» Najtipovanejšie zápasy
21. 03. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia1.13 7.22 16.90
Holandsko vs. Bielorusko
20:4553053
2.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia1.94 3.13 4.07
Slovensko vs. Maďarsko
20:4538947
3.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia1.12 7.32 21.01
Chorvátsko vs. Azerbajdžan
20:4539645
4.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia1.43 4.34 6.69
Belgicko vs. Rusko
20:4526026
5.Ľadový hokej - Česká republika - Extraliga1.40 4.99 5.40
Bílí Tygři Liberec vs. BK Mladá Boleslav
19:0022123
6.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia1.36 4.08 9.96
Severné Írsko vs. Estónsko
20:4517017
7.Ľadový hokej - Rusko - KHL, play-off1.30 5.16 7.25
CSKA Moskva vs. HC Dinamo Moskva
17:3014014
8.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia2.35 3.01 3.10
Rakúsko vs. Poľsko
20:4521012
9.Ľadový hokej - Rusko - KHL, play-off1.46 4.44 5.25
SKA Petrohrad vs. Lokomotiv Jaroslavľ
17:304812
10.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia1.37 4.20 9.02
Severné Macedónsko vs. Lotyšsko
20:458210
11.Tenis - WTA - Miami, USA1.19 4.16
Kvitova, Petra vs. Sakkari, Maria
21:00909
12.Ľadový hokej - Česká republika - Extraliga1.59 4.36 4.12
HC Oceláři Třinec vs. HC Vítkovice
17:00819
13.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia1.06 9.44 35.17
Cyprus vs. San Marino
18:00718
14.Tenis - WTA - Miami, USA2.08 1.67
Kuzmova, Viktoria vs. Gavrilova, Daria
19:55516
15.Futbal - Francúzsko - National (3. liga)1.53 3.29 6.21
Rodez Aveyron vs. Tours FC
20:30516
16.Ľadový hokej - Slovensko - Extraliga (1. liga)2.48 3.87 2.23
Dukla Michalovce vs. MsHK Žilina
17:30336
17.Ľadový hokej - Nórsko - Eliteserien (1.liga)1.43 5.15 4.87
Valerenga IF vs. IF Frisk/Asker
19:30145
18.Šipky - Medzinárodný - Premier League1.27 6.29 7.37
Van Gerwen, Michael vs. Gurney, Daryl
21:35055
19.Tenis - WTA - Miami, USA2.21 1.59
Jabeur, Ons vs. Van Uytvanck, Alison
19:30005
20.Futbal - Medzinárodné, juniori - Priateľské zápasy U211.29 4.79 6.90
Španielsko vs. Rumunsko
18:45404
21.Ľadový hokej - Švajčiarsko - National League2.20 4.12 2.48
HC Davos vs. Fribourg-Gottéron
20:00224
22.Ľadový hokej - USA - NHL2.90 4.19 2.06
Buffalo Sabres vs. Toronto Maple Leafs
00:00314
23.Tenis - ATP - Miami, USA1.46 2.53
Haase, Robin vs. Lacko, Lukas
16:00404
24.Ľadový hokej - Švajčiarsko - National League1.71 4.44 3.45
ZSC Lions vs. SC Rapperswil-Jona Lakers
20:00044
25.Ľadový hokej - Bielorusko - Bielorusko1.28 5.65 6.26
Yunost Minsk vs. HC Dinamo Molodechno
18:00404
26.Tenis - WTA - Miami, USA3.35 1.28
Begu, Irina-Camelia vs. Andreescu, Bianca Vanessa
20:05314
27.Tenis - WTA - Miami, USA2.21 1.59
Schmiedlova, Anna-Karolina vs. Maria, Tatjana
21:55224
28.Futbal - Francúzsko - National (3. liga)1.81 3.14 4.02
Stade Lavallois MFC vs. Avranches
20:00303
29.Tenis - WTA - Miami, USA1.29 3.27
Townsend, Taylor vs. Larsson, Johanna
18:15303
30.Futbal - Francúzsko - National (3. liga)2.75 2.59 2.69
US Quevilly Rouen vs. Villefranche Sur Saone
20:00033
31.Tenis - WTA - Miami, USA3.49 1.26
Jakupovic, Dalila vs. Williams, Venus
17:00303
32.Ľadový hokej - USA - NHL1.84 4.18 3.47
Vancouver Canucks vs. Ottawa Senators
03:00303
33.Volejbal - Fínsko - Mestaruusliiga1.14 4.52
Valepa vs. Savo Volley
17:30303
34.Tenis - ATP - Miami, USA1.30 3.25
Albot, Radu vs. Ebden, Matthew
20:30003
35.Ľadový hokej - Švajčiarsko - National League2.21 3.93 2.54
SCL Tigers Langenau vs. Lausanne HC
20:00123
36.Hádzaná - Nemecko - Bundesliga8.32 14.65 1.10
TVB 1898 Stuttgart vs. THW Kiel
19:00303
37.Basketbal - Južná Kórea - WKBL, play-off1.18 3.92
Cheongju KB Stars vs. Yongin Samsung Life Blue Minx
11:00202
38.Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza1.46 2.52
CSKA Moskva vs. Fenerbahce Ülker
18:00202
39.Basketbal - USA - NBA1.21 4.29
Orlando Magic vs. New Orleans Pelicans
00:00202
40.Tenis - WTA - Miami, USA, 4-hry1.26 3.47
Mertens E / Sabalenka A vs. Collins D / Ostapenko J
16:00202
41.Ľadový hokej - Fínsko - SM-liiga (1. liga), play-off1.82 4.20 3.19
Pelicans Lahti vs. HIFK Hockey
17:30202
42.Hádzaná - Nemecko - Bundesliga1.29 9.60 4.49
Fuchse Berlin vs. TPSG FA Goppingen
19:00022
43.Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza4.19 1.19
KK Buducnost Podgorica vs. Anadolu Efes Istanbul
20:00202
44.Tenis - WTA - Miami, USA1.37 2.85
Niculescu, Monica vs. Zidansek, Tamara
22:35202
45.Tenis - ATP - Miami, USA2.15 1.63
Copil, Marius vs. Ramos, Albert
19:05202
46.Volejbal - Liga majstrov - Liga majstrov, play-off1.04 7.09
Cucine Lube Civitanova vs. Dinamo Moskva
20:30202
47.Futbal - Francúzsko - National (3. liga)2.47 2.83 2.77
FC Bourg Peronnas vs. Le Mans UC 72
20:00022
48.Tenis - WTA - Miami, USA1.57 2.25
Wang, Yafan vs. Mladenovic, Kristina
19:55112
49.Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy5.18 3.27 1.72
Kosovo vs. Dánsko
19:00202
50.Ľadový hokej - Švajčiarsko - National League2.71 3.84 2.13
Geneve Servette HC vs. SC Bern
20:00112

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top