» Najtipovanejšie zápasy
18. 09. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza2.19 3.54 3.12
Paríž Saint-Germain vs. Real Madrid
21:0015722
2.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza1.07 11.32 29.64
FC Bayern Mníchov vs. FK Crvena zvezda Belehrad
21:0020020
3.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza2.42 3.01 3.19
Atletico Madrid vs. Juventus Turín
21:0015419
4.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza7.96 5.22 1.35
FC Šachtar Doneck vs. Manchester City
21:0016117
5.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza1.35 5.18 7.89
Bayer 04 Leverkusen vs. FC Lokomotiv Moskva
21:0041317
6.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza1.71 3.87 4.58
Club Brugge vs. Galatasaray
18:5551116
7.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza3.64 3.45 2.02
Olympiacos Piräus vs. Tottenham Hotspur
18:559514
8.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza3.94 3.35 1.97
NK Dinamo Záhreb vs. Atalanta Bergamasca Calcio
21:009211
9.Futbal - Slovensko - Superliga1.43 4.04 5.77
Spartak Trnava vs. FK Senica
18:0001111
10.Futbal - Česká republika - 1. liga2.91 3.42 2.20
FK Teplice vs. Mladá Boleslav
18:002810
11.Ľadový hokej - Fínsko - SM-Liiga1.29 5.77 6.69
Oulun Kärpät vs. Jukurit
17:30088
12.Ľadový hokej - Česká republika - 1. liga5.73 5.45 1.31
SK Kadaň vs. Piráti Chomutov
18:00167
13.Ľadový hokej - Rusko - KHL1.71 4.07 3.73
HC Vityaz Podolsk vs. Severstaľ Čerepovec
18:30415
14.Hádzaná - Liga majstrov - Liga majstrov1.05 19.15 11.78
SG Flensburg-Handewitt vs. Elverum
19:00505
15.Ľadový hokej - Česká republika - 1. liga5.35 5.21 1.35
HC Benátky nad Jizerou vs. HC Motor České Budějovice
17:30044
16.Futbal - Španielsko - Segunda Division1.60 3.52 5.27
Deportivo La Coruna vs. Numancia CD
21:00224
17.Volejbal - Majstrovstvá Európy - Majstrovstvá Európy, muži1.16 4.18
Holandsko vs. Česká republika
20:00134
18.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro1.60 2.10
Korolev, Pavel vs. Bazilevsky, Vitaly
23:30303
19.Futbal - Liga majstrov - UEFA Youth League, skupinová fáza1.23 5.77 7.57
FC Bayern Mníchov vs. FK Crvena Zvezda
16:00033
20.Tenis - ATP - Metz, Francúzsko, 4-hry1.15 4.82
Mahut N / Roger-Vasselin E vs. Lamasine T / Tsonga J-W
13:00303
21.Bejzbal - USA - MLB1.35 3.12
Oakland Athletics vs. Kansas City Royals
21:37303
22.Hádzaná - Česká republika - Extraliga4.71 9.76 1.23
HBC Jičín vs. HC Baník Karviná
18:00123
23.Tenis - ATP - Petrohrad, Rusko, 4-hry1.21 3.95
Nielsen F / Puetz T vs. Fucsovics M / Travaglia S
17:00303
24.Tenis - ATP - Metz, Francúzsko1.25 3.54
Humbert, Ugo vs. Maden, Yannick
14:00033
25.Ľadový hokej - Fínsko - SM-Liiga1.54 4.54 4.36
HPK Hämeenlinna vs. Saipa Lappeenranta
17:30303
26.Tenis - ATP - Petrohrad, Rusko2.00 1.72
Gerasimov, Egor vs. Mannarino, Adrian
19:55022
27.Futbal - Nórsko - 1. divízia1.58 3.74 4.98
IK Start vs. Nest-Sotra
18:00202
28.Futbal - Slovensko - Pohár3.52 3.86 1.70
Trencianske Stankovce vs. AFC Nove Mesto Nad Vahom
16:00202
29.Futbal - Argentína - Copa Argentina2.84 2.76 2.67
CA Talleres vs. CA Banfield
23:10112
30.Tenis - WTA - Kanton, Čína1.17 4.50
Svitolina, Elina vs. Bouzkova, Marie
15:00002
31.Tenis - ATP - Metz, Francúzsko2.29 1.55
Paire, Benoit vs. Gasquet, Richard
19:20022
32.Tenis - ATP - Metz, Francúzsko2.13 1.64
Hoang, Antoine vs. Barrere, Gregoire
16:55202
33.Hádzaná - Nórsko - Postenligaen, ženy1.17 11.37 5.70
Byasen Trondheim vs. Oppsal
18:00202
34.Volejbal - Majstrovstvá Európy - Majstrovstvá Európy, muži1.27 3.19
Ukrajina vs. Estónsko
16:00202
35.Tenis - ATP - Petrohrad, Rusko2.26 1.57
Caruso, Salvatore vs. Fabbiano, Thomas
14:45022
36.Ľadový hokej - Česká republika - 1. liga1.86 4.17 2.93
HC Stadion Litoměřice vs. HC AZ Havířov 2010
17:30022
37.Futbal - Island - Urvalsdeild2.50 3.40 2.29
Fylkir Reykjavik vs. Vikingur Reykjavik
21:15202
38.Ľadový hokej - Rusko - KHL1.97 3.81 3.04
HK Dinamo Minsk vs. Amur Khabarovsk
18:10202
39.Ľadový hokej - Rusko - KHL3.38 3.96 1.81
Dinamo Riga vs. Lokomotiv Jaroslavľ
18:30202
40.Volejbal - Majstrovstvá Európy - Majstrovstvá Európy, muži1.30 3.02
Portugalsko vs. Rumunsko
14:00022
41.Tenis - ATP - Metz, Francúzsko2.64 1.43
Copil, Marius vs. Simon, Gilles
12:00202
42.Bejzbal - USA - MLB1.59 2.33
Arizona Diamondbacks vs. Miami Marlins
21:40202
43.Tenis - ATP - Metz, Francúzsko, 4-hry2.65 1.42
Raja P / Reyes-Varela M A vs. Granollers G / Granollers M
21:55202
44.Ľadový hokej - Česká republika - 1. liga3.00 4.29 1.81
HC Slavia Praha vs. HC Dukla Jihlava
18:00022
45.Basketbal - Mezinárodné, kluby - Club Friendly Games, Men1.35 2.75
Galatasaray vs. Turk Telekom
19:00202
46.Ľadový hokej - Česká republika - 1. liga2.37 4.17 2.18
HK Jestřábi Prostějov vs. HC Slovnaft Vsetín
18:00112
47.Futbal - Anglicko - Southern League, Premier Division South1.74 3.88 3.36
Tiverton Town vs. Merthyr Town
20:45202
48.Tenis - ATP - Petrohrad, Rusko, 4-hry1.59 2.21
Demoliner M / Middelkoop M vs. Sharan D / Zelenay I
18:20022
49.Ľadový hokej - Česká republika - 1. liga2.86 4.38 1.84
HC Horácká Slavia Třebíč vs. HC RT Torax Poruba
17:30202
50.Tenis - WTA - Kanton, Čína, 4-hry1.27 3.45
Stosur S / Zhang S vs. Christian K / Fichman S
16:30011

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top