» Najtipovanejšie zápasy
11. 02. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Ľadový hokej - Rusko - KHL8.90 6.57 1.20
Slovan Bratislava vs. CSKA Moskva
18:3033437
2.Futbal - Anglicko - Premier League (1. liga)1.76 3.43 5.02
Wolverhampton Wanderers vs. Newcastle United
21:00201333
3.Futbal - Nemecko - 2. Bundesliga1.55 3.95 5.48
Hamburger SV vs. Dynamo Dresden
20:3021223
4.Ľadový hokej - Rusko - KHL1.15 7.53 10.37
SKA Petrohrad vs. Severstaľ Čerepovec
17:3018018
5.Futbal - Dánsko - Superligaen6.06 4.39 1.41
Vendsyssel FF vs. FC Midtjylland
19:0012315
6.Ľadový hokej - Česká republika - Extraliga2.73 3.95 2.08
HC Sparta Praha vs. HC Plzeň
18:3010212
7.Futbal - Rumunsko - Liga I (1. liga)1.44 3.74 6.37
FC FCSB vs. FC Hermanstadt
19:0011011
8.Ľadový hokej - Česká republika - 1. liga1.45 5.08 4.25
HC Dukla Jihlava vs. HC Stadion Litoměřice
17:3010111
9.Futbal - Francúzsko - Ligue 2 (2. liga)2.21 3.04 3.13
Stade Brestois 29 vs. AJ Auxerre
20:45729
10.Futbal - Španielsko - Primera Division2.09 3.37 3.51
Deportivo Alavés vs. Levante UD
21:00628
11.Futbal - Turecko - Super Lig (1. liga)1.73 3.68 4.14
Sivasspor vs. Akhisar Belediye GS
18:00707
12.Ľadový hokej - Rusko - KHL1.45 4.86 4.90
Avtomobilist Jekaterinburg vs. Torpedo N. Novgorod
15:00707
13.Futbal - Taliansko - Serie B (2. liga)2.96 2.88 2.47
FBC Unione Venezia vs. US Lecce
21:00606
14.Ľadový hokej - Česká republika - 1. liga3.60 4.85 1.57
HC RT Torax Poruba vs. HC Slovnaft Vsetín
17:30606
15.Futbal - Holandsko - Eerste Divisie (2. liga)1.39 4.94 5.38
Jong Ajax Amsterdam vs. Roda JC Kerkrade
20:00415
16.Ľadový hokej - Rusko - KHL4.39 4.28 1.57
HK Dinamo Minsk vs. Lokomotiv Jaroslavľ
17:30415
17.Futbal - Brazília - Paulista, Serie A11.20 5.47 12.31
Palmeiras SP vs. Bragantino SP
23:00404
18.Futbal - Portugalsko - Primeira Liga (1. liga)2.27 2.86 3.46
Vitoria Setubal vs. CF Belenenses
21:15314
19.Ľadový hokej - Česká republika - 1. liga4.40 5.10 1.44
HC Benátky nad Jizerou vs. HC Frýdek-Místek
17:30314
20.Florbal - Česká republika - Extraliga1.33 6.75 4.38
FBC Liberec vs. Sokol Kral Vinohrady
17:00404
21.Futbal - Škótsko - Reserve League1.19 6.18 7.62
Celtic Glasgow vs. Falkirk FC
13:00303
22.Basketbal - Srbsko - A1 League (1. liga)1.01 9.03
KK Borac Cacak vs. KK Dunav Stari Banovci
19:00303
23.Futbal - Grécko - Super League (1. liga)2.01 2.89 3.91
Panetolikos vs. AE Larissa
18:00213
24.Futbal - Poľsko - Ekstraklasa (1. liga)2.24 3.33 2.99
KS Górnik Zabrze vs. Wisla Krakov
18:00123
25.Futbal - Nemecko - 3. liga2.41 2.96 2.97
Sportfreunde Lotte vs. SC Preußen Munster
19:00123
26.Tenis - ATP - New York, USA, kvalifikácia1.55 2.30
Popyrin, Alexei vs. Schnur, Brayden
18:45033
27.Tenis - WTA - Doha, Katar1.01 10.64
Strycova, Barbora vs. Al Nabhani, Fatma
21:05303
28.Futbal - Argentína - Primera Division, Torneo Inicial1.54 3.49 6.46
Defensa Y Justicia vs. Argentinos Juniors
23:00303
29.Futbal - Holandsko - Eerste Divisie (2. liga)5.39 4.49 1.43
