» Najtipovanejšie zápasy
13. 06. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Ľadový hokej - USA - NHL, play-off1.90 3.95 3.58
Boston Bruins vs. St. Louis Blues
02:0052329
2.Tenis - ATP - s-Hertogenbosch, 2-hry1.19 4.12
Tsitsipas, Stefanos vs. Jarry, Nicolas
13:3501818
3.Tenis - ATP - Stuttgart, Nemecko1.24 3.63
Zverev, Alexander vs. Brown, Dustin
15:0501717
4.Futbal - Majstrovstvá sveta - MS, ženy - skupinová fáza8.71 4.59 1.36
Južná Afrika vs. Čína
21:0012315
5.Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy1.18 6.07 14.70
Egypt vs. Tanzánia
21:0011011
6.Basketbal - Izrael - Super League, play-off1.13 4.68
Maccabi Tel-Aviv vs. Maccabi Rishon Lezion
20:0011011
7.Futbal - Španielsko - Liga Adelante, zápasy o postup1.74 3.24 4.62
RCD Mallorca vs. Albacete Balompie
21:006410
8.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - ME kvalifikácia, muži8.48 14.12 1.07
Litva vs. Francúzsko
18:00909
9.Futbal - Majstrovstvá sveta - MS, ženy - skupinová fáza2.25 3.57 2.89
Austrália vs. Brazília
18:00729
10.Tenis - ATP - s-Hertogenbosch, 4-hry1.31 3.17
Kubot L / Melo M vs. Inglot D / Krajicek A
11:00088
11.Basketbal - Francúzsko - Pro B, play-off1.20 3.72
Orleans Loiret Basket vs. Saint-Chamond
20:00808
12.Basketbal - Turecko - TBSL, play-off1.47 2.50
Fenerbahce Ülker vs. Anadolu Efes Istanbul
20:00167
13.Tenis - ATP - s-Hertogenbosch, 2-hry2.36 1.53
Kukushkin, Mikhail vs. Gasquet, Richard
17:20516
14.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - ME kvalifikácia, muži8.12 14.03 1.08
Taliansko vs. Rusko
18:45606
15.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - ME kvalifikácia, muži9.33 15.26 1.06
Estónsko vs. Holandsko
18:30505
16.Futbal - Slovensko - U193.18 3.75 1.82
Zemplín Michalovce vs. Trenčín
17:00235
17.Basketbal - Taliansko - LNP Gold1.29 3.09
Universo Treviso vs. Upea Capo D Orlando
20:45505
18.Futbal - Fínsko - Ykkonen (2. liga)1.16 6.88 12.51
FC Haka Valkeakoski vs. MyPa Myllykoski
17:30325
19.Tenis - WTA - Nottingham, Veľká Británia1.26 3.49
Mladenovic, Kristina vs. Sharma, Astra
19:40505
20.Tenis - WTA - s-Hertogenbosch, 2-hry1.10 5.83
Bertens, Kiki vs. Rus, Arantxa
16:00505
21.Tenis - WTA - Nottingham, Veľká Británia5.97 1.10
Paquet, Chloe vs. Vekic, Donna
14:55404
22.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - ME kvalifikácia, muži5.24 10.53 1.18
Faerské ostrovy vs. Čierna Hora
19:30404
23.Tenis - WTA - Nottingham, Veľká Británia1.26 3.53
Sakkari, Maria vs. Jorovic, Ivana
17:45404
24.Tenis - Challenger - Nottingham, Veľká Británia1.10 5.46
Evans, Daniel vs. Draper, Jack
15:25404
25.Futbal - Brazília - Brazília, Serie A11.21 5.19 1.25
CSA AL vs. Flamengo RJ
02:30314
26.Basketbal - Grécko - A1, play-off1.28 3.35
BC AEK Atény vs. Peristeri Atény
18:30314
27.Tenis - WTA - s-Hertogenbosch, 2-hry3.28 1.29
Hercog, Polona vs. Riske, Alison
16:00404
28.Volejbal - Medzinárodný - Liga národov, ženy1.17 4.12
Turecko vs. Poľsko
10:00404
29.Volejbal - Medzinárodný - Liga národov, ženy1.14 4.57
Japonsko vs. Thajsko
12:10404
30.Tenis - ATP - s-Hertogenbosch, 2-hry1.35 2.94
Goffin, David vs. Herbert, Pierre-Hugues
11:00303
31.Tenis - WTA - Nottingham, Veľká Británia1.27 3.43
Tomljanovic, Ajla vs. Dart, Harriet
12:30303
32.Tenis - Challenger - Lyon, Francúzsko3.08 1.31
Gaio, Federico vs. Andujar, Pablo
15:55033
33.Austrálsky futbal - Austrália - AFL1.20 4.01
Adelaide Crows vs. Richmond Tigers
11:50303
34.Bejzbal - USA - MLB1.52 2.50
Minnesota Twins vs. Seattle Mariners
19:10303
35.Plážový volejbal - Medzinárodný - World Tour - 4 Star - ženy1.10 5.70
Agatha/Duda (BRA) vs. Brzostek/Wachowicz (POL)
09:00303
36.Futbal - Island - 1 deild (2. liga)1.58 4.07 4.48
Keflavik IF vs. Throttur Reykjavik
21:15033
37.Tenis - ATP - s-Hertogenbosch, 4-hry1.16 4.60
Ram R / Salisbury J vs. De Minaur A / Vega Hernandez D
14:35033
38.Tenis - ATP - s-Hertogenbosch, 4-hry2.22 1.59
Daniell M / Koolhof W vs. Klaasen R / Venus M
12:45213
39.Hádzaná - Medzinárodný - EHF EURO Cup5.05 10.42 1.20
Rakúsko vs. Nórsko
20:25303
40.Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy, ženy3.84 3.49 1.78
Fínsko vs. Island
17:30123
41.Tenis - ATP - Stuttgart, Nemecko1.39 2.77
Monfils, Gael vs. Kudla, Denis
11:00123
42.Futbal - Brazília - Brazília, Serie A1.64 3.44 5.54
Santos SP vs. Corinthians SP
02:30303
43.Volejbal - Medzinárodný - Liga národov, ženy1.19 3.90
Čína vs. USA
14:00033
44.Tenis - ATP - Stuttgart, Nemecko1.89 1.82
Berrettini, Matteo vs. Khachanov, Karen
13:40033
45.Tenis - ATP - s-Hertogenbosch, 2-hry1.63 2.15
Mannarino, Adrian vs. Verdasco, Fernando
14:05213
46.Badminton - Medzinárodný - Spanish International 2019, muži, 4-hry1.25 3.30
Hemming/Mairs vs. Geiss/Volker
15:45202
47.Badminton - Medzinárodný - Spanish International 2019, muži, 4-hry1.22 3.55
Grimley/Grimley vs. Christensen/Knudsen
16:45202
48.Badminton - Medzinárodný - Spanish International 2019, muži, 4-hry4.75 1.12
Popov/Popov vs. Shia/Heong Tan
17:15202
49.Tenis - ATP - Stuttgart, Nemecko, 4-hry1.76 1.96
Bambridge L / O´Mara J vs. Kyrgios N / Reid M
14:40202
50.Basketbal - Belgicko - BLB1.44 2.48
Telnet BC Oostende vs. Port of Antwerp Giants
20:30202

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top