» Najtipovanejšie zápasy
15. 05. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - MS, skupinová fáza4.24 4.70 1.58
Nemecko vs. Slovensko
20:15116475
2.Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - MS, skupinová fáza1.21 7.19 8.60
Švajčiarsko vs. Nórsko
16:1538442
3.Futbal - Česká republika - 1. liga1.33 4.39 6.65
SK Slavia Praha vs. FK Jablonec
20:0027128
4.Futbal - Česká republika - 1. liga1.75 3.35 3.86
FC Viktoria Plzeň vs. Sparta Praha
17:3011011
5.Futbal - Holandsko - Eredivisie (1. liga)22.44 10.84 1.06
De Graafschap vs. Ajax Amsterdam
19:3011011
6.Ľadový hokej - USA - NHL, play-off2.32 3.88 2.69
Carolina Hurricanes vs. Boston Bruins
02:00459
7.Futbal - Holandsko - Eredivisie (1. liga)1.08 9.85 19.13
PSV Eindhoven vs. Heracles Almelo
19:30808
8.Futbal - Chorvátsko - 1. HNL1.34 4.78 7.30
NK Dinamo Záhreb vs. HNK Gorica
18:00808
9.Futbal - Anglicko - Championship, play-off1.68 3.70 4.69
Leeds United vs. Derby County
20:45156
10.Futbal - Ukrajina - Ukrajinský pohár1.13 5.98 13.49
FC Šachtar Doneck vs. FC Ingulets
20:00404
11.Futbal - Poľsko - Ekstraklasa (1. liga)3.32 3.38 2.07
Pogoň Štetín vs. Piast Gliwice
20:30224
12.Futbal - Švajčiarsko - Super League (1. liga)1.92 3.73 3.44
FC Bazilej vs. FC Luzern
20:00314
13.Futbal - Taliansko - Coppa Italia (pohár)2.58 3.11 2.49
SS Lazio Rím vs. Atalanta Bergamasca Calcio
20:45213
14.Hádzaná - Francúzsko - LNH Division 1 Men1.13 13.33 7.28
HBC Nantes vs. Pays Aix Universite Club Handball
20:30123
15.Futbal - Švédsko - Superettan (2. liga)1.93 3.39 3.49
Mjällby AIF vs. Trelleborgs FF
19:00303
16.Basketbal - USA - NBA, play-off1.31 3.39
Golden State Warriors vs. Portland Trail Blazers
03:00303
17.Futbal - Holandsko - Eredivisie (1. liga)2.92 3.78 2.12
ADO Den Haag vs. Willem II Tilburg
19:30213
18.Futbal - Slovinsko - PrvaLiga (1. liga)1.89 3.58 3.21
Olimpija Ljubljana vs. NK Domžale
16:55033
19.Basketbal - Litva - LKL1.08 5.73
Neptunas Klaipeda vs. KK Prienai
17:50303
20.Futbal - Spojené arabské emiráty - Arabská liga1.35 4.78 5.55
Al Jazira Club vs. Al Dhafra
20:00033
21.Futbal - Švajčiarsko - Challenge League (2. liga)1.57 4.15 4.75
FC Aarau vs. SC Kriens
20:00023
22.Futbal - Švajčiarsko - Challenge League (2. liga)1.37 4.67 6.84
FC Lausanne-Sport vs. FC Schaffhausen
20:00033
23.Basketbal - Izrael - Super League (1. liga)1.02 8.37
Maccabi Tel-Aviv vs. Maccabi Ashdod
20:00303
24.Futbal - Turecko - Turkiye Kupasi (pohár)5.12 3.99 1.53
Akhisar Belediye GS vs. Galatasaray
19:45112
25.Futbal - Švédsko - Allsvenskan (1. liga)2.97 2.92 2.43
