» Najtipovanejšie zápasy
17. 06. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Majstrovstvá sveta - MS, ženy - skupinová fáza5.75 4.20 1.52
Južná Kórea vs. Nórsko
21:0020121
2.Futbal - Majstrovstvá sveta - MS, ženy - skupinová fáza21.43 8.17 1.11
Nigéria vs. Francúzsko
21:0017321
3.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, skupinová fáza1.64 4.00 4.55
Nemecko vs. Dánsko
21:0020020
4.Tenis - ATP - Londýn, Veľká Británia1.29 3.31
Cilic, Marin vs. Garin, Christian
14:4018019
5.Futbal - Majstrovstvá sveta - MS, ženy - skupinová fáza26.85 9.31 1.08
Južná Afrika vs. Nemecko
18:0016017
6.Tenis - ATP - Halle, Nemecko4.67 1.15
Haase, Robin vs. Zverev, Alexander
17:3013013
7.Futbal - Majstrovstvá sveta - MS, ženy - skupinová fáza4.81 2.88 1.94
Čína vs. Španielsko
18:004711
8.Tenis - WTA - Birmingham, Veľká Británia4.51 1.17
Buzarnescu, Mihaela vs. Plíšková Karolína
18:2510010
9.Tenis - WTA - Birmingham, Veľká Británia1.13 5.20
Mladenovic, Kristina vs. Rodina, Evgeniya
17:45089
10.Futbal - Copa America - Copa America, skupinová fáza1.80 3.15 4.85
Uruguaj vs. Ekvádor
00:00718
11.Basketbal - Španielsko - Spagnola ACB, play-off1.26 3.46
Real Madrid vs. FC Barcelona Lassa
21:00718
12.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, skupinová fáza2.05 3.30 3.47
Srbsko vs. Rakúsko
18:30257
13.Basketbal - Francúzsko - Pro A1.45 2.57
Asvel Lyon-Villeurbanne vs. AS Monako
20:45617
14.Tenis - WTA - Mallorca, Španielsko1.21 3.89
Bencic, Belinda vs. Peterson, Rebecca
16:00506
15.Tenis - ATP - Londýn, Veľká Británia3.03 1.33
Norrie, Cameron vs. Anderson, Kevin
16:15606
16.Tenis - WTA - Birmingham, Veľká Británia1.37 2.87
Svitolina, Elina vs. Gasparyan, Margarita
12:30066
17.Tenis - WTA - Birmingham, Veľká Británia2.90 1.36
Kontaveit, Anett vs. Konta, Johanna
16:45606
18.Tenis - ATP - Londýn, Veľká Británia1.46 2.52
Simon, Gilles vs. Ward, James
18:55505
19.Tenis - WTA - Birmingham, Veľká Británia, 4-hry1.23 3.74
Barty A / Georges J vs. Christian K / Jakupovic D
14:45405
20.Futbal - Nórsko - 3. divízia1.10 7.26 12.36
Valerenga IF 2 vs. Ready
19:00404
21.Tenis - ATP - Londýn, Veľká Británia, 4-hry2.75 1.39
Bambridge L / O´Mara J vs. Bryan B / Bryan M
18:30404
22.Tenis - WTA - Mallorca, Španielsko3.02 1.34
Petkovic, Andrea vs. Mertens, Elise
18:30404
23.Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy1.31 4.70 9.85
Tunisko vs. Burundi
20:15404
24.Tenis - ATP - Londýn, Veľká Británia2.18 1.61
Schwartzman, Diego vs. Bublik, Alexander
14:30044
25.Futbal - Švédsko - Superettan (2. liga)2.16 3.16 3.22
Örgryte IS vs. Gais
19:00224
26.Tenis - ATP - Halle, Nemecko4.41 1.17
Dzumhur, Damir vs. Khachanov, Karen
15:05004
27.Tenis - ATP - Halle, Nemecko2.18 1.61
Johnson, Steve vs. Kohlschreiber, Philipp
12:00134
28.Tenis - Challenger - Ilkley, Veľká Británia1.24 3.52
Duckworth, James vs. Horansky, Filip
19:10314
29.Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy, ženy1.19 5.54 11.56
Rakúsko vs. Slovensko
20:30044
30.Futbal - Nórsko - Eliteserien2.16 3.36 3.14
Stabaek Fotball vs. Tromso IL
19:00033
31.Futbal - Bangladéš - Premier League1.26 4.62 8.33
Saif SC vs. Brothers Union
12:00213
32.Snooker - Medzinárodný - International Championship Qualifiers 20191.20 4.08
Carrington, Stuart vs. Filipiak, Kacper
20:30303
33.Futbal - Nórsko - 2. divízia1.34 4.46 6.22
Floro vs. Odd Grenland 2
16:30303
34.Basketbal - Filipíny - MPBL1.17 4.00
Pasay Voyagers vs. Navotas Clutch
13:00303
35.Tenis - ATP - Halle, Nemecko2.44 1.49
Herbert, Pierre-Hugues vs. Monfils, Gael
13:25033
36.Futbal - Island - 1 deild (2. liga)1.65 3.69 4.45
Vikingur Olafsvik vs. Keflavik IF
18:00033
37.Basketbal - Portugalsko - LPB, play-off1.35 2.79
Benfica Lisabon vs. UD Oliveirense
20:30033
38.Futbal - Fínsko - Veikkausliiga (1. liga)3.49 3.21 2.07
Vaasa PS vs. Kuopio PS
17:30123
39.Snooker - Medzinárodný - International Championship Qualifiers 20191.26 3.50
Maguire, Stephen vs. O´Neill, Jamie
20:30112
40.Tenis - ATP - Londýn, Veľká Británia2.07 1.67
Mahut, Nicolas vs. Tiafoe, Francis
15:50112
41.Basketbal - Filipíny - Preseason Premier Cup1.52 2.25
De La Salle Green Archers vs. CSJL Knights
10:00202
42.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.41 4.63 5.10
Saturn Moskovská oblasť vs. FK Kolomna
14:00202
43.Tenis - WTA - Mallorca, Španielsko1.62 2.17
Kenin, Sofia vs. Flipkens, Kirsten
17:15112
44.Futbal - Južná Kórea - K-League Challenge4.83 3.68 1.54
FC Anyang vs. Busan I Park FC
12:30202
45.Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy, ženy2.05 3.10 3.30
Česká republika vs. Rusko
10:00112
46.Futbal - Bangladéš - Premier League1.50 3.52 5.64
Muktijoddha Sangsad KC vs. Nofel Sporting Club
12:00022
47.Tenis - WTA - Birmingham, Veľká Británia, kvalifikácia1.52 2.36
Plíšková Kristýna vs. Bouzkova, Marie
12:30112
48.Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži1.17 4.11
Vostes, Yannick vs. Lavergne, Paul
14:30202
49.Tenis - WTA - Birmingham, Veľká Británia1.86 1.84
Sabalenka, Aryna vs. Hsieh, Su-Wei
14:35022
50.Tenis - ATP - Halle, Nemecko1.66 2.09
Ebden, Matthew vs. Albot, Radu
12:00112

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top