» Najtipovanejšie zápasy
26. 03. 2020
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov1.39 4.69 5.29
Kalmar FF vs. Jonkopings Sodra
17:0013013
2.Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series1.35 2.91
Tregler, Tomas vs. Kleprlik, Jakub
10:45808
3.Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series1.27 3.40
Konecny, Tomas vs. Kleprlik, Jakub
15:45707
4.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov1.55 4.70 3.67
Markaryds IF vs. Delary/Pjatteryd
18:45426
5.Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series1.48 2.47
Prokopcov, Dmitrij vs. Kleprlik, Jakub
08:35505
6.Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series3.60 1.24
Vrablik, Jiri vs. Konecny, Tomas
09:45055
7.Basketbal - Taiwan - SBL3.01 1.30
Yulon Luxgen Dinos vs. Taiwan Beer
12:00404
8.Volejbal - Rusko - Regional League Petrohrad1.20 3.70
Oderzhimyye vs. Defenders 2 Petrohrad
18:30004
9.Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži1.43 2.60
Zhuravlov, Maksym vs. Vasylchuk, Pavlo
23:35303
10.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro Moskau Open1.35 2.95
Ekzhanov, Aleksandr vs. Skrebnev, Aleksandr
17:30033
11.Futsal - Medzinárodné klubové - Club Friendlies1.15 8.70 7.00
Repair Chip vs. FC White Stars
19:00303
12.Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series1.48 2.47
Tregler, Tomas vs. Horejsi, Miroslav
09:10303
13.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov1.94 4.13 2.76
IF Väster vs. IK Virgo
20:00213
14.Volejbal - Rusko - Regional League Petrohrad1.20 3.70
Gazprom Mezhregiongaz vs. AKM Petrohrad
17:00003
15.Basketbal - Rusko - 3x3 Liga Pro2.20 1.55
Európa vs. Zenit
10:05112
16.Ľadový hokej - Rusko - Liga Pro Short Hockey2.10 5.00 2.20
Sinie Tigry vs. Tsentrovye Kulturologi
09:15202
17.Hádzaná - Bielorusko - Superliga, Division 21.11 14.03 5.53
Masheka Mogilev 2 vs. Kronon-2
13:00022
18.Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži1.57 2.25
Kuznetsov, Ihor vs. Vasylchuk, Pavlo
22:35022
19.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro Moskau Open1.35 2.95
Savinskiy, Aleksandr vs. Chernjavskiy, Mikhail
15:30202
20.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro1.43 2.60
Shirokov, Vladimir vs. Vahnin, Georgiy
06:30022
21.Futsal - Medzinárodné klubové - Club Friendlies1.32 5.50 5.20
Milkavita vs. DSK
18:30202
22.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro1.52 2.35
Andreev, Danila vs. Suharkov, Oleg
22:30202
23.Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series1.44 2.60
Vrablik, Jiri vs. Kleprlik, Jakub
13:15202
24.Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup1.50 2.40
Yatsenko, Sergei vs. Yurenev, Oleh
07:00202
25.Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži1.34 3.00
Miroshnichenko, Vadim vs. Plokhotniuk, Mykhailo
15:55022
26.Basketbal - Rusko - 3x3 Liga Pro2.60 1.40
Amur vs. Erofey
10:35101
27.Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži2.60 1.44
Rubtsov, Eduard vs. Laievskiy, Maksym
16:10011
28.Tenis - Rusko - Amateur League2.82 1.34
Abramov, Evgeniy vs. Kavtorev, Evgeny
15:00101
29.Ľadový hokej - Rusko - Liga Pro Short Hockey2.10 5.00 2.20
Kalininskiy Front vs. Proletarii Hockeya
09:15001
30.Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži1.65 2.10
Baklykov, Andrii vs. Vahta, Dmitriy
17:35101
31.Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži2.20 1.60
Zhuravlov, Maksym vs. Borysov, Artem
00:05011
32.Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži2.25 1.57
