» Najtipovanejšie zápasy
11. 10. 2018
#ZápasČasOKKOPočet
1.Ľadový hokej - Rusko - KHL1.21 6.62 8.33
HA Avangard Omsk vs. Slovan Bratislava
18:3042327
2.Futbal - UEFA Liga národov - UEFA Liga národov2.29 3.03 3.09
Rusko vs. Švédsko
21:4515419
3.Futbal - UEFA Liga národov - UEFA Liga národov2.83 3.01 2.54
Poľsko vs. Portugalsko
20:4591019
4.Futbal - UEFA Liga národov - UEFA Liga národov1.15 5.33 19.74
Kosovo vs. Malta
20:4511213
5.Futbal - UEFA Liga národov - UEFA Liga národov5.62 3.34 1.61
Litva vs. Rumunsko
20:4510313
6.Ľadový hokej - Rusko - KHL1.51 4.49 4.64
AK Bars Kazaň vs. Spartak Moskva
18:0011112
7.Ľadový hokej - Slovensko - Extraliga (1. liga)1.16 7.56 8.70
MAC Budapešť vs. HK Orange 20
19:007411
8.Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy1.22 5.74 11.45
Francúzsko vs. Island
21:0011011
9.Futbal - Slovensko - Pohár7.96 5.41 1.23
Partizan Bardejov vs. Spartak Trnava
15:008210
10.Ľadový hokej - Rusko - KHL1.53 4.52 4.45
Salavat Julajev Ufa vs. Traktor Čeljabinsk
13:309110
11.Tenis - ATP - Šanghaj, Čína1.12 5.46
Federer, Roger vs. Bautista-Agut, Roberto
12:0010010
12.Futbal - UEFA Liga národov - UEFA Liga národov3.78 3.16 1.92
Čierna Hora vs. Srbsko
20:45729
13.Ľadový hokej - Švédsko - SHL (1. liga)1.57 4.37 4.28
Linkopings HC vs. Timra IK
19:00909
14.Futbal - Česká republika - Pohár17.77 8.35 1.05
Vyskov vs. FC Viktoria Plzeň
16:00909
15.Ľadový hokej - USA - NHL2.08 4.09 2.91
Washington Capitals vs. Vegas Golden Knights
02:00538
16.Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy1.29 5.71 7.85
Argentína vs. Irák
19:45808
17.Ľadový hokej - Bielorusko - Bielorusko1.10 8.54 10.43
Shakhter Soligorsk vs. HK Lida
18:00077
18.Ľadový hokej - USA - NHL2.72 4.09 2.19
Ottawa Senators vs. Philadelphia Flyers
01:30347
19.Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza1.18 4.24
CSKA Moskva vs. FC Barcelona Lassa
19:00707
20.Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy5.96 3.79 1.54
Wales vs. Španielsko
20:45617
21.Futbal - UEFA Liga národov - UEFA Liga národov2.91 2.72 2.51
Faerské ostrovy vs. Azerbajdžan
20:45336
22.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, kvalifikácia1.01 11.10 56.31
Anglicko vs. Andorra
20:45606
23.Ľadový hokej - Fínsko - SM-liiga (1. liga)2.64 4.04 2.11
JYP Jyväskylä vs. Kärpät Oulu
17:30325
24.Tenis - ATP - Šanghaj, Čína3.36 1.28
De Minaur, Alex vs. Zverev, Alexander
07:00505
25.Tenis - WTA - Hong Kong, Hong Kong1.17 4.51
Svitolina, Elina vs. Hibino, Nao
13:45505
26.Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza1.05 7.87
Real Madrid vs. Darussafaka Cooper Tires
21:00505
27.Ľadový hokej - Bielorusko - Bielorusko1.10 8.00 11.50
HK Gomel vs. Bielorusko U20
18:00505
28.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, kvalifikácia14.67 6.30 1.15
Albánsko vs. Španielsko
19:00415
29.Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy2.18 3.20 3.25
Turecko vs. Bosna a Hercegovina
19:30235
30.Tenis - WTA - Linz, Rakúsko2.87 1.37
Plíšková Kristýna vs. Strycova, Barbora
14:10505
31.Tenis - ATP - Šanghaj, Čína1.51 2.38
Del Potro, Juan Martin vs. Coric, Borna
14:05004
32.Hádzaná - Švédsko - Elitserien1.21 11.05 5.49
Hammarby Handball vs. Hasto IF
19:00404
33.Florbal - Česká republika - Extraliga9.64 9.02 1.09
Sokol Kral Vinohrady vs. TJ JM Chodov
19:30404
34.Ľadový hokej - Rusko - KHL1.84 3.96 3.30
Torpedo N. Novgorod vs. HC Soči
18:00224
35.Tenis - WTA - Linz, Rakúsko3.15 1.31
Gasparyan, Margarita vs. Bertens, Kiki
16:00044
36.Ľadový hokej - Nórsko - Eliteserien (1.liga)8.83 8.13 1.16
Ringerike IHK vs. Storhamar Dragons
18:30033
37.Futbal - UEFA Liga národov - UEFA Liga národov2.93 2.88 2.44
Izrael vs. Škótsko
20:45213
38.Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza1.24 3.68
Panathinaikos Atény vs. Maccabi Tel-Aviv
20:00303
39.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, kvalifikácia57.00 11.10 1.01
Lichtenštajnsko vs. Portugalsko
18:30303
40.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, kvalifikácia2.32 3.27 2.75
Island vs. Severné Írsko
18:45123
41.Hádzaná - Nemecko - Bundesliga1.01 21.38 15.74
SG Flensburg-Handewitt vs. TVB 1898 Stuttgart
19:00303
42.Hádzaná - Nemecko - Bundesliga1.05 17.82 10.79
THW Kiel vs. HSG Wetzlar
19:00303
43.Hádzaná - Nemecko - Bundesliga10.28 16.81 1.06
Die Eulen Ludwigshafen vs. SC Magdeburg
19:00303
44.Tenis - ATP - Šanghaj, Čína2.55 1.45
Querrey, Sam vs. Nishikori, Kei
10:55213
45.Tenis - WTA - Hong Kong, Hong Kong4.91 1.14
Kerkhove, Lesley vs. Zhang, Shuai
10:35303
46.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, kvalifikácia3.75 3.36 1.87
Bielorusko vs. Česká republika
18:00033
47.Hádzaná - Slovinsko - 1. liga1.31 9.62 3.82
RK Gorenje Velenje vs. RK Maribor Branik
19:00303
48.Snooker - Medzinárodný - International Championship Qualifiers 20181.14 4.91
Robertson, Jimmy vs. Stefanow, Adam
15:30303
49.Tenis - Challenger - Fairfield, USA3.64 1.23
Wolf, Jeffrey John vs. Rubin, Noah
21:00033
50.Basketbal - Euroliga - Euroliga, ženy, kvalifikácia1.53 13.83 2.49
Nadezhda Orenburg vs. Cukurova Basketbol
16:00303

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top