» Najtipovanejšie zápasy
12. 11. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Ľadový hokej - Slovensko - Extraliga1.16 6.85 9.75
Slovan Bratislava vs. Nové Zámky
18:3018321
2.Tenis - ATP - ATP World Tour Finals, 2-hry1.15 5.05
Federer, Roger vs. Berrettini, Matteo
15:0018018
3.Tenis - ATP - ATP World Tour Finals, 2-hry1.17 4.60
Djokovic, Novak vs. Thiem, Dominic
21:0001212
4.Ľadový hokej - Rusko - KHL1.64 3.92 4.25
Metallurg Magnitogorsk vs. Traktor Čeljabinsk
15:0010212
5.Ľadový hokej - Rusko - KHL1.28 5.51 7.41
CSKA Moskva vs. Spartak Moskva
17:3021012
6.Ľadový hokej - USA - NHL1.89 4.16 3.32
Washington Capitals vs. Arizona Coyotes
01:00279
7.Ľadový hokej - Rakúsko - EBEL1.20 7.14 7.75
RB Salzburg vs. EC Dornbirn
19:15099
8.Ľadový hokej - Hokejová liga majstrov - Hokejová liga majstrov, vyraďovacia fáza1.99 4.13 2.89
HC Plzeň vs. Lausanne HC
18:00189
9.Ľadový hokej - Hokejová liga majstrov - Hokejová liga majstrov, vyraďovacia fáza1.93 4.25 2.97
Tappara vs. EV Zug
18:00639
10.Ľadový hokej - Rakúsko - EBEL1.69 4.83 3.31
EHC Black Wings Linz vs. HC Orli Znojmo
19:15257
11.Basketbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza1.35 2.95
Besiktas JK vs. Falco KC-Szombathely
18:00707
12.Futbal - Anglicko - FA Cup2.15 3.28 3.13
Yeovil Town vs. Hartlepool United
20:45426
13.Ľadový hokej - Hokejová liga majstrov - Hokejová liga majstrov, vyraďovacia fáza3.29 4.40 1.79
Yunost Minsk vs. EHC RB Mníchov
17:00606
14.Basketbal - USA - NBA1.20 4.35
Los Angeles Clippers vs. Toronto Raptors
04:30415
15.Futbal - Anglicko - National League North1.49 4.19 5.04
King´s Lynn vs. Leamington FC
20:45505
16.Ľadový hokej - USA - NHL1.61 4.74 4.21
Carolina Hurricanes vs. Ottawa Senators
01:00404
17.Ľadový hokej - Dánsko - Superisligaen1.23 6.42 7.23
Sonderjyske Ishockey vs. Odense Bulldogs
19:00404
18.Basketbal - USA - NBA1.13 5.67
San Antonio Spurs vs. Memphis Grizzlies
01:30044
19.Ľadový hokej - Bielorusko - Extraliga, Division A1.30 5.00 6.50
HC Dinamo Molodechno vs. HK Mogilev
17:00044
20.Ľadový hokej - Rusko - KHL2.25 3.58 2.66
Lokomotiv Jaroslavľ vs. Sibir Novosibirsk
17:00134
21.Futbal - Majstrovstvá Európy - ME - kvalifikácia ženy5.99 4.55 1.38
Poľsko vs. Španielsko
18:00134
22.Šipky - Medzinárodný - Grand Slam of Darts, skupinová fáza1.20 4.07
White, Ian vs. Harms, Wesley
20:00404
23.Futbal - Majstrovstvá Európy - ME - kvalifikácia ženy1.18 5.50 11.50
Švajčiarsko vs. Rumunsko
19:00404
24.Šipky - Medzinárodný - Grand Slam of Darts, skupinová fáza1.10 5.73
Van Gerwen, Michael vs. Smith, Ross
21:10404
25.Ľadový hokej - Rusko - KHL2.09 3.74 2.83
AK Bars Kazaň vs. HA Avangard Omsk
17:30404
