» Najtipovanejšie zápasy
19. 08. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Anglicko - Premier League2.99 3.19 2.42
Wolverhampton Wanderers vs. Manchester United
21:00222042
2.Futbal - Turecko - Super Lig (1. liga)1.55 4.10 4.98
Fenerbahce Istanbul vs. Gaziantep BLD Spor
19:0013013
3.Futbal - Švédsko - Allsvenskan (1. liga)1.14 6.90 16.97
Djurgardens IF vs. AFC Eskilstuna
19:0010111
4.Tenis - WTA - New York, 4-hry3.72 1.23
Kuzmova V / Sasnovich A vs. Chan H-C / Chan L
23:30707
5.Futbal - Bulharsko - A PFG1.30 4.26 8.41
Lokomotiv 1926 Plovdiv vs. FC Dunav Ruse
19:30606
6.Tenis - WTA - New York, USA1.53 2.34
Muchova, Karolina vs. Kuzmova, Viktoria
19:45336
7.Futbal - Francúzsko - Ligue 2 (2. liga)2.12 3.03 3.47
AJ Auxerre vs. EA Guingamp
20:45516
8.Futbal - Island - Urvalsdeild (1. liga)1.64 3.66 4.07
KR Reykjavik vs. Vikingur Reykjavik
20:00235
9.Futbal - Azerbajdžan - Premier League1.38 4.14 6.57
Neftči Baku PFC vs. Sabah
18:00145
10.Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga (1. liga)8.04 4.27 1.31
Slutsksakhar Slutsk vs. FC Šachtar Soligorsk
17:00404
11.Futbal - Nemecko - 3. liga1.85 3.56 3.58
Hallescher FC vs. Bayern Mníchov II
19:00134
12.Futbal - Dánsko - Superligaen1.82 3.54 4.03
AGF Aarhus vs. AC Horsens
19:00404
13.Futbal - Nemecko - 2. Bundesliga2.25 3.24 3.06
VfL Osnabruck vs. SV Darmstadt 98
20:30404
14.Futbal - Nórsko - 3. divízia1.05 8.40 16.13
Viking FK 2 vs. Staal Jorpeland
19:00404
15.Futbal - Holandsko - Eerste Divisie (2. liga)1.59 4.34 3.96
Jong Ajax Amsterdam vs. NEC Nijmegen
20:00224
16.Futbal - Rusko - Premier League2.75 3.15 2.70
FC Spartak Moskva vs. CSKA Moskva
19:00404
17.Futbal - Bosna a Hercegovina - Premijer Liga1.20 5.30 10.00
FK Sarajevo vs. Radnik Bijeljina
20:30303
18.Pozemný hokej - Medzinárodný - Majstrovstvá Európy v pozemnom hokeji, ženy, sk. A10.33 8.81 1.15
Španielsko vs. Holandsko
18:00033
19.Tenis - WTA - New York, USA2.04 1.70
Hercog, Polona vs. Sasnovich, Aliaksandra
19:50213
20.Futbal - Portugalsko - Primeira Liga (1. liga)2.65 3.15 2.60
CD Tondela vs. Portimonense SC
21:15213
21.Tenis - ATP - Winston Salem2.62 1.43
Monteiro, Thiago vs. Popyrin, Alexei
21:00303
22.Futbal - Nórsko - Eliteserien2.18 3.49 3.00
Sarpsborg vs. Bodo/Glimt
19:00213
23.Badminton - Medzinárodný - Majstrovstvá sveta, muži, 2-hry8.75 1.01
Lale, Emre vs. NG, KA Long
18:30202
24.Badminton - Medzinárodný - Majstrovstvá sveta, muži, 2-hry1.01 9.38
Momota, Kento vs. Pham, Cao Cuong
10:30202
25.Futbal - Švédsko - Allsvenskan (1. liga)2.83 3.05 2.51
Helsingborgs IF vs. IFK Goteborg
19:00112
26.Futbal - Švédsko - Superettan (2. liga)2.03 3.55 3.17
Varbergs Bois vs. IK Brage