Vahta, Dmitriy vs. Baklykov, Andrii
20:30011
33.Hádzaná - Bielorusko - Superliga, Division 22.64 10.34 1.48
HC Meshkov Brest 2 vs. Rguor-SKA
16:30011
34.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro, ženy2.00 1.72
Ermakova, Irina vs. Nefedova, Irina
10:30011
35.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro Moskau Open1.83 1.83
Zubov, Denis vs. Tregub, Aleksandr
06:30101
36.Basketbal - Rusko - MLBL League1.84 1.80
Basketclub Vladivostok vs. SKIF Vladivostok
11:00101
37.Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži1.65 2.10
Rubtsov, Eduard vs. Laievskiy, Maksym
22:00101
38.Volejbal - Rusko - League Pro1.50 2.32
Zenit Novosibirsk vs. Tom-Pro Tomsk
07:30101
39.Volejbal - Rusko - League Pro1.40 2.58
Izumrud Berdsk vs. Kristall Krasnoyarsk
09:15011
40.Šachy - Medzinárodný - Candidates Tournament - Rounds2.87 1.48 11.00
Fabiano Caruana (USA) vs. Maxime Vachier-Lagrave (FRA)
12:00001
41.Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži1.72 2.00
Yarovoi, Oleksandr vs. Borysov, Artem
23:05011
42.Šachy - Medzinárodný - Candidates Tournament - Rounds3.75 1.37 8.50
Ian Nepomniachtchi (RUS) vs. Anish Giri (NED)
12:00001
43.Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži1.30 3.20
Riabukhin, Anton vs. Vovk, Vitalii
06:50011
44.Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži1.83 1.83
Dukhovenko, Oleksandr vs. Vovk, Vitalii
09:10101
45.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro Moskau Open1.43 2.60
Novikov, Ilya vs. Mohnachev, Anton
14:30101
46.Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži1.30 3.20
Verbianyi, Vasyl vs. Hordii, Andrii
09:35101
47.Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži1.50 2.40
Riabukhin, Anton vs. Dukhovenko, Oleksandr
10:20011
48.Futsal - Medzinárodné klubové - Club Friendlies5.80 8.50 1.20
Rubezh Gomel vs. SMP-354
17:00101
49.Futsal - Medzinárodné klubové - Club Friendlies1.30 6.50 5.00
BelEnegro Minsk vs. Mingaz Minsk
19:00101
50.Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži2.95 1.35
Rybachuk, Roman vs. Dygalevych, Dmytro
08:50001
51.Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži2.60 1.43
Rybachuk, Roman vs. Kostiuk, Oleksandr
11:10001
52.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro2.10 1.65
Krohin, Vadim vs. Shirokov, Vladimir
05:30101
53.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro1.65 2.10
Frolov, Alexander vs. Krohin, Vadim
06:00101
54.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro2.10 1.65
Tarutin, Pavel vs. Pulnyi, Pavel
16:00011
55.Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži2.60 1.43
Kunynets, Serhii vs. Semenyuk, Ilya
11:45101
56.Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži2.45 1.48
Rybachuk, Roman vs. Kunynets, Serhii
12:20001
57.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro1.43 2.60
Tarutin, Pavel vs. Ovchinnikov, Egor
17:30001
58.Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži1.65 2.10
Semenyuk, Ilya vs. Dygalevych, Dmytro
12:55001
59.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro Moskau Open1.65 2.10
Minchenkov, Igor vs. Tarasenkov, Nikolay
09:30101
60.Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series1.80 1.90
Gavlas, Antonin vs. Prokopcov, Dmitrij
10:15101
61.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro Moskau Open1.60 2.20
Radchenko, Aleksandr vs. Skrebnev, Aleksandr
19:30011
62.Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series1.60 2.18
Konecny, Tomas vs. Reitspies, David
