» Najtipovanejšie zápasy
12. 09. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Ľadový hokej - Slovensko - Extraliga1.75 4.52 3.15
HC Košice vs. Slovan Bratislava
18:0031720
2.Basketbal - Majstrovstvá sveta - FIBA MS2.61 1.43
Poľsko vs. Česká republika
15:0011415
3.Ľadový hokej - Rusko - KHL1.71 4.02 3.77
Spartak Moskva vs. Dinamo Riga
18:3012214
4.Ľadový hokej - Česká republika - Extraliga1.94 4.02 2.97
HC Sparta Praha vs. HC Plzeň
18:306713
5.Ľadový hokej - Rusko - KHL1.92 3.95 3.06
HC Vityaz Podolsk vs. HC Soči
18:303811
6.Ľadový hokej - Nórsko - Eliteserien (1.liga)1.19 7.55 7.66
Stavanger Oilers vs. Stjernen Hockey
18:0011011
7.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, ženy35.59 9.67 1.01
FF Lugano 1976 vs. Manchester City LFC
21:009110
8.Basketbal - Majstrovstvá sveta - FIBA MS2.24 1.58
Srbsko vs. USA
13:002810
9.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, ženy20.87 7.95 1.06
SC Braga vs. Paríž Saint-Germain
21:00909
10.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, ženy26.97 7.82 1.05
Spartak Subotica vs. Atl. Madrid
20:00617
11.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, ženy10.14 5.63 1.19
Fiorentina Women FC vs. Arsenal LFC
19:00707
12.Ľadový hokej - Rusko - KHL2.36 3.80 2.42
Salavat Julajev Ufa vs. Avtomobilist Jekaterinburg
16:00516
13.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, ženy1.65 3.90 3.85
RSC Anderlecht vs. Biik Kazygurt
20:00246
14.Hádzaná - Nemecko - Bundesliga3.90 9.55 1.35
MT Melsungen vs. SC Magdeburg
19:00055
15.Volejbal - Majstrovstvá Európy - Majstrovstvá Európy, muži9.33 1.01
Portugalsko vs. Taliansko
17:15505
16.Ľadový hokej - Fínsko - SM-Liiga2.76 3.90 2.07
HPK Hämeenlinna vs. Oulun Kärpät
17:30224
17.Ľadový hokej - Rusko - KHL2.07 3.64 2.93
Lokomotiv Jaroslavľ vs. HC Dinamo Moskva
18:30134
18.Ľadový hokej - Nórsko - Eliteserien (1.liga)13.09 11.10 1.07
Narvik Ishockeyklubb vs. Storhamar Dragons
19:00314
19.Volejbal - Majstrovstvá Európy - Majstrovstvá Európy, muži1.07 5.95
Bulharsko vs. Grécko
14:15404
20.Volejbal - Majstrovstvá Európy - Majstrovstvá Európy, muži1.01 9.66
Francúzsko vs. Rumunsko
20:45404
21.Volejbal - Majstrovstvá Európy - Majstrovstvá Európy, muži1.07 6.17
Slovinsko vs. Bielorusko
20:30314
22.Volejbal - Majstrovstvá Európy - Majstrovstvá Európy, muži8.79 1.01
Turecko vs. Rusko
14:30404
23.Futbal - Gibraltár - Premier Division8.99 5.35 1.20
Lions Gibraltar vs. Lynx FC
20:30044
24.Ľadový hokej - Rusko - KHL2.48 3.84 2.29
HK Dinamo Minsk vs. Sibir Novosibirsk
18:10303
25.Volejbal - Majstrovstvá Európy - Majstrovstvá Európy, muži1.24 3.43
Fínsko vs. Severné Macedónsko
17:30303
26.Snooker - Medzinárodný - Shanghai Masters 20191.25 3.60
O´Sullivan, Ronnie vs. Wilson, Kyren
13:30303
27.Futbal - Slovinsko - PrvaLiga1.73 3.60 3.77
NK Domžale vs. NK Mura
20:10213
28.Ľadový hokej - Rusko - Rusko 2.1.17 6.53 8.17