Helsingborgs IF vs. AIK IF
19:00102
26.Futbal - Bulharsko - Pohár2.20 2.99 2.93
PFK Botev Plovdiv vs. Lokomotiv 1926 Plovdiv
18:00022
27.Futbal - Poľsko - Ekstraklasa (1. liga)3.13 3.32 2.18
Jagiellonia Białystok vs. Legia Varšava
20:30202
28.Futbal - Holandsko - Eredivisie (1. liga)1.61 4.36 4.37
FC Utrecht vs. SC Heerenveen
19:30202
29.Futbal - Holandsko - Eredivisie (1. liga)8.02 6.12 1.26
Fortuna Sittard vs. Feyenoord Rotterdam
19:30202
30.Basketbal - Litva - LKL1.10 5.31
Lietuvos Rytas vs. Juventus Utena
18:00202
31.Tenis - Challenger - Lisabon, Portugalsko1.38 2.76
Sousa, Pedro vs. Marcora, Roberto
15:25002
32.Bejzbal - USA - MLB2.03 1.77
Atlanta Braves vs. St. Louis Cardinals
01:20112
33.Futbal - Fínsko - Ykkonen (2. liga)1.30 4.65 7.22
TPS Turku vs. AC Kajaani
17:30202
34.Futbal - Spojené arabské emiráty - Arabská liga1.46 4.17 4.92
Shabab AlAhli vs. Bani Yas
20:00202
35.Futbal - Švajčiarsko - Super League (1. liga)1.86 3.73 3.66
FC Zurich vs. FC Thun
20:00202
36.Bejzbal - Japonsko - Professional Baseball, Central League1.40 2.73
Yomiuri Giants vs. Hanshin Tigers
11:00022
37.Futbal - Rusko - PFL, východ1.11 6.38 13.47
FC Irtysh Omsk vs. S-2 Novosibirsk
15:00202
38.Basketbal - Grécko - A2, play-off1.38 2.80
AS Karditsas vs. AS Kastorias
16:00022
39.Bejzbal - USA - MLB1.51 2.51
Arizona Diamondbacks vs. Pittsburgh Pirates
21:40202
40.Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga1.34 2.99
Doosan Bears vs. Samsung Lions
11:30202
41.Futbal - Slovensko - 3. liga1.85 3.50 3.25
Slovan Galanta vs. AFC Nove Mesto Nad Vahom
17:30022
42.Futbal - Švédsko - Allsvenskan (1. liga)2.46 3.16 2.72
IK Sirius FK vs. GIF Sundsvall
19:00011
43.Futbal - Rusko - Ruský pohár1.64 3.61 4.67
Arsenal Tula vs. FK Ural Jekaterinburg
18:00101
44.Futbal - Poľsko - Ekstraklasa (1. liga)2.13 3.27 3.28
Zaglebie Lubin vs. KS Cracovia Krakov
20:30101
45.Basketbal - Francúzsko - Pro A1.16 4.59
Asvel Lyon-Villeurbanne vs. Gravelines Grand Fort BCM
20:00101
46.Basketbal - Rakúsko - ABL1.18 4.32
ECE Bulls Kapfenberg vs. BK Dukes Klosterneuburg
19:00011
47.Hádzaná - Francúzsko - LNH Division 1 Men1.30 10.06 4.36
Toulouse Handball vs. Istres Ouest Provence
20:30011
48.Futbal - Rumunsko - Liga I (1. liga)2.28 2.95 2.84
FC Hermanstadt vs. Dinamo Bukurešť
17:15101
49.Futbal - Švédsko - Superettan (2. liga)2.71 3.40 2.29
IK Frej vs. IF Brommapojkarna
19:00011
50.Futbal - Holandsko - Eredivisie (1. liga)2.62 3.64 2.36
NAC Breda vs. PEC Zwolle
19:30101
51.Futbal - Holandsko - Eredivisie (1. liga)3.40 3.62 1.96
FC Emmen vs. FC Groningen
19:30011
