» Najtipovanejšie zápasy
20. 11. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Basketbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza1.15 4.75
Cez Basket Nymburk vs. Mornar
18:3013013
2.Ľadový hokej - Rusko - KHL1.58 4.23 4.33
Salavat Julajev Ufa vs. HC Red Star Kunlun
15:0011213
3.Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza1.26 3.52
FC Barcelona Lassa vs. Fenerbahce Ülker
21:0013013
4.Ľadový hokej - Hokejová liga majstrov - Hokejová liga majstrov, vyraďovacia fáza1.29 5.90 6.82
EHC RB Mníchov vs. Yunost Minsk
20:0011112
5.Ľadový hokej - Česká republika - 1. liga1.21 6.61 7.03
HC Motor České Budějovice vs. Piráti Chomutov
16:0010010
6.Ľadový hokej - Rusko - KHL5.33 4.50 1.45
HC Vityaz Podolsk vs. CSKA Moskva
17:302810
7.Basketbal - EuroCup - Eurocup, skupinová fáza1.16 4.58
BC. Unics Kazaň vs. JSF Nanterre
17:30099
8.Ľadový hokej - Švédsko - Hockey Allsvenskan1.36 5.11 5.55
IF Bjorkloven vs. Västervik
19:00707
9.Futbal - Anglicko - FA Cup1.60 3.75 5.04
Wycombe Wanderers vs. Tranmere Rovers
20:45415
10.Tenis - Challenger - Maia, Portugalsko2.42 1.48
Borges, Nuno vs. Balazs, Attila
21:05325
11.Hádzaná - Liga majstrov - Liga majstrov1.13 14.18 7.51
THW Kiel vs. HC Motor Záporožie
19:00055
12.Ľadový hokej - Rusko - KHL3.35 3.79 1.86
Sibir Novosibirsk vs. AK Bars Kazaň
13:30505
13.Ľadový hokej - Česká republika - 1. liga2.62 4.05 2.03
HC Slavia Praha vs. HC Slovnaft Vsetín
18:00415
14.Basketbal - EuroCup - Eurocup, skupinová fáza1.04 8.23
AS Monako vs. Maccabi Rishon Lezion
18:45505
15.Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza2.56 1.45
Saski Baskonia vs. CSKA Moskva
21:00044
16.Futsal - Medzinárodné klubové - UEFA Futsal Liga majstrov1.16 6.65 9.98
FC Barcelona vs. AC Sparta Praha
15:00404
17.Basketbal - Slovensko - Extraliga1.20 3.77
BC Prievidza vs. Lucenec
18:00044
18.Ľadový hokej - USA - NHL2.88 4.00 2.11
New Jersey Devils vs. Boston Bruins
01:00314
19.Ľadový hokej - Fínsko - SM-Liiga2.12 3.96 2.66
Saipa Lappeenranta vs. Lahti Pelicans
17:30404
20.Futbal - Kolumbia - Primera A, Clausura, play-off1.40 4.35 6.37
Deportes Tolima vs. Cucuta Deportivo
23:00044
21.Basketbal - USA - NBA1.11 6.28
Los Angeles Lakers vs. Oklahoma City Thunder
04:30314
22.Ľadový hokej - Rusko - KHL3.62 4.04 1.74
Dinamo Riga vs. HC Dinamo Moskva
18:30224
23.Ľadový hokej - Rusko - KHL1.80 3.72 3.61
HC Soči vs. Severstaľ Čerepovec
17:30224
24.Ľadový hokej - Rusko - KHL2.66 3.70 2.20
Spartak Moskva vs. Lokomotiv Jaroslavľ
17:30314
25.Futbal - Luxembursko - Division Nationale1.96 3.58 2.94
Una Strassen vs. Jeunesse Esch
20:00033
26.Hádzaná - Liga majstrov - Liga majstrov1.11 14.85 8.45
Dinamo Bukurešť vs. Čechovskije Medvedi
18:00303
27.Ľadový hokej - USA - NHL2.21 4.02 2.71
Calgary Flames vs. Colorado Avalanche
03:00213
28.Ľadový hokej - Švédsko - Div 1 Norra7.42 6.77 1.19
SK Lejon vs. Pitea HC
19:00303
29.Futbal - Anglicko - FA Cup3.11 3.73 2.00
Darlington vs. Walsall FC
20:45123
30.Futbal - Peru - Segunda Division, Playoffs1.25 4.91 7.76
Atletico Grau vs. Comerciantes Unidos
19:00303
31.Ľadový hokej - Fínsko - SM-Liiga1.68 4.29 3.68
HIFK Hockey vs. Rauma Lukko
17:30033
32.Ľadový hokej - Fínsko - SM-Liiga2.98 3.88 1.97
Ässät Pori vs. Kookoo Kouvola
17:30213
33.Futbal - Keňa - Keňa, Premier League1.32 4.40 6.70
Kenya Commercial Bank vs. Chemelil Sugar FC
13:00303
34.Ľadový hokej - Fínsko - SM-Liiga2.03 4.12 2.74
Ilves Tampere vs. JYP Jyväskylä
17:30022
35.Basketbal - EuroCup - Eurocup, skupinová fáza1.26 3.46
Partizan Belehrad vs. Lietuvos Rytas
20:00202
36.Basketbal - EuroCup - Eurocup, skupinová fáza1.22 3.87
Asp Promitheas vs. Ratiopharm Ulm
18:30202
37.Basketbal - EuroCup - Eurocup, skupinová fáza1.31 3.13
EWE Baskets Oldenburg vs. Aquila Basket Trento
20:00202
38.Bandy - Rusko - Superliga1.30 6.53 4.77
Dynamo Kazan vs. Start Nizhny Novgorod
15:30202
39.Ľadový hokej - USA - NHL2.01 3.97 3.11
Dallas Stars vs. Vancouver Canucks
02:30202
40.Ľadový hokej - USA - NHL2.62 3.91 2.31
Columbus Blue Jackets vs. Montreal Canadiens
01:00112
41.Ľadový hokej - Česká republika - 1. liga2.27 4.09 2.30
HC Benátky nad Jizerou vs. HC Frýdek-Místek
17:30112
42.Hádzaná - Česká republika - Extraliga1.37 8.63 3.54
SSK Talent 90 Plzeň vs. HC Baník Karviná
18:00022
43.Basketbal - EuroCup - Eurocup, skupinová fáza1.48 2.47
Tofas Bursa vs. Umana Reyer Venezia
18:00022
44.Ľadový hokej - Švédsko - Hockey Allsvenskan1.44 5.28 4.39
BIK Karlskoga vs. Sodertälje SK
19:00202
45.Badminton - Medzinárodný - Korea Masters 2019, muži4.22 1.16
Claerbout, Lucas vs. Nishimoto, Kenta
10:40202
46.Futbal - Rumunsko - Liga 23.21 2.95 2.09
AFC Turris-Oltul Turnu Magurele vs. Petrolul Ploiesti
18:30202
47.Ľadový hokej - Švédsko - Hockey Allsvenskan2.98 4.39 1.83
HC Vita Hästen vs. Modo Hockey
19:00022
48.Volejbal - Liga majstrov - Liga majstrov, muži1.07 6.00
SL Benfica vs. HAOK Mladost
21:00202
49.Basketbal - Europe Cup - Europe Cup, Group Stage4.23 1.19
Sodertelje Kings vs. Enisey Krasnoyarsk
19:00202
50.Hádzaná - EHF pohár - EHF pohár, kvalifikácia1.11 16.92 6.00
Rhein-Neckar Lowen vs. SKA Minsk
19:00202

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top