Lada Togliatti vs. Tsen Tou Jilin City
17:00033
29.Tenis - Challenger - Štetín, Poľsko1.25 3.46
Kovalik, Jozef vs. Cias, Pawel
19:15303
30.Snooker - Medzinárodný - Shanghai Masters 20192.69 1.41
Allen, Mark vs. Trump, Judd
08:00033
31.Snooker - Medzinárodný - Shanghai Masters 20192.61 1.43
Hawkins, Barry vs. Robertson, Neil
08:00303
32.Bejzbal - USA - MLB1.45 2.69
Chicago White Sox vs. Kansas City Royals
20:10033
33.Ľadový hokej - Rusko - Rusko 2.1.30 5.10 6.00
CSK VVS Samara vs. KRS Beijing
17:00033
34.Tenis - ITF ženy - Redding, 2-hry1.27 3.21
Sebov, Katherine vs. Hourigan, Paige Mary
19:00303
35.Futbal - USA - Major League Soccer2.15 3.88 2.73
Colorado Rapids vs. Los Angeles Galaxy
03:00112
36.Futbal - USA - Major League Soccer2.11 3.79 2.84
New York City FC vs. Toronto FC
01:00202
37.Futbal - USA - Major League Soccer2.52 3.45 2.47
Real Salt Lake vs. San Jose Earthquakes
03:30112
38.Hádzaná - Nemecko - Bundesliga1.45 8.83 3.39
THW Kiel vs. SG Flensburg-Handewitt
19:00202
39.Hádzaná - Nemecko - Bundesliga1.47 8.68 3.27
TSV GWD Minden vs. Die Eulen Ludwigshafen
19:00112
40.Tenis - WTA - Nanchang, Čína1.45 2.55
Rybakina, Elena vs. Wang, Xin Yu
09:00202
41.Tenis - Challenger - Sevilla, Španielsko2.85 1.35
Galovic, Viktor vs. Caruso, Salvatore
20:05202
42.Futbal - India - Calcutta Premier Division1.33 4.10 7.25
Quess East Bengal FC vs. Kalighat MS
11:00202
43.Tenis - Challenger - Cary, USA1.33 2.96
Seppi, Andreas vs. Broady, Liam
01:05202
44.Tenis - Challenger - Istanbul, Turecko1.53 2.30
Istomin, Denis vs. Marcora, Roberto
12:15202
45.Bejzbal - USA - MLB1.64 2.22
New York Mets vs. Arizona Diamondbacks
19:10202
46.Basketbal - Mezinárodné, kluby - Club Friendly Games, Men1.22 3.55
Valencia vs. UCAM Murcia
21:00202
47.Futbal - Estónsko - Esiliiga1.65 4.00 3.64
Parnu JK Vaprus vs. FCI Levadia Tallinn U21
18:00112
48.Futbal - Turecko - Turkiye Kupasi1.07 10.25 14.87
Anagold 24 Erzincanspor vs. MUS Menderesspor
12:00202
49.Tenis - ITF muži - Cancún, M-ITF-MEX-22A, 4-hry1.22 3.54
Mantilla F / Rodriguez C vs. Cubelic K / Handel T
23:00002
50.Tenis - Challenger - Cary, USA1.23 3.61
Seppi, Andreas vs. Smith, John-Patrick
20:25202
51.Bejzbal - USA - MLB3.23 1.33
Detroit Tigers vs. New York Yankees
22:40202
52.Hádzaná - Nemecko - Bundesliga1.00 20.13 17.45
Rhein-Neckar Lowen vs. HBW Balingen/Weilstetten
19:00101
53.Hádzaná - Dánsko - Handboldligaen4.56 10.16 1.28
Aarhus GF vs. Aalborg Handball
20:00101
54.Hádzaná - Liga majstrov - Liga majstrov2.03 6.98 2.20
Kadetten Schaffhausen vs. Dinamo Bukurešť
20:15101
55.Futbal - USA - USL, Championship1.59 3.56 4.50
Indy Eleven vs. Ottawa Fury FC
01:00101
56.Futbal - Venezuela - Primera Division, Clausura2.29 3.08 2.71
Carabobo FC vs. Zamora FC
22:00011
57.Tenis - WTA - Nanchang, Čína1.57 2.26
Peng, Shuai vs. Plíšková Kristýna
10:15101
