» Najtipovanejšie zápasy
12. 06. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - ME kvalifikácia, muži7.32 13.04 1.10
Fínsko vs. Česká republika
17:0515015
2.Futbal - Majstrovstvá sveta - MS, ženy - skupinová fáza1.35 4.79 8.36
Francúzsko vs. Nórsko
21:0015015
3.Futbal - Španielsko - Liga Adelante, zápasy o postup2.12 2.80 3.68
Deportivo La Coruna vs. Malaga CF
21:0011213
4.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - ME kvalifikácia, muži8.56 14.40 1.07
Slovensko vs. Maďarsko
18:0013013
5.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - ME kvalifikácia, muži5.78 11.29 1.16
Izrael vs. Nemecko
18:4512012
6.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - ME kvalifikácia, muži9.07 14.84 1.06
Grécko vs. Island
19:0001010
7.Futbal - Majstrovstvá sveta - MS, ženy - skupinová fáza1.90 3.28 4.19
Nemecko vs. Španielsko
18:008210
8.Tenis - WTA - Nottingham, Veľká Británia2.90 1.36
Sharma, Astra vs. Rybarikova, Magdalena
22:05009
9.Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy1.13 6.50 24.20
Maroko vs. Gambia
18:30077
10.Tenis - WTA - Nottingham, Veľká Británia1.19 4.12
Tomljanovic, Ajla vs. Lao, Danielle
15:40707
11.Tenis - WTA - Nottingham, Veľká Británia1.30 3.21
Mladenovic, Kristina vs. Frech, Magdalena
22:45707
12.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - ME kvalifikácia, muži4.11 9.57 1.30
Belgicko vs. Srbsko
20:00516
13.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - ME kvalifikácia, muži6.08 11.81 1.14
Ukrajina vs. Dánsko
18:00606
14.Volejbal - Medzinárodný - Európska liga, ženy2.16 1.57
Slovensko vs. Česká republika
20:00606
15.Tenis - WTA - Nottingham, Veľká Británia1.09 6.24
Garcia, Caroline vs. Bains, Naiktha
19:05606
16.Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy U212.88 3.30 2.28
Chorvátsko vs. Dánsko
18:30145
17.Tenis - ATP - s-Hertogenbosch, 2-hry2.28 1.56
Fritz, Taylor vs. Coric, Borna
17:45505
18.Tenis - ATP - s-Hertogenbosch, 2-hry2.30 1.55
Thompson, Jordan vs. Tiafoe, Francis
16:00055
19.Volejbal - Medzinárodný - Európska liga, muži1.25 3.31
Slovensko vs. Lotyšsko
16:00055
20.Tenis - ATP - Stuttgart, Nemecko1.26 3.47
Struff, Jan-Lennard vs. Kecmanovic, Miomir
17:05505
21.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - ME kvalifikácia, muži5.24 10.39 1.20
Turecko vs. Severné Macedónsko
18:00404
22.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - ME kvalifikácia, muži11.16 18.32 1.02
Kosovo vs. Poľsko
20:00044
23.Futbal - Majstrovstvá sveta - MS, ženy - skupinová fáza3.99 3.48 1.88
Nigéria vs. Južná Kórea
15:00224
24.Basketbal - Grécko - A1, play-off6.06 1.09
Asp Promitheas vs. Panathinaikos Atény
17:30404
25.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - ME kvalifikácia, muži2.89 8.10 1.54
Lotyšsko vs. Slovinsko
18:40033
26.Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga1.40 2.72
KIA Tigers vs. Samsung Lions
11:30303
27.Tenis - Challenger - Columbus II, USA1.60 2.15
Torpegaard, Mikael vs. Sarmiento, Raymond