52.Tenis - Challenger - Gwangju, Južná Kórea4.60 1.15
Smith, Roy vs. Sela, Dudi
07:05101
53.Tenis - ITF ženy - Singapur, W-ITF-SGP-03A, 4-hry7.55 1.03
Tan H I / Uberoi N vs. Jundakate C / Ng M Y M
10:50101
54.Futbal - Slovinsko - PrvaLiga (1. liga)4.13 3.63 1.66
NK Celje vs. NK Maribor
20:15101
55.Hádzaná - Dánsko - Handboldligaen1.60 7.74 2.73
Aalborg Handball vs. Team Tvis Holstebro
19:00011
56.Hádzaná - Dánsko - Handboldligaen1.04 16.47 10.15
Skjern Handbold vs. Sonderjyske
19:00101
57.Futbal - Brazília - Brazílie, Serie B2.45 2.77 2.93
Oeste SP vs. Cuiaba MT
00:15011
58.Tenis - ITF ženy - Barletta, W-ITF-ITA-08A1.12 4.77
Bilardo, Federica vs. Prati, Federica
09:00101
59.Futbal - Poľsko - 3. liga1.52 3.70 4.98
Zaglebie II Lubin vs. Rekord Bielsko Biala
15:00011
60.Tenis - Challenger - Heilbronn, Nemecko1.12 5.13
Krajinovic, Filip vs. Koepfer, Dominik
15:45101
61.Tenis - Challenger - Samarkand, Uzbekistan3.28 1.27
Fomin, Sergey vs. Ortega-Olmedo, Roberto
07:30101
62.Tenis - ITF ženy - Changwon, W-ITF-KOR-01A, 4-hry7.22 1.04
Kim S H / Lee H vs. Barnett A / Christie F
06:10101
63.Tenis - ITF ženy - Wuhan, Doubles W-ITF-CHN-08A1.05 6.77
Jiang X / Sema E vs. Dong H / He J
11:15101
64.Bejzbal - USA - MLB1.93 1.85
Cincinnati Reds vs. Chicago Cubs
00:40101
65.Bejzbal - USA - MLB1.90 1.87
Philadelphia Phillies vs. Milwaukee Brewers
01:05011
66.Box - Medzinárodný - Cruiserweight1.01 30.00 12.50
Jai Opetaia (AUS) vs. Navosa Ioata (NZL)
07:00101
67.WarCraft III - H & W Masters - H & W China vs Korea Masters1.01 10.00
Moon vs. HuG
13:00101
68.Basketbal - Rakúsko - ABL1.29 3.30
REDWELL GUNNERS OBERWART vs. Allianz Swans Gmunden
19:00011
69.Futbal - Island - Urvalsdeild (1. liga)2.31 3.41 2.75
IA Akranes vs. FH Hafnarfjordur
21:15101
70.Futbal - Island - Urvalsdeild (1. liga)2.42 3.39 2.62
KA Akureyri vs. Breidablik Kopavogur
21:15011
71.Futbal - Island - Urvalsdeild (1. liga)5.42 4.09 1.51
Vikingur Reykjavik vs. UMF Stjarnan
21:15101
72.Futbal - Kolumbia - Liga Postobon I2.02 2.86 3.91
Deportivo Pasto vs. America De Cali
21:30101
73.Tenis - ITF ženy - Barletta, W-ITF-ITA-08A, 4-hry7.01 1.04
Garri Murcia C / Maesfranckx O vs. Alexandre DA Rosa K / Malygina E
16:55101
74.Volejbal - Taliansko - Serie A2, ženy1.95 1.71
Zambelli Orvieto vs. Volalto Caserta
20:30011
75.Futbal - Čína - China League 22.42 2.95 2.51
Kunshan FC vs. Wuhan Three Towns FC
13:30011
76.Futbal - Fínsko - 3. divízia3.90 4.80 1.50
Union Plaani vs. FC Peltirumpu
17:30011
77.Futbal - Fínsko - 3. divízia4.20 4.40 1.50
Korsnäs FF vs. Narpes Kraft
18:00011
