» Najtipovanejšie zápasy
11. 12. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza1.14 7.68 19.95
Atletico Madrid vs. FC Lokomotiv Moskva
21:0028028
2.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza1.17 7.45 14.06
Paríž Saint-Germain vs. Galatasaray
21:0024024
3.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza1.27 6.34 8.85
FC Bayern Mníchov vs. Tottenham Hotspur
21:0018422
4.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza2.57 3.72 2.48
FC Šachtar Doneck vs. Atalanta Bergamasca Calcio
18:5561521
5.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza1.40 4.86 7.08
Olympiacos Piräus vs. FK Crvena zvezda Belehrad
21:0013316
6.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza3.16 3.72 2.11
Club Brugge vs. Real Madrid
21:0012315
7.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza1.89 3.88 3.65
Bayer 04 Leverkusen vs. Juventus Turín
21:008715
8.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza6.45 4.89 1.43
NK Dinamo Záhreb vs. Manchester City
18:5513114
9.Futbal - Anglicko - Championship2.31 3.36 2.86
Birmingham City vs. Queens Park Rangers
20:45527
10.Basketbal - Česká republika - NBL1.25 3.55
BK Olomoucko Prostejov vs. BK Sluneta Ústí nad Labem
17:00707
11.Ľadový hokej - Fínsko - SM-Liiga1.49 4.86 4.48
JYP Jyväskylä vs. Jukurit
17:30606
12.Basketbal - EuroCup - Eurocup, skupinová fáza1.28 3.37
BC Lokomotiv Kubaň vs. Partizan Belehrad
18:00505
13.Futbal - Anglicko - Championship2.17 3.32 3.16
Swansea City vs. Blackburn Rovers
20:45325
14.Florbal - Majstrovstvá sveta - Majstrovstvá sveta, ženy1.25 7.49 5.34
Nemecko vs. Singapur
13:00404
15.Snooker - Medzinárodný - Scottish Open 20191.19 4.18
Higgins, John vs. Ursenbacher, Alexander
14:00404
16.Ľadový hokej - Švédsko - Hockey Allsvenskan1.28 5.93 6.30
Modo Hockey vs. Mora IK
19:00404
17.Hádzaná - Majstrovstvá sveta - Majstrovstvá sveta, ženy1.24 9.00 4.71
Nórsko vs. Nemecko
12:30314
18.Florbal - Majstrovstvá sveta - Majstrovstvá sveta, ženy1.17 8.43 6.97
Slovensko vs. Dánsko
16:00404
19.Snooker - Medzinárodný - Scottish Open 20191.16 4.60
O´Sullivan, Ronnie vs. Cahill, James
20:00404
20.Snooker - Medzinárodný - Scottish Open 20193.63 1.24
Xiwen, Mei vs. Junhui, Ding
21:00404
21.Futbal - Anglicko - Championship1.54 3.95 5.58
Brentford vs. Cardiff City
20:45314
22.Ľadový hokej - USA - NHL1.92 4.17 3.22
Pittsburgh Penguins vs. Montreal Canadiens
01:00134
23.Ľadový hokej - USA - NHL1.61 4.80 4.15
Winnipeg Jets vs. Detroit Red Wings
02:00404
24.Futbal - Anglicko - Championship4.60 3.91 1.65
Wigan Athletic vs. West Bromwich Albion
20:45224
25.Basketbal - EuroCup - Eurocup, skupinová fáza1.20 4.05
Granarolo Bologna vs. Asp Promitheas
20:30404
26.Basketbal - Euroliga - Euroliga, ženy, skupinová fáza1.09 5.51
Fenerbahce SK vs. SASP Lyon Basket Feminin
17:30303
27.Futbal - Egypt - Premier League9.59 4.82 1.24
Wadi Degla SC vs. Al-Ahly Cairo
18:30303
28.Futbal - Anglicko - Championship2.34 3.38 2.80
Barnsley FC vs. Reading FC
20:45303
29.Ľadový hokej - Fínsko - SM-Liiga1.77 4.13 3.40
Oulun Kärpät vs. HPK Hämeenlinna
17:30123
30.Hádzaná - Majstrovstvá sveta - Majstrovstvá sveta, ženy1.18 10.67 5.29
Holandsko vs. Južná Kórea
07:00303
31.Basketbal - USA - NBA1.25 3.88
Miami Heat vs. Atlanta Hawks
02:00303
32.Hádzaná - Majstrovstvá sveta - Majstrovstvá sveta, ženy2.98 8.05 1.49
Srbsko vs. Dánsko
10:00123
33.Ľadový hokej - Rusko - Rusko 2.1.40 4.63 5.02
Lada Togliatti vs. Izhstal Izhevsk
16:00213
34.Futbal - Bolívia - Liga Profesional Boliviana, Clausura1.42 4.42 4.96
Blooming Santa Cruz vs. Klub Bamin Real Potosi
23:15202
35.Basketbal - Europe Cup - Europe Cup, Group Stage1.33 3.04
Enisey Krasnoyarsk vs. Bahcesehir Okullari
13:30202
36.Basketbal - Euroliga - Euroliga, ženy, skupinová fáza1.14 4.48
TTT Riga vs. Reyer Venezia
18:00022
37.Basketbal - Euroliga - Euroliga, ženy, skupinová fáza1.01 9.90
USK Praha vs. Mithra Castors Braine
19:10112
38.Basketbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza1.25 3.57
Peristeri Atény vs. Royal Hali GBB
18:00202
39.Futbal - Ekvádor - Serie B2.30 2.86 2.97
LDU Portoviejo vs. Orense SC
21:30112
40.Vodné pólo - Medzinárodný - Svetová liga, ženy1.30 8.00 4.20
Taliansko vs. Rusko
20:00202
41.Futbal - Indonézia - Super League1.68 3.62 3.84
Pusamania Borneo vs. Persib Bandung
11:45022
42.Florbal - Majstrovstvá sveta - Majstrovstvá sveta, ženy1.07 11.24 10.29
Estónsko vs. USA
15:00022
43.Badminton - Medzinárodný - World Tour Finals 2019, ženy, skupina B2.35 1.48
Okuhara, Nozomi vs. Tai, Tzu Ying
11:30022
44.Basketbal - Česká republika - NBL2.43 1.50
JBC Mmcite Brno vs. USK Praha
20:00022
45.Ľadový hokej - Medzinárodný - Priateľské zápasy1.44 4.78 4.60
Francúzsko vs. Japonsko
16:00202
46.Basketbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza1.19 4.17
Tecnyconta Zaragoza vs. Telekom Baskets Bonn
20:30022
47.Futbal - Nórsko - Eliteserien, baráž2.15 3.16 2.87
Lillestrom SK vs. IK Start
19:00202
48.Futbal - Anglicko - Championship3.00 3.21 2.30
Derby County vs. Sheffield Wednesday
20:45202
49.Ľadový hokej - USA - NHL1.92 3.95 3.37
Minnesota Wild vs. Anaheim Ducks
02:00022
50.Ľadový hokej - USA - NHL2.77 4.24 2.11
Vancouver Canucks vs. Toronto Maple Leafs
04:00202

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top