Jong FC Utrecht vs. Go Ahead Eagles
20:00303
30.Futbal - Turecko - Super Lig (1. liga)2.95 3.50 2.15
MKE Ankaragucu vs. Kasimpasa
18:00123
31.Futbal - Belgicko - Reserve League1.56 4.17 3.72
RSC Anderlecht vs. KRC Genk
19:30303
32.Basketbal - Turecko - TBSL (1. liga), muži1.10 5.91
Anadolu Efes Istanbul vs. Banvit Bandirma
18:00203
33.Tenis - WTA - Doha, Katar, kvalifikácia1.56 2.27
Tomljanovic, Ajla vs. Hercog, Polona
13:30303
34.Ľadový hokej - Rusko - KHL1.92 3.87 3.12
HC Soči vs. HC Vityaz Podolsk
17:30123
35.Tenis - ATP - New York, USA2.47 1.48
Lacko, Lukas vs. Tomic, Bernard
20:25303
36.Basketbal - Japonsko - B.League1.16 4.21
Aisin Seahorses Mikawa vs. Akita Northern Happinets
08:05202
37.Basketbal - Mezinárodné, kluby - United League, Main Round1.39 2.62
BC Kalev/Cramo vs. Enisey Krasnoyarsk
18:00202
38.Tenis - ATP - Buenos Aires, Argentína, 4-hry3.33 1.28
Carballes Baena R / Jaziri M vs. Gille S / Vliegen J
20:05022
39.Futbal - Cyprus - 1. divízia1.77 3.42 3.66
Pafos FC vs. Ermis Aradippou FC
18:00202
40.Tenis - ATP - New York, USA1.20 4.05
Sandgren, Tennys vs. Lorenzi, Paolo
20:55022
41.Tenis - Challenger - Cherbourg, Francúzsko3.28 1.27
Moroni, Gian Marco vs. Safiullin, Roman
16:15022
42.Tenis - Challenger - Cherbourg, Francúzsko1.29 3.17
Janvier, Maxime vs. Martineau, Matteo
14:35202
43.Tenis - Challenger - Cherbourg, Francúzsko1.61 2.13
Lamasine, Tristan vs. Taberner, Carlos
11:50022
44.Basketbal - Bosna a Hercegovina - Muži1.14 4.20
Sloboda Tuzla vs. KK Gradina Srebrenik
19:30202
45.Basketbal - Katar - QBL1.78 1.85
Al Shamal vs. Sadd SC
17:30022
46.Basketbal - USA - NBA1.19 4.60
Sacramento Kings vs. Phoenix Suns
00:00112
47.Basketbal - Francúzsko - Coupe de France1.94 1.71
Štrasburg IG vs. Asvel Lyon-Villeurbanne
20:45202
48.Tenis - WTA - Doha, Katar, kvalifikácia1.48 2.46
Riske, Alison vs. Zhu, Lin
18:45022
49.Ľadový hokej - Česká republika - 1. liga2.22 4.27 2.30
HK Jestřábi Prostějov vs. HC Kladno
18:00022
50.Ľadový hokej - Česká republika - 1. liga2.08 4.09 2.53
HC Slavia Praha vs. HC Horácká Slavia Třebíč
18:00202
51.Ľadový hokej - Rusko - KHL3.36 4.00 1.81
Dinamo Riga vs. Jokerit Helsinki
18:30112
52.Snooker - Medzinárodný - Welsh Open 20194.04 1.20
Ursenbacher, Alexander vs. Bingtao, Yan
16:10022
53.Snooker - Medzinárodný - Welsh Open 20193.67 1.24
O´Sullivan, Sean vs. Doherty, Ken
11:00202
54.Snooker - Medzinárodný - Welsh Open 20191.05 7.59
Murphy, Shaun vs. Stefanow, Adam
16:25202
55.Snooker - Medzinárodný - Welsh Open 20194.23 1.19
Kleckers, Lukas vs. Ebdon, Peter
20:00022
56.Snooker - Medzinárodný - Welsh Open 20191.09 6.25
Lisowski, Jack vs. Zhuang, Niu
20:00202
57.Snooker - Medzinárodný - Welsh Open 20191.01 10.80
Trump, Judd vs. Chandler, Harvey
20:00202
58.Snooker - Medzinárodný - Welsh Open 20191.14 4.87
Allen, Mark vs. Joyce, Mark
21:30202
59.Tenis - ATP - Rotterdam, Holandsko2.48 1.48
Paire, Benoit vs. Wawrinka, Stan
19:30202
60.Basketbal - Mezinárodné, kluby - United League, Main Round3.00 1.30
