» Najtipovanejšie zápasy
22. 08. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.40 4.35 7.00
RCD Espanyol Barcelona vs. FC Zorya Lugansk
21:0035035
2.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia3.56 3.22 2.01
Slovan Bratislava vs. PAOK Solún
21:0082028
3.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.39 4.56 6.62
PSV Eindhoven vs. Apollon Limassol FC
20:3028028
4.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.16 6.75 13.00
FC Kodaň vs. Riga FC
19:4525126
5.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.39 4.19 7.52
Celtic Glasgow vs. AIK IF
20:4519019
6.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.29 4.96 8.88
Feyenoord Rotterdam vs. Hapoel Be’er Scheva
19:3018018
7.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.29 4.67 9.88
Malmo FF vs. Bnei Yehuda Tel Aviv
19:0013013
8.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.60 3.69 5.16
Ludogorez Rasgrad vs. NK Maribor
19:302911
9.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.70 3.43 4.77
FK Astana vs. BATE Borisov
16:008210
10.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.55 3.82 5.46
KAA Gent vs. HNK Rijeka
20:30909
11.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia3.32 3.08 2.15
Legia Varšava vs. Glasgow Rangers
20:00459
12.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia3.90 3.50 1.95
Racing Štrasburg vs. Eintracht Frankfurt
20:30167
13.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.59 3.93 4.82
Sporting Braga vs. FC Spartak Moskva
20:45437
14.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.92 3.26 3.82
Partizan Belehrad vs. Molde FK
21:00707
15.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.96 3.31 3.60
AZ Alkmaar vs. Royal Antwerpy FC
20:30516
16.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia2.45 2.88 2.99
FC Turín vs. Wolverhampton Wanderers
21:00325
17.Tenis - Grand Slam - US Open, ženy, kvalifikácia1.34 3.02
Krejčíková, Barbora vs. Muhammad, Asia
21:05005
18.Tenis - WTA - New York, 2-hry1.46 2.53
Siniakova, Katerina vs. Pera, Bernarda
17:00404
19.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia8.72 4.59 1.32
Linfield FC vs. FK Karabach
20:45044
20.Tenis - ATP - Winston Salem2.84 1.37
Lopez, Feliciano vs. Hurkacz, Hubert
01:15004
21.Tenis - WTA - New York, 2-hry1.36 2.88
Muchova, Karolina vs. Linette, Magda
19:55044
22.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia2.23 3.08 3.16
FC Ararat-Armenia vs. F91 Dudelingen
17:00303
23.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia2.14 3.11 3.31
AEK Atény vs. Trabzonspor
20:00123
24.Tenis - Grand Slam - US Open, ženy, kvalifikácia1.19 4.19
Flipkens, Kirsten vs. Jaksic, Jovana
17:00303
25.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia3.08 3.12 2.24
S?duva Marijampol? vs. Ferencvarosi TC
19:00123
26.Tenis - Grand Slam - US Open, muži, kvalifikácia1.58 2.24
Gombos, Norbert vs. Magalhaes Hueb De Menezes, Joao Lucas
17:00022
27.Ľadový hokej - Medzinárodný - Klubové priateľské zápasy3.83 4.82 1.54
Miškovec JJSE vs. HC Košice
19:00202
28.Ľadový hokej - Medzinárodný - Klubové priateľské zápasy1.63 4.13 3.80
Frolunda HC vs. Leksands IF
19:00202
29.Futbal - Fínsko - Ykkonen (2. liga)2.40 3.46 2.53
TPV Tampere vs. Musan Salama
17:30112
30.Tenis - Grand Slam - US Open, ženy, kvalifikácia2.17 1.61
Anderson, Robin vs. Gibbs, Nicole
21:35002
31.Tenis - Grand Slam - US Open, ženy, kvalifikácia1.47 2.49
Lepchenko, Varvara vs. Garcia Perez, Georgina
17:00202
32.Tenis - ATP - Winston Salem2.17 1.61
Paire, Benoit vs. Carreno-Busta, Pablo
21:00022
33.Futbal - Irán - Pro League (1. liga)1.24 4.09 12.95
Persepolis FC vs. Pars Jonoubi Jam
16:40202
34.Basketbal - Medzinárodný - Mezinárodné priateľské zápasy, muži6.10 1.07
Austrália vs. USA
11:30202
35.Bejzbal - Japonsko - Professional Baseball, Pacific League1.45 2.56
Fukuoka Softbank Hawks vs. Orix Buffaloes
11:00202
36.Badminton - Medzinárodný - Majstrovstvá sveta, muži, 2-hry1.18 4.00
Jonatan, Christie vs. Jorgensen, Jan O
14:00202
37.Tenis - Grand Slam - US Open, muži, kvalifikácia1.57 2.26
Vesely, Jiri vs. Jung, Jason
17:00202
38.Futbal - Estónsko - Esiliiga (2. liga)8.06 5.85 1.20
JK Welco Elekter vs. JK Tammeka Tartu II
18:00202
39.Tenis - Grand Slam - US Open, muži, kvalifikácia1.41 2.71
Lestienne, Constant vs. Giannessi, Alessandro
18:25101
40.Tenis - Grand Slam - US Open, muži, kvalifikácia1.65 2.10
Polansky, Peter vs. Nagal, Sumit
17:00101
41.Tenis - Grand Slam - US Open, muži, kvalifikácia1.78 1.93
Ward, James vs. Trungelliti, Marco
19:35011
42.Tenis - Grand Slam - US Open, muži, kvalifikácia1.46 2.53
Majchrzak, Kamil vs. Robredo, Tommy
18:45101
43.Tenis - ITF ženy - Braunschweig, 4-hry2.81 1.34
Leykina P / Partaud M vs. Gerlach K / Wachaczyk J
17:55011
44.Volejbal - Majstrovstvá sveta - U19 MS, muži1.05 6.64
Japonsko vs. Mexiko
14:00101
45.Volejbal - Majstrovstvá sveta - U19 MS, muži1.01 9.58
Rusko vs. Dominikánska republika
20:30101
46.Futbal - Irán - Azadegan League1.50 3.35 6.00
Mes Kerman vs. Rayka Babol FC
15:15101
47.Futbal - USA - Major League Soccer1.39 5.15 5.74
Los Angeles FC vs. San Jose Earthquakes
04:30101
48.Basketbal - Medzinárodný - Mezinárodné priateľské zápasy, muži3.54 1.22
Japonsko vs. Argentína
12:00101
49.Futbal - Island - 3 deild1.52 4.11 4.38
Vaengir Jupiters vs. Alftanes
22:00101
50.Futbal - Spojené arabské emiráty - League Cup2.95 3.47 1.99
Bani Yas vs. Sharjah
19:30011

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top