21:55303
28.Tenis - ATP - s-Hertogenbosch, 2-hry1.66 2.09
Garin, Christian vs. Haase, Robin
18:35213
29.Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy, ženy1.40 4.36 6.91
Bosna a Hercegovina vs. Čierna Hora
16:30033
30.Volejbal - Medzinárodný - Európska liga, muži1.57 2.16
Holandsko vs. Estónsko
19:30303
31.Volejbal - Medzinárodný - Európska liga, ženy2.90 1.32
Fínsko vs. Bielorusko
15:30213
32.Futbal - Španielsko - Segunda B2.58 3.00 2.71
Fuenlabrada CF vs. Racing Santander
20:30123
33.Tenis - WTA - Nottingham, Veľká Británia5.51 1.11
Jakupovic, Dalila vs. Vekic, Donna
13:00303
34.Tenis - Challenger - Nottingham, Veľká Británia3.17 1.29
Napolitano, Stefano vs. Karlovic, Ivo
16:50303
35.Tenis - WTA - Nottingham, Veľká Británia3.53 1.26
Ruse, Elena Gabriela vs. Yastremska, Dayana
13:00003
36.Basketbal - Senegal - Division 11.25 3.20
US Ouakam vs. Ville de Dakar
20:30303
37.Tenis - ATP - Stuttgart, Nemecko, 4-hry1.30 3.22
Peers J / Soares B vs. Molchanov D / Sitak A
19:20303
38.Ragby - Ragby Union - U20 Majstrovstvá sveta, skupinová fáza1.10 29.16 5.74
Wales vs. Fidži
18:00303
39.Tenis - Challenger - Lyon, Francúzsko4.57 1.15
Cachin, Pedro vs. Andujar, Pablo
17:30303
40.Tenis - ITF muži - Huelva, M-ITF-ESP-12A1.71 1.94
Simon, Tobias vs. Cacao, Tiago
13:40003
41.Futbal - Rumunsko - Liga I (1. liga)1.91 3.22 3.89
FC Hermanstadt vs. FC Universitatea Kluž
17:00022
42.Bejzbal - USA - MLB1.53 2.45
Boston Red Sox vs. Texas Rangers
22:05112
43.Futbal - Švédsko - Švédsky pohár9.33 7.20 1.18
Assyriska BK vs. Utsiktens BK
19:00202
44.Futbal - Švédsko - Švédsky pohár4.00 4.17 1.67
IFK Timraa vs. IFK Östersund
19:30202
45.Volejbal - Medzinárodný - Liga národov, ženy1.02 8.35
Japonsko vs. Srbsko
12:10202
46.Volejbal - Medzinárodný - Liga národov, ženy5.51 1.09
Bulharsko vs. Rusko
17:00202
47.Badminton - Medzinárodný - Spanish International 2019, muži1.04 7.00
Bracke, Elias vs. Leal, Alvaro
11:30202
48.Tenis - ATP - Stuttgart, Nemecko2.56 1.45
Pouille, Lucas vs. Medvedev, Daniil
18:35112
49.Volejbal - Medzinárodný - Európska liga, muži3.13 1.28
Fínsko vs. Bielorusko
18:30202
50.Tenis - ATP - s-Hertogenbosch, 4-hry1.50 2.42
Ram R / Salisbury J vs. Arends S / Middelkoop M
16:00202
51.Volejbal - Medzinárodný - Európska liga, muži1.16 4.17
Španielsko vs. Chorvátsko
18:30022
52.Pozemný hokej - Medzinárodný - FIH Series1.05 9.00 17.00
Japonsko vs. Poľsko
13:30202
53.Volejbal - Medzinárodný - Európska liga, muži1.32 2.93
Ukrajina vs. Česká republika
19:00022
54.Futbal - Nigéria - Premier League2.31 2.85 3.25
Enyimba vs. Akwa United FC
18:00202
55.Tenis - WTA - Nottingham, Veľká Británia1.48 2.48
Brady, Jennifer vs. Zhang, Shuai
20:15202
56.Hádzaná - Medzinárodný - EHF EURO Cup1.15 11.13 5.82
Španielsko vs. Švédsko
21:00202
57.Tenis - Challenger - Nottingham, Veľká Británia1.23 3.64
Novak, Dennis vs. Jubb, Paul
15:30202
58.Tenis - WTA - Nottingham, Veľká Británia1.51 2.39
Pera, Bernarda vs. Swan, Katie