19:00112
27.Futbal - Belgicko - Pro League (1. liga)2.58 3.54 2.38
SV Zulte Waregem vs. Royal Charleroi SC
20:30112
28.Tenis - Grand Slam - US Open, New York, USA, kvalifiácia2.93 1.35
Nanda, Govind vs. Otte, Oscar
22:25202
29.Volejbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy, ženy3.30 1.25
Maďarsko vs. Belgicko
19:15002
30.Futbal - Írsko - Premier Division6.69 4.21 1.42
Waterford United FC vs. Shamrock Rovers
21:00202
31.Tenis - ATP - Winston Salem2.30 1.55
Cecchinato, Marco vs. Bublik, Alexander
21:00002
32.Tenis - ATP - Winston Salem3.04 1.33
Andujar, Pablo vs. Jarry, Nicolas
21:00112
33.Tenis - WTA - New York, USA1.52 2.36
Giorgi, Camila vs. Gasparyan, Margarita
17:35202
34.Badminton - Medzinárodný - Majstrovstvá sveta, ženy, 4-hry1.01 9.30
Jakkampudi M / Ram P S vs. Corleto Soto D / Sotomayor N A
09:00202
35.Futbal - Poľsko - Ekstraklasa (1. liga)2.49 3.18 2.75
Korona Kielce SA vs. Pogoň Štetín
18:00112
36.Badminton - Medzinárodný - Majstrovstvá sveta, muži, 4-hry9.42 1.01
Magee J / Reynolds P vs. Maas J / Tabeling R
15:30202
37.Futbal - Argentína - Primera Division, Torneo Inicial2.34 2.80 3.28
Colon de Santa Fe vs. Gimnasia Y Esgrima La Plata
22:45202
38.Badminton - Medzinárodný - Majstrovstvá sveta, muži, 2-hry1.66 2.01
Pochtaryov, Artem vs. Wraber, Luka
19:00101
39.Futbal - Nórsko - 3. divízia1.01 14.42 15.08
Valerenga IF 2 vs. Drobak/Frogn
19:00101
40.Badminton - Medzinárodný - Majstrovstvá sveta, muži, 2-hry1.03 7.74
Nishimoto, Kenta vs. Koljonen, Kalle
11:00101
41.Badminton - Medzinárodný - Majstrovstvá sveta, muži, 2-hry1.01 8.75
Wang, Tzu Wei vs. Maddaloni, Rosario
09:00101
42.Badminton - Medzinárodný - Majstrovstvá sveta, muži, 2-hry1.21 3.61
Rouxel, Thomas vs. Sirant, Sergey
18:00101
43.Futbal - Portugalsko - U23 Championship2.85 3.22 2.14
CD Aves vs. Sporting CP
21:00101
44.Futbal - Škótsko - Reserve League1.08 7.80 15.32
Dunfermline Athletic FC vs. Queen of the South
15:00101
45.Futbal - Škótsko - Reserve League1.20 5.50 9.00
Ross County FC vs. Motherwell FC
15:00011
46.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro2.45 1.45
Anisimov, Anton vs. Gavrilov, Denis
20:30011
47.Tenis - Grand Slam - US Open, New York, USA, kvalifiácia1.37 2.87
Paul, Tommy vs. Hanfmann, Yannick
17:00101
48.Tenis - Grand Slam - US Open, New York, USA, kvalifiácia4.07 1.20
Ofner, Sebastian vs. Chung, Hyeon
17:00101
49.Tenis - Grand Slam - US Open, New York, USA, kvalifiácia2.16 1.62
Rybakov, Alex vs. Bagnis, Facundo
17:00101
50.Tenis - Grand Slam - US Open, New York, USA, kvalifiácia1.54 2.32
Napolitano, Stefano vs. Riffice, Sam
17:00101

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top