78.Futbal - Medzinárodné, kluby - AFC Cup, skupinová fáza1.96 3.32 3.36
Manang Marshyangdi vs. Minerva Punjab
11:15011
79.Hádzaná - Španielsko - Superliga ABF1.07 14.02 8.08
Rocasa ACE Gran Canaria vs. BMC Mavi Nuevas Tecnologias
20:30101
80.Futbal - Čierna Hora - 1. CFL (1. liga)1.30 3.64 9.52
FK Iskra Danilovgrad vs. FK Lovcen
17:00101
81.Hádzaná - Francúzsko - LNH Division 1, ženy7.59 13.39 1.12
OGC Nice Cote D´Azur vs. Metz Handball
20:30101
82.Hádzaná - Portugalsko - 1a Divisao1.02 17.13 11.01
Sport Lisboa Benfica vs. Madeira SAD
20:00011
83.Tenis - ITF muži - Luan, M-ITF-CHN-06A1.04 7.08
Hsu, YU Hsiou vs. Li, Chenhe
04:00101
84.Tenis - ITF muži - Luan, M-ITF-CHN-06A6.74 1.05
Zhou, Sheng Hao vs. Sun, Fajing
05:30101
85.Tenis - ITF muži - Luan, M-ITF-CHN-06A1.09 5.59
Kawakami, Rimpei vs. Kunsuwan, Natthasith
10:00101
86.Tenis - ITF ženy - Kurume, W-ITF-JPN-11A, 4-hry1.04 7.19
BAI A / Jaksic J vs. Sonoda A / Yamaguchi A
07:00101
87.Tenis - ITF ženy - Kurume, W-ITF-JPN-11A, 4-hry1.07 6.09
Ayukawa M / Kaji H vs. Hasegawa M / Yamaguchi M
07:00101
88.Tenis - ITF ženy - Tacarigua, W-ITF-TTO-01A, 4-hry1.11 5.03
Rose A / Stampfli B vs. Mar T / Simmons S
01:00101
89.Futbal - Brazília - Campeonato Brasileiro, ženy1.32 4.48 7.05
Ferroviaria SP vs. Minas Icesp DF
23:30101
90.Futbal - Kazachstan - Premier League7.16 4.02 1.31
FC Irtysh Pavlodar vs. FK Astana
14:30101
91.Futbal - Malajzia - Super League (1. liga)1.55 3.66 4.78
Melaka vs. Felda United FC
16:00101
92.Futbal - Tunisko - Tunisko, Ligue 1 (1. liga)5.15 3.29 1.53
Club a Bizertin vs. Etoile Sportive Sahel
16:00101
93.Tenis - ITF ženy - Kurume, W-ITF-JPN-11A4.94 1.11
Uchijima, Moyuka vs. Ahn, Kristie
03:00001
94.Tenis - ITF ženy - Kurume, W-ITF-JPN-11A1.08 5.83
Marino, Rebecca vs. Miyamoto, Ayumi
03:00101
95.Tenis - ITF ženy - Barletta, W-ITF-ITA-08A7.63 1.03
Chiesa, Enola vs. Simion, Oana Georgeta
15:20101
96.Tenis - ITF ženy - Barletta, W-ITF-ITA-08A1.07 6.12
Raggi, Angelica vs. Gai, Clarissa
12:00101
97.Tenis - ITF ženy - Varberg, W-ITF-SWE-02A1.01 9.41
Yudanov, Marina vs. Shasteen, Emma
10:30101
98.Hádzaná - Rumunsko - Liga Nationala3.02 7.86 1.49
CSM Bucuresti vs. Potaissa Turda
14:00101
99.Hádzaná - Česká republika - Extraliga1.53 8.38 2.79
HC Baník Karviná vs. SSK Talent 90 Plzeň
18:00101
100.Tenis - ITF ženy - Antalya, W-ITF-TUR-19A1.04 7.09
Pospelova, Aleksandra vs. Comlek, Azradeniz
13:40101
101.Tenis - ITF ženy - Antalya, W-ITF-TUR-19A6.72 1.05
Baravi, Adelina vs. Sonmez, Zeynep
09:15101
102.Tenis - ITF muži - Tabarka, M-ITF-TUN-19A1.01 9.39