17:55112
59.Tenis - WTA - Nottingham, Veľká Británia1.50 2.41
Sakkari, Maria vs. Watson, Heather
16:00112
60.Tenis - ITF ženy - Přerov, 2-hry1.16 4.21
Kostova, Elitsa vs. Tomanova, Nikola
12:10202
61.Basketbal - Argentína - LNB1.12 4.79
Club Atletico San Lorenzo De Almagro vs. Ferro Carril Oeste
02:00202
62.Tenis - WTA - Nottingham, Veľká Británia1.46 2.53
Moore, Tara vs. Lumsden, Maia
19:15022
63.Tenis - WTA - s-Hertogenbosch, 2-hry1.22 3.87
Kudermetova, Veronika vs. Aiava, Destanee
19:35202
64.Basketbal - Uganda - NBL3.00 1.30
JKL Dolphins vs. UCU Canons
19:30202
65.Basketbal - Srbsko - Super League1.84 1.80
Partizan Belehrad vs. KK Roter Stern Belehrad
19:00112
66.Tenis - ITF ženy - Rím, 2-hry1.17 4.11
Errani, Sara vs. Sabino, Lisa
18:00202
67.Bejzbal - USA - MLB2.03 1.76
Colorado Rockies vs. Chicago Cubs
21:10101
68.Tenis - Challenger - Columbus II, USA1.25 3.46
Mmoh, Michael vs. Gonzalez, Alejandro
20:25001
69.Bejzbal - Japonsko - Professional Baseball, Interleague1.61 2.18
Fukuoka Softbank Hawks vs. Hanshin Tigers
11:00011
70.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - ME kvalifikácia, muži2.23 6.85 1.90
Švajčiarsko vs. Chorvátsko
18:15011
71.Bejzbal - USA - MLB1.60 2.29
Cleveland Indians vs. Cincinnati Reds
19:10101
72.Tenis - Challenger - Lyon, Francúzsko2.35 1.51
Tatlot, Johan Sebastien vs. Sousa, Pedro
17:35101
73.Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga2.60 1.44
Hanwha Eagles vs. Doosan Bears
11:30101
74.Futbal - Švédsko - Švédsky pohár2.07 3.74 2.94
IFK Haninge vs. IFK Stocksund
20:00011
75.Tenis - ITF muži - Wichita, 2-hry1.57 2.16
Whitehouse, Mark vs. Svajda, Zachary
19:55011
76.Volejbal - Medzinárodný - Európska liga, ženy1.02 8.21
Slovinsko vs. Portugalsko
20:00101
77.Volejbal - Medzinárodný - Európska liga, ženy1.02 8.47
Grécko vs. Estónsko
15:30101
78.Volejbal - Medzinárodný - Liga národov, ženy1.19 3.88
Čína vs. Turecko
14:00101
79.Volejbal - Medzinárodný - Liga národov, ženy1.01 9.08
Taliansko vs. Južná Kórea
20:00101
80.Volejbal - Medzinárodný - Liga národov, ženy1.30 3.02
Nemecko vs. Belgicko
20:30101
81.Tenis - Challenger - Columbus II, USA1.60 2.15
Li, Zhe vs. Zhang, Zhizhen
18:05011
82.Tenis - ITF ženy - Barcelona, W-ITF-ESP-06A1.35 2.79
Hogenkamp, Richel vs. Saez Larra, Olga
15:00101
83.Basketbal - Poľsko - PLK (1. liga)1.51 2.38
Anwil Wloclawek vs. Siden Polski Cukier Torun
17:30101
84.Tenis - ATP - Stuttgart, Nemecko1.63 2.14
Tsonga, Jo-Wilfried vs. Raonic, Milos
14:30011
85.Volejbal - Medzinárodný - Európska liga, muži1.01 8.79
Azerbajdžan vs. Gruzínsko
15:00101
86.Badminton - Medzinárodný - Spanish International 2019, muži1.02 9.00
Roovers, Alexander vs. Marritt, Alex
11:30011
87.Badminton - Medzinárodný - Spanish International 2019, muži1.05 6.60
Christophersen, Mads vs. Louda, Jan
12:00011
88.Badminton - Medzinárodný - Spanish International 2019, muži6.00 1.07
Vazquez, Alvaro vs. Lane, Alex
12:30101
