75 1.08
Morgina, Anna vs. Zacarias, Marcela
22:30101
101.Basketbal - Mezinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov, muži3.35 1.25
Rosa Radom vs. Start Lublin
19:30101
102.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov1.20 5.80 8.00
Hertha BSC vs. FC Viktoria Kolín
16:00101
103.Futbal - Rusko - Premier League2.35 2.80 3.35
Arsenal Tula vs. FK UFA
17:00101
104.Futbal - Uruguaj - Primera Division, Apertura2.32 3.10 2.90
Torque vs. Danubio FC
22:30101
105.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro1.17 4.00
Klavdenkov, Alexander vs. Afanasyev, Ivan
23:15011
106.Hádzaná - Mezinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov, muži1.01 19.00 11.00
HC Vardar vs. Eurofarm Pelister 2
21:15101
107.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro1.51 2.29
Marshalov, Vladimir vs. Shatilov, Timofey
22:45101
108.Futbal - Fínsko - Veikkausliiga1.50 3.95 6.20
FC Lahti vs. Rovaniemi PS
17:30101
109.Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup, Dženy1.03 7.60
Nikoyan, Marieta vs. Dzavaryan, Hermine
07:40101
110.Futbal - Estónsko - Esiliiga B1.32 5.25 5.50
JK Tabasalu vs. Laanemaa Haapsalu
17:30101
111.Bejzbal - Japonsko - Professional Baseball, Pacific League1.45 2.55
Fukuoka Softbank Hawks vs. Orix Buffaloes
07:00101

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top