» Najtipovanejšie zápasy
21. 05. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - MS, skupinová fáza1.29 6.36 6.87
Slovensko vs. Dánsko
16:1573744
2.Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - MS, skupinová fáza2.13 4.51 2.57
Kanada vs. USA
20:15171633
3.Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - MS, skupinová fáza1.38 5.28 6.07
Fínsko vs. Nemecko
12:1532528
4.Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - MS, skupinová fáza1.81 4.38 3.36
Česká republika vs. Švajčiarsko
12:1524428
5.Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - MS, skupinová fáza3.28 4.40 1.82
Švédsko vs. Rusko
20:1519726
6.Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - MS, skupinová fáza3.88 4.73 1.64
Nórsko vs. Lotyšsko
16:1519120
7.Tenis - ATP - Ženeva, Švajčiarsko1.15 4.67
Zverev, Alexander vs. Gulbis, Ernests
19:15808
8.Basketbal - Španielsko - Spagnola ACB1.23 3.73
Real Madrid vs. Valencia Basket
21:00808
9.Futbal - Bulharsko - A PFG5.49 3.86 1.45
PFK Botev Plovdiv vs. Ludogorets Rasgrad
17:00617
10.Tenis - ATP - Ženeva, Švajčiarsko1.45 2.57
Dimitrov, Grigor vs. Delbonis, Federico
14:35066
11.Futbal - Francúzsko - Ligue 1, baráž, play-off2.89 2.55 2.55
Paríž FC 98 vs. RC Lens
20:45336
12.Futbal - Medzinárodné, kluby - AFC Liga majstrov, skupinová fáza1.19 5.28 10.04
Jeonbuk Hyundai vs. Buriram United FC
12:00156
13.Futbal - Medzinárodné, kluby - AFC Liga majstrov, skupinová fáza1.40 4.12 5.80
Shanghai SIPG vs. Ulsan Hyundai
12:00505
14.Futbal - Švédsko - Superettan (2. liga)1.78 3.30 4.29
Gais vs. Västeras SK
19:00145
15.Futbal - Holandsko - Eredivisie (1. liga)1.66 3.95 4.46
Vitesse Arnhem vs. FC Groningen
20:45415
16.Tenis - Grand Slam - French Open, kvalifikácia, ženy1.13 5.11
Voegele, Stefanie vs. Xu, Shilin
11:45055
17.Tenis - ATP - Lyon, Francúzsko1.47 2.51
Auger Aliassime, Felix vs. Millman, John
18:25314
18.Tenis - ATP - Lyon, Francúzsko, 4-hry1.22 3.80
Klaasen R / Venus M vs. Hoang A / Jacq G
15:45404
19.Basketbal - Bulharsko - Bulharská basketbalová liga1.30 3.01
Levski Sofia vs. Balkan Botevgrad
20:00404
20.Tenis - ATP - Ženeva, Švajčiarsko, 4-hry1.16 4.58
Marach O / Pavic M vs. Berankis R / Nishioka Y
14:25404
21.Basketbal - Turecko - TBSL, play-off1.35 2.94
Galatasaray SK vs. Royal Hali GBB
19:15404
22.Futbal - Alžírsko - Ligue 11.52 3.46 5.51
USM Bel Abbes vs. Moloudia Club d´Alger
23:30404
23.Tenis - WTA - Norimberg, Nemecko1.21 3.94
Plíšková Kristýna vs. Niemeier, Jule
13:55404
24.Futbal - Holandsko - Eredivisie (1. liga)1.65 4.12 4.32
FC Utrecht vs. Heracles Almelo
18:30404
25.Tenis - Grand Slam - French Open, kvalifikácia, ženy1.06 7.25
Bacsinszky, Timea vs. Stollar, Fanny
12:55303
26.Futbal - Island - Urvalsdeild, ženy1.69 3.45 4.01
UMF Selfoss vs. Keflavik
21:15303
27.Basketbal - Litva - LKL1.01 8.87
Žalgiris Kaunas vs. BC Lietkabelis
17:50303
28.Futbal - Rumunsko - Liga 21.42 4.07 5.56
FC Universitatea Kluž vs. CS Sportul Snagov
19:30303
29.Futbal - Švédsko - Superettan (2. liga)1.95 3.27 3.55
Degerfors IF vs. Dalkurd FF
19:00123
30.Futbal - Alžírsko - Ligue 11.36 3.78 7.59
DRB Tadjenant vs. CS Constantine
23:30123
31.Tenis - ATP - Lyon, Francúzsko1.34 2.98
Paire, Benoit vs. McDonald, Mackenzie
13:35303
32.Tenis - ATP - Ženeva, Švajčiarsko1.32 3.12
Ramos, Albert vs. Mannarino, Adrian
12:00303
33.Futbal - Medzinárodné, kluby - AFC Liga majstrov, skupinová fáza7.24 4.73 1.28
Sydney FC vs. Kawasaki Frontale
12:00303
34.Hádzaná - Rusko - Super League, ženy1.19 12.41 4.99
Rostov-Don vs. Lada Toljatti
18:00202
35.Basketbal - Taliansko - Serie A, play-off1.43 2.64
Vanoli Cremona vs. Pallacanestro Trieste
20:30202
36.Futbal - Rumunsko - Liga I (1. liga)1.74 3.08 4.30
FC Hermanstadt vs. FC Botosani
17:30022
37.Bejzbal - Japonsko - Professional Baseball, Central League1.45 2.57
Yomiuri Giants vs. Yokohama Dena Baystars
11:00002
38.Futbal - Alžírsko - Ligue 11.46 3.45 6.40
MO Bejaia vs. CR Belouizdad
23:30202
39.Basketbal - Poľsko - PLK (1. liga)1.51 2.39
Anwil Wloclawek vs. Asseco Prokom Gdynia
17:45112
40.Futbal - Alžírsko - Ligue 11.62 3.05 5.36
CA Bordj Bou Arreridj vs. Ol. Medea
23:30202
41.Tenis - Grand Slam - French Open, kvalifikácia, muži1.10 5.81
Sandgren, Tennys vs. Watanuki, Yusuke
10:00202
42.Volejbal - Medzinárodný - Liga národov, ženy1.45 2.44
Poľsko vs. Taliansko
20:30022
43.Volejbal - Medzinárodný - Liga národov, ženy3.80 1.20
Belgicko vs. USA
16:00202
44.Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga1.62 2.17
KIA Tigers vs. Lotte Giants
11:30202
45.Futbal - Írsko - Premier Division2.43 2.97 2.93
St. Patrick´s Athletic FC vs. Derry City
20:45022
46.Tenis - ATP - Lyon, Francúzsko2.51 1.47
Johnson, Steve vs. Herbert, Pierre-Hugues
15:50022
47.Tenis - WTA - Strasbourg, Francúzsko1.17 4.42
Barty, Ashleigh vs. Gavrilova, Daria
12:00002
48.Basketbal - USA - NBA, play-off2.05 1.75
Portland Trail Blazers vs. Golden State Warriors
03:00112
49.Tenis - Grand Slam - French Open, kvalifikácia, muži6.09 1.09
Soeda, Go vs. Bagnis, Facundo
10:00011
50.Tenis - Grand Slam - French Open, kvalifikácia, ženy2.32 1.54
Kovinic, Danka vs. Babos, Timea
13:15101

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top