89.Badminton - Medzinárodný - Spanish International 2019, muži6.00 1.07
San Luis, Miguel vs. Gnedt, Wolfgang
13:00101
90.Badminton - Medzinárodný - Spanish International 2019, muži7.60 1.03
Magee, Joshua vs. Zulkarnain, Iskandar
13:30101
91.Tenis - WTA - s-Hertogenbosch, 2-hry1.93 1.78
Gasparyan, Margarita vs. Minnen, Greetje
16:00011
92.Badminton - Medzinárodný - Spanish International 2019, muži1.07 6.00
Rajarajan, Karan Rajan vs. Atilano, Bernardo
13:30101
93.Badminton - Medzinárodný - Spanish International 2019, ženy3.55 1.22
Gonda, Daniella vs. Pillai, Ashwathi
16:00101
94.Badminton - Medzinárodný - Spanish International 2019, ženy1.05 6.60
Christophersen, Line vs. Bland, Georgina
16:00101
95.Badminton - Medzinárodný - Spanish International 2019, ženy1.04 7.00
Ulitina, Maria vs. Kuhl, Rebecca
16:30101
96.Badminton - Medzinárodný - Spanish International 2019, ženy1.04 7.00
Ng, Talia vs. Darragh, Rachael
16:30101
97.Badminton - Medzinárodný - Spanish International 2019, mix1.01 12.00
Reynolds/Darragh vs. Sam/Quaye
14:00001
98.Snooker - Medzinárodný - Riga Masters 2019, Qualifiers1.11 5.48
Gilbert, David vs. Preece, Ian
20:00011
99.Futbal - Brazília - Brazílie, Serie B1.56 3.44 5.64
Sport Recife PE vs. CRB AL
02:30101
100.Tenis - ATP - Stuttgart, Nemecko, 4-hry3.18 1.31
Bopanna R / Shapovalov D vs. Bryan B / Bryan M
15:20011
101.Futbal - Austrália - ACT Premier League1.97 3.87 2.83
Canberra Olympic vs. Canberra FC
11:00011
102.Futbal - Bielorusko - Pohár7.11 4.59 1.30
FC Chist vs. FC Lida
17:00101
103.Volejbal - Medzinárodný - Európska liga, ženy1.01 9.11
Ukrajina vs. Švédsko
16:00101
104.Futbal - Brazília - Brazílie, Serie B2.18 3.00 3.14
Cuiaba MT vs. Atletico GO
01:30011
105.Futbal - Fínsko - 3. divízia1.75 3.90 3.30
JJK Jyvaskyla vs. FCJ Blackbird
18:00011
106.Futbal - Bielorusko - Pohár3.91 3.74 1.65
Smiavtotrans vs. FC Smorgon
17:30101
107.Futbal - USA - US Open Cup1.81 3.60 3.46
NY Red Bulls vs. New England Revolution
01:30011
108.Futbal - Fínsko - 3. divízia1.60 5.20 3.20
Herto vs. Valtti
18:15101
109.Volejbal - Medzinárodný - Európska liga, ženy5.01 1.11
Francúzsko vs. Chorvátsko
20:00101
110.Futbal - Nigéria - Premier League2.70 2.70 2.45
Lobi Stars vs. Kano Pillars FC
20:00101
111.Tenis - Challenger - Nottingham, Veľká Británia2.46 1.46
Basic, Mirza vs. Kwon, Soon Woo
15:30101
112.Tenis - Challenger - Nottingham, Veľká Británia3.00 1.32
Peniston, Ryan vs. Tomic, Bernard
20:30001
113.Tenis - Challenger - Columbus II, USA, 4-hry1.40 2.65
Hach Verdugo H / Young D vs. Altamirano C / Kwiatkowski T-S
02:25001
114.Tenis - WTA - Nottingham, Veľká Británia1.93 1.78
Sorribes Tormo, Sara vs. Rogers, Shelby
21:00011
115.Tenis - Challenger - Lyon, Francúzsko1.84 1.83
Ymer, Elias vs. Darcis, Steve
15:20011
116.Basketbal - Maďarsko - NB I1.20 3.75
Fortress Lami-Ved Kormend vs. PVSK Pannonpower Pecs
18:30101
117.Tenis - Challenger - Lyon, Francúzsko3.02 1.32
Cornut-Chauvinc, Antoine vs. Molleker, Rudolf
11:40101
