» Najtipovanejšie zápasy
24. 06. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Majstrovstvá sveta - MS ženy, finálové kolo6.66 4.24 1.46
Španielsko vs. USA
18:0024125
2.Futbal - Africký pohár národov - Africký pohár národov, skupinová fáza1.77 3.36 4.81
Tunisko vs. Angola
19:0041115
3.Futbal - Africký pohár národov - Africký pohár národov, skupinová fáza1.67 3.34 5.81
Mali vs. Mauritánia
22:0014115
4.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, skupinová fáza2.27 2.10 6.09
Francúzsko vs. Rumunsko
21:008210
5.Futbal - Majstrovstvá sveta - MS ženy, finálové kolo2.87 2.93 2.63
Švédsko vs. Kanada
21:00639
6.Snooker - Medzinárodný - World Cup, skupinová fáza1.06 7.27
Anglicko vs. Hongkong
13:30808
7.Snooker - Medzinárodný - World Cup, skupinová fáza1.10 5.98
Čína vs. Nemecko
13:30808
8.Tenis - WTA - Eastbourne, Veľká Británia1.24 3.70
Vondrousova, Marketa vs. Zheng, Saisai
12:00707
9.Tenis - ATP - Antalya, Turecko1.16 4.59
Gulbis, Ernests vs. Celikbilek, Altug
14:15066
10.Futbal - Švédsko - 2. divízia, Ostra Gotaland1.41 4.06 5.67
Husqvarna FF vs. FK Älmeboda/Linneryd
19:00606
11.Tenis - ATP - Eastbourne, Veľká Británia2.65 1.42
Norrie, Cameron vs. Chardy, Jeremy
19:25066
12.Tenis - ATP - Eastbourne, Veľká Británia1.92 1.79
Verdasco, Fernando vs. Millman, John
12:00336
13.Futbal - Africký pohár národov - Africký pohár národov, skupinová fáza1.89 3.08 4.64
Pobrežie Slonoviny vs. Južná Afrika
16:30516
14.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, skupinová fáza5.33 4.50 1.49
Chorvátsko vs. Anglicko
21:00156
15.Tenis - Grand Slam - Wimbledon, muži1.09 6.14
Popyrin, Alexei vs. Coria, Federico
15:25606
16.Snooker - Medzinárodný - World Cup, skupinová fáza1.05 7.59
Severné Írsko vs. Saudská Arábia
13:30505
17.Tenis - Grand Slam - Wimbledon, muži1.15 4.70
Majchrzak, Kamil vs. Lestienne, Constant
14:05505
18.Tenis - Grand Slam - Wimbledon, muži1.14 4.89
Duckworth, James vs. Choinski, Jan
12:00505
19.Tenis - Grand Slam - Wimbledon, muži3.37 1.28
Menendez-Maceiras, Adrian vs. Sela, Dudi
12:00044
20.Tenis - Grand Slam - Wimbledon, muži3.90 1.21
Tseng, Chun Hsin vs. Paul, Tommy
12:00404
21.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.81 3.56 3.51
NK Maribor vs. KS Cracovia Krakov
18:00044
22.Tenis - ATP - Antalya, Turecko1.28 3.37
Troicki, Viktor vs. Kovalik, Jozef
15:25404
23.Tenis - Grand Slam - Wimbledon, muži3.90 1.21
Watanuki, Yosuke vs. Davidovich Fokina, Alejandro
14:10044
24.Tenis - WTA - Eastbourne, Veľká Británia3.03 1.33
Hercog, Polona vs. Strycova, Barbora
19:05004
25.Futbal - Švédsko - Superettan (2. liga)2.25 3.24 2.98
Östers IF vs. Varbergs Bois
19:00224
26.Tenis - Grand Slam - Wimbledon, muži1.07 6.85
Hoang, Antoine vs. Uchida, Kaichi
12:00303
27.Tenis - ATP - Eastbourne, Veľká Británia1.50 2.42
Johnson, Steve vs. Opelka, Reilly
16:00303
28.Tenis - WTA - Eastbourne, Veľká Británia2.82 1.38
Buzarnescu, Mihaela vs. Ostapenko, Jelena
15:00303
29.Tenis - Grand Slam - Wimbledon, muži5.17 1.13
Li, Zhe vs. Brown, Dustin
17:45303
30.Tenis - Grand Slam - Wimbledon, muži1.10 5.86
Brands, Daniel vs. Whitehouse, Mark
15:10303
31.Futbal - Švédsko - Superettan (2. liga)2.65 3.21 2.49
Gais vs. Degerfors IF
19:00213
32.Tenis - WTA - Eastbourne, Veľká Británia3.49 1.26
Gasparyan, Margarita vs. Plíšková Karolína
16:20303
33.Kriket - Medzinárodný - Majstrovstvá sveta1.31 3.15
Bangladéš vs. Afganistan
11:30303
34.Tenis - Grand Slam - Wimbledon, muži1.22 3.86
Moutet, Corentin vs. Miedler, Lucas
12:00303
35.Snooker - Medzinárodný - World Cup, skupinová fáza1.05 7.59
Wales vs. India
06:00303
36.Futbal - Etiópia - Premier League1.22 4.60 10.50
St. George vs. Welwalo Adigrat
14:00003
37.Tenis - ATP - Antalya, Turecko3.01 1.34
Delbonis, Federico vs. Humbert, Ugo
13:55213
38.Snooker - Medzinárodný - World Cup, skupinová fáza1.21 3.98
Thajsko 1 vs. Nórsko
13:30033
39.Tenis - Grand Slam - Wimbledon, muži1.15 4.67
Soeda, Go vs. Baldi, Filippo
13:55303
40.Futbal - Medzinárodný - Gold Cup, skupinová fáza34.76 11.33 1.04
Martinik vs. Mexiko
02:30213
41.Tenis - ATP - Eastbourne, Veľká Británia2.02 1.71
Kukushkin, Mikhail vs. Querrey, Sam
14:55213
42.Badminton - Medzinárodný - European Games, muži, 2-hry1.03 7.70
Leverdez, Brice vs. Milic, Luka
20:20203
43.Futbal - Fínsko - Ykkonen (2. liga)2.87 3.41 2.23
FC Kooteepee vs. FC Haka Valkeakoski
17:30022
44.Tenis - ATP - Antalya, Turecko4.82 1.15
Kirkin, Ergi vs. Gojowczyk, Peter
16:25202
45.Futbal - Myanmar - U21 League1.33 4.75 6.00
Zwekapin United vs. Dagon FC
11:00202
46.Snooker - Medzinárodný - World Cup, skupinová fáza1.10 5.97
Belgicko vs. Spojené Arabské Emiráty
06:00202
47.Tenis - Grand Slam - Wimbledon, muži5.17 1.13
King, Darian vs. Stakhovsky, Sergiy
12:00202
48.Snooker - Medzinárodný - World Cup, skupinová fáza1.10 5.94
Škótsko vs. Cyprus
06:00202
49.Badminton - Medzinárodný - European Games, mixy1.45 2.45
Mitsova/Vlaar vs. Bitman/Basova
08:00112
50.Snooker - Medzinárodný - World Cup, skupinová fáza1.10 5.87
Čína B vs. Austrália
06:00202

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top