58.Bejzbal - USA - MLB1.78 2.01
New York Mets vs. Arizona Diamondbacks
01:10101
59.Bejzbal - USA - MLB2.51 1.51
Colorado Rockies vs. St. Louis Cardinals
02:40011
60.Bejzbal - USA - MLB2.77 1.43
Baltimore Orioles vs. Los Angeles Dodgers
01:05011
61.Tenis - Challenger - Banja Luka, Bosna a Hercegovina6.64 1.06
Kalenichenko, Danylo vs. Coria, Federico
12:55101
62.Futbal - Alžírsko - Ligue 12.39 2.59 3.07
CS Constantine vs. CA Bordj Bou Arreridj
18:45101
63.Futbal - Česká republika - MSFL3.45 3.66 1.76
1 SC Znojmo vs. Fotbal Frýdek-Místek
18:00011
64.Futbal - Fínsko - Kakkonen1.40 4.30 5.53
Mikkelin Palloilijat vs. Pepo Lappeenranta
17:30101
65.Futbal - Fínsko - 3. divízia1.65 3.90 3.70
Paiha vs. JyTy
18:00011
66.Futbal - Kanada - Canadian Premier League3.60 3.40 1.80
FC Edmonton vs. Cavalry FC
03:00101
67.Tenis - ITF ženy - Santa Margherita Di Pula, W-ITF-ITA-23A2.54 1.41
Feng, Shuo vs. Moratelli, Angelica
15:25101
68.Tenis - ITF ženy - Santa Margherita Di Pula, W-ITF-ITA-23A1.22 3.53
Komardina, Anastasiya vs. Sabino, Lisa
14:45101
69.Tenis - Challenger - Cary, USA2.28 1.54
Young, Donald vs. Couacaud, Enzo
18:25011
70.Squash - Medzinárodný - France Open, Men4.30 1.15
Castagnet, Mathieu vs. Coll, Paul
22:00101
71.Badminton - Medzinárodný - Vietnam Open (WT) 2019, mixy1.24 3.39
Lee J H / Hsu Y C vs. Yamashita K / Shinoya N
12:00101
72.Futbal - Venezuela - Primera Division, Clausura3.15 3.15 2.02
Estudiantes de Caracas vs. DVO Tachira
22:00011
73.Futbal - Fínsko - U201.40 5.50 4.20
Inter Turku vs. AIFK
16:15101
74.Tenis - Challenger - Banja Luka, Bosna a Hercegovina1.30 3.12
Nagal, Sumit vs. Pecotic, Matija
10:30101
75.Tenis - Challenger - Istanbul, Turecko1.42 2.59
Kuhn, Nicola vs. Ramanathan, Ramkumar
09:00101
76.Tenis - Challenger - Štetín, Poľsko2.98 1.32
Vatutin, Alexey vs. Cecchinato, Marco
13:00101
77.Tenis - Challenger - Štetín, Poľsko1.22 3.69
Carballes Baena, Roberto vs. Benchetrit, Elliot
13:00101
78.Bejzbal - Japonsko - Professional Baseball, Central League1.47 2.50
Hiroshima Toyo Carp vs. Chunichi Dragons
11:00101
79.Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga1.32 3.08
Doosan Bears vs. KIA Tigers
10:00101
80.Badminton - Medzinárodný - Belgian International 2019, muži, 2-hry1.58 2.14
Schaefer, Kai vs. Burestedt, Felix
14:25101
81.Badminton - Medzinárodný - Belgian International 2019, muži, 2-hry1.30 3.03
Christophersen, Mads Emil vs. Nilsson, Jacob
12:30101
82.Badminton - Medzinárodný - Belgian International 2019, muži, 2-hry1.87 1.77
Guerrero, Osleni vs. Heino, Eetu
11:20011
83.Badminton - Medzinárodný - Vietnam Open (WT) 2019, mixy1.60 2.10
Guo X / Zhang S vs. Bandaso M C / Maulana A
12:00101
84.Badminton - Medzinárodný - Vietnam Open (WT) 2019, ženy, 4-hry1.41 2.57
Liu X / Xia Y vs. Istarani N K M / Kusumah T O
09:20011
85.Badminton - Medzinárodný - Belgian International 2019, Mixed1.42 2.54
