» Najtipovanejšie zápasy
13. 06. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Ľadový hokej - USA - NHL, play-off1.90 3.95 3.58
Boston Bruins vs. St. Louis Blues
02:0052329
2.Tenis - ATP - s-Hertogenbosch, 2-hry1.19 4.12
Tsitsipas, Stefanos vs. Jarry, Nicolas
13:3501818
3.Tenis - ATP - Stuttgart, Nemecko1.24 3.63
Zverev, Alexander vs. Brown, Dustin
15:0501717
4.Futbal - Majstrovstvá sveta - MS, ženy - skupinová fáza8.71 4.59 1.36
Južná Afrika vs. Čína
21:0012315
5.Basketbal - Izrael - Super League, play-off1.13 4.68
Maccabi Tel-Aviv vs. Maccabi Rishon Lezion
20:0011011
6.Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy1.18 6.07 14.70
Egypt vs. Tanzánia
21:0011011
7.Futbal - Španielsko - Liga Adelante, zápasy o postup1.74 3.24 4.62
RCD Mallorca vs. Albacete Balompie
21:006410
8.Futbal - Majstrovstvá sveta - MS, ženy - skupinová fáza2.25 3.57 2.89
Austrália vs. Brazília
18:00729
9.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - ME kvalifikácia, muži8.48 14.12 1.07
Litva vs. Francúzsko
18:00909
10.Tenis - ATP - s-Hertogenbosch, 4-hry1.31 3.17
Kubot L / Melo M vs. Inglot D / Krajicek A
11:00088
11.Basketbal - Francúzsko - Pro B, play-off1.20 3.72
Orleans Loiret Basket vs. Saint-Chamond
20:00808
12.Basketbal - Turecko - TBSL, play-off1.47 2.50
Fenerbahce Ülker vs. Anadolu Efes Istanbul
20:00167
13.Tenis - ATP - s-Hertogenbosch, 2-hry2.36 1.53
Kukushkin, Mikhail vs. Gasquet, Richard
17:20516
14.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - ME kvalifikácia, muži8.12 14.03 1.08
Taliansko vs. Rusko
18:45606
15.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - ME kvalifikácia, muži9.33 15.26 1.06
Estónsko vs. Holandsko
18:30505
16.Futbal - Slovensko - U193.18 3.75 1.82
Zemplín Michalovce vs. Trenčín
17:00235
17.Basketbal - Taliansko - LNP Gold1.29 3.09
Universo Treviso vs. Upea Capo D Orlando
20:45505
18.Tenis - WTA - Nottingham, Veľká Británia1.26 3.49
Mladenovic, Kristina vs. Sharma, Astra
19:40505
19.Tenis - WTA - s-Hertogenbosch, 2-hry1.10 5.83
Bertens, Kiki vs. Rus, Arantxa
16:00505
20.Futbal - Fínsko - Ykkonen (2. liga)1.16 6.88 12.51
FC Haka Valkeakoski vs. MyPa Myllykoski
17:30325
21.Tenis - WTA - s-Hertogenbosch, 2-hry3.28 1.29
Hercog, Polona vs. Riske, Alison
16:00404
22.Tenis - Challenger - Nottingham, Veľká Británia1.10 5.46
Evans, Daniel vs. Draper, Jack
15:25404
23.Tenis - WTA - Nottingham, Veľká Británia1.26 3.53
Sakkari, Maria vs. Jorovic, Ivana
17:45404
24.Basketbal - Grécko - A1, play-off1.28 3.35
BC AEK Atény vs. Peristeri Atény
18:30314
25.Futbal - Brazília - Brazília, Serie A11.21 5.19 1.25
CSA AL vs. Flamengo RJ
02:30314
26.Volejbal - Medzinárodný - Liga národov, ženy1.14 4.57
Japonsko vs. Thajsko
12:10404
27.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - ME kvalifikácia, muži5.24 10.53 1.18
Faerské ostrovy vs. Čierna Hora
19:30404
28.Tenis - WTA - Nottingham, Veľká Británia5.97 1.10
Paquet, Chloe vs. Vekic, Donna
14:55404
29.Volejbal - Medzinárodný - Liga národov, ženy1.17 4.12
Turecko vs. Poľsko
10:00404
30.Volejbal - Medzinárodný - Liga národov, ženy1.19 3.90
Čína vs. USA
14:00033
31.Futbal - Island - 1 deild (2. liga)1.58 4.07 4.48
Keflavik IF vs. Throttur Reykjavik
21:15033
32.Austrálsky futbal - Austrália - AFL1.20 4.01
Adelaide Crows vs. Richmond Tigers
11:50303
33.Tenis - Challenger - Lyon, Francúzsko3.08 1.31
Gaio, Federico vs. Andujar, Pablo
15:55033
34.Tenis - ATP - s-Hertogenbosch, 4-hry1.16 4.60
Ram R / Salisbury J vs. De Minaur A / Vega Hernandez D
14:35033
35.Plážový volejbal - Medzinárodný - World Tour - 4 Star - ženy1.10 5.70
Agatha/Duda (BRA) vs. Brzostek/Wachowicz (POL)
09:00303
36.Bejzbal - USA - MLB1.52 2.50
Minnesota Twins vs. Seattle Mariners
19:10303
37.Tenis - ATP - s-Hertogenbosch, 4-hry2.22 1.59
Daniell M / Koolhof W vs. Klaasen R / Venus M
12:45213
38.Tenis - ATP - s-Hertogenbosch, 2-hry1.35 2.94
Goffin, David vs. Herbert, Pierre-Hugues
11:00303
39.Tenis - ATP - s-Hertogenbosch, 2-hry1.63 2.15
Mannarino, Adrian vs. Verdasco, Fernando
14:05213
40.Tenis - ATP - Stuttgart, Nemecko1.89 1.82
Berrettini, Matteo vs. Khachanov, Karen
13:40033
41.Tenis - WTA - Nottingham, Veľká Británia1.27 3.43
Tomljanovic, Ajla vs. Dart, Harriet
12:30303
42.Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy, ženy3.84 3.49 1.78
Fínsko vs. Island
17:30123
43.Tenis - ATP - Stuttgart, Nemecko1.39 2.77
Monfils, Gael vs. Kudla, Denis
11:00123
44.Futbal - Brazília - Brazília, Serie A1.64 3.44 5.54
Santos SP vs. Corinthians SP
02:30303
45.Hádzaná - Medzinárodný - EHF EURO Cup5.05 10.42 1.20
Rakúsko vs. Nórsko
20:25303
46.Volejbal - Medzinárodný - Liga národov, ženy1.01 9.74
Brazília vs. Srbsko
08:40202
47.Futbal - Kolumbia - Primera A, Apertura, play-off2.66 2.73 2.87
Deportivo Pasto vs. Club Deportivo Junior FC
02:45112
48.Bejzbal - Japonsko - Professional Baseball, Interleague1.56 2.28
Fukuoka Softbank Hawks vs. Hanshin Tigers
11:00202
49.Futbal - Estónsko - Esiliiga (2. liga)1.25 5.34 7.13
Tallinna FC Flora II vs. Kohtla-Jarve JK Jarve
18:00022
50.Futbal - Fínsko - Kakkonen1.55 4.05 4.35
Klubi 04 vs. Miki Mikkeli
17:30022

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top