26.Snooker - Medzinárodný - Northern Ireland Open 20191.05 7.66
O´Sullivan, Ronnie vs. Lines, Oliver
20:00404
27.Ľadový hokej - Hokejová liga majstrov - Hokejová liga majstrov, vyraďovacia fáza2.11 4.22 2.64
Färjestad BK vs. Frolunda HC
18:00404
28.Ľadový hokej - Dánsko - Superisligaen1.49 4.63 4.50
Frederikshavn White Hawks vs. Rodovre Mighty Bulls
19:00033
29.Snooker - Medzinárodný - Northern Ireland Open 20191.13 5.21
Robertson, Neil vs. Joyce, Mark
21:00033
30.Snooker - Medzinárodný - Northern Ireland Open 20191.27 3.44
Wilson, Kyren vs. Mcmanus, Alan
20:00213
31.Ľadový hokej - Francúzsko - Ligue Magnus9.87 8.68 1.12
HC Briancon vs. Grenoble MH 38
20:00303
32.Basketbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza1.69 2.05
Telekom Baskets Bonn vs. Neptunas Klaipeda
20:00303
33.Hádzaná - Španielsko - Asobal1.08 16.14 9.88
Naturhouse La Rioja vs. Angel Ximenez P. Genil
20:45303
34.Futbal - Majstrovstvá Európy - ME - kvalifikácia ženy1.01 16.58 17.75
Taliansko vs. Malta
14:15303
35.Tenis - ATP - ATP World Tour Finals, 4-hry1.85 1.85
Ram R / Salisbury J vs. Dodig I / Polasek F
13:00033
36.Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy, ženy1.20 5.71 10.12
Austrália vs. Čile
10:00213
37.Tenis - Challenge, ženy - Houston, 2-hry1.24 3.52
Dolehide, Caroline vs. Olmos, Giuliana
21:45303
38.Tenis - Challenge, ženy - Houston, 2-hry2.89 1.34
Podoroska, Nadia vs. Falconi, Irina
19:05303
39.Ľadový hokej - Hokejová liga majstrov - Hokejová liga majstrov, vyraďovacia fáza2.18 3.96 2.64
SC Bern vs. Lulea HF
19:45123
40.Tenis - Challenger - Helsinki, 2-hry2.02 1.68
Molcan, Alex vs. Silva, Frederico Ferreira
17:15022
41.Volejbal - Poľsko - Liga Siatkowki1.19 3.88
Jastrzebski Wegiel KS vs. Indykpol AZS Olsztyn
17:30022
42.Volejbal - Francúzsko - Coupe de France, ženy1.35 2.80
ASPTT Mulhouse vs. Beziers VB
20:00202
43.Futbal - Medzinárodný - U23 CAF africké majstrovstvá2.33 2.83 2.95
Zambia vs. Nigéria
19:00112
44.Snooker - Medzinárodný - Northern Ireland Open 20191.10 5.97
Trump, Judd vs. Cahill, James
14:00202
45.Snooker - Medzinárodný - Northern Ireland Open 20191.03 8.95
Walden, Ricky vs. Borg, Alex
20:00202
46.Snooker - Medzinárodný - Northern Ireland Open 20193.25 1.29
Sargeant, Brandon vs. O´Connor, Joe
20:00202
47.Ľadový hokej - Rusko - Rusko 2.1.42 4.20 5.35
SKA-Neva vs. HK Dynamo Tver
17:00022
48.Hádzaná - Portugalsko - 1a Divisao1.03 16.42 10.57
Sport Lisboa Benfica vs. Boa Hora FC
21:00202
49.Ľadový hokej - Kazachstan - Vysshaya League3.70 4.40 1.60
Gornyak Rudny vs. Irtysh Pavlodar
14:00202
50.Basketbal - USA - NBA3.71 1.26
Golden State Warriors vs. Utah Jazz
04:30202

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top