» Najtipovanejšie zápasy
27. 05. 2020
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Nemecko - Bundesliga1.29 5.80 8.80
RB Leipzig vs. Hertha BSC
18:30101727
2.Futbal - Nemecko - Bundesliga2.02 3.65 3.45
FC Augsburg vs. SC Paderborn
20:308816
3.Futbal - Česká republika - 1. liga2.49 3.15 2.75
Sparta Praha vs. FC Viktoria Plzeň
20:0013114
4.Futbal - Faerské ostrovy - Premier League8.20 5.60 1.21
TB Tvoroyri vs. B36 Tórshavn
20:0010010
5.Futbal - Nemecko - Bundesliga2.40 3.65 2.70
TSG 1899 Hoffenheim vs. 1. FC Kolín
20:308210
6.Futbal - Nemecko - 2. Bundesliga1.73 3.80 4.40
Hannover 96 vs. Karlsruher SC
18:30459
7.Futbal - Česká republika - 1. liga3.15 3.20 2.24
SK Dynamo České Budějovice vs. FC Slovan Liberec
18:00257
8.Futbal - Maďarsko - NB I4.40 3.45 1.78
Ujpest FC vs. Ferencváros Budapešť
20:00516
9.Futbal - Česká republika - 1. liga3.25 3.00 2.28
SFC Opava vs. MFK Karviná
18:00426
10.Futbal - Česká republika - 1. liga1.87 3.25 4.30
Bohemians 1905 vs. FK Teplice
18:00415
11.Futbal - Faerské ostrovy - Premier League1.14 6.60 9.60
NSI Runavik vs. IF Fuglajordur
20:00505
12.Futbal - Nemecko - Bundesliga2.46 3.25 2.90
Fortuna Dusseldorf vs. FC Schalke 04
20:30505
13.Futbal - Nemecko - Bundesliga2.33 3.40 2.95
1. FC Union Berlín vs. FSV Mainz 05
20:30325
14.Futbal - Kostarika - Primera Division, Campeonato Verano6.20 4.50 1.41
AD Grecia vs. LD Alajuelense
23:00044
15.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov1.60 4.25 3.65
FK Austria Viedeň vs. TSV Hartberg
17:00404
16.Futbal - Poľsko - Pohár3.35 3.45 2.02
Stal Mielec vs. Lech Poznaň
20:10303
17.Šipky - Česká republika - Czech Tipsport Premier League 20201.45 2.55
Barborak, Daniel vs. Kysilka, Ondrej
21:10303
18.Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga1.46 2.50
Doosan Bears vs. SK Wyverns
11:30303
19.Futbal - Nemecko - 2. Bundesliga2.55 3.20 2.75
FC St. Pauli vs. 1. FC Heidenheim
18:30123
20.Futbal - Nemecko - 2. Bundesliga2.60 3.50 2.50
VfL Bochum vs. Holstein Kiel
18:30303
21.Basketbal - Taiwan - SBL, ženy1.03 8.80
Taiyuan vs. Taiwan Power
13:00022
22.Šipky - Česká republika - Czech Tipsport Premier League 20202.65 1.42
Masek, Alexander vs. Gawlas, Adam
21:55202
23.Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga1.64 2.13
KT Wiz vs. KIA Tigers
11:30202
24.Futbal - Južná Kórea - K-League Challenge1.75 3.25 4.70
Jeonnam Dragons vs. Chungnam Asan
12:00022
25.Basketbal - Mezinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov, muži2.30 1.55
Red Fox vs. Mars
13:00202
26.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov1.17 7.00 11.00
Valur Reykjavik vs. Keflavik IF
21:00202
27.Futbal - Turkmenistan - Yokary Liga2.02 3.00 3.30
FC Asgabat vs. Merw Mary
15:15022
28.Tenis - Exhibícia - US Pro Tennis Series, ženy2.75 1.36
Livianu, Jessica vs. Stewart, Katerina
16:15101
29.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro1.55 2.30
Ogay, Sergey vs. Molodtsov, Denis
16:30101
30.Tenis - Czechia - Tennis Association Cup, Women1.40 2.70
Kvitova, Petra vs. Siniakova, Katerina
14:30101
31.Tenis - Exhibícia - US Pro Tennis Series, ženy1.22 3.55
Zarazua, Renata vs. Stefani, Luisa
18:30101
32.eSoccer - Cyber League - England Cyber Stars League2.31 4.00 2.31
Arsenal FC (Ishking11) vs. Tottenham Hotspur (Mr.jey)
09:40101
33.Šipky - Česká republika - Czech Tipsport Premier League 20201.42 2.65
Sedlak, Vitezslav vs. Smejda, Michal
20:35101
34.Šipky - Česká republika - Czech Tipsport Premier League 20203.05 1.33
Ondo, Michal vs. Pisek, David
20:00101
35.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov1.22 5.40 8.00
Dynamo Kyjev vs. Olimpik Donetsk
13:00101
36.Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži1.27 3.40
Limonov, Anton vs. Kohut, Bohdan
18:00101
37.Tenis - Exhibícia - Exo-Tennis Atlanta 2020, ženy5.20 1.11
Pitt, Alexa vs. Kessler, Mccartney
16:00101
38.Tenis - Exhibícia - Exo-Tennis Atlanta 2020, ženy2.16 1.57
Halbauer, Ellie vs. Townsend, Taylor
18:25101
39.Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga1.69 2.05
NC Dinos vs. Kiwoom Heroes
11:30101
40.Stolný tenis - Ukrajina - Win Cup1.40 2.60
Diachenko, Ivan vs. Gnoevoy, Kirill
22:45101
41.Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga2.15 1.62
Hanwha Eagles vs. LG Twins
11:30101
42.Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži2.10 1.65
Yanishevskiy, Ilya vs. Kuznetsov, Ihor
08:40011
43.Bejzbal - Taiwan - CPBL2.45 1.49
Uni-President Lions vs. Chinatrust Brothers
12:35101
44.Ľadový hokej - Rusko - Comet Division Short Hockey2.18 5.40 2.15
Zvukovaya Ataka vs. Ogneniye Pantery
23:50011
45.Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži2.00 1.72
Alekseenko, Dmitriy vs. Scherbak, Denys
11:30001
46.Futbal - Južná Kórea - K-League Challenge1.93 3.50 3.50
Suwon FC vs. Gyeongnam FC
12:30011
47.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro1.14 4.70
Petrov, Vladimir vs. Andreev, Danila
18:30011
48.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov1.38 4.70 6.60
NK Maribor vs. FC Luka Koper
18:00101
49.Tenis - Exhibícia - Marbello Series Exhibition3.65 1.21
Skonieczny, Michal vs. Wozniak, Michal
17:25101
50.Futbal - Kostarika - Liga de Ascenso2.46 3.30 2.60
AD Juventud Escazucena vs. AD Barrio Mexico
22:00011

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top