Kestelboim, Mariano vs. Liucci, Francesco
15:05101
103.Tenis - Challenger - Heilbronn, Nemecko1.70 1.99
Garcia-Lopez, Guillermo vs. Altmaier, Daniel
13:35101
104.Tenis - ITF ženy - Heraklion, W-ITF-GRE-02A1.02 8.09
Oliynykova, Oleksandra vs. Akler, Yarden
10:45101
105.Tenis - ITF ženy - Heraklion, W-ITF-GRE-02A1.08 5.64
Vukovic, Draginja vs. Nadel, Nicole
13:15011
106.Tenis - ITF ženy - Varberg, W-ITF-SWE-02A6.39 1.06
Jamshidi, Elena vs. Hertel, Ania
10:30101
107.Tenis - ITF ženy - Naples, Singles W-ITF-USA-16C8.17 1.02
Carruthers, Steffi vs. Arango, Emiliana
16:00101
108.Tenis - ITF muži - Heraklion, M-ITF-GRE-02A1.02 8.13
Glasspool, Lloyd vs. Bothwell, Samuel
11:35101
109.Tenis - ITF muži - Kampala, M-ITF-UGA-02A1.05 6.67
Carr, Simon vs. Anand, Kunal
14:45101
110.Tenis - ITF muži - Kampala, M-ITF-UGA-02A7.63 1.03
Yego, Ibrahim Kibet vs. Kaliyanda Poonacha, Niki
12:15101
111.Tenis - ITF muži - Kampala, M-ITF-UGA-02A8.44 1.02
Kotecha, Sheil vs. Storrie, Ryan James
14:15011
112.Bejzbal - Japonsko - Professional Baseball, Central League2.03 1.71
Yokohama Dena Baystars vs. Chunichi Dragons
10:45101
113.Bejzbal - Japonsko - Professional Baseball, Pacific League1.48 2.48
Fukuoka Softbank Hawks vs. Saitama Seibu Lions
11:00011
114.Vodné pólo - Medzinárodný - Liga majstrov1.01 14.47 15.33
Pro Recco vs. Crvena Zvezda Belehrad
20:00101
115.Vodné pólo - Medzinárodný - Liga majstrov1.01 13.95 15.11
AN Brescia vs. Steaua Bukurešť
20:00101
116.Vodné pólo - Medzinárodný - Liga majstrov1.02 12.82 14.00
VK Jug CO vs. Spandau 04
20:30101
117.Vodné pólo - Medzinárodný - Liga majstrov1.21 8.30 5.56
Olympiakos vs. BPM Sport Management
19:00101
118.Badminton - Medzinárodný - Slovenia International 2019, Herren-Einzel1.57 2.15
Popov, Christo vs. Yan, Runze
09:00101
119.Badminton - Medzinárodný - Slovenia International 2019, Herren-Einzel6.60 1.05
Anjo, Duarte Nuno vs. Pratama, Adi
09:00101
120.Badminton - Medzinárodný - Slovenia International 2019, muži, 2-hry7.00 1.04
Kral, Jiri vs. Misbun, Misbun Ramdan Mohmed
09:30101
121.Badminton - Medzinárodný - Slovenia International 2019, muži, 2-hry1.17 4.00
Giesinger, Michael vs. Ivancic, Miha
09:30011
122.Badminton - Medzinárodný - Slovenia International 2019, muži, 2-hry5.60 1.08
Seiwald, Leon vs. Bharadwaj B. M., Rahul
10:30011
123.Badminton - Medzinárodný - Slovenia International 2019, muži, 2-hry1.08 5.60
Savin, Cristian vs. Mangor, Nikolaj
10:50001
124.Badminton - Medzinárodný - Slovenia International 2019, muži, 2-hry1.01 10.00
Mishra, Alap vs. Mann, Robert
11:30101