Scheiel P / Volkmann F vs. Stallwood S / Tolman L
09:00011
86.Tenis - ITF muži - Mulhouse, 2-hry1.12 4.89
Rinderknech, Arthur vs. Blanchet, Ugo
18:35101
87.Bejzbal - USA - MLB2.53 1.51
Colorado Rockies vs. St. Louis Cardinals
21:10011
88.Bejzbal - USA - MLB2.21 1.64
Miami Marlins vs. Milwaukee Brewers
19:10101
89.Ľadový hokej - Medzinárodný - Klubové priateľské zápasy1.30 6.50 5.00
Metallurg Mayskiy U20 vs. HC Polet U20
12:00101
90.Ľadový hokej - Bielorusko - Extraliga, Division B1.49 4.44 4.46
Chimik-SKA Novopolock vs. HK Brest
18:00011
91.Basketbal - Mezinárodné, kluby - Club Friendly Games, Men1.51 2.27
BK Opava vs. Turi Svitavy
18:00011
92.Basketbal - Mezinárodné, kluby - Club Friendly Games, Men1.75 1.88
BS Weert vs. Feyenoord Rotterdam
20:00011
93.Futbal - Island - 3 deild13.73 8.99 1.06
Skallagrimur vs. Vaengir Jupiters
19:15101
94.Futbal - Brazília - Copa Gaucho1.90 3.60 3.05
Sao Jose PA B vs. Caxias RS
20:00101
95.Futbal - Brazília - U23 Campeonato Aspirantes2.25 3.35 2.55
Internacional vs. Bahia
20:00101
96.Futbal - Mauritánie - Division 12.25 2.90 2.90
JAHE vs. ASC Kedia
18:30011
97.Tenis - ITF muži - Seville, M-ITF-ESP-26A1.96 1.69
Matos, Rafael vs. Dutra da Silva, Daniel
11:00101
98.Futbal - Belgicko - U21 Cup1.58 4.00 4.00
KRC Genk vs. Antwerp
19:30101
99.Volejbal - Poľsko - I Liga5.20 1.10
Zaksa Strzelce Opolskie vs. KS Lechia Tomaszow Mazowiecki
18:00101
100.Tenis - Challenger - Sevilla, Španielsko1.41 2.62
Munar Clar, Jaume Antoni vs. Zapata Miralles, Bernabe
15:00101
101.Futbal - Malajzia - Challenge Cup2.60 3.20 2.30
Sarawak vs. Johor Darul Takzim II
15:00011
102.Basketbal - Mezinárodné, kluby - Club Friendly Games, Men1.05 6.70
CSKA Moscow vs. Tofas
16:30101
103.Tenis - Challenger - Štetín, Poľsko, 4-hry1.30 3.14
Middelkoop M / Podlipnik-Castillo H vs. Zielinski J / Zuk K
18:20101
104.Volejbal - Medzinárodný - Majstrovstvá Južnej Ameriky, muži1.14 4.50
Brazília vs. Argentína
20:00101
105.Volejbal - Medzinárodný - Majstrovstvá Južnej Ameriky, muži5.16 1.10
Ekvádor vs. Kolumbia
18:00101
106.Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series U211.23 3.50
Bentancor, Martin vs. Yokota, Gustavo
22:55101
107.Tenis - ITF ženy - Lawrence, 4-hry1.11 4.94
Kukharchuk N / Mcadoo R vs. Delgado L / Gorchanyuk O
23:05101
108.Tenis - ITF ženy - Lawrence, 4-hry1.82 1.82
Miyamoto A / Thamchaiwat B vs. Hewitt D / Robinson J
23:00101
109.Volejbal - Srbsko - Pohár, ženy1.03 7.70
Srbijanka 014 vs. AS Batajnica
20:00101
110.Tenis - ITF ženy - Lawrence, 2-hry1.96 1.70
Laboutková, Aneta vs. Biran, Shahar
20:20011
111.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro2.25 1.52
Vahnin, Georgiy vs. Poletaev, Igor
23:30011
112.Ľadový hokej - Medzinárodný - Klubové priateľské zápasy2.40 3.84 2.26
AIK Štokholm vs. Mora IK
19:00011

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top