118.Kriket - Medzinárodný - Majstrovstvá sveta1.50 2.40
Austrália vs. Pakistan
11:30101
119.Tenis - ITF ženy - Manchester, W-ITF-GBR-06A3.44 1.24
Miyazaki, Yuriko Lily vs. Cabrera, Lizette
15:05101
120.Basketbal - Brazília - Campeonato Paulista U194.80 1.12
Time Jundiai vs. AA Sao Caetano
22:00011
121.Tenis - WTA - s-Hertogenbosch, 2-hry1.97 1.75
Tsurenko, Lesya vs. Flipkens, Kirsten
16:00101
122.Bejzbal - USA - MLB1.99 1.79
Baltimore Orioles vs. Toronto Blue Jays
01:05011
123.Bejzbal - USA - MLB1.42 2.80
Minnesota Twins vs. Seattle Mariners
02:10101
124.Tenis - WTA - Nottingham, Veľká Británia2.54 1.46
Samsonova, Ludmilla vs. Golubic, Viktorija
13:00101
125.Bejzbal - USA - MLB1.75 2.04
Cleveland Indians vs. Cincinnati Reds
01:10101
126.Futbal - Vietnam - Ton Hoa Sen Cup (pohár)1.42 3.87 5.38
Hong Linh Ha Tinh FC vs. DAK Lak
12:00101
127.Tenis - WTA - s-Hertogenbosch, 2-hry2.14 1.63
Rybakina, Elena vs. Van Uytvanck, Alison
19:35011
128.Futbal - Vietnam - Ton Hoa Sen Cup (pohár)1.41 3.86 5.48
CS. Dong Thap vs. Hung Vuong An Giang
10:30011
129.Bejzbal - USA - MLB1.43 2.77
New York Yankees vs. New York Mets
01:05011
130.Bejzbal - USA - MLB1.64 2.22
Philadelphia Phillies vs. Arizona Diamondbacks
01:05101
131.Futbal - Poľsko - 3. liga1.12 8.30 13.76
Lech II Poznan vs. Wierzyca Pelplin
20:00101
132.Pozemný hokej - Medzinárodný - Pro League, ženy1.38 5.22 6.07
Nemecko vs. Belgicko
18:30101
133.Pozemný hokej - Medzinárodný - Pro League, ženy1.27 5.89 8.14
Holandsko vs. Nový Zéland
19:30101
134.Futbal - Bielorusko - Pohár7.27 5.22 1.25
Uzda vs. FC Belšina Bobrujsk
18:00101
135.Futbal - Švédsko - 2. divízia, Ostra Gotaland1.80 3.86 3.64
Nosaby IF vs. Hassleholms IF
19:00011
136.Futbal - Bielorusko - Pohár4.06 3.72 1.63
FC Gorki vs. FC Volna Pinsk
18:00101
137.Volejbal - Medzinárodný - Liga národov, ženy1.04 7.11
Brazília vs. Thajsko
08:40101
138.Tenis - ITF ženy - Barcelona, W-ITF-ESP-06A1.90 1.74
Martinez Cirez, Carlota vs. Juhaszova, Vivien
13:30101
139.Tenis - ITF ženy - Akko, W-ITF-ISR-03A1.08 5.71
Yushchenko, Valeriya vs. Dmitrichenko, Yekaterina
15:20101
140.Tenis - Challenger - Lyon, Francúzsko3.11 1.30
Grenier, Hugo vs. Arguello, Facundo
12:30101
141.Tenis - ITF muži - Gimcheon, M-ITF-KOR-02A2.14 1.58
Palan, Dominik vs. Jeong, Yeongseok
07:40101
142.Pesäpallo - Fínsko - Superpesis (1. liga), ženy1.43 3.31 7.29
Pesä Ysit Lappeenranta vs. Lappajärven Veikot
17:00101
143.Futbal - Slovensko - U191.30 4.70 6.00
FC Tatran Prešov vs. FK Poprad
16:00101
144.Tenis - ATP - s-Hertogenbosch, 2-hry1.50 2.43
De Minaur, Alex vs. Seppi, Andreas
17:50101
145.Basketbal - Taliansko - Serie A (1. liga)1.86 1.84
Umana Reyer Venezia vs. Dinamo Banco Di Sardegna Sassari
20:45101
146.Tenis - ITF ženy - Manchester, W-ITF-GBR-06A5.22 1.10
Loeb, Jamie vs. Diyas, Zarina
11:30101
147.Basketbal - Filipíny - PBA, Commissioner Cup2.14 1.58
Barangay Ginebra vs. TNT KaTropa
13:00101

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top