125.Badminton - Medzinárodný - Slovenia International 2019, muži, 2-hry1.12 4.75
Vazquez, Alvaro vs. Li, Antonio
12:00101
126.Badminton - Medzinárodný - Slovenia International 2019, muži, 2-hry1.08 5.60
Ivanic, Miha vs. Stensaeth, Peter Roenn
12:30101
127.Badminton - Medzinárodný - Slovenia International 2019, muži, 2-hry1.70 1.95
Low, Pit Seng vs. Rudolf, Nicolas
12:30011
128.Badminton - Medzinárodný - Slovenia International 2019, ženy, 2-hry1.08 5.60
Stankovic, Kaja vs. Goncalves, Adriana F
13:00101
129.Futbal - Medzinárodné, kluby - AFC Cup, skupinová fáza5.09 4.01 1.51
FC Dordoi Bishkek vs. FK Istiklol
16:00101
130.Futbal - Medzinárodné, kluby - AFC Cup, skupinová fáza1.08 9.05 13.90
Yangon United vs. Nagacorp FC
12:00101
131.Basketbal - Izrael - Super League (1. liga)1.49 2.34
Hapoel Beer Sheva vs. Galil Gilboa
17:45101
132.Basketbal - Chorvátsko - A1 liga, muži1.04 8.29
KK Cedevita vs. KK Zadar
20:00011
133.Basketbal - Mezinárodné, kluby - Asean Basketball League, play-off1.39 2.79
Singapore Slingers vs. CLS Knights Surabaya
14:00011
134.Bejzbal - USA - MLB1.34 3.21
New York Yankees vs. Baltimore Orioles
21:05101
135.Volejbal - Medzinárodný - Montreux Volley Masters2.52 1.42
Čína vs. Poľsko
16:30011
136.Volejbal - Medzinárodný - Montreux Volley Masters1.27 3.20
Japonsko vs. Nemecko
21:15101
137.Futbal - Belgicko - First Amateur Division1.35 4.50 6.00
Lierse Kempenzonen vs. KVV Thes Sport
20:00011
138.Futbal - Bosna a Hercegovina - Pohár2.44 2.85 2.72
NK Siroki Brijeg vs. FK Sarajevo
17:00011
139.Futbal - Ekvádor - Pohár2.70 3.20 2.25
CD Puerto Quito vs. CS Emelec
22:00011
140.Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga2.53 1.46
NC Dinos vs. SK Wyverns
11:30101
141.Basketbal - Turecko - TKBL (1. liga)1.11 5.08
Fenerbahce SK vs. Cukurova Basketbol
16:45101
142.Futbal - Taliansko, amatéri - Lega Pro, postup, play-off2.19 2.79 3.18
Calcio Catania vs. Reggio Calabria
20:30101
143.Futbal - Taliansko, amatéri - Lega Pro, postup, play-off2.28 2.82 2.98
AC Arezzo vs. Novara Calcio
20:30011
144.Basketbal - Maďarsko - NB I1.53 2.23
Jaszberenyi Kosarlabda SE vs. PVSK Pannonpower Pecs
19:00011
145.Futbal - Rusko - Football National League1.69 3.36 4.15
FC Avangard Kursk vs. FK Krasnodar-2
17:30011
146.Futbal - Škótsko - Premier League, ženy7.50 5.44 1.23
Forfar Farmington Lfc vs. Rangers Lfc
20:00101
147.Futbal - Slovensko - U191.35 4.76 4.99
MŠK Žilina vs. Nitra
15:30101
148.Tenis - ITF muži - Doboj, M-ITF-BIH-02A1.11 5.05
Kivattsev, Kirill vs. Zhu, Michael
16:45001

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top