BC. Unics Kazaň vs. CSKA Moskva
17:00022
61.Tenis - ATP - Buenos Aires, Argentína1.58 2.23
Jarry, Nicolas vs. Sonego, Lorenzo
18:30112
62.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro1.60 2.18
Igor Poletaev vs. Eduard Golovachev
07:20101
63.Basketbal - Mezinárodné, kluby - Adriatická liga1.47 2.38
U. Olimpija Ľubľana vs. Igokea Aleksandrovac
18:00101
64.Tenis - ATP - Rotterdam, Holandsko1.61 2.18
Seppi, Andreas vs. Gojowczyk, Peter
12:55101
65.Futbal - Škótsko - Škótsky pohár2.08 3.29 2.98
Ross County vs. Inverness Caledonian Thistle
20:15101
66.Futbal - Škótsko - Reserve League1.09 7.08 13.26
Hamilton FC vs. Partick Thistle FC
15:00101
67.Hádzaná - Dánsko - Handboldligaen1.98 6.67 2.15
Nordsjaelland Handball vs. Sonderjyske
20:00101
68.Volejbal - Južná Kórea - V League1.30 3.04
Cheonan Hyundai Capital Skywalkers vs. Western KB Star Insurance
11:00011
69.Basketbal - Rumunsko - Divízia A1.30 3.04
BCMU Pitesti vs. BC Timisoara
18:00101
70.Basketbal - Mezinárodné, kluby - United League, Main Round1.44 2.46
BC Khimky Moskva vs. BC Lokomotiv Kubaň
18:00011
71.Futbal - Argentína - Primera B1.99 2.69 4.08
San Telmo vs. Defensores Unidos
21:00011
72.Ľadový hokej - Švédsko - Alletan Sodra1.80 4.15 3.01
Tranaas Aif vs. Mariestads Bois
19:00101
73.Ľadový hokej - Maďarsko - Erste Liga1.34 5.27 5.14
Gyergyoi HK vs. Schiller-Vasas HC
17:30011
74.Tenis - Challenger - Cherbourg, Francúzsko1.52 2.32
Wang, Tak Khunn vs. Crepatte, Baptiste
16:55011
75.Tenis - ATP - Buenos Aires, Argentína1.86 1.84
Bagnis, Facundo vs. Marterer, Maximilian
23:20101
76.Tenis - ATP - Buenos Aires, Argentína, 4-hry2.93 1.35
Cecchinato M / Lajovic D vs. Delbonis F / Duran G
18:30011
77.Basketbal - Rusko - Superleague, 2nd Division, ženy1.35 2.85
Enisey Krasnoyarsk II vs. Spartak Petrohrad
08:00101
78.Basketbal - Rusko - 3x3 Liga Pro1.30 3.00
Ural vs. Rubin
08:30011
79.Basketbal - Rusko - 3x3 Liga Pro1.60 2.10
Amkar vs. Enisey
08:00011
80.Futbal - Bahrajn - King of Bahrain Cup1.74 3.28 3.70
Al Hidd vs. Al-Hala Muharraq
14:50101
81.Futbal - Bahrajn - King of Bahrain Cup1.99 3.21 2.98
Al-Muharraq SC vs. Al Riffa
17:45011
82.Futbal - Mexiko - Primera Division, Clausura (1. liga)2.13 3.05 3.19
Santos Laguna vs. Club Tijuana
01:00011
83.Futbal - Rumunsko - Liga I (1. liga)1.57 3.46 5.15
FC Botosani vs. CS Voluntari
16:00101
84.Futsal - Poľsko - Ekstraklasa1.24 5.60 6.85
Rekord Bielsko Biala vs. FC Toruň
20:00101
85.Futbal - Belgicko - Reserve League1.97 3.68 2.70
Club Brugge vs. Standard Liege
20:00011
86.Futbal - Keňa - Keňa, Premier League2.20 2.68 3.10
Ulinzi Stars FC vs. Western Stima FC
13:00101
87.Ľadový hokej - USA - NHL2.76 4.13 2.15
Florida Panthers vs. Tampa Bay Lightning
00:00101
88.Ľadový hokej - Švédsko - Hockey Allsvenskan2.40 3.63 2.39
Västervik vs. IF Bjorkloven
19:00101
89.Ľadový hokej - Rusko - Rusko 2.3.08 4.12 1.78
Ermak Angarsk vs. Metallurg Novokuznetsk
12:00011