11:15101
63.Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series2.00 1.72
Vrablik, Jiri vs. Horejsi, Miroslav
11:45011
64.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro Moskau Open1.52 2.35
Simonov, Sergey vs. Bazilevskii, Vitalii
20:00101
65.Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series1.48 2.47
Konecny, Tomas vs. Horejsi, Miroslav
13:45101
66.Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series2.47 1.48
Prokopcov, Dmitrij vs. Tregler, Tomas
14:15011
67.Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series1.60 2.18
Gavlas, Antonin vs. Vrablik, Jiri
14:45101
68.Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga Dublery1.80 3.65 3.40
Torpedo Zhodino II vs. Belshina Bobrujsk
15:00011
69.Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga Dublery2.66 3.24 2.25
FC Ruh Brest II vs. Energetik Bgu Minsk II
11:00011
70.Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup1.90 1.80
Popov, Anton vs. Zemiantsev, Serhii
07:05011
71.Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup1.60 2.20
Demchuk, Dmytro vs. Tkachenko, Artem
07:10101
72.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro1.55 2.30
Medvedev, Sergei vs. Tikhonov, Artem
18:00001
73.Basketbal - Rusko - 3x3 Liga Pro1.55 2.20
Spartak vs. SKIF
08:50011
74.Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup1.72 2.00
Kanunnikov, Ilya vs. Zemiantsev, Serhii
13:35101
75.Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup1.72 2.00
Popov, Anton vs. Yolkin, Anton
08:35011
76.Futbal - Rusko - 8 x 8 Liga7.50 11.00 1.10
Legion Samara vs. Lokomotiv Samara
18:00101
77.Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup1.57 2.25
Yahnitynskyi, Konstiantyn vs. Podolian, Andrii
17:45011
78.Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži1.60 2.18
Riabukhin, Anton vs. Ponomarenko, Serhii
13:50011
79.Tenis - Rusko - Masters1.26 3.25
Tatarnikov, Pavel vs. Rakov, Semyon
19:00011
80.Ľadový hokej - Rusko - Liga Pro Short Hockey2.17 5.05 2.12
Beliye Ldiny vs. Kalininsky Front
11:25101
81.Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup2.25 1.57
Popov, Anton vs. Trofimov, Mykyta
13:05101
82.Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup1.85 1.85
Hudushyn, Ihor vs. Kononikhin, Volodymyr
13:15101
83.Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup2.00 1.72
Pereguda, Oleg vs. Khairov, Dmytro
13:45101
84.Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup1.52 2.37
Yahnitynskyi, Konstiantyn vs. Ponomarenko, Oleh
14:45011
85.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov, ženy1.52 4.41 4.22
Enskede IK vs. Älta IF
18:30101
86.Volejbal - Rusko - Regional League Petrohrad2.30 1.50
Rubin Petrohrad vs. Jupiter Petrohrad
18:00001
87.Volejbal - Rusko - Regional League Petrohrad1.35 2.75
Okkerville vs. NEVA-Center
19:00001
88.Volejbal - Rusko - Regional League Yekaterinburg4.90 1.11
Alliance-GTE Yekaterinburg vs. Zvezda Urala Yekaterinburg II
17:00001
89.Volejbal - Rusko - Regional League Yekaterinburg2.75 1.35
Krystal-Star Ekaterinburg vs. Vektor Yekaterinburg
17:00001
90.Futsal - Medzinárodné klubové - Club Friendlies1.50 6.30 3.40
Tanar vs. Trast
15:30001
91.Volejbal - Rusko - Ural League1.81 1.81
Ural Military vs. Ural University
09:00101
92.Basketbal - Rusko - 3x3 Liga Pro1.95 1.70
Erofey vs. Zenit
12:35011
93.Futbal - Nikaragua - Primera Division2.09 3.33 3.01
Juventus Managua vs. Deportivo Walter Ferreti
01:00011

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top