90.Futbal - Medzinárodné, juniori - U20 CONMEBOL majstrovstvá, finálové kolo3.18 2.94 2.24
Brazília vs. Argentína
02:10011
91.Volejbal - Brazília - Superliga, ženy1.03 7.98
Banana Boat/Praia Clube vs. EC Pinheiros
23:30101
92.Basketbal - Francúzsko - Coupe de France1.82 1.82
Sluc Nancy Basket vs. Antibes Sharks
20:00011
93.Bandy - Nórsko - Eliteserien, play-off1.32 7.64 4.12
Solberg vs. Drammen Bandy
19:00101
94.Tenis - ITF ženy - Shrewsbury, Singles Qualifying W-ITF-GBR-02A1.20 3.73
Burrage, Jodie Anna vs. Ianchuk, Olga
13:25101
95.Futbal - Anglicko, amatéri - U23 League Cup2.80 3.50 2.05
Aston Villa vs. Derby County
20:00011
96.Tenis - WTA - Doha, Katar, kvalifikácia2.04 1.70
Stosur, Samantha vs. Blinkova, Anna
16:25011
97.Tenis - WTA - Doha, Katar, kvalifikácia4.14 1.19
Samsonova, Ludmilla vs. Muchova, Karolina
13:30101
98.Lyžovanie - Majstrovstvá sveta, muži - Alpská kombinácia muži, head-to-head1.20 4.00
Muffat Jeandet, Victor vs. Kriechmayr, Vincent
12:00001
99.Volejbal - Česká republika - Extraliga, muži1.32 2.94
Aero Odolena Voda vs. CZU Praha
19:30101
100.Futbal - Portugalsko - Segunda Liga (2. liga)2.06 2.91 3.44
Vitoria Guimaraes B vs. SC Covilha
16:00011
101.Ľadový hokej - Rusko - KHL2.38 3.73 2.42
Spartak Moskva vs. HC Dinamo Moskva
17:30011
102.Americký futbal - USA - AAF1.43 2.79
Arizona Hotshots vs. Salt Lake Stallions
02:00101
103.Snooker - Medzinárodný - Welsh Open 20191.50 2.43
Maguire, Stephen vs. Yuelong, Zhou
11:00011
104.Snooker - Medzinárodný - Welsh Open 20191.23 3.73
Wakelin, Chris vs. Miah, Hammad
11:00001
105.Snooker - Medzinárodný - Welsh Open 20192.93 1.35
Yuan, LI vs. Dale, Dominic
11:00001
106.Snooker - Medzinárodný - Welsh Open 20194.23 1.19
Clarke, Rhys Jamie vs. Selt, Matthew
14:00101
107.Snooker - Medzinárodný - Welsh Open 20191.47 2.51
Higgins, John vs. Dott, Graeme
14:05101
108.Snooker - Medzinárodný - Welsh Open 20194.02 1.20
Taylor, Allan vs. Sijun, Yuan
16:25101
109.Snooker - Medzinárodný - Welsh Open 20191.01 11.19
Williams, Mark vs. Hirani, Kishan
15:50101
110.Snooker - Medzinárodný - Welsh Open 20191.97 1.75
Carrington, Stuart vs. Saengkham, Noppon
20:00101
111.Snooker - Medzinárodný - Welsh Open 20191.52 2.38
Gilbert, David vs. Robertson, Jimmy
22:30101
112.Futbal - Nigéria - Premier League1.26 3.71 11.23
Sunshine Stars FC vs. Katsina United FC
16:00001
113.Futbal - Nigéria - Premier League1.37 3.49 7.37
Akwa United FC vs. Kada City FC
16:00101
114.Futbal - Nigéria - Premier League1.44 3.27 6.63
Gombe United FC vs. Nasarawa United
16:00101
115.Tenis - ATP - Rotterdam, Holandsko2.01 1.72
Kukushkin, Mikhail vs. Haase, Robin
15:10011
116.Basketbal - USA - NBA1.06 8.84
Golden State Warriors vs. Miami Heat
02:30101
117.Ľadový hokej - USA - NHL3.09 4.14 1.98
New York Rangers vs. Toronto Maple Leafs
01:00101
118.Tenis - Challenger - Cherbourg, Francúzsko2.73 1.38
Benchetrit, Elliot vs. Bourgue, Mathias
20:25011

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top